• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
tož dobrá rada nad zlato :grinning:
9. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Andrejko, to jo, mám pocit, že teď to mám ve svých rukách a hodlám s tím něco udělat! Aspoň doufám, ale moc chciii!!! Katy, tak to máš štěstí, že máš všechno, po čem jsi kdy toužila a buď za to hodně vděčná, protože nikdy nevíme, co nás může potkat, tak buďme rádi za to, co máme a za každé ráno, do kterého se probudíme:slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jedu do elektra a šlohnu tam PC, bo než to vložím, však vy víte:wink: Takže jestli uslyšíte ve zprávách, že chytili malou s PC pod paží, tož se ke mě nehlaste:grinning:
9. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Teda, teď jsem dojídala oběd a u toho si tak přemýšlela o životě aniž bych vás četla. Asio nějaké napojení. Přemýšlela jsem o jedné kamarádce,ta, která se teď vdávala,jak má svůj život krásně nalajnovaný. Taky jsem ho tak měla,ale jí to zatím vychází, budiž jí přáno,má manžela, práci, krásný byt a teď plánují mimi. Když jsem se ohlédla za svým životem, tak už jsem toho teda dost prožila a ne vždy to bylo růžové. Kdo si ze nme dělá prdelínu? ??
9. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Přesně tak Bellí, za každé ráno! Jen si myslím, že i pod touhle "frází" každý vidí něco jiného. Já jsem asi úchyl, ale vždycky mě přitahovali spíš lidi s kličkama a zákrutama a bolestma, páč pak ty uvozovky maj svý opodstatnění. Pak to není fráze. A zase vím, že já si nemám pořád nač stěžovat, páč všichni mí nejbližší jsou relativně zdraví.
Holky, myslím, že mi to moc kecá. Jdu si zarelaxovat a zasadit ty rostlinky, co mám naklíčené tak, že už mi lezou kořeny ze sklénky :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Týjo, na zprávy musíme bejt doma.

Věruška tam bude s houbama aj s Míšema Bellucha jak krade v elektru :grinning: Musím si to nahrát, pak to budu ukazovat, kamarádky z Kobyly :grinning:
9. črc 2009 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí,to víš že jsem moc ráda,ale taky jsem to neměla lehký a cesta ze sraček zpátky do normálního života nebyla procházka růžovou zahradou a dost jsem narážela na nepochopení,ale věděla jsem že to bude bolet,ale má to smysl a taky že se mi to asi jednou vrátí do čumáku,hold za všechno se platí nějaká ta daň.A to je asi jediná spravedlnost a pak svědomí každého.

Majdí a musíš rychle utíkat a pozor na makety notasů,ať si nešlohneš něco co nefunguje :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Rozumná řeč, konec filozofie! Májo, hoď sem zas nějakej životní vtip. Andrejko, opatrně s těma kytičkama. Já jdu ke své 60ti leté kámošce dorostence donést borůvkový koláč,bo ona chuděra je zas nemocná a opuštěná. Jo, máme se ještě dobře!
9. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Se z vás picnu, už se zase směju :grinning:
9. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jejda Katy, ještě žes mi připomněla ty makety. No já bych určitě šlohla nějakou tu imitaci, OMG:grinning: Katy, ale zase si teď umíš vážit toho, co máš, protože ta cesta nebyla jednoduchá:slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Věruško, to je moc dobře, že se směješ:slight_smile: Andrejko, tož přesaď kytišky a přijď, kotě:slight_smile: Máji, hlavně to neukazuj Anýskovi. Prý: vidíš tu malou zlodějku? To je teta Bellka ze žížátkova:grinning:
9. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Belli, to jako nepoznáš houby a poznáš PC , jo?? :grinning: :grinning: Dyk to znáš jen z televize. Krokodýlka Dundee vyráží do obchoďáku :grinning: , baroše nech doma :grinning: .
9. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Rodino MTR, já jdu, pa :wink:
9. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Ráz dva tři, vypínámmmm...tééž. a zasejc přijdu! :wink:
9. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Všichni se vypněte, když já píšu jak drak. PC chcu takový, kde naladím kobylu:grinning: Baroš bude hlídat:wink: Si dělám trošku srandu, vím, že se stránky neladí, ale načítají:grinning:
9. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
4tyři, pět, šest, vypínám a jedu do Jihlavy pro telku, tak páčko, možná přindu ještě.
