• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jen jestli není Andrejka ještě v Práglu a není jí třeba smutno, teď mne napadlo... Nedorazila jí už mrcha? Andrejko, kde jsi?
Jinak Miki začíná pěkně lumpačit. Nějak mi ho na tom Lipně kluci rozdivačili a já ho to teď musím odnaučovat. Začal mi venku kousat nohavice a nechce domů. Začne okolo mne lítat jak splašenšj a nemám šanci ho chytit,tak jsem jako zašla za barák, že ho tam nechám, čekám ,čekám, pak jsem to nevydržela, koukla na něj a on se v klidu válel v trávě a hrál si tam s igelitem, který našel. a to jsem s ním před tím byla ho´dku na procházce.
Petíí, ty ještě nespíš?
10. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
Tak jsem našla nejlevnější probiotický kapky na prdíky, tož co si o tom myslí třebas Kačer? Cena a dodání PPL...Ale to se dozvím až zítra, bo ta chrní. A mají asi aj levný plínuše, ale my jsme vyzásobený na rok dopřéééédu...

http://www.raj-plinek.cz/?p=productsMore&iProduct=166&sName=Probioticke-kapky-proti-kolice

Kámošky s nima mají velice dobrý zkušenosti, hlavně pro kluky jsou ty koliky drsný a pro rodiče tudíž taky, ale kapičky jsou fakt normálka za šest kileček a vydrží prý cca 3 týdny...
10. črc 2009 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz
Panička čučí za barákem a Mikís se zabavuje igelitem :grinning: Kam ta výchova spěje, do satanova leda :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka byla v Komnatě, pak vytuhla zase u teho pána z telky, Kraus se myslím jmenuje :grinning: a jak se vzbudí, tak vytáhne Nasťu, je 23,23h, tož to je její datum narození, huž by mohla...
10. črc 2009 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Lásky!!! HUž jsem tu!!!
10. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
Je Máji dneska jsem byla s Vašíkem a Jiřinka říkala,žemu koupila nějaký polštářek,je naplněný peckma nebo čím.D ho nahřát a pak malému na bříško a prý dobrý.Myslím DM.Jdu do pelechu.Věruško nespím ale už jen vezmu prášek,miminku pošlu 2 a jdu,bay :wink:
10. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
No minutu zpoždění, ale neva, ono než se to odešle... :grinning:

Tak můj muž je na diskotéce, kde zavedli taky šrotovné, tož to snad maj už všude, jukněte, co tam píšóóó na tejch jejich stránkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

