• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
hlavně nebud smutná ještě jsme tu my :wink:
7. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojte koťátka, já jenom najuklaa trochu vás pozlobila :slight_smile: malý v noci katastrofa, vubec jsem nespala, snad dnešní noc bude lepší :slight_smile: Sluníčka jste hodné, že na něj myslíte, určitě mu to pomáhá v uzdravování :slight_smile: Jinak v práci je toho hodně, ale je to lepší než na oddělení :slight_smile: Belíšku hušna housery, co tě majíco oždibovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych je hnala :wink: Věruško jsem ráda, že se výlet vydařil, ten relax už jsi potřebovala :wink: Andrejko, neboj, jim se určitě nic nestalo, chraň kluky a nenervuj se, ale to je asi těžký :unamused: Jinak zdravím Marky, Janinku, Katku a Všecičky ostatní, za chvíli mám padlááááááááááááááááááá :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Jsem kokot, já to vím, ale nemůžu si pomoc. Ještě než odjeli, tak jsem říkala, že jen to nesmysl, někde se topěj lidi povodněma a oni místo, aby vzali lopaty a šli pomáhat, jdou blbout na raft! Na holou jim dát.
7. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Andrejko,neboj se,určo budou v pohodě a jen se někde zapomněli roštáci :slight_smile:
Katy ahoooj beruškoooo tak to sem ráda že je ti tak dobře a užíváš si.
Andrejko kdy bude ten testík????
7. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Huž jsem Vás dočetla,teda jste uklízely,pekly,a prdaly o zvířátkách-k Věrušce-Miki to zkouší a je rozmlsanej,to se známe,máme doma taky jednu zrůdu co si vymrčuje,ale má smůlu.
Jsem Vám ani nenapsala jak jsme si zničili koberec v ložnici u skříní,no jak Maxíka čistíme tak hypermanganem,no a poprvé jsem(husa)dala tu lahvičku s hypermanganem kousek za sebe,Toník Maxíka neudržel a Maxík to vylil :angry: tož flek jak blázen,jsme to drhli a nic,jen to zrezlo,moc pěkné to je :angry: no koupíme v Ikeí nějakého podlouhlého plyšáka a vrznem ho k tomu :unamused:

Andrejko,ahojky,pěkně si užívej nic nedělání.Ale chápu že je to blbý všici něco dělají,jen Tebe nějak odstrkují od práce,no taky si přijdu občas na prd,ale pak si říkám mám mimčo tak ať se starají ostatní,že jo? :grinning:

Marky,teda to je fajn že už jedeš na velkej a neboj on se Vám mimišák ukáže :wink:

Janni,teda pořád Ti je tak napůl dobře a napůl špatně?
7. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojka jsem taky tady včera jsme byli na nákupech v drážďanech tak mamka se ségrou se trochu rozjeli ale já nic moc,zatím na mimíska nemám nic ale dnes jsem koupila dvě hračky na kočárek a na postýlku jinak zatím nic a vy už máte toho spoustu .Marký nejsi pověrčivá?mrkla jsem do albíčka máš toho docela dost.
Krásný den :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Janni, ještě je moc brzy, dnes jsem 5.den po Ketu, a netuším, rozumné by bylo nejdříve v pondělí, to bude 11.den, ale říkám nejdříve! Zkrátka se pokusím vydržet co nejdéle. Hani, v Drážďanech, hned bych jela. My tam jezdíme občas na vánoční trhy! Katy, teda beze srandy, Tobě to číselko pěkně letí!!
7. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jani,jo docela jsem ve formě,v neděli jsme byli za švícou v práci,dělá v restauraci-baru,a včera jsme byli na hřibkách,teda jeli jsme tak ve 12,kluci šli lesem a sbírali a my s kamoškou a malým Domčem šli po cestě v lese a plkaly,ale teda bylo to náročný,přes tři hodiny na nohách,jsme toho ušli,a večer jsme stačili osmažit bedle-mimiču nelezly a přijela návštěva a odjeli až v 23,kamoška má co nevidět rodit tak jsme kecaly a kluci zas vymýšleli cosi stavebního :slight_smile:

Hani,my taky zatím nic nemáme,ale říkala jsem si že po téhle kontorle jesli bude vše ok,tak jednu věcičku půjdu koupit a zbytek po velkým UTZ.

Andrejko,jo letí,ale mohlo by rychleji :wink:
7. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Katy minulej týden co sem snědla vše letělo ven,pak ty omdlívací stavy,fuj jak se nedá vyvětrat je mi blbě,ale dnes je mi dobře :slight_smile:
sem ale ráda že sem doma,v práci bych to nezvládla.Takhle si v klídku vše udělám-uklidím ve skříni,vyžehlím každý den pomale uklidím jednu místnost-vše s rozumem,jdu ven na procházku...
Taky si akční a to si naříkala že nejsi :wink: dobře že je ti tak hezky a užíváš si :slight_smile:
7. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Tak co Andrejko už se ti ozvali vodáci???
11den by už čárka mohla jít vidět :slight_smile: určitě zahlásíš // :wink: já už se tak těším,holky v akci a za chvíli budou hlásit // :dizzy_face:
7. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Jani, neozvali, mají mobily vypnuté. Ale píšou, že jde o vodáky ze zapadních čech, tak by snad psali vodáci z práglu... Normálně používám víc rozum, ale ty pitomý hormony mi zatemňujou racionální mozgovnu :confounded:
7. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Janni,teda v 8tt jsem byla ráda že dojdu si udělat snídani a na záchod a jinak jsem milovala postel :wink: o tom uklízení si taky říkám že se vrhnu,no dnes mám v plánu vyžehlit hordu prádla a poklidit v pokoji

