• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Takže po obědě frčíme do žížátkova, Andrejko naber mě tu po cestě a sbírej všechny Kobylky.

Bellí, Ty napeč nějaký dobrotky a upeč nějaký kůzlátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
5. črc 2009 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz
autor
To nejni náš Jurášek, je ze stáje asi 300 metrů pod chalupou. Ale je má tam ustájeného neteřinka , můžete juknout na její stránky.. http://www.moonblade.websnadno.cz/Fotogalerie.html
5. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Ten baroš je tak krásnej, nebyla by fotka Barošovic hlavičky s těma kukadlama? :confused: Plííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííís
5. črc 2009 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz
A jdeme jukat na Juráška...
5. črc 2009 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
To je neteřinka? Vždyť ot je veliká nettttééééééééééř :confused: Týjo, kolik jí je, pěkná neteřinka jináč :wink:
5. črc 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Belíšku, tak to jsem si přesně myslela, že mu uděláš. holt jsou to žížatka a ještě chlap :grinning: Jinak nad tím pytlem na zemi, jsem se pobavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andrejko, vesnice uzavřena, bo tu jezdí blázni na motorkách :confused:
5. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Až ho vyfotím z blízka, budou i kukadla. Odcházím, papapa, koťátka:slight_smile:
5. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Terezce bude v září 16 a Kubovi v srpnu 20. ! Ještě hledám videa, který nahrála..
5. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
já to bohužel neotevřu, ale našla jsem v mailu ten odkaz..
http://www.stream.cz/?search_text=moon+blade&x=0&y=0&a=search&type=report&type2=all
5. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Tož , vstávat, jsem lepml, musela mě vyhnat až sršeň, OMG, fuj to jsem se lekla, spray žádnej po ruce, vyhnala jsem ji rexonou :grinning: Tak berušky, hezký den!!!
5. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Ježiš tady je dnes nějak veselo :grinning: já teprve vylezla jsem jak zpráskaná :frowning2: Jo a ještě něco potřebuju nutně vědít,Máji tys měla sex zakázanej nebo si se bála.
5. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Nejrpvě zdraví Věruška z Rožumberka z nádvoří a cestuje dále do Krumlova.

Petjuško, já ho měla nejdřív zakázanej, bo nebezpečí jakékoliv infekce, by byla konečná pro embríííse, no a pak, když už je břuškoa vidíš na UTZ to mrskání se, což bylo béééérzo, tak Luboš měl strach a já teda taky. No a pak už zas ty kontrakce, tož do teho bych nešla, raději si vyčkám...

Navíc jsem si přečetla ty katastrofický články :grinning: a tam píšou, že přeci to sperma obsahuje nějakej hormon, kterej se píchá právě na rozběhnutí porodu, tož jsem se bála, abych se nerozběhla :grinning: a pak teda o těch infekcích, že cokoliv si tam zaneseš, tož to nebezpečí, bo to nejde moc léčit, takže táááák. Ale jinak si šustěte z vesela, někdo to riskne a klíííííd, ale my ještě máme v rodince potrat po sexíku, takže ještě to byl stresor pro mě.
5. črc 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Týjo, pěkně hrajou u těch koníčků :wink: , pak juknu na další, teďkonc se mi peče bábovka, stále rozmražuje masisko a myčka domejvá.
5. črc 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojkaaaaaaaaa, dnes v noci se narodil mojí kamarádce z naší lékárny chlapeček Matyášek 3380g a 51cm tak máme další přírůstek hurá.
Včera byla oslava naší neteřinky Terezky měla 3 roky taky tam byla kámoška s 3 týdenním Adámkem to bylo úžasný a k tomu naše Sophinka v bříško nádherný pocit.Mocinky jsme si to užili.
Pro andrejku bydlíme v Děčíně a v Sebnitz-Sachsen je to asi jízda 20min.z Děčína je to oblast Česko saského Švýcarska nádherná příroda.
Držím palečky a brzy hlašte //,ale Andrejko buď v klidu nám říkali v Pronatalu být 3 týdny v klidu žádné dlouhé stání a práce u nás co jsem těhu převlíká manžel.
Papa krásný den.
Pro Petjunku my máme zakázaný sex od začátku Dr.mi vysvětlil že spermije jsou pro těhu dělohu nežádoucí a zrovna tak orgasmus který způsobuje kontrakce dělohy a po tom dlouhém snažení se o mimi raději vydržíme,mám zakázané i jakékoli koupání kromě sprchy .papa :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Když jsem byla těhule s Terkou tak jsem to neřešila ale teď jsem posera.Tak ješt se poptám jak jsou na tom těhulky ve vyšším stádiu. :wink:
5. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Ahoj Peťulindo, já mám po Ketu sex zakázaný. Vydržať! Oni ty hormony to ještě zhoršujou, bo je chuť větší, ale já bych ještě vydržela. Hani, Děčínsko je nádherný, hlavně z pohledu z Labe, to znám! Všechno si pamatuju, Hřensko, Schmillka, Könnigstadt, Badschandau.... usw. :grinning:. Už se těším, v srpnu razíme až do Magedurgu a pak hurá tuším po Havole? na Brandenburská jezera.
Jinak jsem zasejc tu, páč jsem bezprizorní. Honza mi zakázal trhat třešně, tak je teď trhá a kuchyň je beztak obsazená, bo máma dělá bramboráky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JJ, Věruška zdraví, tož už je to tady vyřízeno. Kobylka jednam, ona si snad ani nechce odpočinout od nás :wink:
Májo, ještě přidávám, sedím u máminýho Pc a čučím na ta videa...http://www.stream.cz/?&a=videolist&m=video&myvideo=1&type=&page=0
5. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Děkuji :wink: tak tedy dám na Vás :wink:
Nacpala jsem se špagetama a jdu něco dělat dokud tady nikdo není.
Andrejko to je jasný,jen pěkně odpočívej :wink:
Máji bábovku bych si teda taky dala,mňam :wink:
Hani ahoj
Zdravím všechny páč teprve teď koukám jaký jsem nevychovalec jsem ani nezabůkla :wink:
5. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Děěěěfčatá, jsem strhaná jak pako. Cordon blue z telete hotovo, k temu obyč, řízky. mezi tím ta bábovka a ještě jsem udělala z listovýho slanej závin. Ale vedro je tu jak na Sahaře, k temu to hřiště, no OMG!!!

