• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky loučím se sváma jdu do práce mám noční :frowning2: a dneska už na osum :unamused:
Přeji vám krásný večer a dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
10. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky, doufam, ze mi poradite. Ve stredu sem mela dostat menzes, vcera sem si delala tehu test a byla tam ta druha carka ale strasne slaboulinka, dneska sem si delala znovu a ta druha carka je silnejsi ( sice ji to chvilku trvalo nez vylezla, ale je tam)asi za dve hodinky sem si udelala test znovu a carka tam byla jen jedna ..... navic si ale myslim, ze tehotna nejsem, bo me boli bricho, jako bych to mela kazdou minutu dostat... co si o tom myslis????
10. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Luck zase noční jo?To je hrozné.
Tak ať ti to rychle uteče.Testit budu asi v pondělí.
10. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Regí budu držet palečky.
Hanysku zkus udělat test nejlépe ráno to je HCG nejsilnější a uvidíš na čem jses ale podle mého názoru jsi těhotná.
10. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Hanysku, jak říká Lucka, udělej si test ráno, ale druhá čárka se jen tak neukazuje a příznaky na ms měla spousta těhulek. Tak ať Ti to dobře dopadne.
10. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Luci, tak ať Ti to utíká a už je ráno, beruškooo:slight_smile:
10. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Jdu se s váma rozloučit na víkend, držte mi palečky prosím, ať to sr...ní nechytnu, nebo si ten příští týden v práci vážně vychutnám :frowning2: Ale nedá se nic dělat, nemůžu tam toho maroda nechat a co teprve ty moje berušky :frowning2: , doufám, že se nerozesrandí ony o víkendu.
Andrejsk, držím vše co mám-pokusím se udržet i stolici :grinning: Ale zase kdyby vám to všem pomohlo, klidně a s láskou proseru celý měsíc :slight_smile: To, že tě bříško bolí je moc dobrýýýýýý!
Myslím i na Regí :slight_smile:
Bellka si užívá a píchá :grinning: , tak hlavně, ať injekce nebolí a folíci rostou :angry: :wink:
Všem ostatním krásný víkend a vítám Hanýska :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Nevíte, co je s Petjúnkou?
10. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Lucko ahojky-dost že se taky ukážeš,pořád jen pracuješ :wink: tak at ti to utíká
Moni ahojky těhulinko-mě je špatně každý den :frowning2: zvracím tak jednou za den,půl dne je mi dobře a půl dne mám žaludek jak na vodě a ty stavy v nevětraných místech-třeba dnes Albert,sem myslela že od kasy uteču ven ke křoví :confounded: ale ustála sem to,rychle sem zaplatila a valila ven :zipper_mouth: Tobě je pořád dobře Moni?To je dobře :wink: :wink:
Hanysku-testit bys měla vždy ráno,protože hcg v moči je takhle na začátku menší,hlavně když hodně piješ moč máš hodně ředěnou.Zkus to zase ráno :wink: :wink: a uvidíš jaká krásná čárka se na tebe bude smát :wink: držím palečky a dej vědět :wink:

Berušky,jdu se umýt a do hajan a to sem chrněla i po obědě,sem jak medvěd,já jen spím,jím,zvracím a tot asi vše :grinning: Všem krásné sníky :fearful: :fearful: :fearful:
10. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
teoreticko krásný víkend a udrž toooooo :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Janni.ko, tak se pěkně vyspinkej. Já vím, kočko, že to zvracení a únava nejni nic moc, ale holka zlatá, co já bych za to dala a myslím to v dobrém:slight_smile: Marti, tak si užij pěkný víkend a hlavně nechyť toho bacila:wink:
10. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
De fooou? Jdu si omýt krvácející jizvu :grinning: a přindu, tož kchamóóón bejby :grinning:
10. črc 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já tady vykrvácím a ony ani nebudou vědít, že Mája chcípla.

