• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruško ahoj, no to je dobře, že ses nám z těch hub nepřiotrávila:wink: Nemusím nikam jezdit, ale už to jistě čteš:wink:
10. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Ahoj Vlašimská kočičko :slight_smile: ,
vyspinkaná? Téda Tys zase dělala řízečky?? A zima?? To mi neříkej,m to si fakt ten bazén neužiju.. Furt plkaj o globálním oteplování a bazén se mi neotepluje :angry: . No, a jak mi je?? Jsem plná elánu na zářijovej Ket. :grinning: . Víš proč?? Páč ho dám s Tebou, a koukej se mnou srovnat menstruační krok, ať dáme kafe v Pronatalu. Jo, a nejvíc ohřátou mám postel číslo 1, tak si vlez do 2. Kdybych chrápala při OPU, no tak si zatáhni plentu, ale hlavně na mě nemlaskej, to nesnáším.:rolling_eyes: .
10. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
No Věruško, zatáhni si plentu, aspoň na ní neuvidíš, když už ji budeš muset poslouchat:wink:
10. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Belli, o tělesné hmotnosti mi vůůbec nemluv. Jsem z toho zoufalá, ale u mě jde už opravdu o něco jiného. Jsme včera s Honzou plánovali, jak na to jít bez násilí. Výlety, procházky, ovocné večeře..
Psala Karolajnka, je pořád v péérdelce.. :frowning2: :frowning2: Mám pozdravovat kobylku... Ách jo...
10. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Jak si mám, srovnat ms, když ju ještě nemám. Mám zpoždění 3.den a nic necítím. Ty už msješ,bo právě že jen cítíš? Tak si to trošku rozdělíme. já ti pošlu tu mojí opožděnou a začaruju jí, aby se zpozdila ještě na hooodně dlouho a ty mi pšli tu svou:slight_smile:
Bellí, tak to je fajn, že nikam zatim nemusíš.
Jo a na příští týden hlásej tropy, tak bazén užijeme všichni.
10. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Bellucho :grinning: :grinning: :grinning: , no co toto?? :grinning: :grinning: Takové rady!!! Ti přistřihnu melírek, až Ťa potkám jednou!! :grinning:
10. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Chudák Karolka, soužití s chlapem je někdy škola na celý život,ale ještě řešit tak zásadní otázku jako je dítě....Ouva.Snad nejno s prominutím uplný pako, když jí pošle na utz a pak se na ní vy.. V tom muší ještě něco být, A my dáme ty hlavy dohromady a přijdem na to, nebojej Karolko:slight_smile:
10. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Tož babičko, čaruj! Šmankote! Utrouš je držák, a já ho nevysadím, až 11.den , to bych udělala test, to vychází na pondělí. Jen pro klid duše, ale ... no comment.
10. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Tož já teda čaruju, nebo mám říct nějaké babišce?
10. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ránko hřebčíne,tu je živo a v noci ještě i bylo :grinning:

Máji,teda to víš že mám seznam na nákup,ale stejně v tom košíku je i něco navíc :grinning: a nejhorší věc která je je jít nakupovat hladová,to je jasný,to uvalíš tolik co jindá ani omylem,páč si hamty hamty :grinning:
Jo našla jsem Ti článek :grinning:
http://www.novinky.cz/domaci/173390-zdravotni-pojistovny-se-v-boji-o-klienty-nestiti-nepoctivych-praktik.html

Andrejko,ohledna počítače není lepší si ho sestavit?Vyjde to hodně levněji a tak ysi řekneš přesně co chceš,no mě se to radí,co,ale znám to z domu,už jsem menší pomocník,zrovna včera tu dofuněl svícin teplý a hlučný,ještě že je už spraven,to byl randál,musí si koupit větrák nový a tichý.
Myslím že oni to už i nabízí v těch special.obchodech,ale lepší je přeci jen kdyžbyste měli známýho co to umí,a tedy hlavně levněji.

Majdi,tak ty jsi protivná?To mi nejde do hlavy,se mi nezdá,to jsou jen takové ty štiplavé poznámky :grinning:

Věruško,no tak sláva jsi na živu po těch houbách :grinning:
10. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Katy ahoj, no jo, ty poznámky jsou teda štiplavé. Andrejko, stříhat né, prosím:grinning: Že Karolku moc zdravím a posílám jí pohlazení, berušce.
10. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahoj Kačerko :slight_smile: ,
tož já mám známýho, co mi poradí. Ouboše :sweat_smile: . Prej sestavit, já potřebuju, aby mi někdo sám říkal, páč já jsem uživatel pořádnej, to jó, ale asi jako s telkou, chci ju zapnout, hodně programů, ale vůbec nechcu vědět, na jakým principu to fachá.. Tož, jak vypsala Mája. Půjdu do krámu a řeknu, sestavte mi to tak, aby kobyla klusala svižně, ICQ ještě svižněji, ať mi jdou dobře obrázky da alba a přílohy v mailu, ať všechny otevřu. Taky potřebuju dělat You tube.. A pak mi to musí ladit s nábytkem a nezabírat moc místa.. Takže tak.. :grinning:
10. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Věruško, tak tropy, poudáš, OMG! Taky musím dneska jet na nákup a hlavně musím koupit něco pro Bellinku, protože má, beruška, v neděli narozeninly:slight_smile:
10. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj katy:slight_smile:
Sestavit je to nejlepší. Nemáš nějakého známého co by vám to udělal?
Jéé, Bellinka bude mít narozky a kolik jí bude? Já musím taky pokoupit Mikimu zase granulky. Už sežral ten 3 kg pytel,ale to tvoje bellča by sežrala asi za dvakrát :grinning:
10. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Belinko, tož nůžky jsem uklidila hodně hluboko do šuplíku... :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Jé, Andrejko, to jsem si oddechla:wink: Věruško, bude jí 7. No jo, taky jí musím koupit granule.
10. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Andrejko,myslela jsem to jako Věruška,zda nemáš známýho aby Ti to sestavil,víš?Záleží jaký chceš zdroj,pamět,grafickou kartu, teď Ti tam určo dají super Visty,ale co se dá dělat,leda odinstalovat,voni v krámu můžou sestavit sroj co Ti bude fachat mooc pěkně ale svině nebudou mít stud si říct ty nekřesťanský love.

