• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak je neloupej, umyj je, rozkroj na čtvrtky a dej do trouby a máš pečené ameriky:wink:
9. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jejda, jsem se lekla, kam jsem se nacpala s bramborama, OMG! Katko ahoj, já bohužel nevím, ale když vydržíš, jistě Ti některá kobylka odpoví:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Takže ve středu UTZ, tak gonale snaž se!! :slight_smile: :slight_smile: Páč mušíš převzít kolík od Petjunky, tedy společně s Regí a Kerolanckou. ´Mimochodem, co je s Regí, ani na sms mi neodpověděla...
9. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Andruško, to víš, že hodlám převzít kolík a nastoupit do těhubusu:wink:
9. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
A to, že jsi sebe vynechala, nebudu komentovat, kočičko.
9. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Baf,jsem tu,měla jsem jeden kaz a hned jsme na něj šly,no bolelo to jako čert,ale odmítla jsem injekci,si musím zvykat na bolest,porod asi nebude zrovna bezbolestný :wink:

Už se cpu obídkem,protože jsem měla hladeček,mňam bretaňské fazole :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejko,potřebovala by si dostat na perdéélku,taková hloupost,musíš myslet pozitivně,já taky cítila mrchu až skoro do 12tt-občas

Katko,nevím jak ted ale v říjnu clomík nebyl na skladu nikde v na Moravě-ten hradí VZP celý,ale dávali místo něj clostilbegyt-je to to stejné,jen jiná firma a není hrazen,ale na 3 měsíce cca 150kč mě stál
9. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
jo tak ten Clostilebgyt jsem měla taky a to první, jak říkáte mi doktor napsal a ebylo to nikde v lékárně, přesně jak píše Katy. Mně se po tom Clostíku ale udělaly obří cysty, takže bolesti jako prase, tak bacha na něj, já myslela, že to tak má být, že ty folíky tak rostou a bolí... :unamused:
9. črc 2009 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jednou z lesa domů se nesa moudrý Ezop :grinning:
Huš jsem tu i s plným košíkem hříbků, bo satanů? Holkyýýý, já nikdy neměla ten pravý čich na praváky,ale hřiba satana jsem vždy poznala,ale teď si nějsem jistá, tak jsem je sesbírala, každého ochutnala, no nebyl hořký a mám pllllný košík. Hlásím,že u nás je čina, ještě, že jsme to s Mikim stihli.Ten sebou plácnul doprostřed obýváku jak zabitý a mne se z toho čerstvého vzduchu motá škeble. Jdu si uvařit brambory k řízku a zkoumat a čistit ten ůlovek. Bude smaženice a ještě zbyde!!

Co tady nového? Andrejko, jak ti je,kočičko? Já stále doufám za tebe.
Bellí, jaká byla fffčela?
Zdravím i ostatní.
9. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já jsem uplně mimo, clomahexal, ani clostilebgyt jsem na nic nebrala, tak poradit nemůžu.
Máji, ty nejsi na chatě?
9. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Á už se to přineslo z lesa :grinning:

Každýho ochutnala, hmm, to se nedivím, že se Ti motá kebule a vidíš venku čínu :grinning: , OMG a jde to zkoumat dál...

Tak květák vyzrál na mě, ne já na něj. Píšou posypat strouhankou, tož já to posypala,a le logicky se ta strouhanka suší, že? Tož to chce hodit tu strouhanku do tej šlichty, v níž se pak obaluje ten květák, no. Hlavně že teď to vím. :angry:

