• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mony je tam kočárek,autosedačka,postýlka,oblečení,kosmetika,teploměry jak do vody tak na měření horečky,odsávačka na nudle,plýnky,osušky,do postýlky mantynel,nebesa,povlečení,jednorázové plenky,zavinovačky,ponoštičky,rukavičky no prostě to důležitý co má být.
8. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Katy já jsem pověrčivá jenom co se týče kočárku.Tak jsme ho hned odvezli k našim na barák.Ono záleží na každym jak si to zařídí nebo jak je kdo pověrčivej.Ono zase lítat z bříškem před porodem po krámech a na rychlo něco schánět je aspon pro mě stres.Takhle mám vše v klidu a postupně a můžu si už jenom užívat a odpočívat.Když to vemeš rozumě tak co se má stát stanese a je jedno jestli tu výbavičku máš nebo ne.Je to aspon múj názor.
8. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
8tis. za všechno? :confused: :confused: :confused: Tak to jsi teda šikovná, to bych asi nezvládla...
8. črc 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,to prosím je čapka dcerky od známých,jsme si dělali srandu,je to čapka Muzikál ze střední :grinning: jo na ty ruce je lepší se nedívat,já je mám takové gumové a občas to vypadá velmi divně :grinning:

Marky,teda to toho máš hooodně za dobrou cenu,to u nás to bude asi o hodně víc
8. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Jo Marky,to je pravda a zvláště když tyhle pověry jsou staré,kdy ještě neexistovalo plno vyšetření a tak,že? No my budeme kupovat až po velkým,ale nějaké hadříky koupím asi i dřív když se mi budou líbit,mám v CA vybráno super kompletek s ježkama,tak je asi v pondělí povalím koupit :slight_smile: ale asi velikost 62-pokud bude,aby to bylo tak nějak na jaro
8. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky ale zvládli.Je to všechno o štěstí.Vše se dá sehnat levně a jsou věci které nové být nemusí.Nejvíc dělá ten kočárek.Já ho mam za dva a půl tisíce jinak novej stojí deset tisíc.Tak proto.Máme tady dobrej krám kde ti dají i slevu nebo si můžeš vybrat do určitý ceny co chceš za darmo.
8. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
To já mam Katuš většinou neutrální oblečení abych to mohla potom použít na druhý a to bude kluk,aspon to předpověděla kartářka.
8. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak si jdu postěžovat, milášek si koupil hrnce, tk vaří jídlo a přitom má kuchtit dítě :rolling_eyes: Chápete to. :angry: já chcu jít v devět spát, tak ať si pohne, vždyť chcu jen trochu té bílé tekutinky plné dětí jako smetí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj Karolko jak tak koukám tak to s tím tvým chlapem taky nemáš jednoduchý vid?Tak on si koupil hrnce hmmm.Tak to ti asi nejdřív uvaří romantickou véču,pak připraví koupelku a pak se na tebe vrhne. :grinning:
8. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Marky tak to jsi šikulka super ceny. To máte fajn obchůdek, je lepší si to ochytat a obhlédnout na živo, což přes net moc nejde i když je tam toho hoodně.
Katy úplná puberťačka ze střední :slight_smile: Taky jsem studovala ruku jako Mája.
Belli tak to jsi měla krásný počet vajuch s minimálníma dávkama, tak beruško zítra pevnou ručku.
u mě nic nového je mi fajn občas hodně únavno a 27.7. jedeme na utz se screeningem.
tak hezké sny už letím do hajan.
8. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Marky než to všechno udělá, tak budu spát jako špalek. :wink: Mony ahoj, tak ti ty týdny krásně přibívají. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Karolko, tak běž honem spát a natáhni si budíček na jedenáct, to už bude snad navaříno. A když to nevyjde teď tak to zvládnete ráno, hlavně klíííd. Mě už tt roste ale pořád si to nepřipouštím, no ale pokrok u mě je zdávalo se mi tom že potrácím, ale teď se mi zdálo že jsem koupila autosedačku, tak se to už snad ve mě obrací k lepšímu.
tak tedy dobrou, MVR
8. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Moni, tak teď už jenom samé krásné sníky, těhulko:slight_smile: Karolko neboj, za chvilku je miláček u Tebe v pelíšku:wink: Sluníčka, mě rozbolela strašně hlava, tak jdu spát, jsem si hnula s krční páteří, tak to musím rozmasírovat. Dobrou nocku a krásné sníky, koťátka. MVRSM
8. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Marky,to jsi teda šikulka,to u nás nehrozí,už jen kočár bude vata,ale zase ten dostaneme,tak třeba se bez kočárků a postýlky dostaneme,k 10 :slight_smile:

Karolko,tak nové hrnce uchvátili samce a na samičku prdí?? No teda,to bych neřekla do něj že dá přednost hrncům,ale třeba Tě překvapí :wink:

