• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já vás pořád jen dočítám a dočítá, Chtěla jsem reagovat,al euž nevím na co.
Katy, tak ať ti to dobře dopadne.
Andrejko, myslíš, že bych se měla objednat na hysterku? Za jak dlouho tě v Pronatalu objednali?
9. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ještě jsem chtěla pozdravit Regíínku a popřátnočňucha aby ti rychle utekl a ty jsi se mohla konečně pořádně vyspat.
Andrejko, jsou to paradoxy, ty už ms cítíš za rohem a já jí měla už dostat a necítím nic.
9. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Ahojky Věruško :slight_smile: . Na tu hysterku? No, šla jsem hned, jak to šlo, 6.den cyklu.
Katy, bříško krásné, maliiinkatéé :slight_smile: . Koukala jsem i na ten druhý nový obrázek, víš, co je mi divné? Já myslela, že tyhle sedačky jsou tvarované i pro zádíčka dle věku či hmotnosti, tak si říkám, když tam sedí ten prďolka kojeneček i batolátko, jestli je to dobré na zádíčka.
9. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Věruško ja po tom potratu v tom taky měla guláš jak něco. Tak snad se to brzy upraví.
Zlatíčka přeji vám všem krásnou dobrou noc. Musím do hajan vstávám velmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiii brzy uf, ale poslední tak alespoň něco. Krásné sny.
Papa
9. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj kobylky
Andrejko já tě budu mít ráda pořád stejně, ať to dopadne jakkoliv, moc bych ti přála ať už je čekání za tebou, je to nejtěžší odbobí celého procesu, tak držím pěsti ať to vydržíš v co největší pohodě.
Belli zbytky už jsou na cestě, zítra čekej pošťáka.
Regínko přece jste měli zkoušet asi okolo 4 dnů, přece to nestojí jen na tom jednom dni, tak jestli jste se trefili aspoň do jednoho dne, tak ty prášky ber. Už jsem to psala že mi to taky můj drahý udělal, přesně jak tobě, je to opravdu náročné pro oba, nehroť to když to nejde takto za měsíc máš IUi a to je důležitější. Nám to klape taky v pohodě, ale toto je něco co prostě nejde na rozkaz, aspoň pro některé chlapi-je to horší jak IVF, v tom tě tak nenechá.
Regíno ať ti to utíká rychle v práci, ať už máš klídek, no asi bude lepší po IUi testovat nejdřív 10.den, u IVF má přece jen embrijko 3denní náskok.
Katy už se to blíží, doufám že ti ms vyjde akorát, byla ses pro jistotu zeptat na gyndě? Aby ti to fakt vyšlo?
9. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Katuško, hezky se vyspi :pensive: , ať Ti to v práci uteče.
Monči, ahojky pracující, Ty jsi milá, děkuju :slight_smile:
Věruško, a nemůžeš být třeba těhu? Asi blbej dotaz, co..
Holky, byla jsem na šmíringu, jikněte na tohle albíko, hlavně to tričko, obrázek č, 4. :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=375210&vReferer=
9. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Andrej,no je to do 18kilo,a to malušký má míň tak se tolik nepropadne,většina těch lehátek je do 13 a tohle je do 18,taky to mimi tam nemůže být celej den že jo :wink:
A malý bříško jo?Holky jste slepý?Už je velký,nebo větší :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky dobrou nocinku a pěkné sníky :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Dobrou Katy :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Andrejko ty trika jsou super :slight_smile: to jsem ještě nikde neviděla.
Věruško jé borůvky, tiše závidím, unás nikde nerostou :frowning2:
Katy bříško je moooc hezké tak akorát.
9. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Viď?? :sweat_smile: A to by určo šlo i nějak vyrobit, našít..
9. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Tak jste se mi někam zatoulaly.. jdu se podívat na Jeníčka, je tam nějaké ticho, asi usnul, furt je nakřáplej, zítra odfrčíme na chatu, tak bude asi konečně odpočívat..
9. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Všem dobrou noc a hezké sny. MVR
9. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jejda, jsem hodila spršku a zapoměla jsem se Kokešem a tolik jste toho popsaly:wink: Katuš, brou nocku, Katy Tobě taky a mocinky krásné bříšenko, já chci takyyy:slight_smile: Moni, děkuju moc a jakto, že zase tak pozdě z práce? Už ať jsi na té nemocenské, bo si to těhulení vůbec neužiješ. Věruško, Andruško, kuk:wink:
9. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Kuk. Kamarád přinesl video z Lipna, tak jsme se dívali,ale už jsem tu.
9. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ale tady už asi zas nikdo není. :frowning2:
9. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ale je:wink:
9. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jak mi to vždycky přeskočí na tu první stranu, tak jsem si vzpomněla, že Danusss vůbec nedala o sobě vědět, jak se jim daří nebo jsem to přehlédla??? Dlouho se neukázala Manetka, Lucka, Leňulka...holky, haló, haló, haló:slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Už jste šly asi spinuškat, tož jdu taky do pelíšku. Přeju brou nocičku a krásné miminkovské, koťátka. Pa, pa, pa, MVRSM:slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Kuk potřetí :wink: Tak tady se chrníkuje. Já se půjdu mrknouti na Nasťu..
9. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tak jsem vás slavnostně dočetla a jste v řitině :grinning:

