• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
V tej diskuzi je jen jeden příspěvek :grinning:
4. črc 2009 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylky, jen načumuji, bo opět nestíhám :slight_smile: Včera jsem se těšila, že se připojím, jak příjdu z práce, ale bylo mi nevolno, pak jsem si umyla auto, pak mi bylo volno, tak jksme šli k sousedum na pivko a jedenáctá odbila a lampa ještě svítila :grinning: Od rána lítám s hadrem, luxem a žehličkou a teď jdu hledat chlopa s malým, bo jsou u nás motorky :wink: Jinak milášek dneska nepřipuštěn, tak notně nasrán, dělá, jakoby to musel mít každý den :angry: OMG :grinning: tak já jdu hledat, kde jsou :slight_smile: Pořád na vás myslím :slight_smile:
4. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kerolajn, Ty máš teda honičku, taky musím žehlit, bo mimíska pojede na bitvu nahatá.
A prej že to nemaj každej den :grinning: a už je nasratej.
Jaký motorky tam máte? Všude se něco děje,tak to má být.

Doufám, že je všude pěkně jako u nás a nide nebouří, ale prý to zas během dne přijde, tož to by byla bitva ohrožená... :angry:
4. črc 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko jezdí tu historické motorky :slight_smile: naposledy to bylo před 20 lety a teď to obnovili :slight_smile: jmenuje se to Bezručuv okruh a je to klásné :slight_smile: Jinak je tu opravdu letně, hned bych šla někam k vodě :slight_smile:
4. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak mi milášek po 4 pivech na sluníčku usnul a kobzola jsem naložila u sousedky do bazénu a tu nikde nikdo. :angry: To je pořádek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi jsou všichni venku a užívají si prvního letního víkendu :slight_smile: Večer jedem na kole na pivíčko, tak jsem zvědavá, jestli počasí vydrží :slight_smile: Andrejko krásně jsi to napsala Jirka skáče na Janičku, ale zatím mu musím zdrhat, huž aby tu bylo pondělí, bo mu asi jebne :grinning: Chtěla jsem něco napsat Belíškovi, ale už jsem zapomněla co :confused: Jinak včera to byla sranda, paní doktorka nevěděla, jak mi má decentně říct, kdy máme na to hupsnout. Ten dominatní folikul mi vytiskla, tak jsem na tu dominu zvědavá, jestli z ní něco bude :slight_smile: Tady nikde nikdo, tak si jdu taky klimbnout :slight_smile:
4. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Šmankote, Mája si nechává vyložit karty, Karolka hledá chlopa s malým, OMG:grinning: Jsem jenom zajela do obchodu a venku je na chcípnutí, jsem přijela s mokrým tričkem, no hrůzaaa.
4. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Jé a u nás je pouť a já nemám s kým jít, miluju poutě:slight_smile:
4. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Jé Belíšek dělá miss mokré tričko :slight_smile: beli hne bych s tebou šla na pouť. Byla bych báječný doprovod, na kolotočích bliju, jen se na ně dívám :grinning: Jdu vzbudit miláška, ať taky něco dělá, bo je sobota a on nic nedělá :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
No to bys byla báječný doprovod. To už můžu jít s Pavlíkem. Ten zná maximálně labutě, ta rychlost mu vyhovuje a vždycky říkal, že jestli ho naseru, tak s nima vyjede nahoru a nesjede dolů, no chápete to? Labutě, no:grinning:
4. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojte kobylky,koukám tu je teda pěkně mrtvo :confused:
Taky kdo by seděl doma u počítače,když je venku tak krásně,že?Dopoledne jsem byla nakupovat ve městě,moc fajn jsem pokoupila hadříky na sebe a za levno,holky z Brna Teranova ve městě má 50% slevy a dá se hodně dobře pokoupit,jsem koupila triko,tílko,sukni s úpletem-S za 99,M už maj za 180kč,a třičtvrtáky a to za 506kč :grinning:
Pak jsem nakoupila v Tescu a nabrala toho docela hodně,no a potkala mamku,tak jsme daly vodu na zahrádce a pomohla mi tašky donést na šalinu :sweat_smile: Manža byl na stavbě,tak to ani raději neviděl kolik jsem toho donesla :wink:

