• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jsem tadýýýý, co to tu šíříte za drby? :grinning: Mně vážně krvácí jizva :confused: , mrcha to nejni, asi hledá cestu bo co ...ještě pár cenťáků a je v cíli, ale asi je nějaká zmatená, dlouho u nás nebyl, no...

Majky, nebuď smutná, já jsem na tom momentálně podobně a na hormouny to už svádět nemůžu. Právě se za staroušem zabouchly dvéééře a šel na oslavu narozek na jednu místní diskotéku. tak ynejsem nadšená, ikdyž vím, že kdybych mohla jít, tak bych stejně nešla,a le prostě mě to nějak sere, nevím ani proč, omg.
10. črc 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
Marky neboj, takový holky neexistujou, chlap aby si povídal, hmmm, to leda nějakej jinak orientovanej, jináč takovýho fááákt neznám, oni žijou jinak, žádnej stres, ždáný nervy, do všeho hrrr po hlavě, moc nepřemejšlej...
10. črc 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Břuch mě tak divně bolí, ale vypadá to spíše na ovulku...Asi je to tím, že mám z mrchy hrůzu a myslím na ni, tak mě prostě bolí pupendo.
10. črc 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Majky, nikde to nejni úplně ideální a pohádkové, ale tohle mi fakt hlava nebere. Nejdřív to chce děcka, pak jeden dělá naschvály, druhý se chystá na IVF a když se to podaří přirozeně, tak dělá fóry a cítí se ublížený, to snad není možné. Ach jo.
10. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Máji, tak jizva? A jakto, OMG?
10. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Peťko neboj, za chvilku Ti naroste pupík a hned si to uvědomíš. Jo a Moni, už máš bříšenko?
10. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Mony ale on u mě nadruhym místě nebude protože ho miluji.Je jasný že to dítě je taky důležitý ale budu se snažit rozdělit lásku mezi oba.A pokud vím tak mimčo jsme chtěli oba a né jenom já.Musí si zvyknout že to nebude jenom my dva ale že budeme tři.To není o tom jen chodit do práce a mít strach jeslti uživím nebo neuživím rodinu.Je to o lásce a o citu ne?Nebo se mílím?To jsem fakt tak naivní?
10. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Máji jizva, ty jo a není to nebezpečné???
Marky já už jsem si zvykla, u prvního těhu když manžu mimi koplo přes břicho tak řekl: fuuj tam máš vetřelca, no taky jsem to obrečela. Až se teprve malý narodil tak se změnil a už to bylo lepší. No a o hospůdkách ani nemluvě, za svobodna jsme chodili spolu ale pak se toho on nevzdal a já musela... tak chodí doteď, je užvaněný horší jak ženská jediné + že nechodí opilý. Bývalo mi to hodně líto, hlavně v těhotenství a 1.rok to bylo nejhorší ale asi na tom měli hodně vliv hormony, byla jsem taková citlivka. Teď už ho tam sama posílám.
10. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Belli já mám bříško jak v 5.měsíci už od stimulky :slight_smile: tak to na mě není znát.
10. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak koukám, že je to všude stejný.

Má jizva nebezpečná není, prostě jak se o ní šudlí oblečo, tak se rozkrvácela, ale jen maluško, bolí pěkně teda, ale co se dá dělat...
10. črc 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Marky vidím že tu s tebou a Karolkou máme nejzlobivější manžílky. Když ho ale miluješ není co řešit. A oni nás taky ale sebe mají radši, teda aspoň ten můj. A ten tvůj bude za chvilku pyšně vozit kočárek uvidíš.
10. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
A kde je Andrejka toliko hodin a ona nikde doufám že jsou v pořádku na chatě.
Máji a mažeš si tu jizvu něčím?
10. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kde je Petjuna? Kde je Věrka? Kde je Andrejka? A kam se poděla pani Žížátková?

