• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte koťátka :slight_smile: Moc vás všechny zdravím :slight_smile: Dneska jsem v prácido 18,00 takmám navás chvíli čas :slight_smile: Jinak u nás doma stejný, ultrouš jsem nezačala brát, nebudu se pajcovat hormonama, když jsme v podstatě nesexovali :angry: Vím, že se mi snažíte poradit, ale muj chlap mi rád dělá naschvály a já už nemám náladu ho furt omlouvat :unamused: Vím, že to myslíte dobře, ale buď dítě chceme oba dva, taby se měl podle toho chovat :frowning2: Jinak všechny moc zdravím a Andrejko, pořád ti držím palečky :wink:
10. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky holky.
TAk jsem se konečně dobře vyspala.
Karolko ahojky.Kde ses včera toulala kočko?Jsme tě scháněli a já ti psala sms.Dneska jsi v práci jo?Tak ať ti to rychle uteče.
10. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Tak jsem tady z nákupu. Jsem Bellušce koupila spoustu dobrotek, bo ona jenom spí a na hračky nejni. Karolko, ať Ti to v práci utíká. Regi, tak konečně volníčko, si ho náležitě užij, bo si ho fakt zasloužíš.
10. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Regí, promiň, že jsem včera neodepsala, ale nebyla nálada a já nerada píšu, že se mi něco nedaří. :unamused: Belíšku, průvan v peňaženke stále mám :grinning:
10. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Karolko, ještě chvílečku a fičíš konečně domů a volný víkendík.
10. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Jo, jo, ten průvan tam fakt je, jsem se musela jít podívat:grinning:
10. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
hezké odpoledne holčiny,tady svítí slunííííí
Belinka stihla nakoupit a já si myslela že Beluška-jako že píšeš o sobě a říkám si jaký hračky asi myslí??? :confused: že by sex-shop?? :grinning: :grinning: :grinning: a to bude asi pejsek vid? :wink:
Regí tak konečně volnáska,je mi tě líto,nevyspat se a pak jít takhle do práce,to pak vůbec neutíká,ale huž odpočíváš :slight_smile: :slight_smile: v pondělí testík?Budu držet palečky beruško :dizzy_face: aby se ukázaly krásné // i Andrejce i když pořád plaší nejen sebe ale i nás :grinning: hyn sa ukáže :slight_smile:
Karolko,včera jsem zjistila že jsi taky Jana :grinning: postřeh vid?Proč máš karolo???
10. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Janni.ko, no jo, myslela jsem tu naší psí princeznuuu:wink: A než se sem Karolka dostane, vysvětlí Ti to chytrolín Bellíšek:grinning: Karolo proto, že Jana je zaregistrovaná všemi možnými způsoby a oni si s manžou říkali, že kdyby měli chlapečka, tak by to byl Karlík, tak proto Karolo. A teď, jestli jsem popletla páté přes osmé, se uvidí, až Karolka příjde:wink:
10. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
ahááá,tak to je pro mě dostačující vysvětlení Belí,děkuju :wink: kolik jednotek si pícháš Belí??
10. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
kde sou všechny baby????
10. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Zdravím všechny těhulky a všechny snažilky :slight_smile: Jak se tady máte :wink:
10. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Píchám 187,5iu, protože mě stačilo 160iu denně a měla jsem 11 kvalitních vajíček. Dr. mi chtěl naordinovat 300iu denně, ale nezdálo se mi to, tak jsem volala do CARu, že už jsem měla OHHS a velice silný, že mě odvezla rychlá a že z toho mám strach, tak mi doktorka dala za pravdu, že je lepší přidat, než aby mě zase někde křísili. Já jsem fakt spokojená, ale z nových doktorů mám vždycky strach.
10. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Mě minule stačilo 900iu na celou stimulaci, teď mi jich chtěl dát 1800iu, ty jo, víš co by to se mnou udělalo? Radši nedomýšlet. Ještě že už jsem fakt tak zkušená, bo si to nedovedu představit. Luci ahoj, tak jak je? Kdy máte tu dovolenou?
10. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Beluško v pondělí odjížíme pokud toho svého chlapa do té doby nezabiju bo mě sere :grinning:
10. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Beluš mám se jinak dobře včera jsme byli v bohumíne si zaplavat bylo to super. Péta byla ve svém živlu vzali jsme sebou aji mojeho tatku.
10. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojte zdravím.-)
Byla jsem taky nakupovat. Mikimu zas kapku proti klíšťatum, bo vydrží jen měsíc a sobě jsmem si koupila sportovní boty ve slevě. Mám z nich radost, bo ty staré mám už asi 8 let a už jsou zevnitř rozedřené,ale vylezly semnou až na Lomnické sedlo v tatrách. to je zatím můj výškový rekord :grinning:
Zdravím karolku a Lůcu. Karolky se ani neptám jak je,a le Lůci ano, dlouho jsem tě tu neviděla.
Jo a ještě Regííí, jdeš hajat?
10. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Tatrách samo s velkým T,ale to já neřešim někdy ty písmenka :grinning:
10. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahojky
Belli tak to je super že to máš posvěceno od dr. Opravdu nestojí za to riskovat, když už ti to jednou ublížilo.
Luci ahojky tulačko jak je?
Karolko hodně štěstí doma, ať se to už zlepší.
Janiko jak je žádné nevolnosti?
Já zas jedu na pozemeček zalét beton-teda mužík. tak večer pa
10. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj Věrko mám se dobře jsem sice unavená z práce pořád noční ale doufám že konečně skončí :angry: už mě to neba. A co ty kočko jak se máš.
10. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Moni ahoj, tak na pozemeček, no jo, sluníčko svítí. To jo, raději jsem to neriskovala, líná huba, však to znáte:wink: Luci, to bude dobrý, nezabíjej ho:wink: Věruško, tak botky sis koupila, tak ať se Ti v nich pěkně cupitá:wink:
10. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Já se mám tedˇ docela dobře. Užívám si léta, Mikiho, sluníčka,lesa... a těšim se na další dovolenou. Starosti o mimi jsem hodila uplně za hlavu. Dnes mi dorazila druhá mrcha,takže tělo snad funguje jak má. No a taky si chci zas na chvíli užívat normálního sexu :grinning: Prostě žít :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Bellí, to je dobře , že nemáš línou hubičku:slight_smile: jo musíme si to my zkušené holky vše pohlídat:slight_smile:
Luci, kdy ti skončí nočňuchy a jedete taky na nějakou dovolenou? Potřebuješ taky vypnout na chvíli.
10. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Popravdě, raději bych byla zkušená v jiném oboru, ale spíš to je strach, co mě k tomu dohnalo:wink: Andrejs na chajdaloupce, Mája na chajdaloupce, Monča na pozemečku, venku svítí sluníček o 106, no není to nádhera:slight_smile:
10. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Svítí? No tak já to jdu pověsit ještě. mám v prčce vyprané povlečení,ale tady byly přeháňky.
10. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Neboj Beluško zabíjet ho nebu ješte musí zlodit syny nebo dceru :grinning:
Veruš jedeme v pondělí do Německa manža tam má rodinu už se moc těším :frowning2:
Rodiče budou hlídat Matese a tatka bude zalívat u nás kytky už se moc těší :grinning:
10. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Píšu překlepy nebudu a syna sorry
10. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Luci, co Ty víš, třeba to nebude jenom jeden syn:wink: Věruško, to já už navečer prádlo nevěším, bo se bojím, že mi to neuschne, potom pořád lítám a zkouším, jestli už je to suché:slight_smile:
10. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Máš pravdu klidně aji dva syny ale je mi to jedno hlavně když to bude zdravé a klidně aji 2x :wink:
10. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem doma sama.Kája odjel k rodičum a já budu relaxovat.Dneska pudu asi brzo zase do pelechu a budu zítra dlouho lenošit.
Uklidím a trochu to tady dám do pořádku.
Lucko ahojky.Jak se máš?Ty taky pořád pracuješ co?
Věruško jak se máš ty?
10. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj Regí mám se dobře jenom pořád pracuji. Takže sama doma aspon so odpočineš a pořádně se vyspíš.
A jak se máš ty a kdy budeš testit?
10. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.