• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Cejtim MS, Boha jeho, co to je, jak to vypadá, jak se o to pečuje, kdy to vypadne? :rolling_eyes:
A to jsem se tak těšila do vany, holky, já nebyla ve vaně 10 měsícůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale nebojte, ve sprše jsem byla a né jednou :grinning:

Jo a Bellucho, koupila jsem Lubošovi nový trencle, aby si Pavlíček nemyslil, že může s novejma machrovat sám :grinning: a hnedle šestery :grinning:
9. črc 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ajoooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: , já taky...on je snad větší prodleva jak ta Bellucha :grinning:
9. črc 2009 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jinak blondínko, chtěla bych soupravičku, prostě kompletek, včetně piditiskárny barevné s kopírkou, ale vše malé, bo jak jsem psala Belince, mám krávu (teda tady je dneska stádo krav :grinning: ), a v paneláku žádnej med. Ten základ jsi napsala správně, já ještě zapřemejšlím.. Nejradši bych to pokupála v Czech compjutru, bo máme jednu za rohem kvůli servisu, je tam skvělej.. www.czechcomputer.cz . Jsi moc hodná, děkuju.. Haž jednou pofrčijó do Třebíča, tož nechám na půli cesty u vás tu starou krávu a Belíšek si jí tam vyzvedne. Bude jí potřebovat, bo až bude doma s dětmama, tak aby si mohl aspoň nutrilon objednat na dálku, bo se od těch žížat a dětí nehne!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
Co tam s tou nástěnkou děláš? Normálka ji už vyvěš, čekám...
9. črc 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, ony se mi sem snad nakvartýrujou a ještě i krávu sebou povezóóó, Bellucha doveze Baroše na sedadle a vem i Mařenku s mlíkem, bo radši tu druhou, to jméno mi nějak nesedí, by mi to mlíko mohlo zkysnout :grinning:
9. črc 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
A to chceš i malej monitor? :confused: Lupu máš? :grinning:
9. črc 2009 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tu spérchu si zase šúrovala, bo jsi se i opláchla? :grinning:
Tak i Ouboš má nový spoďáry?? :grinning:
9. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
No nic, tak jsem si pěkně pokecala na dvou stránkách, jsem ráda, že si tak všechny rozumíme :grinning: , nikdo mi neoponuje, paráda :grinning:
Půjdu tedy do pelechy, přenesu teho rozmazlence, zas usnula vedle mě na gauči, bo v postýluši dneska ne a ne usnout. Vezmu si knígu a budu čítat, vidím to tak na odstavec a půl, víc nedám, jsem zubožená jak siňa.

Brou nocku!

Jo ještě dotaz na Věrušku, ty houby jste už testovali? No nehlásíš se tu, tak asi jo :grinning:
9. črc 2009 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, má nový, měla bys taky Džonovi pořídit nový nasrávačky, ať jsou kluci za frajery :grinning:

