• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Beli, život je boj a nikdo nemá na růžích ustláno, já už dávno pochopila, že to není chlap o kterého bych se mohla opřít, ale nemlátí mě, peníze nosí domu a v malém se vidí, tak mi nic nezbývá než to trpělivě snášet :frowning2: on ví, že kvuli malému nic radikálního neudělám, tak se mu to deptá :angry:
9. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Omlouvám se za výpadek,písla sem a pak zdrhla :grinning: ale přijela mi kamarádka od Znojma,známe se od školky tak sem se jí věnovala a bylo to moc krásné odpoledne,jely sme do lewsa mužík že jí nasbírá houby a my šly na borůvky,ale po zhruba 20minutách takovej slejvák :angry: :angry: musely sme opustit tolik krásných velkých borůvek,bůůůůůů ale zítra zítra se pro ně vrátím :grinning: :grinning: tak jich má jen trochu a trochu hříbků,ale i tak byla ráda.

Máji,přece podle ksichtíku tě poznám :wink: a podle blonde háre :grinning: a taky máš Anýska
prominte-nejste Mája a dítko je Anýsek? :confused: ne?Ehm tak pardon,haloooo paní stůjte nejste Mája z kobyl??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Andrejko,ty kazy vím protože sem byla před asi 2měsíci na preventivní prohlídce a našla mi je a objednala mě na srpen,proto vím že tam sou 3kazy :confounded:
Katy fůůůj ten tampon ani si radši nepředstavuju :zipper_mouth:

Věry Satan tady v našich lesích roste vzácně.Myslím že si ho můžeš splést s kovářem,ale do toho když zakrojíš,tak ti zmodrá :wink:

Belinku bodání bavííííííí :dizzy_face: to bude dětí když je to s takovým elánkem :wink:
9. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Karolko, nevím, co na to říct, kočičko. Až mi to vehnalo slzy do očí. To snad není možné, promiň, já sice do vašeho vztahu nevidím a nemám právo někoho soudit, ale tohle se přece nedělá, aby jeden byl na koni a ten druhý všechno snášel. Promiň, ale nezaslouží si Tě. Nezlob se na mě.
9. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Karolko,co to čtu??? :confused: To je ale tyran a ne milášek :angry: pošli ho sem,my mu to vysvětlíme :grinning: nebude nám týrat sestru,nebo co tady sme když sme ta rodinka
Andrejka je mamka
Belka a Mája tetky a my děti :grinning: :grinning: nebot se jich pořád na něco ptáme :wink:
9. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Janni.ko, tak jste si užili pěkný den, co? A pro borůvky si zajdete zítra, tak to bude koláčů.
9. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Karolko, jak píše Bellka, co na to říct.. Okolo nás je takových vztahů spousta, bohužel. Já už jsem taky své iluze ztratila, každý chlap má své, ale tady jde o dítě! Prostě bych udeřila a asi dost radikálně.Myslím jako vzložit karty na stůl a vyřikat si to z očí do očí. Nemůže tě držet v šachu. Ono se to lehce mluví,ale v tomhle případě já neznám bratra.
9. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahoj Janní, ať tě zuby nebolííí
9. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Belí,opravdu se vydařil až na ten déšt,ale nevadí :wink: zašly sme si na zmrzku poseděli,poklábosily a bylo nám hezky ani nechtěla odjet :slight_smile: a to je hezký vidět že se tady líbí.
Já se chystám na kynutý knedlíky s borůvkama :zipper_mouth: mnam mnam.
ááááá klasika bude zase cedit :angry:
9. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Věruško,tak to s tebou plně souhlasím-at to vybalí na rovinu a ne tahat za nos.Já sem na tohle taky pes,taky máme doma jasno,žádný já nevím a tak prostě na rovinu a klape to :wink: vše je o komunikaci.Karolko já bych se takhle nemohla užírat a trápit.
Zatím mě zuby nebolí,ale až půjdu toho 5.8 tak až budete slyšet divný zvuky po republice to já řvu na křesle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Janni.ko, tak si říkej, že vám prší štěstí, já to tak vždycky říkám, ale nesmí lítat hromy a blesky, že jo:grinning: Se musím jít podívat na zahradu, jestli nám Andrejka nepřesazuje i naše švestky, že tu ještě nejni:grinning:
9. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Sluníčka, já vím, že se mi snažíte poradit, ale spousta věcí nefunguje jak by si člověk představoval a u nás boužel mluvení nikam nevede :unamused: Jinak díky za podporu, život je boj, tak bojujem :slight_smile: Mám malého, práci a kamarádky kolem sebe a vás kobylky, tak hned se to líp snáší :slight_smile: Janinko, moc ti gratuluji k mimískovi, Belíškovi kíchání, já si mylím, že ta podkova je velký znamení, Věrušce k dobré náladě a jen netrpělivě čekám, až Andrejka zahlásí // :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
tak o tom štěstí sem si říkala když sme jeli na OPU to pršelo a pak když sme jeli domů po transferu tak na dálnici taky pršelo,pohladila sem bříško a řekla prší nám štěstí,určitě to vyjde :slight_smile:
Tak Andrejku pozdravuj až ji najdeš :grinning:
Já se s váma loučím berušky,zítra přijdu zase.Dobrou nocku všem :fearful: :fearful: :fearful: pusinky na čumáček a hezký miminkovský sny(i když ty moje jsou spíš plný sexu :grinning: :grinning: )
Májinka už určo vybrala nějakou supééér telku a frčí k domovu :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
beli to mělo být píchání :grinning:
9. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Jsem si říkala, že kýchačku nemám:grinning: Karolko, co na to říct? Jsme s Tebou, beruško. Janni.ko, tak dobrou a krásné sníky:slight_smile:
9. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
uuf, zasazeny duby! Nééé, kdepáák, nic jsem nezasadila, sundala jsem prádlo, umyla nádobí, umyla sebe, udělala pizzu, pak jsme se s Honzíkem najedly a přemejšlely o životě "rodičovském" a tak. Bellí, proč si nekoupíš počítač aspoň starší? Máš pro to i jinej důvod, než finanční? Já jen , že jsem zrovínka čučela na počítače...a Karolajnko, já se ztotožňuju s Věruškou, kdo nepoznal sex podle ovulace, neví, o čem to je. Jak je to náročný pro oba. A fakt není fér, že Tě v tom takhle máchá. Jen mě napadlo, jestli, když jsi ho odmítala v úterý, to bylo řečeno s citem, páč když nadrženýho chlapa ženská odmítne s výsměchem, je to špatně, ale jak Tě znám, to není Tvůj případ.. Katuško, moc Tě zdravím! :slight_smile: Janninko, taky :slight_smile: . A kdepak máme Máju s telkou??
9. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Tak Práglem momentálně prolétá dešťová smršť :fearful: . Karolko, jinak testíkovat asi ani nebudu, bo nejdřív by něco bylo vidět 10.den a to je pondělí, a já už cítím ms od včera. Drží ji jen utrouš. A prosím bez komentářů. Psala jsem i Regínce, bo se nějak neozvala, a je jen chudák zase po noční a dnes jde zase, takže přes den asi spinká..
9. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Halóóó :astonished: :astonished: , kam jste se poděly??
9. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak Andrejs si tady debatuje a já čumím, jestli mi nepřeryla zahradu:grinning: Andrej, neboj nic, PC bude, jenom ještě chviličku vydržet a když jsme se bez něj obešli doteď, tak to ještě vydržíme:wink:
9. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojky holky.
Andrejko já ti vážne nařežu.Seš si jistá na 100%???????????
Už jsem na nohou a zase za dvě hodinky jdu makat.Konečně že je poslední noční.Nějak mě to zmáhá a to jsem měla noční nejraději.
9. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
SE jen ptám, jestli bys nechtěla mojí starou krávu darem. My totiž asi půjdem do nového.
9. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
ahojky andrejko jak se máme? a kdy bude testík?
9. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Regí, jsem :frowning2: .... To je telepatie! Zrovínka jsem Tě tady propírala, jak nočňuchuješ..
9. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Žádné takové, jsi moc hodná, to já vím, ale mám lepší nápad. Zanes ho pěkně do bazaru a něco pěkného si kup pro radost, ano?
9. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Andrej já to četla proto jsem hned napsala.Kočko neblázni.Třeba je to jen tvoje představa a ty budeš hlásit //.Udělej si testík.Kolikátý jsi dneska den?
9. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Katuško, ms mi drží jen utrouš, vím to. Byla jsem těhu 3x. Je to malinko jiný. Půjdu do Ketu ještě v září, a asi si nechám přistimulovat. Zrovna jsme to probírali s Honzou, že potom bysme zkusili chodit pravidelně na inseminace, ale bez hormonů, aby nás to už nezatěžovalo a neničilo nám to sex, který je už tak rozesratý. Naštěstí jsme spíš mazlící typy, ale sex stojí za prd. PO ms se vždycky vzpamatovávám, že to nevyšlo, pak už abysme šetřili náboje na ovulaci, pak vyhlížím ms a tak furt dokola. Proto jsem říkala i Belince, že to sice asi zní paradoxně, ale kdo nemá vejcovody, aspoň má hezkej sex. :wink:
9. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Bellí, ten počítač nemá žádnou hodnotu, OMG. Já se ptám proto, abych Tě nezahlcovala krámem. Takže domnluveno. Neboj, konzultovala jsem to i s Honzíkem, a on na to, ať upeče baroše :grinning: :grinning: :grinning:. Néé, promíň, to víš, chlap! Opravdu je to dar, a kdo ví, možná danajskej. Musíš si ho nechat pročistit, bo fachal rychle a teď je jak opilá želva :grinning:. Obr tiskárna s kopírkou, a obrazovka z dob, kdy bylo v módě, čím větší úhlopříčka, tím líp :grinning:
9. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo, jo, sex je supr, nemusíš si dávat pozor, vtip:grinning: Ale máš pravdu, moc dobře si pamatuju, jaký byl sex podle plánu. Regi ahoj, jak je:wink: Holky pomoc, právě začíná Colors of Ostrava, už slyším hudbu a tak to bude až do neděle ve dne v noci, OMG! A Pavlík má nočňuchaaa.
9. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
REgínko, dnes 7. Testovat by mělo smysl nejdřív v pondělí 10.den, ale to už bude ms skoro u konce. Věř mi. Ty asi víš, o čem mluvím, váš jaký jsou bolesti při ms , a takže taky víš, že když jsi byla těhu, byly jiný, než ty šílený..
9. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Bellko dneska je nejhorší den.Ještě bych spala a jsem děsivě unavená a vyčerpaná.Neudržím ani hrnek s kávou.Já bych šla tak do pelíííííííííííííííšku.
9. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Andrej to je pravda ale já ji někdy poznám a někdy vůbec ne.Když jí nepoznám tak děsivě trpím.No uvidíš ráno co se ukáže.Já tomu ale nevěřím kočko.
Jinak ms je u mě pořád stejná.Nic se nezměnilo.Na šílené bolesti mi byl doporučen ACYLPYRIN a opravdu funguje.Už nejsou takové bolesti a v noci spím jak šípková prinzezna.
9. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.