Karolko,já taky nejsem na kolotoče,mě je špatně jen to vidím,za to Toník by mohl snad na vše,ale labutě mám ráda stejně jako Pavlík :slight_smile:

Máji,tak snad jste s Aničkou neohluchly a nezmokly,tu v Brně nepršelo,tak snad ani nebude,manža vyrazil na pivko
4. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojky sluníčkaaa:slight_smile: Dneska byl opravdu krásný den, sluníček svítil o 106, nálada výborná:wink: Katy, tak jsi pěkně pokoupila, to je fajn:slight_smile: Mě teda šíleně bolí hlavinka, ale za to si můžu sama, bo jsem lump a dneska jsem vypila jenom půl litru tekutin, OMG! Masíko na zítra naložené, Pavlík v práci, tož jdu asi zalehnouti. Přeju všem brou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Jó a Věruška všechny pozdravuje:slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
No je toto možné? Tady se nediskutuje, to je ňáký propad, OMG :rolling_eyes: , čo sa robí?? No , já v pelechu u našich, je tu krásně! Prej zítra ráno půjdeme na houby, to jsem na to zvědavá, prej Jeníček vstane v 7, hahaha :grinning: :grinning: :grinning: . Stejně je to diunej zvyk, jako by nestačilo jít na houby v 10, ne? Tak Anděvó, jak bylo na bitvě? Ouboš taky bojoval? :sweat_smile: . Jsem si vzpomněla, jak v Praze natáčeli onehdá Napoleona, tak když se mu narodilo to nemanželské mimi, tak je detail na něj a to je mimi mé nejlepší kámošky, dnes devítiletej capart. OMG, to letí. Já huž chci taky caparta, či capartici. Říkala jsem Jeníkovi, že Mája to vidí na holčičku, a on se smíchem, že to bysme celý rodině vytřeli teda pěkně zrak, bo jak jsem říkala, tam se rodijó jen kucí.Jo, Májo, tak kolik už váží jablíčko? Belinka huž spí, asi se jí zdá o kolotočích :grinning: . Kačer se vydováděl, a pořádně provětral peneženku. Karolajnka v ohrožení penisem :grinning: , ale bojuje zodpovědně, bo ví, že se připouští až v pondělí. :sweat_smile: . A co těhulky, Péťo, jak je? :slight_smile: MOnči, tak už máte posekáno? :slight_smile: Zdravím i těhulky Majký a Janinku. Regí, hýčkáš hrášek, hýčkáš?? :wink: :sweat_smile: .Lúco, jak se daří? Tak asi máš nočku, viď? Terezko, že Ty za náma nechodíš, abysme do Tebe nešily skrz foto, viď? Jo, vyřizuji též Lipnovské pozdravení, Věruška má v sobě 45km na bajsyklu, Mikísek už pochopil, že z košíku se neskáče. Tož kočičky zdravím ouplně ouplně všechny, jmenovat to ani nejde, a jdu mrknout na tabulku, ale myslím, že žádné změny nebudou. Tak hezké sny!!
4. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tož kočky, nechám to beze změn. Hezkou neděli i sváteční pondělí!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči"

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,Užíváme si s Míšou,Mikísem a antibiotikama na Lipně!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Máme dovčúú, do konce týdne!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, hurá noční zrušeny,jen v pátek a neděli!!Že by nočka?
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá do6.IUI,baštíme listovku!HURRÁÁ 3.7.IUI hrášek u mámy
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,3kulihrášci,hysterkaOK,2.7.KET,dvě blastulaté děti vyzvednuty z jeslí!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,30.6.1dc,Synarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal huž je natěšenej!
Karolo,Gync.OV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,OVU dle UTZ-od pondělka do pátečku,skáče Jirka na Janičku

