• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji bouřky nejsou to je paráda ,ale to horko doma to je děs :frowning2: Člověk aby se pořád sprchoval já už ve sprše byla dneska 4x to je děs.
5. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Berušky nikde nikdo jdu si lehnout přeji vám dobrou noc a krásné sníky mám vás všechny moc moc ráda :slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Všichni grilujou... :confused:

Jsem vám zapomněla zahlásit supr akci v Kauflandu :grinning: , moje banááááááánýýýýýýýýýýýý, konečně za 14,90Kč/kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Kocúrci, jdu popřát dobrou nocičku a krásné miminkovské:slight_smile: Karolko, kobzolka je mi moc líto, božátko. Ať se brzy uzdraví. Všem přeju brou, brou, jsem totálně zubožená a přejedená:slight_smile: Pa, pa, pa.
5. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
OMG se nám ta rodina nějak rozpadá bo co :unamused:

Tož popřeju si taky dobrou noc :zipper_mouth: :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jak rozpadá??? Jenom jsme začaly trošku poletovat, když se udělalo hezky, Ty dupo. Posílám Ti s Anýskem hubanaaa na dobrou nocku:slight_smile:
5. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj Beluško zdravím tě a přeju ti dobrou noc :slight_smile:
5. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
Májinko Beluška má pravdu je hezky tak více trajdáme venku a na kobylky nemáme tolik času přeji tobě a Aničce krásné sníky dobrou noc :wink:
5. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
Luci ahoj, jakto, že ještě nespíš???
5. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz
Nějak mi to nejde už jsem si šla lehnout , ale musela jsem na wc a pak už jsem nemohla usnout tak jsem se šla podívat jestli tady ještě někdo je :wink: To víš noční dělaj divy to mám převrácené spaní a zítra budu celej den ospalá :grinning:
5. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz
Luci, no jo, to si živě pamatuju, ty převrácené dny a noci. Ale mě pomáhá mléko, když nemůžu usnout, tak to zkus:slight_smile:
5. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz
To mléko zkusím a dám si do něho med a uvidím.Beluš právě hraji karty na počítači a začínám být unavená takže asi půjdu směr postel a když neusnu zkusím to mléko nebo pustím si nějaké dvd a u toho určitě usnu.
5. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz
Tak hlavně, Luci, ať co nejdříve zabereš a spinkáš až do rána:slight_smile: Už taky jdu, bo se mi otvírá hubička a zavírají očička, tož brou nockuuu:slight_smile:
5. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz
Dobrou noc Beluško mám tě moc ráda :slight_smile:
5. črc 2009 ve 23:41  • Odpověz
Ještě jsem myslela, že zastihnu Andrušku, ale doufám, že už pěkně spinká i s klučíkama. Ale už fakt jdu a sluníčka nezapomeňte, že MVRSM (mám vás ráda strašně moc):slight_smile:
5. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz
autor
Ahojík berunky,
já jdu až teď, bo jsem koukala na hezkej filmík s Meryl Streep " Jediná správná věc" . Zase pár hezkejch myšlenek, hmm, to já ráda.. :slight_smile:
JInak krásnej day, obídek od maminky, houbová polívčička, hustá jak kaše a bramboráčky, mňamka. Pak jsem umyla nádobí a vypeckovala košík třešní, nehty v řiti, budou muset jít na krátko, :frowning2:, udělala bublaninku. Pak hoďku spala, ten utrouš je jak kinedryl :grinning: . A pak jsme opejkali všichni venku buřtíky a topinky , a ještě jsme dali do popela brambůrky. Honzík mi přivezl k ohništi lehátko, zabalil mě do deky a romanťika se zapadajícím sluníčkem. Plánovali jsme taky tu dovču, táta nám ukazoval fotky té lodě. No a pak ten filmík.. Belíšek tady na mě čekal, to je milé :slight_smile: . A Lůca konečně zavítala, ale já to znám, ono je to jiné, když člověk pracuje, nebo když má volno..Karolajnko, to je mi líto, že kobzolek zasejc tak hicuje. :frowning2:Držím palce, ať se z toho brzy vypotí.. Mně třeští hlava celý den, ale snažím se to maximálně ignorovat, bo si myslím, že je to z utrouše, páč na to netrpím, a třeštila mě i při ET . Májenko, snad touhle dobou už s Anýskem chrníte a bříško se uklidnilo. Jinak, Věruška taky psala, že sedí před hradem, všichni jsou vevnitř a ona s Mikísem venku, tož jsem jí psala, že neměla hned kastelánům vyzvonit, že Mikísek rád kouše, co mu přelítne přes čumáček :sweat_smile: . A kdepak máme Regínku?? Tak berunky, hezkou dobrou noc všem!
6. črc 2009 v 01:11  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,Užíváme si s Míšou,Mikísem a antibiotikama na Lipně!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Pomalu končí dovča :frowning2:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09,noční zrušeny,jen pátek a neděle.Relaxujem na zahrádce!Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá do6.IUI,baštíme listovku!HURRÁÁ 3.7.IUI hrášek u mámy,držíme kopýtka!
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,3kulihrášci,hysterkaOK,2.7.KET,dvě blastulaté děti vyzvednuty z jeslí!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,30.6.1dc,Synarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal huž je natěšenej! :slight_smile:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,OVUdleUTZ-po-pá haushupsanda, Kobzolek brouček marodí :frowning2:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,zánět zdolán!, velký UTZ 7.7. v Plzni se huž blíží..
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu,poradna(že by pindík už vykoukl?),Fčeličky pro kocoura
Terezaa,Natalart Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!7.7EKG+plicní,13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Bráška se těší!Hormonky se ozývají.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6,1mimi v bříšku,srdíčko jak zvon,neschopenka konečně!4.8.kontrola
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček,Máme//!,8.7UTZ,Čucháme barvičky až do porodu,bo jsmeOSVČ!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,Uzlíček má 3620g!Mámě jde huba šejdrem po banánech:grinning:
6. črc 2009 v 01:28  • Odpověz
Krásné sváteční rankooo, koťátkaaa:slight_smile: U nás zase svítí sluníček o 106, tož se nasnídám, vrhnu se na okna, pak umyju autí, na obídek si uděláme jenom něco rychlého a hlavně lehkého, bo ještě teď mám plné bříško ze včerejší grilovajdy:wink: Krásný den všem, berunky:slight_smile:
6. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojte koťátka :slight_smile: Tak si myslím, že máme angínu zpátky :frowning2: Kobzolek celou noc teplotoval a byli jsme co chvíli vzbuzení :frowning2: Je to a prd, celý rok vydržel bez ATB a teď tohle, zase jsme zpátky na tom , na čem předtím :frowning2: Je mi ho líto, venku onečně krásně a on bude čumákovat doma. Přitom ho otužuji, nechovám se k němu jako ke skleníkové kytičce :frowning2: Beli asi se taky dneska vrhnu na okna, bo co mám dělat, když to naše pískle maroduje :frowning2:
6. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Krásné ráno berušky,
tak večer to tu ještě žilo, koukám, spíše v noci. Já šla spát v půlnoci, mimísko včera nebulelo, tak to byla parádička.
Snídám bábovičku a čajík a už taky vytahuju kyblík s vodou na okna, bo je celkem pěkně. Venku teda hicna, doma příjemně, tady bude chladno vždycky, ale že by šajnilo, to zas ne.
Andrejka měla hezký den, Bellík taky asi na grilovajdě...