Monči,jo s těma s snama je to divoký,ale taky se mi o mimi zdají divoké sny :wink:
8. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Mony ty sny jsou krásné a Belíšku, šup do pelíšku. Dobrou noc ať vás blešky štípou celou noc :wink:
8. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobrou nocinku kobylky a pěkné sny o miminkách :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Brou nocku všem a zítra vstávání bez bolestí :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jo taky jsem neměla zrovna nej sny ale raději jsem to tady ani nepsala nebo by jste si myslely že jsem cvok.Teď ale koukám,že je to normální :wink:
Přeju rásnou dobrou noc.
Co je s Andrejkou???
8. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobrou noc všem a zítra šťastný den :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Berušky, jdu popřát dobrou nocku! Jsem si vás hezky pročetla a šup sem s Nasťou :wink: ....
8. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, meloušíme ségřiny zubiska,haby je měla jako Mikís :grinning:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Huž zase makáme, ranní-brrr! :frowning2:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09,noční zrušeny,jen v pátek a neděli!Relaxujem na zahrádce.
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Halló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá do6.IUI,3.7.IUI hrášek u mámy,držíme kopýtka! :slight_smile:
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,3kulihrášci,hysterkaOK,2.7.KET,dvě blastulaté děti vyzvednuty z jeslí!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,30.6.1dc,Synarel,8.7(9dc)UTZ+Gonal je v akcííí!! :slight_smile:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,Kobzolek brouček marodí, haushupsanda dleUTZ pokračuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,velký UTZ dopadl na 1,čekáme Adélku!!!A zásobíme vejbavu!
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu,poradna(že by pindík už vykoukl?),huž to ví i děda :confused:
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna bude volno!UTZscreening27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7velkýUTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,srdíčko jak zvon,neschopenka konečně!4.8.kontrola
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET, Hurráá, máme jednoho bobíska!!, 22.7. srdíčkovej UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, máme už 3620g , jsme na příjmu v Třebíči, búúúúúúúúú!!
9. črc 2009 v 00:03  • Odpověz
Dobré ranko, berušky. Přeju krásný slunečný den a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1***:slight_smile: Tak to vypadá, že i u nás bude konečně sluníček, bez deště a buřin.
9. črc 2009 v 06:21  • Odpověz
Brééé ráno, kobylky. Tak ať to sluníčko dnes svítí všem ! Miki vyvenčenej, tak jdu ještě na chvíli spát.
9. črc 2009 v 06:49  • Odpověz
Dobré ránko kobylky,
přeji krádné slunečné ránko,aby tak bylo celý den,to by bylo fajn :slight_smile:

V 10:30 mám být u zubařky na prevent.prohlídce,tak snad to bude ok a žádný kaz nebude.
9. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Katy, tak tfuj, tfuj, ať tě paní zubařka netrápí.
9. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Kobylky, jdu s Mikim do lesa na houby, tak kdybych se dlouho nevracela, vyšlete za mnou stopaře, zabloudila jsem:slight_smile: Tak zaím páááááá a všem pozitivní zprávy a sluníčko v duši :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Sluníčkový den Kobylkám. Jsem jak zpomalenej film, mám něco s kolenama, nemůžu je ohnout, OMG :slight_smile: Byla jsem už u mamky, vyvenčila při té příležitosti satana a snídám makovej závin a čajík. Mimísce přišel poštou kolotoč nad postýlku, tož vyhráváme.
Věruško, pozdravuj v leséčku, trhače máš sebou, tak o Tebe nemám strach :grinning:
Bellíšku, jdi se bodnout :grinning: , bo už se stalo?
Andrejkooooo, taky zdravíme do Práááglu :zipper_mouth: :dizzy_face:
Kačere, tak z Mjůůůziklu :grinning: , tož to já nesleduju, ale vím, že je to ten pubertální seriál, tak huž vím, co tam maj za klobooooooky...
Petjunko, kadeříš pořád?
Báááj všem, my se zasejc jdeme stěhovat zpátky na chalupu. Muším všechno naházet zpátky do tašéééék a frčííííme, ještě uvařím květáka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz
Všici sooo fuč :confused: Asi pracujete, bo se sluníte, ale tady zas táhnou mraky, tak já nevím....možná tu budu i odpoledne.

Jéééééééé, volá televizka, už je vyléčená, dva litry v hajzlu, ale lepší, než kdyby chcípla celá :grinning: , jedeme do Jihlavy, stavíme se na čůčku aj v Cityparku, škoda, že má Janni.ka už tu neschopenku :slight_smile: , bych tam na ni číhla.

Tak prdky, pápá a mějte se krásně.
9. črc 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz
Mám za sebou první včelkuuu! Májinko ahoj:slight_smile: Věruško, Ty se neztrať. Berušky, jsme jedna velká rodina a možná se na mě bude Andrejka zlobit, ale já nemůžu dělat, že nevím, co se děje, když vím, že je nešťastná a trápí se. Má pocit, že dostane ms a pere se s tím sama, na smsky neodpovídá a bojím se o ní. To je důvod, proč tady ještě není.
9. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky přeji všem krásný den.Vy máte slunečno jo :frowning2: tady pod mráčkem :wink:
Věruško taková prochajda po lese,skvělí relax :wink: co Mikís nemá klíšťata?
Já jsem dnes taky pěkě zhuntovaná ale u žehlení se narovnám :wink:
Máji tak se mějte na chjdě krásně,to balení sem tam to je kruťárna viď?S těma mimískama je to na kufírek :wink: jinak já stále pracovně,by nás vystěhovali z bytu a sebrali by nám auta :grinning:
Katy se zrovinka potí na křesle tak držím palečky :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.