Jen sem ju opláchla, sebe nemeju, bo to stojí prachy :grinning:
9. črc 2009 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj ponocovalky :slight_smile:
Já se dostala k Pc až teď. A to jsem si myslela, že tu budu častěji a déle, když jsem bez dětí a bez chlapa. Ale ráno chrním :slight_smile: , v 11 jdu do práce a navečer po nákupech do Flory a v klídku pokoukáníčko. No a přijdu v osm večer, nacpu se, v půl devátý myju okna, peru záclony, včera jsem jednu za 100Kč ušila do pokojíku holkám, aby měly změnu. Na Kobylu se dostanu, až když většina chrrrrníííí a nestačím dočítat :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko, tyhle dusičky moc dobře znám a taky vím, proč k nim, alespoň u nás dochází. Maj ti naši dusiči asi menšií sebevědomí, a když se cítí jako něčím ohroženi, tak naschvál kopou okolo sebe hlava nehlava - zvlášť, když to zabírá. Od té doby, co jsem mého prokoukla, a nezabírá to - ba naopak - je rázem po dušení a je s ním teď dokonce i domluva, což nikdy nehrozilo - nějaké hovory o vzájemných problémech. Vždy to byly jen a jen moje problémy. A úplně mi mluvíš z duše, že máš pocit, že se o něj nejde opřít. Ale jde, jen musí on vědět, že ho potřebuješ. Prý se jim to musí říkat, a to já neuměla, byla jsem hrdá a čekala jsem, až to pochopí. Ale jemu zase přišlo, že si se vším poradím a cítil se odstrčený. Možná, že je to u vás podobný. Nemá prostě v rukách otěže a nezvládá to. Prostě jen obyčejnej chlap :sunglasses: A neříkej, že s ním chceš druhé miminko, když by ti stačilo, že tě nebije a postará se o malého a o tebe finančně. Snad se na mě nebudeš zlobit, že ti to píšu. Pohlaď ho a hodně s ním mluv, i když máš pocit, že tě neposlouchá. Možná neposlouchá, ale rozhodně slyší :slight_smile:
9. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
Šup sem s Nastěnkou, huž padám únavou... chudák Redží, ta muší padat na dééržku, my aspoň zaplujeme do betle, ale co ona, chuděra?
9. črc 2009 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Teo, kam chodíš do práce? Jsou prázdniny přecivá :confused:
9. črc 2009 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jeden dotaz na Věrušku, bo zítra bych si uečitě nevzpomněla...., kdy jdeš na tu Dornovku? Já čekám na info o bolestivosti, když to přežiješ, taky se objednám, když ne, tak nejdu :grinning:
9. črc 2009 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz
Nasti se asi nedočkám, beztak nástěnkářka zase někde courá bo diskutuje, tož brou nocku všem prdkám :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 23:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
holky, sorry, vedeme veledůležitou debatu s H. ........
9. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz
Teda Bellka má podkovu z lesíka na baráčku - to bude štěěěěěěstííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kačí, krásný bříško :wink:
Regínko, ať ta nočka rychle uteče :frowning2:
Andrej, hezký sny a mrcho huš, huš, huš!!!!!!!!
Večer volal manža, že má sranděru a blije, horečku, tak si zítra za nima pojedu asi pro bacila a příští týden probliju v práci :unamused: Hlavně, aby to nechytly holky, prej ho kontrolují, jestli žije. Nejsou zvyklé, že by tatínek marodil, tak se bojí. Já tedy trochu taky, když řádí ta prasečí chřipka :frowning2: , ale snad je to jen virózka.
Co Petjúnka? Doufám, že to nechytila od Terky - to blití a průjem :frowning2:
Dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
9. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz
autor
OMG, to zase byla debata o tchánovcích. Je mi Honzy líto, a přitom mě štve. Hergot, jak to skloubit...huž jsem se chtěla rozepsat, ale radši takhle veřejně ne.
Tak Májenka se tady rozjela, celej den po nákupech a pak to večer dohání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
Marti, tak taťka jednou vyrazí sám s holkama bez chůvy a huž se z teho pos... :sweat_smile:
10. črc 2009 v 00:19  • Odpověz
autor
A zase ty prdky tady padaj :angry: :grinning:
Janičko Karolajnková, nesmutni, jestli ten Tvůj samec měl v pondělí večír dobrý náboje, tak jestli se vajíčko uvolnilo v pondělí, či v úterý, či ve středu, aj kousek čtvrtka možná mohlo být oplodněno. Páč spermijky můžou žíti až 72 hodin. Já vím, že o tom to nejni, ale Ty máš fakt takovýho samce muskulinního tělem i mozgovnou, a co si budem povídat, víš jak se říká " když Bůh dělalA! muže, v podstatě jen žertovala :grinning: :grinning: ". No, a v případě Tvého Jirky to byl fakt óbr žert :grinning: :grinning: .
10. črc 2009 v 00:32  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, Mikís houbařem! Není satan jako Satan :grinning:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Huž zase makáme, ranní-brrr! :frowning2:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09,noční zrušeny,jen v pátek a neděli!Kde Tě máme????
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Haló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá 6.IUI,3.7.IUI ,držíme kopýtka!Zase nočka :angry: ,uff,ale do pondělí odpol bude free :slight_smile:
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,3kulihrášci,hysterkaOK,2.7.KET,dvě blastulaté děti vyzvednuty z jeslí!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,Synarel,Gonal je v akcíí!UTZ15.7.,mušíme do OC pro gonal :frowning2:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,Kobzolek má ATB,haushupsanda dle UTZ ,Janičko,nesmutni. :dizzy_face:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,velký UTZ dopadl na 1,čekáme Adélku!!!A zásobíme vejbavu!
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu,poradna(že by pindík už vykoukl?),huž to ví i děda :confused:
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest,zatím pracujeme.
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,srdíčko jak zvon,neschopenka konečně!4.8.kontrola
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET, Hurráá, máme jednoho bobíska!!, 22.7. srdíčkovej UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, máme už 3620g , Máme novou sukni, jen se na to jukni, taky gatě starýmu, flanelový na rýmu :grinning:

