• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jo holky loucim se a dobrou a vsem jen ty hezke sny. Papa zase se tu ukazu. Regii ja jsem z Ostravy.
26. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ta Katy je tak mladá a už tak drzá :grinning:
26. dub 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
To Májo zatím nemám ale jestli to budu mít po mamce tak budu ale ten věk už nedoběhnu.Jsem na to stará.
Mám to stejné jako na té fotcr co tady mám jen v zadu to mám vystříhané.Musím to nechat dorůst abych měla takové to mikádo atěma cancourama :grinning: .Tak jsi ještě musím počkat až mi to doroste.
26. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Máji já už to vážně psala ale to neva napíšu to klidně znova. já chodím na maso do jedné masny mají super akce naposledy jsem koupila kotletu se svíčkou a kili stálo 69.90 no nekupteto. :grinning: jinak v kaufu jsou skvělé akce akorát toho akčního zboží posílají málo :frowning2:
26. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ivy dobrou noc :slight_smile:

Máji,jak drzá???? :grinning: :grinning: je upozorňuju na nějaké nedostatky,které jsi přiřkla Lucy :wink:
26. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ivo dobrou noc a hezké sny.Zase se brzo ozvi a opatruj se kočko.
26. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ivy dobrou a krásné sny. :slight_smile: Tak to bydlíme kousek od sebe já jsu z Havířova :wink:
26. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak ony jsou drzý všechny :grinning: Neoponovat Máje :sweat_smile: , bo sekec mazec :grinning:
26. dub 2009 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz
Máji mi te bereme trochu zapomínáš to je tím že jsi dlouho doma a nechodíš mezi lidi :grinning:
26. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Májí a kdo tě zlobí.Napiš mi to a já jim nasekám zadek za tebe :wink: :grinning: .
Ty si to necháš líbit jo????????? :wink:
26. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
Kdo chce komu plácat na zadek ???? :grinning: si vyskakují ty stařešiny,co :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Hlavně klííd Májo, víš že máš před porodem a Anička potřebuje klid, vydýchej se a vyprdni se na ty nezbednice :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
26. dub 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Hele ty mládě ty máš roupy cooooooooooo???????????? :grinning: :grinning: .
Májo přesně tak.Maj roupy a škrkavky :grinning: :grinning: :grinning: .
26. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Je odčervím raz dva, se budou divit, koze jedny.
26. dub 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
májinko neber si to tak jsi naše sluníčko bez tebe by byli tyhle naprd :slight_smile:
26. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Né né já nejsem koza,to vy jste starší kozy :grinning: :grinning: já jsem kozénka :grinning:
26. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoooj, poletucha hlásí přílet.
26. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
No ta Katy ještě odmlouvá.To je dneska ale mládež :grinning: .
Májo co snima uděláme????????????
26. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj veruško kde ty jsi dneska zase lítala :grinning:
26. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj všem. Já jsem byla dopoledne dom, ale lítala jsem kolem sporáku a teď jsme byli u známých na návštěvě. Jak jste se celý den měli?
26. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahojky Věruško.Tak roláda byla dobrá jo????To jsem ráda.Taky se chystám že jí udělám až budu u mamky.Chtěla bych jí zkusit z masa co jsou na řízky.Co myslíš šlo by to???
26. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Katy je kousek od nás, tož si ju najdu, navíc chodí do Repromedy, asi jim zavolám, aby jí dali nějakou pokutu bo co.
Věruško, já byla dneska u Vás před barákem, koužila jsem všude okolo Vlašimi a Ty jsi byla v čoudu.
26. dub 2009 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz
Májo asi nějakou pěknou injekci :grinning: .
Já se sváma loučím holky.
Jdu do sprchy a huráááááááááááá do peřin které jsem dneska vyvětrala.To se to bude chrupkat.
Dobrou noc a hezké sníky.Pááááááááááápááááááááááááá RODINO.
26. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
To je teda vyhrožování,no tak raději valím do postýlky k manžílkovi :wink: ,žádné injekce navíc nechci

Všem přeji moc krásnou noc a pěkn sny :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jéééžiš to je zas drámo v těch manželkách :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
na pc mi vzezl Míša...zatim ahoj
26. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
No toto, vidíte ty děti? Ježiš, já mám zas tep 180 :angry:
26. dub 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky jdu do hajan. Přeji všem krásné sníky. Beluško je nám po tobe smutno udělej stím něco moc nám chybíš :frowning2: Karolce přeji at jí to rychle uteče pá pá
26. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Andrejko, můžeš mi, prosím, vložit ještě jednu zprávičku? Berušky, moc mě mrzí, že nemůžu být s vámi, ale můžu si vás číst, tak aspoň něco. Přeju vám všem dobrou noc a krásné sníky. Andrejce, tfujtfujtfuj na zítřejší psychotesty, ale jen tím, jací jste, budete jistě skvělí rodiče:slight_smile: Májinko, hlavně klid a nohy v teple, dupo:wink: Všechny mocinky zdravím: Věrušku, Regi, Luci, Katy, Peťku...
26. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Májo neboj.Tvoje Anička bude hodná holčička.
Neber to tak.Hlavně klííííííííííííííííd holka.Anička bude hlavně hodná po mamince.Je to tak??????????????
26. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.