• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Bellí já si to myslela,že proto tady Andrejka není ale nechtěla jsem psát hloupé zprávy :frowning2: ale vždyť přeci ví že příznaky jsou úúúúplně stejné.Nemůžeš Andrejko vědět esli je to MS nebo mimísci,neblázni,vždyť mi jsme tady pro tebe.Ale všichni víme jak Ti je takže až bude líp,tak doraž.A kdy to má Bellí dostat nevíš??
9. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Prej prdky :grinning: , omg! Bré ránko všem!
Tak aby bylo jasno, ještě ms nedorazila, ale cítím ju mrchu, jak huž bere za kliku, tak jsem to mušela rozdejchat a to huž se stalo. Tak proším, žádné utěšující mesiče. Aspoň nepřijdu o ten vejletek na lodi v srpnu. A v září, co?? No, v září pofrčíme s Věruškou do Pronatalu, máme tam totiž vobě 3 sibirky, teda každá svý , haby bylo jasno!
Tedy Majký, Ty jsi přímo specializovaný nákupčí bejbyhadrák!
9. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Andrejko :wink: jojo takhe jsem se těšila v září do lázní a jedu víš kam :grinning:
9. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Šmarjá, než já to naťukám, huž mě tady propérajú :grinning: :grinning: :grinning: . Ahoj baby! Bellí, já už odpověděla, před 10 minutama Ty prodlevo. Jen jsem dlouho spala...
9. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Jo a ještě něco,já cítím že dorazí mrcha ještě dnes ty ťunťo :wink:
9. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Peti, vím, jedeš do pupkova! :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Andrej ahoj:slight_smile: Promiň, ale teď Ti něco řeknu a pěkně od plic. Už mě začínáš rozčilovat. Prý žádné utěšující cosi, když někomu není dobře, a Tobě zrovna není, tak jsme tady pro Tebe a né že Ty jsi tady pro všechny a pak zalezeš do ulity a trápíš se sama! A když všechno víš, tak víš taky to, že Ti nedám pokoj.
9. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Sláva sláva, velitelka se našla :grinning: Jsme si tu nevěděly rady s tou Kobylou :grinning:
9. črc 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
Peťko ahoj, jsem Tě ani nestačila pozdravit, jsem se tak rozohnila:wink: Katy, ať jsou zoubky v pořádkuuu.
9. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Kurňa, tady šlehajooo, plameny, omg :grinning:
9. črc 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jpí,do níííí,jen jí dejte holce jedný :grinning: Adrejko kdy měla dorazit ta MS ty plašanko :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Sem se zasekla u mobila! Mi někdo furt žebrá vo koláč, si připadám, jak v práci :grinning:
Bellí, rozčiluju Tě, viď? Já vím, že jo :grinning: :grinning: . Nemůžu být pořád jen anděl, nééé? Peti, myslela jsi doufám tu moji mrchu, jsi to napsala tak Sybilovsky, že jsem se lekla..
9. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Tož už jsem se lekla, žes mi zase utekla, Ty slunce moje neposlušné, bo když Bellíšek někoho hledá, aj ho najde:wink:
9. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
No jaan že myslím tu tvojí,já už jsem se ptala včera ale.....nic :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak já jdu k té žehličce páááč tady se mnou nikdo nemluví :sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
No, Péti, ouplně přesně v pondělí večer. Jelikož mám kratší cykly, čekala jsem pátek až víkend.
9. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Vyfič s tyma žebrákama, Tě budou votravovat aj doma :angry: Si to děláš sama, jsi na ně líbezná u okýnka a pak Ti to naleze až do baráku pro koláče :angry:
9. črc 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Pééťo, Bellí, já jen nestíhám, ale je mi s váma fajn, se gebím, mezi sms, IP a diskuzou, Mimo jiné psala Terka, že je ok, pozdravuje, a je stále v arbeit.
9. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Kde stéééé najednou omg? :rolling_eyes:
9. črc 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
Právě jsem vyzrála na květák :grinning: a objevila Ameriku!!! Nechce se mi vstát z gauča od Kobyly a jít vařit, obalovat atd. tož juknite!!! :grinning:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=51906
9. črc 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak to nemá chybu!!! Huž je květák v oblíbenejch :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ách jo, na jedničce starý songy, tož leze na mě ubulená, bo to jsme si hráli pořád s tátem, vždycky zapnul gramec a už to jelo, Anďo zahrajem si a už jsme valili jednu desku za druhou. Bože, to je bordel ten svět!!!Kdy už pochopíme tu podstatu žití? :rolling_eyes: Já temu totiž nerozumím ani mááálinko.
Ale zvesela myslet, já vím, tož si na to aspoň trsnu...
9. črc 2009 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška už nese nůši hub a valí s Mikísem směr domov kuchtit. Samozřejmě ty houby našel Mikís...Boha jeho, ta ho nemít, tak se ani nenažerůůůů :grinning:
9. črc 2009 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem letěla zapnout jedničku.. pozdě.. :frowning2: Sem chtěla trsat s Tebóó :wink:
JJ, ale že se Věruška sama nebojí do lesa, no ona se zkrátka ničeho nebojí. Ale lesy tam maj pěkný a houbičky taky, jen co je pravda!
9. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jsem musela nakrmit Pavlíka, bo už vstal po noční a jak jinak, měl hlad, že jo? Rychle jsem uklohnila bramborový placek a je spokojený. Dneska mám nějakou lenivou:wink:
9. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Bellí, já mám plnou hubu, bo spíše ruku, keců, jak jedu na chajdu, pak do Jihlavy a furt tu sedím na pééérdeli :grinning:

Andrejka, jak by se mohla Věruška bát, když se všici bojijó teho psa :confused:

Placky bramborový máme taky, mamka je nadělala na chajdalupu, ale nějak nebyl hlad, tož jsou v ledničce, Luboš je miluje, já je taky můžu.

Právě jsem dala do pece ten květoš, tak jsem zvdavá, co z teho vyleze.
9. črc 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
POdstatu žití, omg, dyk to poudám, že mozgovna je trest. Žížátka žijou jen přítomností a je jim dobře. Možná je to právě ono, ta podstata v té přítomnosti, bo jinak je to na zcvoknutí, móc dobře tomu rozumím..
Bellí, jak to předběžně vidíš? Ode dneška Gonal, to znamená OPU odhadem kdy?
9. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ještě bych počebovala vyzrát na brambory, bo ty se mi teda loupat nechtěj :angry:
Jdu na ně, omg.
Taky mě zajímá Bellí, jak to má s tyma drogama...
9. črc 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ve středu jedu na UTZ a počítám, že mi řekne, kdy půjdu na OPU, to jenom podle toho, jak jsem to měla vždycky. Že by tak kolem soboty???
9. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahoj holky mam dotazek...nevite nektera nahodou kolik se doplaci na clomahexal??? kdyz ho predepise doktor?? snazime se uz dlouhoo a ja porad doufam ze to yvjde a stale nic... takze ted se odhodlavam zajit ke gynekologovi:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.