Koukám, že mě tu Andrejka nabízí bez mého vědomí, prej nechceš Bellí tu starou krávu :confused: , no nechce, prej šup s ní do bazaru, no Luboš to taky někdy říká, ale takový starý rachotiny jsou neprodejný :grinning:

Andrejko, ty tríča jsou super a seženou se na mimibazaru, já měla na jedno taky zálusk,a le pak přišly ty kontrakce, ven jsem nechodila a pak předčasný porod, takže jsem to nestihla :unamused:

Karolko, to je boj s těma chlapama, já taky takhle jednou čekala a on se sbalil a šel za kámošema, bo měl z toho prostě nervy. Ale myslím, že to u vás nehrozí, tam to bude v něčem jiném, že? A co to máte za kouzelný knce, co uměj?

Ty sedačky pro mimíse jsou strašný, miminko je tom blbě zkroucený, padá jim hlavička, jak ji mají hodně malou, nejde v tom nijak zachytit, avíc je škrtí ty pásy a řežou do krčku, mimíska když jela z porodky, tak nemohla mít na pásech takový ty chrániče, bo by jí to zardousilo. Vždycky mi jí je v autě líto, gakt je to blbě vymyšlený.

Katy, já nefňukala kvůli penězům, že bych jako chtěla nějaký hmotný statky, to ne, ale aspoň na ty měsíční poplatky by to vyjít mohlo. To spíš byla celosvětová úvaha :grinning: , že je všude plno věcí, který by člověk třebas využil a nemá na ně :slight_smile: Jinak mám všechno, možná až moc...
9. črc 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, tak jsem to v práci zpucovala :grinning: , Markéta měla honičku, jezdila po prodejně jako fretka :grinning: Doufám, že jsem si to jméno nepopletla.
Následně jsem navštívila Camieu a koupila si sukni až na zem, to já ráda, bo jak se neopaluju a jsem jak ředitelka vápenky, navíc ty tuky na nich :grinning: , tož lepší to nevidět. Měli ji slevněnou z 999Kč na 299Kč, ooobr slevy.

V Tescu jsem si našla Líbáš jako Bůh knížku, tak už se těším, já jsem takovej jednoduchej člověk, co se čtiva týče :grinning: , musí to bejt nenáročný, oddychový, bo nějaký životopisy, prostě muší to bejt ze života, sci-fi, jednooký příšery, mě neberou :grinning:

Andrejko, asi jsi jediná, kdo tu je, co? Věruška taky kamsi pláchla...
9. črc 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, na těch pět samyc se Ti optám. Na co to máte? :grinning:
1.Kobyla
2.mail
3.icq
4.skype

Nejdůležitější jsem vyjmenovala :grinning: , co dál?
9. črc 2009 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, to je dobrý, prej pani nejste Mája z Kobyl? :grinning: Pak dej vědět, co všechny ty Máji říkaly :grinning:

Já se krom sukně v City hlavně nacpala :grinning: , jak jsem poondila ten květák, tak jsem spráskala hranolky s Coleslawem v KFC, jinak kuře mi tam nechutná, je moc ostrý, ale Luboš s mamkou si tam pošmáknou, tak jsem aspoň ty hrancle dala. Pak následovala ledová čokoláda :wink: a ještě tříšť ledová. No a v Tescu jsem brala vše, co jsem viděla, bo hladovej člověk na nákupu, to je vražda pro peněženku, že? :slight_smile: Teda ne pro katy, ta jde asi se seznamem, ale mi je seznam na houbelec, když je to tak levný, nekup to :grinning:
9. črc 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
Máš pro mě hřejicího plyšouna? Byls v tej Anglii po práci? :grinning:
9. črc 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, no tak to je už příliš :confused: :confused: :confused: Já píšu bráchovi místo na icq na Kobylu. OMG, to je snad závoslost bo co a vylitej mozek, pardooooon, mám dost :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
9. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
Co nacvičuješ? Smajlíky bez textu? :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jde ti to dobře, ale udělalas jich 8, sudý číslo, to by se mi nestalo :grinning:
9. črc 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Já čekám, až Ti odpoví brácha :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.