• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak haloooo? se tu nějako míjíme :frowning2:
26. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj berušky tak už jsem doma. :wink: Beluško sluníčko naše pořád ti to ve funguje to je ale bordel :angry:
Napište mi prosím ve zkratce co se tady stalo a událo prosím prosím :slight_smile:
26. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
Kam si máš co odskakovat taky? A na tak dlouho ještě ke všemu. :slight_smile:
Neboj, já tu trčím pořád, jen jsem musela načíhnout do Ikey, jelikož tam právě mamka s Luošem nakupujou a objednat si prostěradla a už to snad bude finále. Radši mrčnu do seznamu věcí na mimísku, abych nějakou důležitou věc neopomenula.
26. dub 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
Májo myslela jsem to tak stěma banánama že Tesco se bude jmenovat MY a tak dělá veliké slevy.No a když ty miluješ banány tak je tam můžeš koupit.Oni je maj zy 19.90kč.
26. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Aha, to jsem zapomněla, ono se to mění na MY.Máš pravdu, jsem to nedávno četla, ale nevěděla jsem, že už to vypukne. To bych ale měla, kvůli práci, no jsem mimo dění prostě, asi si začnu kupovat noviny, bo na netu mi to nějak uniká.
26. dub 2009 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz
Máji odskakuji k manžílkovi :slight_smile: jsme si dali pohárek a chvíli jsem si četla,on taky někdy chce na počítač :wink:
Jo jo Ikea,ať žije,tam vždycky nechám penízky,i když nechci. My budem tenhle tejden asi kupovat nový letiště,ale v Asku,teda tam se nám jedno docela líbí a tchýně říkala že na něj přidá k našemu výročí-no tak proč né,že když nabízí :grinning:
26. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Regí a u Vás se to už jmenuje MY?my pořád ničeho se neděje :confused: a to jsme druhé největší město v republice :confused:
26. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Katy ještě ne.Ono by to mělo být asi tak na konci prázdnin ale nani to na 100%.Vždyť to znáš jak to chodí.Mě je to celkem jedno.Já už tam nepracuju a nakupovat tam taky nechodím.Mám raději Kaufland.
Jak jinak je Katy???
26. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj tak co je noveho?? Vsechny souhrnne zdravim. Jak to tu holky pokracuje?? Myslim ze nektere byly na transferu tak se chci zeptat jestli dopadly s // . A jinak jak vam je vsem jinak??
26. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahojky IVO.Tak už jsi zase mezi náma jo???????????To je dobře.Budeš tady dneska dýl nebo zase prchneš??????? :grinning: :wink: .
26. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Prchu chtela bych se divat na vymenu manzelek.
26. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Nebo mas na me jeste nejake otazky?? Rada je zodpovim. Posledne jsme se bavily o cene. Kam chodis ty a kolik jsi za to zaplatila jestli se muzu zeptat i ja??
26. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj Ivo a Regí jak se vede? :slight_smile:
26. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Katy, to já taky, vždycky tam něco nakoupíme, peníze jen lítaj, ale když já ten obchod prostě miluju, to je totiž zase můj miláááášek :grinning: , už jsem na to přišla.
Se couráš na cizí diskuzi a já pak zmatená čumim, kde to jsem, bo jsem tam vlezla, že vidím odpověď Katy81 :confused:
Tak ve středu máš kontrolu jo? A výročí k tomu? Já jen tu kontrolu. Taky se těším, snad je všechno ok.
Ahoj Ivo, Andrejka slíbila ne večer tabulku, tak tam se všechno dočteme, kdo nám otěhulil a koho co čeká.
26. dub 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj luco a alfi. Jak se vede?? Co ty alfi jak se citis posledne jsem tu neco cetla o porodu?
26. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak jo.Nebudu tě zdržovat.Taky ráda koukám.
Jezdím do Prahy k Apolináři ale zatím jsem jen platila dárce 550kč.Jinak jsem měla vše zadarmo.Zatím.Uvidíme jak to bude teď po posledím pokusu.
26. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
My se mame tak tak vselijak vis.
26. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Ivy jde to ještě mám nemocenskou tak je mi dobře ale 5.5. jdu na kontrolu tak potom hned pomažu do práce a ůbec se netěším :frowning2: A co ty co je u tebe nového? :wink:
26. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Regíí já měla nejraději Carefour-frantíky,ale pak to koupilo Tesco a stojí to za prd,celkově ho nemusím.Kaufec máme kousek od práce i z domu,tak tam chodíme taky často.
Jinak je ok,jen už chci středu,jsem nějaká nedočkavá :sweat_smile:

Ahoj Ivy,nového je myslím dnešní potvrzená zpráva o Monči že je těhu,jinak Mája pořád šetří na banánech,Andrejka měla adoptivní seanci,Belce nekomunikuje mobilek s příspěvkami,tak Andrejka zastupuje,Karolka je v práci,Lůca má nové závěsy,Věruška pořád poletuje,Markytánka se pomalu léčí z nachlazení
26. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Jo o Apolinari jsem si neco zjistila a vazne ty ceny tak jsou krasne. A moc se rozmyslim nat tim ze ted po druhe objetuji a taky pojedeme tam.
26. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Holky já Kaufland nemusím protože tak pracuji :frowning2:
26. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Dekuji katy za kratke zpravy. Ty jsi taky tehu zejo? A jak se citis??
26. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Ivčo, stále strach z porodu, psychopatickej blázen ze mě je :grinning:
Katy, se mi líbí, jaký věci Ti zakotvěj v hlavičce u každýho :grinning:
26. dub 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Katy v Carrefouru jsem taky dělala.Bylo to fajn s FRANCOUZEMA.Byli moc hodný a dokázali se ke svým zaměstnancům moc dobře chovat.
Ahojky Lůco.Dneska to jde.Celý den jsem se jen flákala.Kája vařil,pak jsem byla na procházce a pak u kadeřnice.Tak dneska byla HAVAJ.Zítra razím k doktorce a nechám si ukončit marodní a hurááááááááááá do práce.Už se docela těším :grinning: .
26. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
alfi ja myslim ze se namas ceho bat kolik je holek na svete co uz odrodily spoustu deti, a za nejak cas zapomenes a budes chtit dalsi kolo.
26. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Regí já dneska makala na zahrádce ale byl to relax :slight_smile:
26. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ivi můžu se zeptat od kud jsi???ale jestli nechceš tak nemusíš mi to psát.zlobit se nebudu.
Koukali jste holky na zprávy??????????Od zítřka jdu dělat modelku.Schání boubelky tak se půjdu zeptat a zkusím to.Třeba budu mít štěstí :wink: .
26. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Lůco, no sláva a mám to, už 100x jsem se Tě ptala, kde pracuješ a vždycky jsi pláchla, tak už to víme. Já taky nakupuju v Kauflandu a taky mám z tama pracovní zkušenost, říkala jsem, už nikdy tam nejdu, ale to víš, že tam nakupuju nejraději, maj super akce, nejelpší zeleninu ovovce, opět za nej ceny, akorát mi u nás vadí, že tu neni obslužný pult s masem a uzeninou, myslím jako uvnitř Kaufu a na další perfekt akce jezdíme do Intersparu. Mě zajímá stejně jen pečivo, ovoce, zelenina, Eidam, salámy, jogurty, máslo, mlíko, šlehajdy, sýry tavený a občas cukr. A to je vě těchto dvou pravidelně pořád dokola. jo ještě v Intersparu ten Perwoll, maj ho v akci celkem dle mé spotřeby, to dělaj dobře :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
Zrovna jsem na to Regí koukala,ale 120kg ještě nemáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak smůla.
Ivčo, já vím, přežila to každá, ale to je prostě takovej předporodní stresík no, myslím, že se tomu žádná nevyhne a kdo říká, že se nebojí, tak mu nevěřím. Já se s tím prostě netajím, strach mám, tak to nebudu zapírat :wink:
Taky jsem pracovala v jedné francouzské firmě, ráno vždycky přišli do práce a každýmu podali ruku a pozdravili, to samé odpoledne při odchodu. Miluju Francii a francouzštinu, ikdyž v té době, jsem Francouze chvílema nemusela, ale to je asi v každé práci, pořád ji milovat nemůžeme, že? :slight_smile:
Regí, tak kadeřnice měla nakonec čas? Tak foto, ne?
26. dub 2009 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ivy,jo jo jsem těhule,i podle pupku,ale to i ta zácpa :angry: jinak až na občasné pobolívání je mi naprosto ok,jen jsem víc unavená

Máji,to víš moje hlavička si zapamatuje jen co je jí líbí :wink: U nás v Kaufecu máme obsluhovatelný salámy a tak,maso máme z domu,nebo Globus-ten je na masíko nejlepší,ale ten taky nemáte,co?
Jinak Máji Lůca už několikát tu dávalado placu kde dělá,to asi nějak zas Tvoje hlavička nebere :grinning:

Regíí,oni ale asi mysleli boubelky,víš to asi tak kolem 90 kil,to nesplňuješ,takže smůla :grinning:
26. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.