Jo jo,taky se těším až ostatní holky začnou hlásit // a za chvíli v čekankách nikdo nebude :grinning:
7. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Andejko,neboj bude to O.K.jo jo ty hormony umí nadělat paseku.
Katy tebe hodně bolela hlavinka vid?To mě jen 2krát,tuk tuk zaklepu radši a jde vidět že každá to snáší jinak,ale ed si to vynahradíš :wink: Ještě sem se chtěla zeptat,vy máte nějaké zvířátko?Nebo co si komu dělala s hypermanganem :confused:
7. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Tak mi teď volal Honza a říkal mi, že jeli Vltavu a ne Otavu, normálně mi hrabe, tady řvu, páč teď zase mám strach o něj,jede z Práglu v 5 za mnou, ale tak do 6 by měl dorazit. Pomóóóc , hormony mě ovládaj a to nejsem ani těhotná. A já tak nemám ráda, když mě něco ovládá!! Jdu se zmátořit a něco mu uvařit.
7. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
tak já jdu dodělat kulajdu s lišek-ne chlupatých :grinning: ale houbiček a pak teda bléééé žehlit,se mi teda chce,ale,mám nápad :grinning: odsunu to na zítra :wink: :grinning:
7. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Beruškooooooooo,klííííííííííííííííííííd :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
si těhotná a ty hormonky,neboj to bude dobrý.Jdi něco uvařit a pust si nějakou hezkou hudbu-žádnou bulíci bo tak něco svižnýho :wink:
7. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Andrej,já se kvůli hormonům nemůžu dívat na nic co je trochu dojemný,mě to rozhodí,takže filmy co mám a manža je nemusí tak se na ně dívat ani nemůžu,páč bych řvala jak tur :sweat_smile: takže nic se neděje,prostě těhudemence :grinning:

Jani,jo hlava a musím taky zaťukat že už je to mnohem lepší.A máme chlupatou perskou potvoru co cpe love do kapes veterinářky,on je takovej ťula blbej až to bolí. Toník chtěl meteostanici a museli jsme platit na veterině,tak mu teď říká ať ukazuje teplotu a jak bude :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Janni, lišky já ani pořádně nepoznám, ale máma na ně chodí a předevčírem přinesla půl košíku, mňam! Jinak dobrej nápad :grinning: . Odsunout!!!
7. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Andrejko,klíííd,to se stává,a těhotná jsi,pamatuješ co si máš říkat ??? JSEM TĚHOTNÁ!!!!
7. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
My včera našli skoro plnej koš :slight_smile:
7. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
je mi blbě,sem si dala mrunky 3 takový malý sladký a du ven dejchat,pááááááááááá
7. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahojky, zdravím těhulinkyyy Katy, Janni.ku a Majky:slight_smile: A Andrejky větu: jak mě ovládají hormony a to ani nejsem těhotná, komentovat raději nebudu, bo mě z ní klepne pepek.
7. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Se holky na chvíli loučím,jdu se natáhnout,nějak mě pobolívá břuch a pak jedem do Blanska do Kaufu,máme tam něco na vyřízení,tak zatím pa pa
7. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
ahojky všem,
Andrejko jj dovča je v čudu a já zase makám jak šroub. Doufám, že to výjde ta operace. Minulý měsíc jsem totiž měla zpoždění cca týden a mám strach jestli to příjde tak jak má tj. 22.7. a jestli to nejpříjde tak si to můžu jít hodit. Nevím jestli jít k doktorovi a pro jistotu si nechat píchnout vyvolavačku snad bude vše OK. Uvidíme.
A co jinak tady nového?
Andrejko kdy bude testík?
Belli a co ty máš už brzy OPU?
Janni.ko to je fajn, že už ti je lépe.
Těhulky vám se tak hezky zvedají číselka.
Regi a jak jsi na tom ty?
7. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Katko ahojky,
jaká operace tě čeká??Musím najít tabulku a mrknout :wink:Katy hezky si odpočni,kulajda hotová to byla blesková :grinning: brambory a lišky mám uvařené od rána.Merunky sem nerozdýchala :frowning2: ale aspon mi je ted zas dobře :slight_smile: dala sem si housku s máslem+rajče-mnamka to byla
Belinko ahojík tak kdpak budou včeličkýýýýý???
7. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
tak už sem to našla Katko,neboj se bude to dobré i měsíčky dorazí hlavně se nenervuj,tím je můžeš oddálit taky beruško.A pak bude KETík :slight_smile:
7. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
no já se snažím na to nemyslet, ale znáš to :frowning2: :slight_smile: uvidíme. Snad mě moje tělo nezklame.
Jdu se nachvíli natáhnout ty ranní mě zmáhají
tak zatím
7. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
vím Katko,že se lehko říká a hůř dělá :slight_smile: tak se hezky prospinkej :pensive:
7. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Přeju krásný den :wink:
Já měla super noc :wink: od 4 jsem nespala :frowning2: Terka průjem a blila!!
Ani nemám náladu dočítat fakt jsem hotová,tak se nezlobte :wink: Navíc mam blbej pocit,nějak nenormálně mi začalo bolet břicho tak lítám na hajzlík pokontrolovat situaci :wink:
Snad juknu večír,papa
7. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Šmankote, jsem úplně zasklila Haníka, ahoj těhulííí:slight_smile: Katuš ahoj, tak už jsi zase v jednom kole, viď? Katuš, jenom za sebe, protože vím, že tady vždycky funguje zákon schválnosti, já bych si vyvolávačku píchnout nechala. Janni.ko, zítra jedu na UTZ a od čtvrtka bych měla začít připichovat včeličky:slight_smile: Jsem nakonec to autí umyla, ale vysávat už se mi nechce, no.
7. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.