• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Janni, počasí děs běs. Ale to asi není nic překvapivého, že? :angry: . TAky jsem chtěla něco dělat, a nic se mi nechce.. Tak jsem čučela na televarieté apod.
8. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jaké hnusné počasí tady svítí sluníčko.Tak jsem rozdělila práci.Bája obaluje v mouce,Terka ve vajíčku a ve strouhance,brambory jsem já oloupala,Terka nakrájela,to nám o jde :wink:
Další UTZ je za 14dní 22.7. :wink: a pak už mi vyrazej z CARu a půjdu ke svému,se těším.Tam si dojedu sama autem tohle cestování po Praze mi zabíjí :frowning2:
8. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jéžiš j se nezeptala na te sex :grinning: no tak nebude a je to :wink:
8. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Andrejko sem z toho počasí hotová,mám muškáty v jednom truhlíku kaput jak do nich pořád prší a už mě teda fakt nebaví tu vodu každej den vylívat,dneska sem je sundala.Na balkoně se nedá nic to zameteš a bác zase leje a fuči :angry:
Si na neschopence?Nebo máš dovču?
Chtěla sem jít i na borůvky,jako abych měla lesní čerství vzduch a copak to de? :frowning2: dala bych si kynutý knedlíky s borůvkama a na to tvrdej tvaroh,máslo a cukr :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: mnam :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Peti u mě byl jeden pokus o sex za tu celou dobu,ale to mě začlo bolet podbříško ještě z toho OPU a ani na to nemám chut,nebot mám pořád žaludek jak na vodě :frowning2: Já si sex vynahrazuju erotickýma snama :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Janni, a máš v těch truhlíkách dírky?
8. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Zrovna dávaj bambinot. Hm, dala bych si říct..
8. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
no právě že nemám mám ty samozavlažovací tak tam voda stojí :frowning2:
8. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Stačí ze spoda provrtat ďourky :wink:
8. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jani mě právě nic není tak mám roupy :wink:
Andrejko dnes 6den viď :wink: to to letí :wink: kdy má dorazit MS?
8. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Andrejko ale když udělám dole ty díry tak to ztratí tu podstatu samozavlažovací,když to bude pořád vytíkat,ale že bych ty důry udělala ne ze spoda ale na boku trochu výš aby ta voda tam nestála :slight_smile: :wink: super nápad-díííky pověřím mužíka
Petunko,beruško já ty roupy hele měla taky,ted 2týdny mi je pořád blbě :frowning2: já si pořád říkala nic mi není nejsem snad ani těhu a pak bác jako blesk z čistýho nebe :confounded: :confounded: ale za chvíli tomu snad bude konec :grinning:
8. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Aha sakra tak možná,že to ještě dorazí :wink: S Terkou ani nevím,že jsem byla těhu tak snad to bude taky tak(teda až na to,že jsem v 8tt málem potratila ale šikovní doktoři zachránili :wink: )
8. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojte kobylky :slight_smile:

tak konečně ví i taťka že bude děda,tož uf uf,máme za sebou všechny blízké :grinning:

Peti,Jani mě taky bylo prvně dobře a pak asi až do 14tt zle,no a včera se mimču cesta autem do Blanska moc nelíbila tak mi bylo špatně i včera a v noci ještě Toník šel k rodičům pro mlíko,jak mě pálila žáha :confounded:
8. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jinak bych zapomněla pogratulovat k jedné tečce Petrušce :slight_smile:

A Majdě ať dopadne UTZ super :wink:
8. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Zas tu nikdo není :frowning2:
8. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky berušky, teprve teď jsme dorazili domů, od zítřka začínám píchat Gonal a to bych nebyla já, aby se něco nepokazilo, takže stejně v pátek musím do CARu a dokoupit nějaké injekce, bo až doma jsem si všimla, že mi to nevyjde, že jo? No nejsem dupa??? Až jsem se zapotila, no. Peťkooo, gratulka veliká k bubliňátkuuu:slight_smile:
8. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Sotva přijedeme domů, začlo zase bouřit a vypli nám proud, tož to snad nejni možné. To to pěkně začíná.
8. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Hlásím příchod, Huš jsem tu. Ségra orentgenovaná, otisklá a už si na ní můžu brousit drápy :grinning:
Co tady nového? Belllí, co utz?
A co naše mamina Petí? Byla tečka?
8. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Věruško, UTZ v pořádku, ale zase musím řešit něco extra, protože mi bude chybět Gonal, tak tam v pátek musím zajet něco dokoupit, OMG! Kdybych neříkala, kolik ho mám, ať si to dr. spočítá. Je tam sice nový, ale ta štreka tam a zpátky, no teď už nic nenadělám, měla jsem si všimnout, že jo?
8. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Tak Petíí, ty jsi si oddychla a ostatní by chtěli aby z tebe byla matka pluku,co? Hlavně, že tam je aspoň to jedno!
Bellí, takže musíš frčet v pátek zase do Holomóce??
Zdravím truhlíkovou Janinku a Katy:slight_smile:
Andrejka už v Práglu, to je supr.
Já jdu dělat ten borůvkový koláč z valstnoručně nasbíraných.Huš se na něj těším.
8. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Bellí, neboj, vše dobře dopadne, já vím, už jde do tuhého a jsou to nervíky,ale řekni si, že začátek špatný, konec dobrý:slight_smile:
8. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Věruško, kéž bys měla pravdu.
8. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Bellí ahoj tak to zas není takový průser,hlavně žes na to nepřišla až v den kdy by gonal scházel to by byl průšvih :wink: Je to na dobré cestě :wink:
Věruško a při tom je to pár měsíců co se se mnou dohadoval při ETu,že necháme zavést jen jedno protože 2 je záhul,pakouš :wink: já se tak bála,že řekne že jsou tam dvě :slight_smile:
Katuš ahoj ty ses nachomejtla ve špatný čas nikdo tu ale huž tu jsme :wink:
8. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahojky kočičky, jsem doma, na chatě leje a leje, pořádný průtrže, bouřky, prostě hnus počasí. Takže jsme doma, letím šůrovat a do toho řve mimíska, omg...satan padnul, je zubožen, já teda taky, bo ten čerstvej vzduch je fakt sííííla :slight_smile:
Pak si vás přečtu, nejradši bych hnedka omg,a le nestíhám...
8. črc 2009 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak teď jsem v šoku :wink: jdu si zapsat na 22.7. UTZ jestli už uvidíme to srdíčko a víte kdo má svátek???????????
Máji ahoj tak pojeď na Kladno tady je pěkně peru jak o život :wink:
8. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Manetka a jááá:wink: a 21.7. má narozeniny Regi a 23.7. Andrejka:slight_smile: Máji, tak už domečka?
8. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla.
Petjunce gratuluju k jednomu kousku, ale není to jistě jisté, tož si ještě počkáme, mně se čekalo na kusy někdy do 9.tt :wink:

Markytánce gratuluji k Adélce a manžovi dej do dééééržky, bo bude vyserenkovanej z Adélky až na půdu, to si piš!!! :wink:

Všechny zdravím, jdu šůrovat, ale vůbec tedy na to nemám náladu, omg... :unamused:
8. črc 2009 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky.Koukám a tu je samá nová pani.Nejdřív Mája ted Katy.Jsem se lekla že jsem na jiné diskuzy.
Tak holky jsem asi divná,ale mám splněno.Už mám kompletní víbavičku na mimi i do porodnice.Tak a mam klid až do porodu.
8. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Marky, gratuluji k výbavě, snad máš všechno a taky jsem jukala na novou fotečku a říkám si Katy 81, která to je? :grinning: Pak mi to docvaklo, že Kačer, ale pěkně mě to zarazilo :grinning:
8. črc 2009 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz
Krásko prď na úklid,moc Ti to v té nablískané halence sekne :wink: kousky nejsou tak úplně jisté ale já mám jisto a ještě teď když jsem zjistila,že to srdíčko uvidíme prvně v den kdy slaví svátek Magdaléna a mě se to jméno moc líbí.To je náhodička nebo osud??
Katy má novou fotečku ale klobrc až do ksichtíku takže pééérd vidět :wink:
8. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.