Před chvilečkou mi došla sms, že kámoška přijela do porodky, že jí praskla voda, tak doufám, že to bude fofr, ale zatím to prý na akci nevypadá, tož to jsem natěšená :slight_smile:

Karolko, já jako malá taky trpěla na angíny, měla jsem jich spousty a brácha zas na zápaly plic, měl jich do tří let mylím šest a první v půl roce, byla to hrůza, bo to se ještě hodně dusil :unamused: Ale jak povyroste, bude zdravej jako rys :wink:
6. črc 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
Koukám tzady vedle na ty reklamy, vidíte stejný jako já? Ta hřejivá zvířátka..., to by možná pomohlo Anýsovi na to bříško a ještě by si pohrála..., brácha myslím takovýho hřejivýho čertíka kupoval své bejvalé lásence :slight_smile: Šuplo se to do mikrovlnky a huž to hřálo.

Tak já valím uspat mimísko a na ty okniska, než začne pršivec nějakej.
6. črc 2009 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj berunky,
přeji dobré skoropoledne. Tak kobzolek má angínu, chudák malej. Je fakt prazvláštní počasí. Máji, to vypadá dobře, to hřejivé zvířátko na bříško! Šla bych do něj. Belíšek tady rozjel oknomycí akci, tož jsem zvědavá, kdo všechno se připojí. Já teda ne, páč kromě chlapíčků v děloze, mi furt třeští hlava. Tedy, holky migréňačky, fakt vás lituju, já na to běžně netrpím, ale jestli to máte i několik dní po sobě a navíc ještě daleko silnější, tož to je na budku. Doufám, že je to fakt z utrouše, a že na mě neskočil bacil Jeníčkův, bo mám jiné plány, jak naložit s volníčkem :wink:. Tož tedy dnes bude fakt flákando. Navíc mě včera Hanina nahlodala, že jí říkali v Pronatalu, aby dlouho nestála. To vypeckovávání a mytí nádobí a dělání bublaniny, to bylo tak tři hoďky v kuse stání. Že to nevadí?? Furt si říkám, že se to nesmí přehánět. Navíc příklad ze života, Petjunka huž druhý den po Ketu, fókala háre klientkám, ne ? A je co?? Těhu, přecivá!!
6. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Andrejko, no bacil snad néééééééé :confused:

