• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tu začlo dost pršet,slejvák obrovskej a docela se ochladilo,tak snad někde zas nebudou záplavy.

Dobrou nocinku a pěkné sny o miminkách :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
A ještě ..Péťo, na zítra držím pořádně palčáky na UTZ!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči"

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, Poletuchujem všude i s Mikísem v košíku!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Huž zase makáme, ranní-brrr! :frowning2:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09,noční zrušeny,jen v pátek a neděli!Relaxujem na zahrádce.
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá do6.IUI,3.7.IUI hrášek u mámy,držíme kopýtka! A přesto máme nočku :frowning2:
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,3kulihrášci,hysterkaOK,2.7.KET,dvě blastulaté děti vyzvednuty z jeslí!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,30.6.1dc,Synarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal huž je natěšenej!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,Kobzolek brouček marodí, haushupsanda dleUTZ zahájena :sweat_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,velký UTZ dopadl na 1, čekáme Adélku!!! :slight_smile:
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu,poradna(že by pindík už vykoukl?)
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5, v srpnu už bude konečně volno bez práce!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6,1mimi v bříšku,srdíčko jak zvon,neschopenka konečně!4.8.kontrola
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET,zaveden páreček,Máme//!,Terka marodí,mamča má 8.7.UTZ,moc držíme pěsti! :wink:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,máme už 3620g a kyčlíky jsou v pořádku.Máma na chajdě!
7. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak jsem holky doma.Velkej utz dopadl na jedničku i genetika.Čekáme holčičku a má 25 cm a zatím váží půl kila.Slišely jsme i srdíčko jak bije a byla jsem na měkko.Máme i dvd a jednu fotečku.Malá se má i čile k světu.Zdenda byl ale nějakej smutnej,protože doufal,že to bude kluk.Ale je rád že je malá zdravá.I doma sám koukal na to dvd.MVR. :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
kuk, už jsem tu:slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Markytko, taky gratuluju a uvidíš, že Zdenda bude nakonec z Adélky uplně potentočkovaný :wink:
7. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky Věruško.Děkuji a taky v to doufám.Musím se rozloučit pač jsem unavená.
7. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Majký, ti mužští! Ale oni se pak z těch holčiček můžou zbláznit..Moc gratuluju!
Tak Věruško, už jsi byla připuštěna ke Compu?
Já jsem v posteli ještě si čtu, ale asi brzy usnu. Vstávám v 6.
7. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holky, byla jsem u ségry, šly jsme na borůvky, tak zítra bude koláč. Ještě hlásím, že možná tu zítra nebudu, bo pojedu do Ledče se ségrou na panoramatzický snímek její déééršťky, než jí budu dělat ty nové zoubky:slight_smile: Takže netruchlete :grinning:
Jinak na zítra moc držím palečky Bellce,atˇ je utz ok, Petjunce také, Regíínce krátkého nočňucha a všem ostatním krásný den plný pozitivních zpráv.
7. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jo, jo, asi to půjdu taky zalomit. Co ti tvoji vodáci? Už se ozvali? Nesmíš se teď tak nervovat, ale to se mi řekne...viď.
7. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
jj, jsou ok. No, řekne.. Budu zas ok. Tak pá DN
7. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
DN a MTR a MVR :slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :pensive:
7. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dobrou nocičku a krásné miminkovské, koťátkaaa. Peťko, na zítra pěstičky pro štěstííí. Brou, brou, MVRSM:slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
Bellí i tobě držím palečky :wink:
Mocinky všem děkuji,určitě se ozvu ještě z Prahy :wink: Terka pojede asi se mnou tak uvidím jak jí bude :wink:
A jinak Markyt gratulace.S Adélkama se trhá pytel .Já chci Adélu a Magdalénu :wink:
Mějte se krásně papa a krásné sny :wink:
7. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ne Adélu A Magdalénu ale Adélu NEBO Magdalénu :grinning:
7. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Tak jsem dneska courala s kolegyní po obchodech pěkně v klídku, žádná honička. Dočítám letecky teď.
Petjúnce přeju hodně štěstíčka na zítra :slight_smile: Ale zase Adélka a Magdalénka by byly k Terce akorát do počtu :sunglasses:Taťka by byl král!!! se třemi dcerami :grinning: To blindění vám nezávidím. Taky jsme si ho často užívaly. Jednu noc blily a sr..y obě současně a to vážně nešlo stíhat. A ráno jsem se přidala já a manža, který se kasal, že jeho to nepřemůže měl pak nejhorší průběh :slight_smile: Takže - hlavně se neposr.T! :grinning:
Andrejka a Regínka se už strachují - to vás chápu kočenky, ale věřte :wink: - já vám taky věřím, ale ty nervy musí pracovat, já vím :frowning2: Ať vám ten čásek utíká do testování a pak hlaste jedině //!!!!
Janiko, gratuluji k srdíčku a k jednomu mimi :slight_smile: A přeju pohodové těhulení!
