• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Máji, se kaju až na pr...i :grinning: . No, ale chyba techniky, bo mi to načetlo stránku jen na Belíškovic posledním příspěvku, a já dupa navíc se přiznám, že ve druhém okně študovala ten Velehrad :unamused:
6. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Máš, koukám, studijní víkend :grinning:
6. črc 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
Pajtky jsou nohy:grinning::grinning::grinning:
6. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Vodník Česílko bo mikuláš :grinning: :grinning: :grinning: Tož ju hledat dál :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz
Aha hnáty, tož to by mě nenapadlo
6. črc 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
OMG, POmóoc nová paní!! !!! Jenže Ty jsi napsala do čtvrtka, a já myslela od čtvrtka, tož jsem z teho jelan!!
6. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Co to tam máš za fotku? Dej ju do alba, bo já Tě pořádně nevidím, prosííím.
6. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
A já jsem z teho všeho mimoň, no.
6. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
Já taky! :grinning:
6. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
Červená Karkulka :grinning:

Né do čtvrtkááááá, máme půjčenou chajdu do soboty a ve čtvrtek ráno bo ve středu večer, jsem domááááá jako na Kobyle a hurá na Kobylu :wink:
6. črc 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz
Super, si tu měníš ty fotky jak na běžícím pásu a já z nich vidím ho..o:grinning:
6. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
Na tem taky neni co vidět, kor na tejhle, jenom bokem palice :slight_smile:
6. črc 2009 ve 23:06  •  1 dítě  • Odpověz
Příští čtvrtek má Anýs 2 měsíce omg!!! No neni to děsný? :confounded:

A ta kámoška z rána stále neporodila, tak čekám sms, ale vypadá to na zítřek už. 7.7. je taky hezký datum :wink:
6. črc 2009 ve 23:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
OMG, tož tahle žena v rudém, to je jiná, té jsem se už nelekla :grinning: :grinning: , kočka je to! Ach so, tak ona bude na chajdalupě chajdalupit a bez noťasu, šmarjáá, absťák bude!!!!
6. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
Tak si to zkus prohlídnout, když já to mám velikosti 0,5 x 0,5 cm:grinning:
6. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
Ti to tedy na momentík hodím do alba, ale neuvidíš o nic víc, zas to szejný ho.no :grinning:
6. črc 2009 ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Fáákt tady jsi kočanda, nechat. I když přiznám se, Tvůj ležérní pohled stranou doleva mi bude chybět :sweat_smile:
Bellí, ona si z Tebe dělá šprťouchlata! Ale Anýsek teda roste! Šmarjá, snad mu nemáme péct dort k výročí?
6. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
Houbelec vidí a už dělá závěry s kočandou :grinning: , chceš něco ode mě bo co? :grinning: :grinning: :grinning: Nemám, nedám :grinning:

Dort až k ročnímu, to bude oslava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ách jo, co já bez teho netu budu dělat? Ještě mám mobil vlastně, tak důležitý infa házejte na founa, ju?
6. črc 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé, Tobě to slušííí. A ten tajuplný výraz, no krasavice inteligentní:slight_smile:
6. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
Však kouká doleva, předtím koukala doprava:wink:
6. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Huž se blíží úterek, tak jdu do pelechu, sice se mi nechce spát, le ráno musím ještě přetřít země a přesát, zabalit věci sebou a ve 14 hodin máme kyčle, tak zas pojedeme zpátky do Třebu..., honička na celej den a doufám, že nebude lejt.

Satan ještě neviděl rybník, tak bude asi zvědavec a já ještě větší, jestli do tej vody vleze bo ne. Alfík vodu miloval a všude, kde bylo vedro a voda po ruce/pacce/, tak do ní šel a plul a plul....zlatíčko moje...., tož jsem fakt zvědavá, jakej bude Maikl plavec.
6. črc 2009 ve 23:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tajuplný :grinning: Bellí, řekla bych, že si ty strany nějak pleteš,ale třebas to budka ukazuje jinak :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz
Kde je ta Andrejka zasejc?

No nic, prchám, pokud ráno budu stíhat, tak ještě juknu...., myslím, že stíhat nebudu,a le zvědavost a závislost mě sem vrhne, aspoň u krmení jo. Tož brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 23:21  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka asi běžela na Nasťu, ale ještě by si měla zaběhnout na poštu :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, Ty snad koukáš doleva a na fotce je to doprava, né? Ty pleteš strany, dupo:grinning:
6. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ach tááák, ty na to jdeš až takhle vědecky :grinning: , tak to potom jooooooo.......
6. črc 2009 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz
Co je to tu za novou babu?? Ouplně jsem se lekla, teda Máji, ty uplně záříš,kóča. Já nepadla za vlast. míša dával dopořádku PC, tak jsem sem nesměla a teď jsem dokoukávala Babí léto. Tak co tu děláte?? Mne to tak štve, že jsem teď mimo, musím si vás dočíst.
6. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
Taky jsem koukala na Babí léto a teď začal Sex ve městě, nejni to náhodou v pátek???
6. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz
autor
Huž jsem tu, jsme se s miláčkem loučili, šel spát do vedlejšího pokojíčka, aby se vyspal. Tož jdu pro doporučenej :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz
Ahoj Věruško, já tu furt načuhuju, bo čekám, až Luboš vstane a půjdeme přenést do ložnice mimísku. nějak se zaposlouchal do starejch hitů :grinning: , má to ve sluchátkách, ale řve to aj tak, vzpomíná na mladý časy :grinning:

Na Babí jsem taky koukala, je to trošku depresivní, ale dobrý...

Zářím no, bo jsem se už nemohla dívat na ten debilní xicht, tak jsem tam hodila ještě debilnější, s ptačim zobákem :grinning:
6. črc 2009 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.