• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peťko, teda taky rušnou noc jste měli. Ať se Terka brzy uzdraví. A neboj, to si jenom mimísci dělají místečko, no jo, jste si poručili páreček:wink:
7. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahojte koťátka. :slight_smile: Tak se dívám, že všichni holdují domácím pracem :slight_smile: Já domyla dole okna, zapla myčku, v troubě mám brambory a ještě na chvíli asi pujdu ven trochu zamést :slight_smile: Já jsem z těch ranních nějaká aktivní :wink: Jen milášek není doma, spoléhá na to, že si muže v práci sedět jak dlouho se mu zamane :angry: OMG :grinning: Vždycky když tuto zkratku použiji, vzpomenu si na Májenku, Andílka našeho :sweat_smile: Beli, zítra Usg a pak píchanečky, to se nám to rozjíždí :slight_smile:Tak nic, jdu zametat, at si trochu užiju pěkného počasí :sunglasses:
7. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
nebo, že bych šla žehlit? Mě ty domácí práce táááááááááááááááák baví. Hip hip hurá :wink: Milášek doma tak zatím papapapa
7. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahojky holky.
Vzkaz od Markytánky.UZ je velice dobrý.Miminko v pořádku a bude to holčička ADÉLKA.
Tak papa.
7. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Regi, díky za info a jak se máš, kočkooo:slight_smile: Majky, veliká gratulkaaa k Adélceee, jé jsem zas na měkko, OMG! To je tak hezké:slight_smile: Karolko, tak si pěkně s miláčkem sedni a dejte kafíčko, úklid Ti neutečeee. Jdu osekat chachulu a hodit spršku:slight_smile:
7. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
Regí, kdy se budeš testit? :slight_smile: Jen vletíš, hned řekneš papá :unamused:
7. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
beli, at se nepodřízneš, chachulo :grinning: Zatím papa a krásnou dobrou noc :slight_smile:
7. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
Karolko ještě nevím kdy budu testit ale asi v pondělí 13.7.
7. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Karolko a Bellko máte poštuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
7. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Už letím:grinning:
7. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojky
Regí díky za info a posílám gratulku Markytánce, to je krása a na holčičku máme vybranou taky Adélku.
Karolko tvoji energii bych chtěla mít... Já došla z práce a ohřála malému párky, toť vše. se tu stydím, tu se myjou okna pračky lécou jedna za druhou.
Belli já se husí bojím doteď a ty se necháš kousat dobrovolně :slight_smile: . na zítra ať máš UTZ v pořádku.
Katy být tebou tak běžím na gyndu domluvit se s dr. a ms si pojistím, čekáš na tu operaci tak dlouho, tak neriskuj. Jinak ať ti práce rychle uteče, no ještě 14dní.
Andrejko ty sis dala ráno hezkého šlofíčka, ale není se čemu divit, když tu čumákujete a klebetíte do tmy. Velehrad vesnice kde je takový velký kostel (byl tu i papež Pan Pavel II) a na Cyrila a Metoděje je tu vždy pouť - koncert kolotoče. Malý se vyřádil na kolotočích, my si dali trdelníky. tak pohodička. Musím se ale přiznat že na mši jsme nebyli.
Mája už je asi fuč. Taky jsem zbystřila co je tu za novou kočku :slight_smile: a to nová Mája
Věrko no vidíš Miki je v pořádku. vy jste určo zas v terénu na kolech.
7. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky mončo.
Jak je mamino?
Mi máte taky Adélku když se to někdy povede.
7. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Moni ahoj. Kočičko, jsi těhulka, tak jaképak výčitky, že jsi unavená? A to vedro by umořilo vola:slight_smile: Jo a husy zaútočí na cizího, nás štípou s láskou, tak jemně:wink:
7. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Ahoj berušky,
tak Regí, to asi budeme testit spolu :slight_smile: . Majký, Tobě moc gratuluju k holčičce :slight_smile: Bellko, zítra držím palce na UTZ. Péťo, jsou to nervy, furt, viď? Já se musím kouknout zpátky, který den jsi testovala po Ketu. Jinak Terky je mi líto, má prázdniny a marodí. Co ti všichni kobzolkové dělají?? Karolajnko, Janni, Katy, jasně, že to nebyl synovec na tom raftu, ale měla jsem nahnáno, dík za podporu. Mají vybité mobily, protože prý je nabíjejí jen v hospodách a už s tím mají problémy. Májenka je na chajdě :slight_smile: , Věruška s Mikim u ségry :slight_smile: . Katuško, ahoj! To je na palicu, viď? Přijít po dovče, vstávat na ranní a ještě se nervit, jestli přijde včas ms, kvůli operaci. No, jsme tady a budeme to sledovat s Tebou, neboj. A červenec se překulí, a v srpnu zase přijde elán! Monči, ahojda, já už jsem to prozkoumávala na netu :slight_smile: , byl tam pěkný program celý víkend! Tak věřím, že jste si to užili! Nejsi v kontaktu s Leňulkou?
7. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Andrejko, to je dobře, že už se to vysvětlilo. Nedovedu si představit, jak Tě to muselo vyděsit. Honzíka už máš ale u sebe, že jo:slight_smile:
7. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Andrejko ahojky kočko.
V pondělí je to u mě 10 dní.Tak uvidíme.Za dva dny by měla přijít mrcha tak ještě nevím jak to udělám.Začínám se trochu bát.
7. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Andrejko s Leňulkou bohužel nejsem v kontaktu, je mi jí líto už si toho užila až až, snad bude a ona je - silná natolik že zas půjde do boje.
Regínko je mi dobře jen jsem víc unavená, už se těším na srpen to pojedem na začátku do Prahy na výlet a pak už budu doma. A jak je tobě, dufám že už to prolomíš a vyjde ti IUI na 1*.
Belli doufám že budeš mít v noci Pavlíka doma, mají zas přijít buřiny tak ať se nebojíš.
Já teď čekám na manžu, přiveze kupu hřibů tak budu do noci čistit :unamused:
7. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jo jo, Pavlík je dneska doma, ty jo já neviděla zprávy o počasí, nestraš. Taky zase přinesl spoustu hříbků:slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jsem jen unavená ale nepřikládám to k tomu.Je to ještě brzo.Dneska je to 4 den.Taky bych si to moc přála.No uvidíme co bude.
7. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
JJ, Honza právě šúroval auto, prej abych nedělala ostudu. :slight_smile:
REgí, mně momentálně došla energie , páč ,se taky už bojím. Takže si budeme držet palečky navzájem :slight_smile:
Monči, silná je jak lvice, to máš teda pravdu! Ale proč je tolik zkoušená, to mi hlava nebere. Kdyby se nedařilo nikdy, ale ty dvojčátka jí ukázaly, že to jde.
7. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Andrejko určitě si budem palečky.Musí nám to vyjít.Určitě to vyjde.Já to cítím :wink: .
7. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holky zlaté, teď bude hlásit // Andrejka, pak Regi, pak Karolka, potom já a opovažte se někdo předběhnout:wink: Takže pěkně popořádkuuu:grinning:
7. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Belli podle předpovědi to k vám dorazí až nad ránem k nám o trochu dřív. no tk uvidíme. Hřiby už jsou tu tak jdu brousit nože. Hezkou dobrou noc všem a hezké sny.
7. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Bellko tak to jsi hezky napsala.
Vrátil se mi usměv a ty víš proč :wink: .
7. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Belůíšku, já tě klidně před sebe pustím, ale pak huž nikoho, teda ještě Věrku, alůe pak huž opravdu nikoho :slight_smile: Zatím kráááááááááááááásnou dobrou noc :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky,už jsme zpátky,uf uf,břuch mě bolí

Markytánko,gratuluju k Adélce :slight_smile:

Co to tu čtu?Jakýpak došla energie?Zanechte špatné energie,musíte věřit,určitě to vyjde :wink:
7. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Moni, Karolko, dobrou nocku:slight_smile: No jo, u Věrušky si nejsem jistá, ale myslím, že bude po mě, tak srpen přirozeně nebo září po IVF:wink: No, někomu se tento plán nelíbí?
7. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak holky já musím do práce.Dneska jsem spala jen 4 hodiny tak nevím jak to přežiju.
Tak papa a dobrou noc.
7. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Bobrou bobrou :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Tak berušky dobrou nocku, Redžíí, ať to uteče na nočce... pápá :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.