NOVÝ ČLEN
Kája z Třebíče :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 00:50  • Odpověz
autor
Holkíííí, jsem v řitííí, blbne mi noťas... místo bílý mám občas černou a pod.. Doufám, že se zítra napojíííím. Včera mobil dělal něco podobnýho, mám tady asi ňáky blbý vibrace, (ale vibrošem to néjni :grinning: ). Radši ho jdu vypnout. Tak snad zítra, ahóój!!!!
10. črc 2009 v 01:06  • Odpověz
autor
Myslím ten počítač :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 01:08  • Odpověz
Dobré ráno.
Tak užjsem se dočkala pátku a mažu do pelíšku.
Mončo ten tvůj vzkaz jsem nepochopila.Jaké 4 dny?Co jsi tím myslela??? :confused: .
Všem přeji hezký den a kdo musí do práce tak ať mu to rychle uteče.
Papa a dobrou noc.
10. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
autor
Dobré ráno, Vietname, teda hřebčíne! :grinning: :grinning:
Tak jsem nemohla dospat, bo jsem byla zvědavá, jestli jsem ten noťas jen přehřála, nebo je fakt kaput. :grinning: . No, vypadá to dobře, tak snad ještě vydrží.. Doufám, že ještě usnu, bo jsem magor, skorem do tří ještě četla. Regínko, já myslím, že Monča psala nejdřív Karolajnce a pak Tobě, a to o těch 4 dnech bylo pro Karolajnku. Teď už doufám spinkáš, tak si pořádně odpočiň, bu teď máš před sebou 4 dny volna, zaslouženého, ejchuchúúúúúúúú!!!
Karolajnko, drahoušku náš zdravotnickej, tak co, jak jste to pořešili, pořešili-li jste to vůbec. Jsem o tom ještě přemýšlela, a napadlo mě.. sice jsem psala, že je to pořádnej samec, ale i samec může mít strach, že selže, jak psala Monča. Znám to, Honza by mě zabil, že to tu píšu, ale taky se nám to stalo, když Honza vycítil, že na to vlastně nemám chuť a jde mi jen o ovulaci a aby už to bylo, a hlavně!, aby to bylo.. To pak ti chlapi přepnou mozgovnu na ouplně jinej kanál rozumovej, výkonostní a je to v řiti. Napadlo mě to i proto, že kdyby se šel opivínkovat, ale on přecivá vařil, ne?? Tím, ale nechci říct, že Tě to nemá trápit, to ne, jen možnost pohledu. Bellí, jedeš vlastně do teho Caru, nebo Ti už stačijó dávky od těhulky Monči? A co hormonky, jak se cejtijóš??
10. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka:slight_smile: přeju krásný páťulínek. Teda tady bylo veselooo, jsem se fakt posmála. Mája se 10 měsíců nekoupala, Ouboš má nové naprávačky, Andrejka poveze krávu do Třebíče, Věruška se po houbách neukázala, OMG! Marti ahoj. Regi, užij si volníčko. Karolko, už je líp? Andruš ahoj.
10. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Andrej, do CARu nemusím, určitě mi to vyjde přes víkend, tak až to příjde, tak to spočítám a možná to vyjde do té středy. Kdyby né, tak pojedu v pondělí, ale mám aspoň pokrytý víkend. To uvidím během dopoledne, ale hlavně teď nemusím stresovat. No hormonky zatím nic, mimo to, že jsem protivná:wink:
10. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Ahoj Belíšku,
Ty jsi protivná?? :grinning: :grinning: :grinning: Jak se to projevuje? Taháš baroše za rohy? :grinning: :grinning: Honíš slepičky? :grinning: To nic, dokud netrháš mouchám křidélka, je to v normě :grinning: Tak aspoň, že nemusíš řídit...
10. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Andrejko, projevuje se to tak, že mi všechno vadí, a chudák Pavlík to vždycky odnese. To je vždycky: tam to nedávej, nevíš kam to patří? Umyj si ten hrnek po sobě, umyvadlo si opláchni, nehrabej mi v tom koši na prádlo jak kura v hnoju atd. atd.:wink:
10. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Kura v hnoju.. :grinning: :grinning: :grinning: . Chudák městskej :grinning: :grinning: Jéé, to bych chtěla vidět :grinning: . Mě furt bolí břuch, tak ta mrcha jedna si se mnou hraje, dyž už se na mě chystá, tož ať nezdržuje, ať si aspoň užiju bazének na chajdě..
Věruška se vážně nehlásí po tem satanovi :confused: , bo se už vzteká po těch borůvkách, co je lišky voslintaly :confounded: .
Mája se asi zasekla v sukni, a nemůže chodit, holka nerozumná, po porodu a kupuje si "S" :grinning:
10. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Brééé ráno všem kobylkám.Žiju, otrava z hub se nakonala,ale pošmákla jsem si na řízečkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady svítí,ale je ziiimaa.
Bellí, kdy vyrážíš? Ahoj Andruško, jak je?
Já si vás jdu dočíst,bo ty noční Máji story stojí za to :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Hi, hi, hi, tak s tou sukní to bylo dobré:grinning: Jo a přibrala jsem 5 kg jak nic nedělám, OMG! Teda ten pohyb z práce mi fakt chybí. No jo, vlastně borůvky olizujou lističky.
10. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.