• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Aby se vyspal? Ty jsi taková divoška, že ho ani vyspat nenecháš jo? :grinning:
6. črc 2009 ve 23:34  •  1 dítě  • Odpověz
Mája tu nebude? OMG! Jak to bez ní přežijeme a ona bez nás?
A jak se máte? Andrejko, kdy budeš testit a Bellí, jak dlouho budeš ještě stříkat a píchat?:slight_smile:
6. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz
Zavírají se mi očička a otvírá hubička, tož jdu spinkat, koťátka:wink: Tak brou nocku a krásné miminkovské, MVRSM:slight_smile:
6. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz
Poštáááááá :wink:
6. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
Belíí, prodlevko, tož běž,ale ještě jsem si s váma chtěla povídat. Tak zítra a krásné sny:slight_smile:
6. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz
Poštáááááááááááááááááááááááááááá
6. črc 2009 ve 23:39  •  1 dítě  • Odpověz
Brou brou Bellí, pusu žížátkům :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. črc 2009 ve 23:39  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka se snad loučí s celou vsí, omg. jednoho zahnala a další snad přišel :confused:
6. črc 2009 ve 23:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě chvilku teda pobuduuu:wink: Letím na poštuuu:wink:
6. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz
Všechny na poště a já tady budu čumět...., bo Luboš stále pouští decibely do hlavy.
6. črc 2009 ve 23:44  •  1 dítě  • Odpověz
Teda já se taky nalítám na tu poštu, zpět...
6. črc 2009 ve 23:45  • Odpověz
A co poslouchááá??? Nějaké vzpomínkové, co?
6. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz
autor
Dyk já to rychlejš nedávám! Ale rekomanda vyzvednuta, tož jsem tu! A to ještě stíhám aj upravovat Nasťu!
6. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz
Bellí, poslouchá nějaký sogy, co hrál na diskotéce, když jsme se seznámili apod. Tož mjůzik minimálně deset let zpátky :slight_smile:
6. črc 2009 ve 23:53  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšek za chvilečku běží na poštuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
6. črc 2009 ve 23:56  •  1 dítě  • Odpověz
Tož já to kašlu, bo na poště fronta jak blázen a než já se z toho vyplantám, OMG!!! Tak jdu ještě na poštuuu a tady se loučím, bo to fakt nestíhám:slight_smile: Pac a pusu:wink:
7. črc 2009 v 00:08  • Odpověz
autor
Bellí, celou dobu se sem snažím dopracovat,ale to nejde přes rekomadna, a popřát dobré noci, myslela jsem, že už spíš, ale prý ne. Tak já jdu vložit Nasťu..
7. črc 2009 v 00:20  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči"