Věruška už nám šlape snad směr domov, zubožená, vysportovaná, pevná lýtka, stehna, zadeček :grinning:

Andrejs, já myslím, že spíš záleží na tom, jak kdo snese tu instalaci. Je pravda, že si otěhotněj baby, ani o tom neví a jsou těhule a já třebas měla z desetiminutový chůze hnedka horečku, takže jsem tři dny jenom ležela a pátej den šla na ten sraz. Ale doma jsem teda nedělala vůbec nic, bylo to tu po měsíci jako po výbuchu :slight_smile:

Koukáme na Dalmatiny, pěkný, Luboš navádí Anýse, že až bude malovat, tak taky namaluje Maiklovi puntíky fixkou a mamka bude překvapená :slight_smile:

Tady se nějako vícero zatahuje, tak nevím, co s tyma oknama,a le seru na to, muším je mít vydrhnutý, tak jdu na to, chcanec nechcanec.
6. črc 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ježiši, to jsou kreténi, umřelý štěňátko, omg. Nééééééééééé, ono žije, no omg, já jsem tady uřvaná úmrtím a teďka zase žitím, no to je doják a prej pro děti... :frowning2: :grinning:
6. črc 2009 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jé, Věruška, no já ještě nezapla mobila.Tož jdu na to.. Jéžiš pevný zadeček, ta se má..Máji, nebój, to já si jen dneska oddáchnu a bude.. Mám i trošku teplotku, ale to je taky z utrouše, to mám taky už vychytaný. Bacil by mě ani nenapadl, kdyby Honza už skorem druhý týden něco nepřecházel. A to právě teď zase seká dříví.. Jinak, že by se mi chtělo věřit, že Ty jsi měsíc nic nedělala :grinning: :grinning: :grinning: .. Haha, to by Tě musel Ouboš přivázat! :grinning:
6. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Ne fakt, já ležela, opravdu jsem nedělala téměř nic, já ani nevařila. To ještě Luboš chodil do práce, takže to šlo, ale jak dostaneš teplotku, tak si vážně lehni a lež. Však je vás tam habakuk, tak oni Tě obskáčou :slight_smile:
Néééé, Věruška nepsala, to je má představa o její prcce a nožkách :grinning: , bo tolik kiláků, co určo najezdili, to muší bejt znát. :wink:
6. črc 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tož fakt máme angínu. Po..r to kobylka :frowning2: Fakt je mi ho líto, venku krásně a on bude čumákovat doma :angry: No nic naplat, 2 okna jsem umyla, teď jdu obědvat a pak Jirka skáče na Janičku :grinning:
6. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Taky nemám mesič žádnej z Lipnovska. A máš recht, já bych 45 km za den nedala ani náhodou. Loni byl můj rekord asi 20 a vytahovala jsem se s tím, kde se dalo :grinning: :grinning: .
Teď jsem tu měla Terezku, tak jsem poslouchala o koníkách. Je to psycho, ta koňská mozgovna. Ona s nima dělá takovou tu "komunikaci" očima, rukama, je to úžasný to pozorovat. Různě sklání hlavu a ten kůň na to reaguje, couvá, běží a na místě se zastaví, no koncert.
To jo, to oni mě obskakujou, ale nějak je mi to trapný. Všichni makaj. Já vím... ALe půjdu se aspoň omejt a oblíct, ať vypadám kulturně. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Jani, hezky skákejte! Ale jako zdravotnice určo víš, že musíte vždycky nechat dobít zbraň, ne? :grinning: , Jestli budete hopsat nepřetržitě až do pátku, budou slepý :rolling_eyes: KObzolka je mi moc líto. Zrovna , když konečně vyleze sluníčko..
6. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tak si dávám 20, bo je horko, umyté jedno okno a z toho šroubování budu mít svaly jak Pepek námořník:grinning: Andrejko ahoj, jenom pěkně odpočívej. Máji, tož nalaď rádio a hups na okna:slight_smile: Karolko, tož tfujtfujtfuj, šťastné hupsání. A kobzolek ať se co nejdříve uzdraví:slight_smile: Pavlík byl sekat pole a přiletěl tam pan čáp, tak snad si nepřiletěl jenom nacpat pupíkaaa:wink:
6. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.