Mně tu řve pes, dítko, kolotoč, omg....telku jsem už vypla, to by bylo moc na mé nervy :grinning:
10. črc 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, spíš to flákám, mám na ni dětský mýdlo na omývání. Pak takovej spešl olejíček nebo měsíčkovou vazelínu. Takže všeho dosti, jen to tam máznout pravidelně.
10. črc 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, tak aspoň budeš pořád stejná a pak najednou budeš rodit:wink: Berunky, chlap je prostě diagnóza a hotovo a musí se brát s rezervou:wink:
10. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
No Andrejka kouká na Uvolněte se, prosím, bo my taky:wink: Věruška venčí Mikíska, Peťka nevím, kde se ztratila a paní Žížátková je prodleva, přecivá:grinning:
10. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
OMG, proč neřeknete, že je Uvolňování a určo byla i 13.!!!!!!!Já to nevím, že je pátek, omg!Jdu půšťat.

Holkýýýý, právě mi došla semese z Irska, kámoška tam flájovala na 3 dny s holkama, už seděj v hospůdce a pijou Guinesse, já chci takýýýý na výlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to musí být super dámská jízda. jé tos mě připoměla svobodné roky.
Belli ty jsi šikulka ty máš o všech přehled. no já ještě přiberu o to strach nemám.
Tak jdu taky na Krause, tak všem dobrou MVR
10. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Moni, brou nocku a krásné sníky, beruškooo:slight_smile: Přehled to já mám a když né, tak řeknu co si myslím:wink: OMG! Tak Mája přece neví, že je pátek! Tož Májucho a zítra je sobotaaa:grinning:
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Věruška beztak za chvilku příjde, bo bude její oblíbený Sex ve městě:wink:
10. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jsem vedle jak ta jedle.
Mončo brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
Jsem našla odkaz na pěkné stránky, tož si čtu.

Mončo, svobodné roky? Kámoška má ročního a šestiletého klučíka, ale prostě na tři dny se urve a užije si to. Si myslím, že to potřebuje každá baba, tak v čom je problém? Se domluvíme a můžeme lítat taky, bo ne? nebylo by to prííííma?Já bych letěla hnedle, třebas do Paříže, jéééééééééééééééééééééééééé, na Mont Martru bych si dala kávičku, kterou jinak nepiju a kochala se malířema...
10. črc 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
Pěkně jsme se posmáli a jdeme spinkat:wink: Brou nocku, koťátka, a krásné sníkyyy. MVR, sluníčka:slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
Než se pokochám, huž jdou vysmátý chrnět, nojo půl jedenáctý, počkám do půlnoci asi, dám mimísce papu a půjdu taky chrňákovat. já spala totiž asi dvě hodinka na chajdalupě bo lilo a lilo. Ráno vyrážíme zasejc.
10. črc 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz
Kukuč, tady to žije, Májo, co tu děláš?
10. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
Tak jsem si vás dočetla a už to vše vím. Mája je tu proto, že si omývá krvácející jizvu, Bellík šel už spát, že by? Andrejka asi nechce hned na chatě prudit noťasem, ani nevím kdy tam jela, to mi uniklo a ostatní už asi spí.
Zase se tu probírali chlapi? Diagnózam, jak říká Belluška.
10. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
Se mocinky omlouvám počebovala jsem něco u maminky a řešily jsme zajímavé věci :wink: jsem měla mít ještě bratříčka ale můj taťka ho nechtěl,navíc zahlásil,já mam ruce čistý!!!!Sakra,měla jsem úžasnýho tatínka ale tohle mi teda ranilo :angry: chudák mamka!!A jsme zase u těch chlapů :wink: ikdyž si myslím,že můj taťka byl jeden z nej(promiňte nechci se nikoho dotknout)tak prostě chyby měl!!
Chci tím říct,že každému občas přeskočí :wink:
MVR a jsem ráda,že jste,sakra padla na mě lítostivá!!!To budou sny!!!Papa
10. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
Čumim tu, bo jsem sama doma, muž na diskošce :grinning: , mimíska chrní, ale hlad ještě jistě bude, tak nakrmím a pak až můžu chrnět. Ale už bych aj zalehla. Kdes byla tak dlouho s tým Mikísem.
Že je Andrejka na chajdě, to mi taky uniklo a to čtu všechnooooooooooooooo, asi blběěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :confused:
10. črc 2009 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunka se našla a už zas je v čoudu, nojono, občas jsou v životě chvíle, který nás překvapí. Já měla teda taky nej tatínka :wink: , tak asi byli nej dvááá bo co :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz
Estli jsme neměly sejného :confused: :confused:
10. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
Hm, hmmmmmmm, to je dost možný :grinning:
10. črc 2009 ve 23:18  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.