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, Huž ji máme dom!!! Vyvirovanou!S pevnou hýždí :grinning:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Pomalu končí dovča :frowning2:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09,noční zrušeny,jen v pátek a neděli!Relaxujem na zahrádce.
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá do6.IUI,baštíme listovku!HURRÁÁ 3.7.IUI hrášek u mámy,držíme kopýtka! :slight_smile:
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,3kulihrášci,hysterkaOK,2.7.KET,dvě blastulaté děti vyzvednuty z jeslí!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,30.6.1dc,Synarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal huž je natěšenej! :slight_smile:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,Kobzolek brouček marodí, haushupsanda dleUTZ zahájena :sweat_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11., Frčíme do Plzně na velký UTZ 7.7. !! :wink:
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu,poradna(že by pindík už vykoukl?),Fčeličky pro kocoura
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest,7.7EKG+plicní :wink:
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Bráška se těší!Jsme si zavýletovali :slight_smile:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6,1mimi v bříšku,srdíčko jak zvon,neschopenka konečně!4.8.kontrola
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček,Máme//!,8.7UTZ,Jedeš od teho okna?!?!?! :angry:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,Uzlíček má 3620g,Jdeme na kyčličky! :wink: Budeme na vejminku bez netu! :fearful:
7. črc 2009 v 00:24  • Odpověz
Tož vkládej Nasťu a já jdu taky ještě na poštu, bo to je zásilek omg :grinning: a tady přeji taktéž brou nocku mijáčkové :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 00:24  •  1 dítě  • Odpověz
OMG čtu že jdeme na kytičky :confused: , si říkám ježiš kam? Ach so, kyčličky, tož to je jiná, to jdeme, no :grinning:
7. črc 2009 v 00:25  •  1 dítě  • Odpověz
S pevnou hýždí :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 00:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož kočenky milé, jdu chrníkovat! HUž se mi chce moccc. Hezky se vyspinkejte. :wink:
Majký, zítra ať prďolka ukáže, zač je toho pohlaví :slight_smile: , ale hlavně, ať je vše, jak být má.
7. črc 2009 v 00:31  • Odpověz
Spíš s namoženou :grinning:
Brou kobylky MVR
7. črc 2009 v 00:32  • Odpověz
Brééé rankooo a krásný den všem:wink: Vstávat a cvičit! Ale proč? Protože je rááánooo:grinning: Pracantům, ať to v práci utíká a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1***:slight_smile:
7. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Hezké úterní ránko všem kobylkám!! :slight_smile: Hlásím, spánek na dvě věci, no jo, ouplněk! Tak jsem si udělala kafíčko, jogurtek a bebe a doufám, že se unavím hraním karet a pořádně ještě usnu :wink:
Tak pracujícím (těch tu je meněj) , ať to utíká! Hlavně těm těhotnejm, že Monči a Petjunko!! Terezka jde na různá vyšetření, ale aspoň se zdejchne z práce, ne? Terko, Ty chceš taky dělat až do porodu?? :frowning2: :grinning: A Majký taky razí na veledůležitej UTZ!! Redžííí, hallooo!! Kam jsi se poděla? Karolajnka odstavila samce, aby nabil zbraně :grinning:, a zase se z ďáblice stal anděl pečovatel o nemocné :grinning:
No, a těm dalším ,milejm, vtipnejm, flákajícím se :grinning: :grinning: ,co místo aby spaly, tak taky brouzdajá dlouho do noci přeju pevnou ručku, ať píšou a píšou, ať si počtu, až se znova probudím. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Krásné ráno, nějak mi v práci zlobí PC, nemůžu se vůbec napojit na svoje USB abych mohla vložit fotky, doufám, že nějak pořeším nebo už PC vyhodím z okna a půjdu domů. :slight_smile: Andrejko zdravím, doufám,že se cítíš dobře, zatím jsem v práci, sice jsem trošku unavenější než dříve,ale pokud bude vše oka byla by tu až do nástupu mateřské 10-2009.Mějte se všechny moc krásně, všem držím palečky, dneska budu lítat po doktorech tak si na mě vzpomeňte.
7. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
Holky, mrkněte, co jsem objevila... http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1
7. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Tady to ještě chrní, jen Bellíšek už vypouští dravou zvěř na sluníčko a Terka se chystá k doktorovi.. Tak já jdu ještě horoskopičovat :sweat_smile:
7. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Bré ráno, no to bela noc, omg. V půl pátý krmení, zdání se, že už mám vyspáno, pak usnutí a nemožnost vstání :slight_smile: Ale vrtačky na baráku vrtají seč jim síly stačí, takže se člověk rychle nas...re a vyleze.

Terko, se nemůžeš odlepit od volantu bo co? Vždyť ta nemocenská je pěkná, se nevyplatí tam chodit..., no leda, že by jsi tam chodila pro radost :sweat_smile: , chodíš tam jako do práce, ne? :grinning:

Tak to teho teda stihnu, devítka na krku, tady nevysáto, nevytřeno, prádlo mokrý stále, nezabaleno...., vrhnu se na to.

Tož ještě načíhnu, zatím zdáááááááár....

A Věruška je kde? Asi sní a šlape do pedalů Šlapalína :wink:
7. črc 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi, nějak si nedovedu představit co bych doma dělala, kamarádka měla termín 25.07. a 5.7. se jí narodila holčička a ještě v pátek byla v práci. :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.