7. črc 2009 ve 23:48  • Odpověz
Ahoj Katko :slight_smile:
Ty taky pořád pracuješ :unamused: Neboj, mrcha dorazí. Na tu provokačku bych se zeptala doktora, jestli by to nebylo od věci, abys neprošvihla tu operačku. Už abys to měla za sebou, myslím na tebe :slight_smile:
Všem dobrou noc a Andrejce děkuju moc za tabulku, protože tím, že vás nestíhám tolik dočítat, ztrácím lehce v těch vašich románech :wink: přehled a pak snadno zapomínám, kdo... co... jak :grinning: Ale zachytila jsem téma týkající se oplodňování horní :grinning: :grinning: :grinning: cestou a to mě teda pobavilo. Jó, chlapy vymyslí lecos, aby si ve jménu dobré věci užili, že? No, ale zase je alespoň legrace a my se zasmějeme.Jinak bysme už musely úplně zblbnout! Ještě více takových témat a bude se těhotnět jedna báseň :grinning:
Tak dobrou noc všem kobylkám :slight_smile:
8. črc 2009 v 00:08  • Odpověz
autor
Ahoj Marti, tak co ségra? Vlastně jsi nikdy nepsala nic o ní. Tedy z pochopitelných důvodů. Má ale aspoň dobrýho chlapa a práci, která ji baví? Asi se to pak všechno líp snáší. Tedy při příštím Ketu půjdu makat, je to na mozgovnu lepší. :wink:
8. črc 2009 ve 04:36  • Odpověz
Vstáááááááááááááááááávááááááááááááááááát a cvičit :slight_smile: Bude to? :angry: No nebude :grinning: krásný den všem kobylkám a hříbátkům :slight_smile:
8. črc 2009 v 05:28  • Odpověz
autor
Karolajnko, bré ráno :grinning: !
Musíš si koupit heligón!! Jsem Tě málem přeslechla! :grinning:
8. črc 2009 v 05:49  • Odpověz
autor
Tak teda bré ráno všem, my frčíme do Prahy! :slight_smile: Tak holky na UTZ, držte se! Bellka si snad píchne gonal a Petjunka uvidí tečku!
8. črc 2009 v 06:05  • Odpověz
Bréé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Tak za prvé musím vynadat Andrejce,pej při příštím Ketu půjdu pracovat. To jako k těmhle klukum plánuješ ještě další? No, to by tě omlouvalo, ale jinak ne!
Zdravím taktéž teoretičku a její ségře přeju hodně síly a málo nervíků.
Ještě jednou tfuj, tfuj Petí a Bellce a Andrejko, tobě šťastnou cestu .
Halóóóóó´taky na chatu k Máje a Anýskovi:slight_smile:
A všem nemocným kobzolkům brzké uzdravení :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
Holky, tak vás teprve teď dočítám co jsem tu nebyla a zase se chlámu. Jo a už vím co je brutvana :grinning:
8. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Tu nikdo, si tu od rána melu sama :slight_smile: Tak kobylky, já letim s tou ségrou, ozvu se až navečer. Zatim páááááááááá
8. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Sluníčkaaa, zdravím všechny z dálnice, směr Olomouc:slight_smile: Krásný den všem, koťátkaaa a hubana k tomu:wink:
8. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Krásné skoro poledne kobylenkýýýý
jdu vás pozdravit,mám uvařeno od víkendu :grinning: vyžehleno,uklizené skříně a že tam byl binec :grinning: ranní nevolnost za sebou :slight_smile: a zase prší :frowning2:
Beli at je ultrazvuk O.K a začnou včeličkýýýýý
Marky tobě velká gratulejšn k holčičce-krásné jméno Adélka :wink:
Věrka valí dělat zuby
Mája na chajdě-snad má lepší počasí než je tady :slight_smile:
Andejka frčí do práglu-dobře dojedte a sem ráda že raftáci dopadli dobře :wink:
8. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Taky zdravím Karolku,snad je malýmu už líp a Petku,chudák holka,jak někdo psal prázdniny a marodí :rolling_eyes: tak at se brzo uzdraví a je jí líp at může lítat venku.
8. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky,tak Terka už je v pohodě,byla se mnou nakonec i v té Praze :wink: Jsem si docela odfrkla je tam jedno vejce o průměru 9mm :wink: samo,e ještě bez sérdce.Jirka,ségra,mamka reagovali jééééé to ješkoda,jsme se těšili na dvě :grinning: za to mě se ulevilo :wink:
8. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Zdravím z Prahy!
Peti, moc gratuluju! Kdy máš další utz na srdíčko? KOukám, že tam s Tebou bylo celé procesí :grinning: :grinning:
Mája zdraví z chajdalupy :slight_smile: !
Ahojky Janni!
8. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj Andejko,už jste dorazili?Jak je v Praze??Potřebuju jít do lékárny a koupit tchýni kytku k svátku ale do toho hnusnýho počasí se mi teda fakt chce :grinning:
Peti,gratulace veliká no,kdy bude další ultrazvuk??? :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.