• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bréé ráno, u mne taky noc přerušovaná, stále jsem se budila. Teď letím na kontrolu a pak se ohlásím.
Markytce a Terezce tfuj, tfuj na dnešek!
7. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Tak jsem zpátky od Dr. a tady je teda mrtvo. Jdu vařit houbovku a zkusím ten knedlík co mi poslala mailem Mája.
Holky, pejskařky, prosím o radu, Miki mi už od Lipna moc nežere. Vůbec nesní příděl co mám mít na celý den, stěží jen půlku. Nevím, jestli není mlsný, nebo mu něco není, protože když jsem mu dávala vařené maso, tak to se po něm mohl utlouct,ale i tak pak snědl svoje granulky, ale teď ještě od večera nic nesežrala a to ho krmím 3 krát denně.
7. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Holkýýýýý. kde jste kdo???? Sháním ten recept na lívance z podmáslí. Nevíte kde je? Nemůžu ho najít.
7. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Věruško, Mikísek asi nemá chuť na jídlo, to taky mívají pejci z horka nebo dusna. Neboj, až bude mít hlad, on se přihlásí:wink: Lívance Ti napíšu do IP, mám je přepsané, tož jdu na to.
7. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Bellííí, dííík :wink:
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Ahoj baby :slight_smile: , jsem to zalomila ještě a řádně!!
Belí, poslala bys mi prosím ten recept taky? Já to teď dělat nebudu, ale v Praze si to vytisknu , abysme to pak zase nenaháněly po stránkách :grinning: . Věruško, ahoj bajcyklyně. Hele zkusila bych mu dát piškotek, a hned uvidíš. Barunka to mívala z horka, když byla starší, A Taira okolo hárání. Ale Jak Belíšek píše, horko může dělat své. Každopádně teplotku u psů poznáš podle horkýho a suchýho čumáčku, ale to určo víš.
7. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Zrovna čekám, až se pračka dotočí, ať můžu dát druhou. Jsem se tak rozjela s tím úklidem, že bych nejradši vymalovala. No, ale protože máme stále v rekonstrukci ten vrch, tak si Pavlík hodně z hluboka oddechl, že malování nehrozí:wink: Jenom na to autí nějak nemám čas:slight_smile:
7. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Jo, a ještě mě napadlo, jestli on si nezvykl na tu úžasnou jízdu v košíku, a chce O PA KO VAT O PA KO VAT!!! :grinning: :grinning: :grinning:
On loudí, jak vařím, tak čeká co mi spadne na zem, tak to má asi z toho dusna. já jen, že je to ještě štěndy, tak se bojím abych něco nezanedbala. Dííík kobylky. Houbovka se mi už dováří a teď jdu na ty knedle. Jestli nebudou dobré, tak to Mája schytá :grinning:
Andrejko, opakovačka bude odpoledne,pojedu za ségrou na kole :grinning: a Miki samo se mnou :grinning: Půjdem na borůvky.
7. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Hlásím, že Miki je mlsný :grinning: Dala jsem mu jeho oblíbený pmlsek, pak vylízal kelímek od zakysané smetany a teď mne hypnotizuje po linkou :grinning:
7. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
To máš dobré. Já sedím venku, dělám si nehtíky a do prdele mě štípe vzteklý houser a já se nemůžu brániti, to je mamlas:grinning:
7. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Belíka kouše houser :grinning: no to mne po... :grinning: Jdu vyndat ten zázračný knedlík z mikrovlnky ajdu papaááát.
7. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Necháš Belíška když selakuje, huž huž :stuck_out_tongue_closed_eyes: já makám a vy vykecáváte to je borďas :angry: A opět plná čekárna, tak jdu makčit :wink:
7. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj Karolkoooo, zdravím a posílám houbovou pusu:slight_smile: Dej ceduli na dveře polední klíííííd.
Holky knedlíkové dílo dokonáno, ještě jsem ho tam na chvilku mrskla, bo prostředek byl nedodělaný,ale už dlubu a Miki slintá a já taky:slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Ahoj KArolajnko, Ty makáš?? A kdo je s kobzolkem?