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni,sháníme těhurifle!
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna-huž máme půl kila! termín29.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu,poradna(že by pindík už vykoukl?),Fčeličky pro kocoura
Terezaa,Natalart Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!7.7EKG+plicní,13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Bráška se těší!Hormonky se ozývají.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6,1mimi v bříšku,srdíčko jak zvon,neschopenka konečně!4.8.kontrola
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček,Máme//!,8.7UTZ,Čucháme barvičky až do porodu,bo jsmeOSVČ!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, OMG, váhu si pořídila a vůbec nehlásí aktuální čísla!
4. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Krásnou neděličkuuu, sluníčkaaa:slight_smile: Jsem měla skvělý budíček ve 4.40, jsem se lekla jako blázen. Pěkně spinkám a pod oknem mi zabéká beránek, ale tak, že jsem vyskočila a nevěděla co se děje:grinning: No jo, chtěli ven, tož vyrazili dveře ze stáje, no. Přeju krásný sluníčkový den:slight_smile:
5. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Bréé ráno, hřebčíne!
Tedy Bellí, ten baroš je anarchista či co? Žádný pravidla nerespektuje. :grinning: Když se spí, tak se spí :grinning: ! Máš i kohouta? Třeba zaskakuje za něj. :grinning:
Já jsem se vyspala, až hříšně, vzbudím se v 9 a vedle mě nikdo. Tož jsem Honzíka podcenila, ten už brázdí naše lesy, ani mě nevzbudil. Tak jsem si udělala kafíčko, maminčinu bublaninku a jdu vám popřát hezký den :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Bré nedělní, kočkýýýýý,

jsem tu nebyla, tož tu nebyl nikdo, to je dobře, aspoň mám rychle přečteno, ale na pobavení mi to stačilo, opět se s Lubošem bavíme nad bellčiným beránkem :grinning: :grinning: :grinning:
Karolko, nedržíš ho od těla nějak dlouho? Říkaj dva dny, ne? Aby mu to neprasklo a nemušel to vypustit růčo strůčo :grinning:

Bellí, kdybys cinkla, jdu s Tebou na kolotoče :wink: a vy tam máte i něco jinýho než labutě :confused: ,týjo, hotová Matějšká :slight_smile:

Kačer polítal nákupy a dokonce matička s taškama pomohla :confused: ,no vidíš to, ještě budete v pohodě...

My dojeli na bitvu, zahřmělo, zafoukalo a byla mi pěkná kosa. No byli jsme teda účastníci této doby, omg, dojeli, podívali se na postavený kostel a bojovníky, rychle spěchali dolů k hospůdce, bo tam nefoukalo, dali si Kofolu, Tatranku a potom prasátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Bojovníci dobojovali, zapálili kostel, hasiči zahóóókali a jelo se dom.

A Andrejka pase houby v lese, omg, Ty tak couráš už? :confused: Mi to teďkonc došlo. No je to čerstvý vzduch, pravda.

Jo a ve finále ještě také zdravím od Věrušky Šlapalíny, psala, že už maj jedno zranění, ňáká z nich sebóóó flákla aj s kolem o zem, no snad se nic nestalo a šlapou dál....
5. črc 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě hlášení místního rozhlasu:

Anýs byl právě převážen a máme celých 3620g.

Počasí letní, ovšem mírně přizataženo.

Na hřišti akce pokračuje, rozhlas ječí, povzbuzovači povzbuzují, večer mě povezou asi do blázince!!! :angry: Včera to měli asi do 23 hpdin, bo u jsem usínala a furt to ječelo a ráno začali nejpozději v 7 hodin. Tož jebne mi z teho, možná tam vletim a bude masakr motorovou pilou, OMG!!!!!!!!