Satan je padnutej od včerejšího příjezdu z chaty, taktéž nějak nepobral tolik čerstvýho vzduchu.
9. črc 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj poletuško :slight_smile: ,
šmarjá, no jo, ty máš řízky. A Májenka bramborový placky.. Takový dobroty..
Katy, ahojda, tak zuby vyvrrtané, oprravené. No, ale to jsi statečná, bo, injekce mi říkal zubař , že v těhu nevadí, jen rentgen, no ale když jsi to vydržela, taky dobře.
9. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Věruško, ještě ne, bo Luboš jde sepsat smlouvu na brigošku ve 14 hodin a navíc ta telka je už uzdravená, takže jedeme do města a pak do Jihlavy pro ni, stavíme se v Cityparku a v Tescu a bude večer a pak možná na chajdalupu, jestli nebude lejt, jestli leje u vás, tož to je to tu co by dup.
9. črc 2009 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj beruškýýýýý
Máji ty si doma? :confused: se ani nedivím když pořád lejééé :angry: dnes snad pršet nebude :slight_smile: Tak ty razíš do City?škoda no,sme mohly poklábosit :wink: určo tam na sebe někdy narazíme :slight_smile: tebe poznám :wink: :grinning:
Andrejko co to tady čtu??Ty babo jedna zlobíš víš to?Tak bud hezky hodná :wink: a neplaš,sama si mi psala že příznaky na měsíce ste měly každá :wink: uvidíš bude to O.K
Věry my se chystáme taky do lesíčka :grinning:
Katy bolí to vrtání víc než když těhu nejsi????Já mám jít na vrtání 3kazů v srpnu sem tam objednaná to sem ještě těhu nebyla,tak mám pěkný bobky :frowning2: :frowning2:
Jinak máš krásnou foteškůůů připomínáš mi herečku hrála v tom filmu milion dolar baby :wink:
Karolko co ten tvůj mužík včera?Zvládl po vaření ještě dítko?
Peti a tobě je pořád dobře?Snad ano :slight_smile:
Belinko tak ty už máš první včéélišku za sebou :slight_smile: to to uteklo,brzo bude OPU a budete mít taky prodlouženou kultivaci?
9. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj Janni.ko! Mě poznáš jo? :confused: Podle čeho, já když někam jdu, tak blbý kecy nemám, jako tady, to mám hubu na klíček :grinning:
9. črc 2009 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
Věruškooo, tak už jsi domečka z lesa? Jejda, jak já vám to závidím, já nepoznám žádný hříbek, i Pavlík říkal, že je to zbytečné mě učit, bo na to nemám mozkovnu, no. Včelička super, klidně bych píchala i 6x denně:wink:
9. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Belluška, takovej přírodní člobrda a nepozná houby? :confused:
9. črc 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz
autor
OMG, ALe blonde háre vlajou stejně, ne?? :grinning: :grinning:
Ahooj Janninko, taky Tě ráda vidím... :grinning: Sim Tě jak víš, že máš tři kazy?? A zeptej se schválně, bo jak říkám, dá se dát injekce a miminku to neublíží.
9. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Že je to vzrůšo, ty bodance, co?? :grinning:
9. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
OMG v telce budou dávat nějakej Andělin popel, vypadá to dobře, ještě když v tom hraju.... :grinning: , to muším vidět.

Se tu vzrušujete bodancema, jo? Já se přemlouvala snad deset minut, jestli se bodnu..., asi mám o sebe velkej strach :grinning:
9. črc 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj Janinko, tak užíváš PN?
Tak vy mi neporadíte s těma houbama? Hledala jsem to v atlasu,ale jsem z toho moudrá :grinning: tak asi počkám na sousedku ještě.
9. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Věrko,zajímavě si to napsala,satana poznám vždy a všechny ochutnávám,no to asi aby nebyl hořčák,né? Práváky taky moc nenacházím,páč v tom nízkém lese je fuj a pavučiny,tam nelezu,ale ted je úroda i mimo ty jejich končiny tak jsme taky našli,dej si do čumáčku :wink:

Mája zas kuchtí a trošku to kazí? :grinning: no jo lenoch,měla si říct Lubošovi ať to obalí,já květák miluju ale musí být malušký,takže se s tím piplu aby byly malinkaté kousky