Jsem se tu dočetla, že se zde bere antikoncepce, omg. Tož to bude asi ten zásadní problém tejto diskuze :grinning:
10. črc 2009 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz
Snad nečučíte na teho brejlatýho kluka na Primě? :confused:
10. črc 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
Majucho, co jsi vyváděla, že krvácíš, OMG! Koukám na kriminalistiku:wink:
10. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj kobylky :frowning2: .Tak hlásím dnešní kontrola v pořádku a další až 7.8. :frowning2: Jinak jsem opět sama doma a tak jsem se nějak rozlítostnila že je mi zle :frowning2: Mám nějakou náladu pod psa. :cry: :cry:
10. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Majky ahoj, kontrolička dopadla na jedničku, tak copak Tě tak rozlítostnilo? To budou ty hormonky, těhulkooo:slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jsem na měkko,protože si ze me Zdenda dělá srandu a šel zase na pivo.Zítra mu bude zase zle a v neděli bude odpočívat.Jsem doma pořád sama a mě to štve.
10. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Majky a copak Ti provádí? Nech ho, však špatně bude jemu, Tobě né:wink:
10. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Pomooooc zavolejte jí doktora :wink: chacha vložkyyyyy miláčku to je hnus viď?? :grinning:
Mocinky Vás zdravím,jsem živá,zdravá a usměvavá ale nic nestíhám :wink:
10. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Janinko dobrou noc a hezké sny. Mě je pořád ok, ale vidím že ti čísílko hezky roste tak už ti bude brzo líp.
Máji žiješ?
Marky takové krásné zprávy a ty jsi na ně sama, nevadí že jsi sama doma ještě jsme tu my. máš novou fotečku?
Marti tak to přežijte ve zdraví :slight_smile:
Belli u nás krásně jen před chvilkou mě chytla na benzince přeháňka zrovna když jsem chtěla vysát auto, no tak jsem poseděla ve voze a za chvilku to bylo pryč a byla krásná duha.
10. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Co se děje tady je ochoty. :grinning: Martinka prosere měsíc kvůli těhulení a ěkdo bude líbat hnátky od hnoje :confused: to jsou věci :wink:
10. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
To je Belíšku pravda,ale jsem sama a nevěnuje se mi moc.Přijde mi že mu je jedno že čekáme rodinu a když ti pořád říká že jsi tlustá líná a že se o něj nestaráš tak se mi nediv.Ani se mnou nechce spát.Já kolem něj lítám a on na mě takhle.Strašně se změnil.Ted tady ležim a bulim až mě bolí bříško.
10. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Majky, to je mi líto, kočičko. Ale snad to nemyslí vážně, že né? Teď jsem trošku mimo. Peťko ahoj:slight_smile: Moni, tak duha, hm.
10. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Majucho, Ty jsi fakt dupa. Jsem se lekla, že se Ti něco stalo a Tebe navštívila po 10-ti měsících tetaaa:grinning:
10. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Bellinko ahoj kočičko,pícháš pícháš :wink:
Majký nezlob se ale přestaň kolem něj lítat!!!Ukaž mu,že není tak nepostradatelný jak si myslí!!
10. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Peťkooo, píchám, píchám. A moc se mi to líbííí:wink: A jak je Tobě???
10. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Marky to je mi líto, ach ti chlapi, víš on má strach, doteď byl obletovaný, ale asi si začíná vážně uvědomovat že už bude vždycky u tebe až na druhém místě. ten můj to tak taky měl u malého. No jo musí si zvyknout. Beruško ale nebreč, miminko musí mít spokojenou maminku tak hlavu vzhůru teď mysli na mimi, to tě teď bude potřebovat.
10. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Líbí jo,sakra bych si taky píchla :wink: Já asi dobrý,přiznám se............ještě mi to nedošlo :unamused: fakt jsem mimo,uvědomím si to večír když vlezu do pelechu ale jinak :confused:
10. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Běluško nevím co si o tom mám myslet.Ale nejsem sama kdo tady má problémy z chlapem.Podívej Karolka,je nás tady víc.Místo aby se nějak zajímal o malou tak nezájem.Já tak závidím holkám jak snima chodí kluci na procházky a výlety nebo si snima o všem povídají.Je mi to hodně líto a mrzí mi to.
10. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.