Andrejs žádný škubání, fakt ty roce hore ještě asi nee.

A ještě jsem zapomněla na ten orgáč na ty kontrakce no, to mi taky říkali, to je věcí coooo??? A vy by jste taky pořád jenom šustily :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz
Na to videjko juknu. Těraz letím do sprchy a jede sem kámoška s vajuchama a pak frčíííme na tu pouť.
5. črc 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz
Tož už jsme na grilovajdě, jsem ani nestihla napsat, že odjíždíme. No to víš, Máji, pan Belluch přišel ze stěhování, hupsli jsme na Korán, nešel ani spát a už jsme valili za Terezkou. Se těším na to masíkooo, tak papapa, berušky:wink:
5. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Sem letim, jak si počtu a vono kulový :sweat_smile:

My zpět z poutě, ani kolotoč jsem tam neviděla, loni místní občané šetřili, na nic děti nepouštěli, tak proto asi letos nula.

Mimíska má zas bolení bříška, tak jdu jezdit s kočárem po bytě, zatím páčko a pište, omg :slight_smile:
5. črc 2009 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem se jenom poptala s tím sexem kdyby třeba nááááhodou ne že na to chci vlítnout hned :slight_smile:
Majdinka je na grilovačce,hm,já byla včera a ještě dnes jsem nějaká přešťouchlá,tak to nepřežeň :wink:
To je hrozný když ty miminka něco trápí a nemůžeme jim pomoc.Anýsku posílám hubána na břuško ať je líp :wink:
5. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Dobrý podvečer berušky moje :slight_smile: Dlouho jsem tady nebyla mám toh moc a když mám volnáska jedem na zahrádku kde relaxuji :wink:
Tak jsem si vás dočetla Anýsek přibívá na váze to je super :slight_smile:
Napište mi ve zkratce co je tady nového prosímmmmmmmmmmmmmmmm
5. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj Lůco, jukni do tabule, tam je vše.
Andrejka má dva zmrzlíky v pelíšku a jde jim právě opect buřtíka.

Belluška stříká drogy do nosu :grinning: , nestačí jí to a tak si půjde snad ve středu ještě pro nějký stříkačky :grinning: A taky opejká.

Věruška zubožuje pedály, jela vyvenčit na Lipno viry a Mikíse učí jezdit na kole.

Hanka má v břišku Sophinku, která se už pořádně rozkopává.

Petjuna, zjišťuje sex, kdyby náhodou, jak píše, to je hezky řečený :slight_smile:

Karolka okukuje motorkáře na starých strojích, obnovili jim tam nějakou ekšn po dvaceti letech.

Katy utratila všechny prachy, co měla a táhla mega kabely hader, no strojí se holka jedna kulatá.

Další maj absenci, asi si opalujou kožichy.

A Janni.ka má neschopenku a chce už bejt neschopná až do porodu, doufám :slight_smile:
5. črc 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
Máji moc děkuji za info nemám nějak na vás čas :frowning2:
Mám radost s Aničky že tak hezky přibívá na váze :slight_smile:
5. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Lůco, jsme furt malý, ale nám to neva, roste spíš do dýlky, každej jí furt říká, že je strašně malá :slight_smile:

Si na nás ten čas udělej, bo pak nevíme, jak se máš, co děláš :wink:
5. črc 2009 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz
Máji mám se dobře už jsem psala že noční končí ale nějak jsem to přechválila už máme zase samé noční :frowning2:
Máji Péta měla v 6 týdnech 3500g výšku nevím bo ju neměřila. Od kámošky Dominik měl když se narodil 3900g a Péta jenom 2900 g a můžu ti říct že Péta byla miminko a domča to byl malý bůček taky jsme mu tak říkali :grinning:
takže Máji nejste malý jste krásné miminko :wink:
5. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Bobulky, motorky odpoledne nebyli, bo je kobzol zmožen horečkou :frowning2: Venku krásně, mohl lítat venku a on leží doma jako placek a hicuje :angry: Jdu si lehnout k němu, nevím jaká bude noc :frowning2: zatím papa
5. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj Karolko je mi kobzolka líto tak hezky a on leží s horečkou v posteli :frowning2: takže potit potit potit
5. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Kerol, to má asi z teho hicu včerejšího ne? Tělo je asi vyděšený z počasí, vždyť komu je dneska dobře? Všichni s virózkama, počasí se zbláznilo.
A kde je zbytek family? Jdu juknout do tabulky, koho tady dlouho postrádám.
Já se teďka vychrněla asi hodniku, nakrmila mimísko a už zas čučím do noťase. Zítra se vrhnu snad konečně na okna, pokud bude pěkně.
Holky, dneska snad prvně neni bouřka, to je úžasný.
5. črc 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.