9. črc 2009 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz
Sedm, osm, devět...:grinning:
9. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahojky všem
9. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Ty jo, tak dlouho tu nikdo nejni? Andrejka asi přesazuje celý park, či co:wink: Mája se beztak zapoměla někde v obchodě. Věruško, abys nemyslela, že jenom Mikísek umí hledat hřiby, tak Pavlík přišel z lesa a ukázal mi hřib, který našel díky Bellce, bo si na něho sedla:grinning: Jo a budeme mít možná štěstí, bo našel v lese podkovuuu, tak ji dal na barák:wink:
9. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Katuš ahoj, tak jak je v práci? Že se vůbec ptám, viď? Kdy máš nějaké volno?
9. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
ahoj Belli v sobotu jeden den, je to děs nějak mě to zmáha už bych šla nejraději spinkat a co ty jak se máš a co krček?
9. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Už jsem tu zase:slight_smile: :wink:
Ahoj Katy!
Bellí, tak Belluška je teda šikovná holka,si může s mikísem podat packu :grinning: a se ví, že budete mít štěstí!!! Už klepe na dveře :wink:
9. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdu luxovat a utírat prach, než přinde ten můj z práce, bo by zas řikal, proč ulkízím.A to nejsem takový maniak jako mája! :slight_smile: naleju si sklénku vína, pustím nějaké hity, aˇt mi to líp utíká. mám na to jen půl hoďky. Ta čauuuuu, já letím.
9. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Katuš, krček dobrý, jenom si musím dávat pozor na prudké otáčení, bo to pak vyskočí a bolí, ale naštěstí si to už umím sama dát do pořádku, tak fajn. Teda Ty se taky udřeš, holka zlatá. Věruško a dovedeš si představit ten hříbek, na který si Bellka sedla:grinning:
9. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Katuš a to mi připomíná, co Happynka???
9. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Beli ne možná, ale určitě. :slight_smile: Ta podkova je znamení :wink: Jinak zdravím zbytek pracantu a ulejvačů :grinning: Já načumovala v práci, ale než jsem stihla napsat něco duchaplného, tak jsme měli plnou čekárnu
:confused: Lidi pořád marodí. A zítra to bude horší, primářova klientela vede :angry: Jinak mi včera nic, milášek se zamiloval do hrncu, tak mu je jedno, že já chcu něco jiného. Takže žádný ultrouš nebudu brát, nebudu se zahlcovat hormoama, když on má radši hrnce než mě :cry: Je mi z toho smutno, ale boužel jemu to je jedno a v téhle situaci, muže dělat naschvály jen on a já s tím nic nenadělám :confounded: jdu domýt okno, než zase začne pršet :rolling_eyes:
9. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Karolkoooo, už zase zlobí, ten tvůj? Hůl na ně! Já už v hodně věcech taky rezignovala,ale v tvém případě je to ještě jiná situace. Zkus si s ním o tom promluvit. Ví vůbec kdy na to má hupsat? Já vím, že je to těžké,ale já jsem před svým ex vždycky hrála divadlo, jako, že se milujeme a zrovna "neděláme" mimi, ale řeknu ti, že mne to pěkně vyčerpávalo a pak jsem byla strašně naštvaná a hlavně smutná, když jsme termín prošvihli, takže tě chápu.
9. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Věruško, on to dobře věděl, ještě mě posílal na to sono, ať to vyjde. :frowning2: měla jsem mu říct jiné datum, pak by to bylo v pohodě, taky jsem dřív mlčela o tom, kdy mám asi ovulaci, ale tady to nešlo zatajit a mě už to nebaví :frowning2: Buď chce dítě, tak ať se taky snaží, a nebo nechce, řekne mi to a já se podle toho zařídím :angry: Je mi uzko jen na to pomyslím, ale vzdušné zámky už si nestavím a požírat tabletky zbytečně nebudu :pensive:
9. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Belli to je fajn, že už je lépe. Jo Happynka roste jak z vody ale čím dál tím šikovnější.
9. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Karolkooo, kočenko, ten Tvůj by ale zasloužil za uši! Sakra, měl by si přečíst, že zatímco on Tě takhle psychicky deptá, Ty o něm pořád píšeš jako o miláškovi. Jak říká Věruška, hůl na něj, opravdu!
9. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.