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Karolko, ahoj beruškooo. Už mě štípou dva, tak mám na ně smeták, bo nehty, že jo? A mají v těch zobákách sílu, tak to bolí. A jak je malému lumpíkovi???
7. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Karolko, kobzolek byl zase nemocný?
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdu dát nabít mobil, bo hlásí: baterie je vybitá, OMG! Tož zatím pá:slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Já jdu zas pověsit druhou pračku a pak se vypravit s Mikim k ségře, takže zatí páááááá
7. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak hlásím, že jsem zpátky, na plicním v pořádku,na EKG mi poslala domů neobjednává se a měli plnou čekárnu, tak sestřička říkala, že bych čekala hodně dlouho, abych přišla zítra ráno.
7. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holkýýýýý :grinning: Se mi po vás moc stejskalo. :frowning2:
O výkendu jsem byla z miláčkem na chajdalupě u kamaráda na rybách.Užili jsme si to do syta a moc se mi tam líbilo.Jen jsem byla ulítaná,protože jsme nosili klukům jídlo,pití,odnášeli nachytané ryby a pořád jenom práce a lítání.Přijeli jsme o půlnoci a včera sme odpočívali.Takže až dnes jsem uklízela doma byt a třídila věci z chaty.Takže vyprat,vyžehlit,nakoupit,uvařit atak dále a tak dále.Večer jedeme do Pelzně na velký utz a screening tak jsem zvědavá jestli nám miminko ukáže co je, jestli Adélka nebo Kubík.
7. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Taky jsem koukala že Mája má novou fotečku v pase.Moc jí to sluší. :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Kde jste holky???????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj beruškýýýýýýýýýýýýýý
dlouho sem tady nebyla,moc práce-ale jen doma :grinning: byli sme na houbách to mě zmohlo a po každé návštěvě lesa doma chrněla jak medvěd :pensive: :slight_smile: taky sme byly u našich a oznámili jim že budeme mít miminko,bylo to táááák dojemný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a krásný.
Co tady nového?Jen sem vás přelítla letem světem-Mája má krásnou fotečku a jede na chatičku kde bude bez netu? :confused: jak to vydržíš??? :slight_smile:
Andrejko jak ti je?Kdy budeš testíkovat?
Beli kdy budou včeličky?
Peti,jak je tobě?Už máš fotečku miminka?Spíš teda té tečky malinké :slight_smile:
Karolka má domácí snaženíčko na recept :wink: tak hodně štěstíčka at se zadaří beruško
Regíííí,tobě držím taky palečky at se zadaří a hlásíš // :wink:
Marky ahojky,hlavně že se víkend vydařil a líbilo se ti to,at se večer mimísek ukáže co bude,zda kluk nebo holka
Tery-tys nám slíbila vymněnu fialové paní a pořád nic :rolling_eyes: :rolling_eyes: fotečka mimíska taky nic.....
Věry ahoj-pereš?Já bych potřebovala vyžehlit mám tady asi 3pračky :grinning: tak na to za chvíli vlítnu no. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj kočky,jsem tu přes prodlouženej víkend nebyla,nějako plno akcí a výletů a návštěv,no paráda,konečně mám energií tak si to užívám :wink:
Ale nebojte myslela jsem na Vás :grinning:

Jdu Vás dočíst,snad se mi to brzo povede :wink:
7. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Mi asi jebne, na Otavě se převrátil raft a jednoho nemůžou najít, a mladej Kuba mi nebere mobil, ani kámoška, co tam je taky. To mám zapotřebí teď, teda..
7. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Teď doplnili informace, že byli ze západních čech, tak snad jsou ty info správný, se na to vyseru s prominutím, je mi úplně špatně...
Zdravím těhulky, Janninku a Kačíírka :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj Kačeřisko a Janinko.Taky zdravím Andrejku.Tak vidíš Katy mi jsme ti to říkali že máš vidržet a budeš plná energie.Jen si to užívej do syta.Andrejko a ty se nenervuj nezapomen na kulíšky co máš u sebe.Oni se ti určitě ozvou a uvidíš že to nebudou oni.
7. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Já vím, Majký :slight_smile: ..
7. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.