• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Á ještě se tu rozbíhá zajímavá diskuze o kravičkách, tož ještě tady si počkáme na nějakej loche a hurá k plotně :grinning:
5. črc 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz
Zrovna rozmražuju telátko, Bellí, vaříš aj z telátka? Já asi telecí nikdy nedělala, našla jsem si z něho Cordon blue, ale nevím, píšou tam smažit z každé strany 8 minut? To je tak fofrem? Neni to masiko tvrdý? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Šmárja panno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Neztratí, ale myslím, že se jí vemeno zanítí a umře, bo se jí to naplní a bolí je to. Teda aspoň si to myslím. No jo, to mě nenapadlo, že my tady vlastně taky provozujeme asist. reprodukci:grinning: Andrej, lepší je jít makat teď a pak ať se vyspí, než jít spát na 2 hodiny a pak jít něco dělat, celý rozlámaný. Aspoň my to tak máme, no.
5. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
A Ilonka pějě na Ráááádiu Čas....jéjéjéjé, to bych si tak přáála...
5. črc 2009 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tož prej se jí udělaj takový špunty ve vemenisku, začne jí hnisat, uhnije a kravka umře, máš pravdu Bellí. Tady zkouším staýho :grinning:
5. črc 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
Tak si tak říkám, jakej je to závazek a zodpovědnost, pořídit si kravku, jednou nepodojíš a takový problémy jí nastanou. No ještě že se nám sem nevejde, bo by nám asi uhnila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Kde je Andrejs? Že se vrátili hóóóbaři z hub? :confused:
5. črc 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
To miluju, tyhle pasivní diskutéry :rolling_eyes: ! SE bavijó na účet druhých. :grinning: Tož přidám ale další asi hloupý dotaz, ale fakt temu nerozumím..
Bellí, dyk přece kozy někde žijou i v přírodě volně, co taková kamzice? Má malá kamzíčata, oni povyrostou, a jí pak nikdo nedojí na skalách? Tož přece neumře na zanícený vemeno, ne?
5. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak mi to bylo vysvětleno, prý je to s tou kozou na skalách jako se mnou Májou :grinning:

Prý si snad myšlíme, že si ta koza někam zajde a řekne: dobrý den, nepodojili by jste mě dneska? :grinning:
5. črc 2009 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kdepák, Honza houbařní miluje, a podezřívám ho z teho, že je tam nejradši sám. Vždycky vyrazí, když já buď nemóžu, a ani dneska mě nebudil, i když jsem chtěla jít... OMG, to je diuný. Tož ať si to užije :wink:
5. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Luboš se tu modlí, prý doufá, že tu diskuzi naší nikdo nečte :grinning: :grinning: :grinning:
Nechápe, co se tu všechno řeší, na stránkách snažilek-krávy a kozy :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Hm, koukám, že jsem tu za Pražskýho vola, či spíše krávu :grinning:
5. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Jsem s tím počítala, že mi Luboš buď dá za pravdu nebo mě opraví. Telecí je měkounké, neboj. Jo a na Barošovi hned poznám, že si skočil, když ten pytel netahá skorem po zemi:grinning: Tak si vždycky tipuju, kterou obšťastnil a vypadá to, že všechny:grinning:
5. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Bože , tady je to dneska jak ve stáji :sweat_smile: , ale sorry, ale uspokojivou odpověď jsem nedostala. Tak ty kamzíci maj asi jinej princip mlíkování, ne?
5. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Baroš je teda skokan roku :grinning:

Andrejko, nejsi za krávu, nejsi :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
Tož je to prej ouplně jinej druh, maj jiný mlíkování, prý je to jako kdybys chtěl adojit srnu :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, telátko se vymikrovlnilo, jdu na něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale poudejte si tu dál, já se zas pak přindu podívat, co všechno ze žížátek se tu obskočilo a podojilo a kemu upadly ještě vemeniska :grinning:
5. črc 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejs klid, nejsi za žádnou Pražskou krávu, já nerozumím spoustě jiným věcem. V přírodě je to tak, že jsou tam vždycky nějaká mláďata, která to mlíko vypijou. Naše kůzlata od Mařenky taky pijou mlíko i od Elišky.
5. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
tož já si to stejně všechnom proštudýruju..
Každý zvíře to má jináč, a je to zajímavý...
5. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Já už zase chci na exkurzi do Žížátkova! :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Andrejko, mě to zase zlobí, proto mi ta odpověď trvá déle než obvykle.
5. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Tak já se muším zvednout z tej postele, ale strašně se mi nechce, ten utrouš je děsnej, bych spala. Půjdu trhat třešně, ale jen ty , co na ně došáhnu, a upéču další bublaninu, bo dělám jednu , kterou miluje táta. Bez oleje, jen polohrubá a mlíko, vejce a minimum cukru.
Jéé, právě na mě volal táta do okna, máme na zahradě poníka :grinning: ! Jmenuje se Jurášek!
5. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Máji, dneska je ten díl s Květou Fialovou v Mr. GS:wink:
5. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Brééééééééééé poledne bobulky :slight_smile: Milášek vyhnán ven, bo prý mu už z toho hrabe, malý s ním, šli samozřejmě na pivíčko a motorky a já vařím oběd :slight_smile: teda já,ne, huž je hozen miláškem v troubě, i bramborky naškrábal, tak čekám, až ten zázrak budu moct podlít a upaluji za něma :slight_smile: máme kančí výpečky s bramborem a králičí čínu, tož přijeďte, teda přileťte k nám, bo vesnice hermeticky uzavřená :angry: Málý v noci horečkoval, tak jsem zvědavá, jestli to byl úpal a nebo se něco děje :confused: Snad ne :slight_smile: Andrejko pozdravuj dětátka, že se na ně těší teta Karol :slight_smile: Belíšku Baroše vykrákej za růžky, je to muj milášek, ale budit tě nemusí :grinning: Anýsek nám krásně přibírá, to je paráda, já chcu nové fotky :slight_smile: Jinak zdravím zbytek rodinky a Regí držím palce :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Jé, tak oni už mají poníkaaa:grinning: Taky jdu něco uklidit, jsem zvědavá, kdy Pavlík dojde. Pak jdeme na tu grilovajdu za Terezkou:slight_smile:
5. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Já chcu taky exkurzi do žížátkova a poníka a bublaninu :slight_smile: Jinak jsem holka skromná, obyčejná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
5. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Karolajnko, ahoj :slight_smile: Téda k obědu mňamka, jen co je pravda! A proč je uzavřená vesnice? Jak je to u vás s vodou? No, držím place, ať se to malému nerozjede.
5. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Já myslila, že je vesnice uzavřená kvůli těm motorkám...

Bellí, to dávaj až dneska? Já myslela v pátek, tak to juknu.

Huž taky vařím, masiko je nádherný.

A odpoledne máme přijet k Lubošový ségře, maj taky pouť, já úplně zapomněla, muším se nastrojit :grinning:
5. črc 2009 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz
Karolkooo ahoj:grinning: Takový dobrý obídek budete mít, hm. A pak na slavnosti, teď je toho celkem hodně. No jo, svátky a léto:slight_smile: Doufám, že to bylo ze sluníčka a malému nic nebude. Jo a Barošovi jsem řekla svoje, ale když on tak koulí očima, že jsem ho podrbala za uchem a povídám: no tak pojď, ty opičáku, co mám s Tebou dělat:grinning: A on, kdyby mohl, tak mi řekne: nic:grinning:
5. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.