• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Regi, mě je Tě tak líto, beruško, vím jaké to je, být vyčerpaná a unavená. Ještě jedna, holčičko, a máš konečně volno? Andrej, Honzík by si s Pavlíkem mohl podat ruce, ten by taky všechno upekl a snědl:grinning:
9. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
andrejko a ty špiníš? nebo jsi měla už MC? Já ti to tak přála
9. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Regí, a kolik budeš mít volna?? A navíc, Ty máš utrouš taky ne?? Ten uspává taky..Takže to je asi nářez noční a utrouš k tomu. :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Dneska poslední a pak jdu až v pondělí na odpolední.TAk dlouhé volno.
Andrej já nemám utrouš.Měla jsem ho jen jednou a to po IVF ale po IUI jsem nikdy neměla.
Jsem nevyspala.Včera jsem toho taky moc nenaspala a dneska taky ne.Šla jsem spát až 11.00.Byla jsem vyprovodit mamku na Florenc.Jela na dovolenou a stávala jsem v 15.00. a ještě tady sekali trávu.Noa pak jak se mám vyspat že????
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Katuš, nešpiním, to vůbec. Ale včera odpol mě začalo strašně bolet břicho, takhle rychle by to ani nemohlo být embryjkem. A při ETu jsem to taky dostala brzy, že jsem ani testit nestačila. Já bych se ptala úplně stejně, jako se ptáte vy, ale já to zkrátka "vím".
9. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Katuš, kdy máš termín ms??
9. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Belli, ale určo by Pavlík nesežral baroše :angry: . No, počítač koupíme během července. Jen se mušíme někde poradit jakej. Počkám si na Májenku, snad Ouboš by mohl dát tip :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Teda tu odpo nejsem,teď dočítám a teda Andrejko,přeci nejdi vědma,ale pokud ano,tak jsem ráda že se tak držíš a máš plán dál na září :wink: Někdo útěchu nechce,to já občas chápu,ale zas na druhou stranu myslím že psychika je hodně důležitá,takže do září na tom zapracuj aby si byla hooodně pozitivní :slight_smile:

Karolko,teda manžílek Tě pošle na sono a pak nic?No a je mu vše vysvětleno jak to má být a tak?Pokud jo a dělá ofuky tak to není moc dobré,ale vím že pokud občas chlap cítí že ženská vidí jen mimi a ostatní je vedlejší tak se cítí blbě,možná ho nějak zkusit oblafnout že to tak není.Někdy fungiují ty fígle ze starých filmů,prostě občas to na chlapy funguje :wink:

Regíí,ahoj a ty budeš testit kdy?
9. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Pavlík??? Kdyby měl hlad, tak sežere i mě, OMG!
9. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky Katy.Já asi budu testi v pondělí ale zkusím to v sobotu a nebo v neděli.V neděli je to 8 den tak nevím.Ve středu by se měla mrcha přihlásit tak nevím kdy budu testit.Je to ve hvězdách.Nějak to neřeším.Dřív jsem šílela ale teď to nechávám na osudu a na přírodě.
9. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Holky kde je KArolka????? :confused:
9. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Májovci se huž řítějó k domovu, peneženky provětraný, telka vyléčená, Májenka má Minisukni s volánama, Luboš má nutrilon a dudlík a Anýsek pivo. No, možná jsem si to všechno trošku upravila :grinning: :grinning:

Katy, vyřvala jsem se včera, to stačilo :grinning: , muší se jít ďalej, the show must go on ... :grinning: :grinning: , ještě jednou budu řvát, až začnu menstruovat opravdu, a pak už bude zase dobře.
9. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Andrejko měla bych to dostat okolo 22,7,
Já stejně pořád doufám, že se mýlíš moc bych si to přála. Drž se.
9. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
REgí, máš recht, někam se vytratila, hned ju vyvoláme..
Tak jo.Hned vyvolávej.Já to zkusím také.
Regi a co ty jak se cítiš mohlo by to vyjít. Budu moc držet pěstičky.
9. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Já se dneska těšila na zprávy že uážou z Varů herce a ono nic.Zase jsem MALKOVICE :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Katuš uvidíme co se z toho vyklube.Zatím jsem v pohodě ale jen ta únava ale to je že mám noční a jsem nevyspalá.
A co ty?Jak je to s tebou???
9. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
kéž by to vyšlo. No uvidíme to čekání zabíji
Já teď chodím do práce a psych. se připravují na operaci hlavně ať to klapne a už to mám konečně za sebou.
9. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Já už to ani nevnímám.Snažím se trávit čas tak aby mi to uteklo a zaměstnala myšlenky na něco jiného a zatím se mi to daří.
Na jakou operaci?Nějak mi to tady uniká.Nezlob se.
Andrej tak co Karolka?Mě se ještě neozvala.
9. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Holky hodila jsem do albíka fotku bříška,tak jestli budete chtít mrkněte :wink:
9. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Katuško, a ještě jednou prosím Tě. Ty tedy jdeš do toho Jičína, a oni na to půjdou laparkou, je to tak?
Karolajnka mi neodepsala, třeba se usmiřujou, kéž by.
9. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Regi já jdu na odstranění myomu
9. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jejda Katy to malinké ale kláááááááááááššššššššššššnéééééééééééééééééé :wink:
9. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
no nejdříve na to půjdou laparkou a až to uvidí jak to vypadá vevnitř tak pak se rozhodnou jak mě budou operovat.
9. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tak to jo Katko.Tak budu držet palce aby to dobře dopadlo a měla jsi už klid a mohla se vrhnout do boje.
Holky mjá se loučím.Mažu na poslední noční.Tak se tady mějte a opatrujte papapapapapapa :slight_smile: MVR
9. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
díky, ať to rychle utíka
9. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Katy krásné bříško nejhorší že mám ještě větší a to nejsem těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Jasně, tak pro povzbuzení, přesně takový postup jsem měla před 15 lety, na vaječníku dermoid 9x12cm a šla jsem na laparku, s tím, že když to nepůjde, bude normál operejšn, a šlo to! Vzali to laparkou. Každopádně jsem se taky strašně bála, strašně moc, a opravdu to bylo v pohodě, za 4 dny jsem šla dom. Neboj, uteče to... Máš pak v srpnu ještě dovču?
9. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
ne v sprnu budu na nemocenské a pak mám dovču v září. Říkali ,že pokud to bude laparem tak budu doma určo 3 týdny protože mám fyzický namáhavou práci. No na konzultačce mi řekli že mám velkou šanci na laparku. Tak uvidíme.
9. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.