Hobjed neznámý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Máji, houby nepasu, bo jsem zaspala odchod, ale nevadí :sweat_smile: .. Šmarjáá, snad ten Karolčin baroš ví, že absence muší bejt, ne? Přece nebude dělat za zády, co nemá :angry: . Tak na Lipně se už ošetřovalo :frowning2: , no hlavně, že Mikís neskákal bez padáku z košíka!
5. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Zdravím hnízdící Andrušku i zuřící Májušku:grinning: Jejda, tož Andrejs na to přišla, Baroš zastupuje Emila! Toho jsme zabili minulý rok, tož tu nikdo nekokrhá a budíček muší být:grinning:
5. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Májucho, Ty máš co říkat o tém připušťání, chudák Luboš má už jistě pytlíka u kotníkůůů:grinning: Pan Belluch přišel z nočňucha a už se hnal na Korán, OMG! Prý kolik je hodin? Říkám 7.50 a on, to je dost času, mám tam být v 8.00:grinning: Tož jsem ho vyhnala, aby nepřišel pozdě:grinning:
5. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Ježiš Bellí, on měl nočňucha a už zase musí do práce?? To není lidský, ne??
Tak Emil tam nééjni, aháá! A toho jste zabili proč?? Na jídlo, nebo že Tě budil? :grinning: Já myslela, že aspoň jeden kohout musí bejt, to ty vajíčka jsou i bez něj??? Jsem Janek z toho..
5. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Holky, tak ta moje kolegyně z práce, co chodí do stejného Caru, je opravdu těhu. PO 1.IUI! Dobrý, co? Nějakej dobrej měsíc je, co? Kéž to jde takhle dál :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Šmarjá panno, na vajíčka nepotřebujeme kohouta, přecivááá. Kohouta je potřeba, aby z vajíček byly kuřátkaaa:wink: A museli jsme ho zabít, bo nás napadal, i když jsme ho vychovali od kuřátka doma v bedně a jednu zimu jsme ho rozmražovali u topení:grinning:
5. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Holky, na nově je sestřih za 15 let písničky a tak, mám husí kůži a pěju a trsám, no paráda:wink: Andrej, no to víš, že teď se těhotní!!!
5. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Ahááá, vlastně si vybavuju, že už mi to někdo říkal. Tak ale vy nechcete kuřátka? Jó, už si vybavuju, Mája říkala, že nemáš kuřata ráda, tož pak je nepotřebujete. Slepičky maj teda úděl, snášet vajíčka musej a s kohótem si nezašpásujou :grinning:
5. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Chceme kuřátka, ale až budou slepice starší, teď jsou mladé a máme jich 15, takže vajec hodně. Ale až budeme zabíjet staré, tak se buď koupí kohout nebo vyměním vajíčka od slepic, co je obšťastnil kohout a nasadíme pod naší slepici, co bude kvučet. Andrej, Pavlík šel pomáhat kamarádovi s tím stěhováním, bo včera to padlo.
5. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Ty jo, jsem to teď po sobě četla a málem jsem se do toho zamotala. A ještě jedna zajímavost, hodně lidí nevědělo, že dokud koza nemá první kůzle, tak nemá mlíčko:slight_smile:
5. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Tak to se přece mohl vyspat, ne?? By stěhovali až v poledne. To je děs toto.
A s těma slepicema huž je mi to jasný, podstrčíte jim cizí zárodky, taková dárcovské vajca, to je jako IVF skoro..
Oplodněnej se v caru v jiném chlívku a naroděj se v chlívku Beluchovic.
5. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Belí, to jsem věděla u kraviček, ale to je stejný, ne? Ale znamená to, že kdybyste jí pravidelně nedojili, že to mlíčko ztratí??
5. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Tož jsme se zase s Lubošem polochali nad tým, jestli sóóó vajucha bez kohouta :grinning:
Mu to tady muším předčítat a následné IVF :grinning: :grinning: :grinning: ,OMG, to je srandy po ránu a ještě zprávy o Koránu....

Jojo, pytel má až na zem, huž si po něm šmatlá :grinning:
5. črc 2009 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.