Věruš,Miki papá pořád ty štěněcí a asi ještě dlouho bude,to on potřebuje papat,až bude větší tak to bude jiné.Jen je dobré dbát na kvalitu jídla-záleží na značce,aby ty granulky byly kvalitní.
10. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Teď su mimoň , co tu stříháte?
10. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Katy, kupuju mu Eukanubu, to mi doporučila chovatelka a k tomu mu občas něco uvařím.
Holky, já musím jít něco dělat, bo tu zas prosedím celé dopoledne. Chtěla jsem zas do lesa,ale asi půjdu poklidit, obarvit si hlavu a potřebuju vyžehlit.
Andrejko, kdy vyrážíte zpět na chatu? Já bych tak chatařila... Zase jsem našla docela pěknou na netu,ale Míša nejeví zájem :frowning2: Mne to staršně chybí to kytičkování, sázení... Kdybych se měla znova rozhodovat co za školu, tak bych šla na zahradní architekturu. To se mi líbí:slight_smile:
10. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Nestačím, dočítat, ale je tu vtipno. Tož bré ráno. Odjíždím na chajdalupu, nevím, jak to bez vás přežiju.

Andrejko, samozřejmě si počítače sestavujeme dle toho, co počebujeme, proto jsem se ptala, hotový krámy nekupovat, předražený a plno věcí na hounou.

Katy, díky za článek, nestihnu momentálně přečíst, ale již dle odkazu to vidím na tu mou pojišťovnu :grinning:

Věruška ještě žije, paráda :grinning:

Andrejs chrápe, OMG

Bellucha je protivná, jsem četla že se hrabe jak kurva v hnoju, jsem si říkala, omg, co to je za přirovnání? :grinning:

Pěkná tabulka, jen co je pravda, poslední dostavec pěkný, tož vítej bratře na Kobyle, jakej máš problém?

Odlítám, tož čusky, důležité info posílejte na founa, díky, papapapa. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. črc 2009 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Pro Věrušku ještě jednou :grinning: :grinning: Vysvětlení...
Bellka 9.07
Andrea 9.15
Bellka 9.24
Andrea 9.39
Bellka 9.43
Veera 9.45 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
OMG, nejni ta Májucha na zabití? Se tu řežu jak blázen:grinning:
10. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčko! Tak tos mě potěšila, že i se sestavením si víte rady.. Bomba bombastic. ! Budeš tu chybět..
10. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
OMG, časy vidím, vidím jak se střídáte,ale co to má znamenat nevím a jakou to má spojitost se tříháním? OmG, jsem natvrdlá, to už asi přijde ms, to mám vždycky iq houpacího koně, radši mi už nic nevysvětlujte. Jdu se zahrabat.
Májo ahoooj a ty zas letíš? tak čauu a budeš tam celý víkend?
10. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Věruško, promiň, to jsou časy příspěvků :grinning: :grinning: No, chtěla jsem být vtipná, no :confounded: :grinning: ... Hele ta ms, je ve vzduchu všude, už i Mája říkala, že něco cítí... Jenom Tairunka je s háráním u konce.. :sweat_smile:
10. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
:slight_smile: tož su stejně jelen,ale to neva. Jo , to víte, že když je pospolu ženy (třerba v práci), tak se jim časem sladí cyklus?
10. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Píšu jak tatar, ale vy to přelouskáte. tak a končím OMG 10.14,jdu něco dělat!!!
10. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Věruško, Andrejka Ti psala, že budete spolu na KETíku a že chrápe, tak ať si zatáhneš plentu. No a já Ti psala, ať si tu plentu zatáhneš, že na ní aspoň neuvidíš, když už ji budeš muset poslouchat. A za to mi Andrejs chtěla ustřihnout melírek:grinning:
10. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Máji,pá pá si to užijte a zvláště zas to pršení co hlásí,ale třeba u Vás nebude pršeti :wink:

Věrko to s cyklama platí jen pouze za stavu přirozeného,bez antikoncepce,ale vím :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahaaa, díky Belluško za vysvětlení :wink: Už můj mozeček chápe.
A hlásím, že mrcha je za rohem. Bez vedlejších příznaků jsem začala rovnou špinit, tak to se rozjede naplno o víkendu.
Katy, jenže my jsme tu tak citově, intuitivně až někdy fyzicky napojení, že bych se nedivila, kdyby nám to i takhle fungovalo :grinning:
10. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.