• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jééé, nová Kačerka, sluší, jsi rošťák:slight_smile:
Ahoj Marky, teda, co budeš do porodu dělat :grinning: ?
8. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Petí, že by to byla druhá holčička? :wink:
8. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid, nová Káťadávno měla být, potvora studená, Máju studí kolena, zavřuji v sednici udělám z ní dvojnici :slight_smile: peti z té tečky , bych hned udělala dvě, ale štěstí je i ta jedna :slight_smile: Belíšek miluje Holomoc, tak tam musí jezdit, co dva dny :grinning: Jinak gratuluji k píchanečkum :wink: Andrejko opatruj klučíky, ale já si stejně myslím, že to bude páreček :wink:
8. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Jasan moc náhod :wink: ale holky před Jirkou pšt :grinning: by se posral :wink:
8. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
A Karolka po snaženíčku plná dobré nálady :wink: ahoj
8. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj karollí:slight_smile: Ty jsi v jednom letu? Co kobzolek?
Petí, Jirka si přeje kluka?
8. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Věuško, beruško, co výlet, nebolí tě noženky.? Někdo tu psal, že budeš mít svaly, já budu mít čáry :grinning: Jinak zdravím zbytek pluku, dneska se mi sice nechce, ale budu se muset přemoct a snažit se o domácí hrátky,bo včera bylo nabito :grinning: Andrejka napsala ať nestřílím slepýma a já poslochám :grinning:
8. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Karolko ahoj:slight_smile: Teda Ty jsi taky básnířka, jak je malému? No jo, nové fotešky, hm. Pěkné, pěkné:slight_smile: Peťko, to je osud:wink:
8. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Věruško kobzolek huž nemá teplotu, ale má roupy. Bere ATB, tak nesmí na sluníčko ani ven, tak si to dokážeš představit, jak se nudí :unamused: Milášek doma, jdu se snažit :grinning:
8. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Karolko, tak si dej sklénku vénka před snaženíčkem, to je jako afrodiziakum :grinning:
Nevím, esli mám svaly,možná tak křečáky :grinning: Výlet byl fajn, včera jsem si to zopákla,ale Miki už věděl do čeho jde a moc do koší¨ku nechtěl, ale musl nakonec :grinning:
8. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Nedokážu si to představit, bo já s ATB jezdila na kole :grinning:
8. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Věruško, ale Ty jsi neposlucha, kobzolek poslouchat musí, jinak by z těch prázdnin neměl nic a zase by se mu to vrátilo. Tož jdi, Karolko, na to snaženíčko:wink:
8. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Holky do konce těhotenství se budu jenom a jenom rozmazlovat a odpočívat.Zkrátka sbírat energii na porod. :grinning: Jinak vás všechny moc zdravííííím :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
OMG vždyť mají nemocné dítě takže ani ven ho nemůžou vyhnat a jdou dělat děti? :confused:
Věruško je si klukem jistej :wink: no to bude překvápko
8. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Petruš Zdenda si taky byl jistej klukem a jak koukal že mezi nožičkama nic neplave.Chudák byl sklamanej a pak mi v autě řek že pořád doufal,že bude kluk.Holt se moc snažil tak má holku.Kluka umí kde kdo.
8. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Holky, stejně většina chlapů řekne, že chce syna, protože moc dobře ví, že holčičky si tatínky omotají kolem prstu a Ti jsou pak z nich posraní. Pavlík mi jednou řekl: ty jo, jestli budeme mít holku, tak jsem v hajzlu, bo ta mě zničí:grinning:
8. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Belíšku a víš že je to pravda?Kamarádi co mají holčičky tak to říkají taky.A prej jak si holky užívají víc než kluky.
8. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Nemám doma magora takže vím,že to jenom říká protože už holku máme ale ve skutečnosti mu je to fuk :wink:
8. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Marky, Luboš taky chtěl Honzíka a má Anýse, ale když nám to řekli, že je to holčička, tak se jen culil, já na něj hnedka hleděla z tej kozy, co na to jako on. huba od ucha k uchu a pak chtěl bejt u toho, až to oznámím mamce a jeho rodičům a musela jsem to volat do celýho světa hnedka z auta. A jak je z ní posranej, uvidíš, že to tak bude, Oni se jen kasaj chlapečkama a pak....
8. črc 2009 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to víš že jsou rádi za holčičky.Jinak jsem ti chtěla říct,že se mi dneska povedlo koupit tu rychlozavinovačku jak je na suchej zip,ale dá se i zavázat.Myslím že jsi mi o ní psala ty.
8. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Jojo, zrovna se tu v ní válíme, je super a dobře drží.
8. črc 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz
Majky, teda jsi šikulka, že už máš všechno obstarané:wink: Teď už jenom odpočívat, však jsi doteď jenom zařizovala a sháněla:slight_smile:
8. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Jo jo co mi chybí tak je jenom kojící podprsenka a kojící košile,ale ty budou koncem měsíce jsem si obědnala.Jinak sem to počítala tak nás výbavička vyšla na 8000kč.A to mám i kosmetiku jako je rybilka,bepanten a tak.I plínky.
8. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Holky, tady zase začíná buřina, OMG! To už je fakt k zlosti.
8. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Teda holky,jakápak cizí paní,to jsem já Vaše Kačerka :grinning:

Marky,teda už to máš vše pokoupeno :confused: teda já jsem trochu pověrčivá a mám ještě trochu strach,říkali jsme si až budem vědět co čekáme.

Holky,já už taky chci vědět co budeme mít,možná už v pondělí,ale manžovi je to jedno jestli kluk nebo holka.Zítra jdu k zubaři tak jsem zvědavá jak dopadnu.

Karolko,pěkné snaženičko :wink:
8. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Kačere, hoď nám tu novou foto do albíka ve většim formátu, ať se seznámíme, bo to še muší vídět!
8. črc 2009 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky
Máji ty už jsi doma to byla rychlovka, ale v takovém počasí je doma líp.
Marky tak to jste sehnali levně, v tom je i postýlka, ale kočárek už ne, že.
Věruško to jdeš dětem příkladem s ATB na kolo :grinning:
Belli od kdy budeš píchat? Kolik jsi měla minule vajuch? konečně se akce blíží ke konci pak už bude jen těhulkování. Stejně tak Andrejce, ta už má u sebe berušku holčičku.
8. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak jsem hodila to větší foto do alba,tak mrknite,ale pozor neleknite,to bylo foceno na Vánoce.

Mončo,Věrka je neposeda a jednou se to vymstí až se to potvůrce vrátí.
8. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Moni ahoj, od zítřka začínám píchat včeličky. V 10 si mám volat, jestli můžu začít. Minule jsem měla 11 kvalitních vajíček, tak teď doufám, že těma bylinkama budou ještě lepší:wink: A jak je Tobě?
8. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
To znamená, že Ježíšek donesl tuto šápočku. Jsem myslela, že držíš rohlík bo vibrátor a to máš tak dobře ohnutou ruku :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.