Já dodělala koktejl z kiwi a banánu z Apetitu a teda chladím,jsem zvědavá jaké to bude

Jani,nevím jestli to bolí víc,ale rozhodně jsem si řekla že to vydržím,takže jsem se zapírala a trochu kroutila a spotila se i na zadku,ale zvládli jsme to s mimčem bez injekce,ono to vypadalo jako že nic a pak vrtala a vrtala akorát je horší ten vatovej tampon do huby,to jsem ze začátku myslela že jí vrhnu,ale nakonec jsem to ustála :grinning:
9. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Věruš, víc co je zvláštní?? Přesně na to se mě teď ptala máma, našla babky, a nebyla si jistá, jestli to nejni satan, bo taky měla načervenalou nožku, asi diuné léto všude. Ale dobře upravený satan Tě maximálně prožene. :grinning: Ale koukala jsem do receptáře, a satan má opravdu výraznou červenou nohu. Ale radit s houbama na dálku fakt nejde.
9. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Pobletá zubařka :grinning: , omg

Věruško, uvař to a pak uvidíte :grinning:
9. črc 2009 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko ahoj. Máji, poprvé jsem se bodla taky asi za 15 minut, ale při 6.IVFku to zvládám za 5 vteřin a poslepu:wink: Andrejko, to už je snad závislost:wink:
9. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Věrko co si nejsi jistá vyhoď,za otravu nestojí nic.

Májo,si děláš srandu,ale bych spíš poblila to křeslo a tak,ona by zubařka asi utekla :grinning:

Kobylky,kamoška mi psala že pokud se malá nerozhodne vyklubat dnes tak zítra jde na vyvolání,jsem dojatá :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Katy, tak to bude v okolí další mimuško, tak se budeš chodit ňuňat:slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jsem celá zubožená a hladová k tomu :grinning:

Právě jsem odeslala mateřskou na složenky, nechápu, kterrej dement tohle vymejšlí :confused: :rolling_eyes:
Lidi si tu umíraj každej jak s emu zlíbí, bo ani nezlíbí...Prachy se vydělaj jenom na ty papírky barevný a všude plno zboží, na který nemáš, no nejni to debilní? Beztak jsou nahože nějaký vysmátý loutkaři a maj z nás prdelínu. Tož jim zamáveme nahoooru, čááááu. Jsem zvědavá, co mi připravěj na dnešní den za program... :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
"Věruško, uvař to a pak uvidíte" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mája je ve formě :grinning: :grinning:

Bellí, takovej pocit, že to MÁM aspoň trochu ve svejch rukách. Příští ket v září si vydyndám malinko stimulovaního, nebudu spoléhat jen na jeden jedinej pregnyl a naví UTZ 6 dní předem!!!
9. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Majdí,jo jo to jsem ráda,kamoška snad bude mít útočiště u nás na zahradě a pak až budu mít i já tak mám s kým jezdit a teda ještě jedna kamarádka bydlí kousek,a to možná už bude čekat druhý :wink:

Máji,copak nějaký splín??? To víš né všechno se za peníze dá koupit,já jsem ráda tak jak jsem,peníze spíš kazí lidi,podle mě největší bohatství je mít super partnera,zdraví,děti a být šťastní a to si myslím plno lidí nemá,sice mají auta,bazény a nemusí se ohlížet co koupit,ale není to pak nuda???
9. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
"Beztak jsou nahože nějaký vysmátý loutkaři a maj z nás prdelínu". :grinning: :grinning: Miluju tenhle humor, poznamenanej i bolestma a starostma, asi je to prostě koření, které mi sedí. KOření života, když už je to "o něčem" , neplave to jen tak po hladině! OMG, Jak mě to pomáhá žííít, tenhle zkurvenej krásnej život, když jsem tak nabitá touuuuhouuuu chovat a milovat a nemůůůůůůůžuu otěhotnět!!!!!!!!!!!!!
9. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.