AKCE ŠROTOVNÉ

Novinka — zavádíme šrotovné: kdo bude totálně našrot, dostane od nás kafe zdarma.
(Tu opičku si ale musíte vychovat u nás — ne, že si ji přinesete odjinud…)
10. črc 2009 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunko, to je to jak chci pro mimísku, ale ve formě plyšáka, už mám na to posvíceno :wink:
10. črc 2009 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ať mi nikdo netvrdí, že to imáginááárno nefunguje.. Vůbec vás nemám dočtený. Já jsem dneska podlehla tomu kouzlu, ač jsem si to zakázala, a začala zase doufat, spíš fantazírovat, představovat si... Tak jsem to musela stopnout testem, samozřejmě negativním, bo jsem musela zpět do reálu... V Praze jsem odpol šůrovala, žehlila, pak jsme jeli na chajdu, nákup, A holky!!!! Jdu do sebe, já to mimi chci, cvičit, zdravá výživa, prosím ještě jednou čajíky, co pijete... Strašně ho chci, ale nejsem v prdééli, to ne, jen taková nějaká klidná, ale odhodlaná udělat všechno, co půjde.. Jo, a od září si jdu dodělat magistra!
10. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
Ježiš Ježíííííši, ona se snad pomátla u toho žehlení, ještě že to moc často neprovozuju...cvičit a magistra, no klóóóbrc dolů, ani do jeneho bych nešla. Ze cvičení jsem pak 14 dní marod a učení, mučení, tak držíme pěsti, ať jsi magooooor :grinning:
10. črc 2009 ve 23:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tady je tak strašně rušno dneska, choděj tu divný lidi, nevím, zda přijel zájezd postiženejch bo ožralejch, nejde to poznat, ale takhle v noci? :confused: Satan frut lítá na okno a řve, zbytečně na nás upozorńuje a ještě budí barák. Se tu až booooojim :rolling_eyes:
10. črc 2009 ve 23:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem byla venčit a taky ty divný zvuky... radši jsme to neprotahovali a šup domů do bezpečí.
Andruškooo, já už měla o tebe strach. Tak negativ? :frowning2: škoda. Jéé, já bych si tak přála abysme tu všichni radostí pukaly,že ty tvoje všechny příznaky nebyla mrcha ,ale těhu,. že jsi se tentokrát uplně zmílila a tvoje tělo se chová jinak...Krásné snění.Ale jinak tě chválím za to, jak se dereš dál :slight_smile: Tak se mi to líbí, jsi velká bojovnice. Je dobře, že máš plány, ty nás držej, že jo? Občas nám teda dojde dech,ale od toho tu máme zase kobylu, abysme se nadechly. Čajíček ti pošlu do interka, jen co ho najdu.
10. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz
Máji, Anýsek pořád chrní? Jak dlouho vydrží přes noc?
10. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz
autor
Dočíítááám!!! Ale muším postupně, bo jsem měla dlouhou pauzu! Já jsem ani moc nehlásila, že jedu na chajdalupu, bo přecivá takový věci sou snad huž jasnýý, néééé! Je páátek, chajdalupa, omezení noťase, bo většinou je to takovej zvyk u nás, že jsme spolu, hlavně v zimě, když dorazíme po práci už za tmy, a venku mrzne, zatopíme v kamnech, já se zabalím do péřovýho spacáku a hrajeme vrhcáby ,bo kloboučku hop :grinning: .Tak to máme takej stereotyp. A teď nám k temu dávaj tu třináctou, pak Krausíka, a sex ve městě, ale to huž Honza vždycky chrní.
10. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz
Jéé, kloboučku hop. To mi něco řiká,ale už si vůbec nemůžu vzpomenout co je to za hru?
10. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz
Kloboučku hop :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 23:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jo, a ještě jsem chtěla dodat, že dřív u toho probíhal i sex, ale to už je dávno :grinning: :grinning: :grinning: .
10. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
Věruško, už nechrní, byla násilně probuzena, bo ten smrad, co se linul okolo postýluše.... :confused: Už pijeme.
Teďka se nají a vzbudí se mezi 5.-6.hod., dáme mlíko a ještě do 8,30-9,00 spíme. :wink:
10. črc 2009 ve 23:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ježiši sex u Kloboučku hop......možná si tu hru pletu, bo myslím jinou :grinning: :grinning: :grinning: hmmmm,hmmmm, nasazovali klobouček... :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 23:52  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, to se tak vystřelí klobóóók u skáče do díreček v takovym stojánku :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož jednou udělám turnaj v kloboučkování pro kobylky!! Holky, já si vás dočtu, až vy budete chrníkovat, bo jsem ráda, že jsem vás chytla ještě na dráátě. Jo, dneska jsem měla záchvat smíchu, ale fakt přísahám, že si nic nedomejšlím.. Jedeme v autě, já řídila, bo mi je furt blivno z utrouše, a fakt cestou z Práglu snad deset idiotů, který mě nějakým způsobem ohrozili a já su fakt dobrej řidič. A já vždycky řvu, zab se vole, ale neohrožuj ostatní nevinný, a Honzík začal vyjmenovávat ty "nevinný" s takovým komickým pomalým rytmickým tónem v hlase.. "Tebe, mně, Belku, Máju, Věrušku, .. Já se začala chlámat, a pak dodal. Belka už píchá ten gonal. Holky, přísahám na miminko! Já byla mrtvá! :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: máte veselo :grinning: :grinning: :grinning: Luboš už vás taky zná a mám to na talíři denně a mluví o Kobyle i na návštěvách omg
11. črc 2009 v 00:00  •  1 dítě  • Odpověz
Půlnoooooooooooooooooooooooooooooooooc, huž běží subbóóótnik, hezkou sobotu všem!
11. črc 2009 v 00:00  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška zas číhá za barákem na igeliťák? :confused:
11. črc 2009 v 00:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Šmarjáá, já vás muším dočíst... dočítám postupně.. Tak Věruška myslela, že vyzraje na Mikíse?? :grinning: :grinning: :grinning: , a vono houby, Mikís má paničku na háku :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 00:06  • Odpověz
Tak nečíhá, Věruška vaří s Babicou. zrovna teďka, když mám na něco chuť, ale na pořádný jídlo!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. črc 2009 v 00:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tu. Míša vás taky zná,ale zítra si ho schválně vyzkouším z toho, která jste která:slight_smile:
11. črc 2009 v 00:06  • Odpověz
A jak to zkoušení bude jako probíhat? :grinning: To Luboš v tom má zmatek, vždycky si zapamatuje nějakou událost a ta ho mate. Momentálně jste všechny: ta s tím počítačem :slight_smile:
Mamka ta v tom má úplnej bordel, ale teďka si pamatuje Janni.ku, bo jsme byli v tej její práci :slight_smile:
11. črc 2009 v 00:09  •  1 dítě  • Odpověz
Zítra budu vařit s Babicou :slight_smile: ale ještě jsem ty recepty nečetla. já věděla, komu je mám nejdřív poslat aby mi něco vyzkoušela :grinning:
Kbylky, jdu už spát. Jeden chrní už dávno v posteli, druhý v kuchyni, tak se k nim jdu přidat. ke kterému si mám lehnout? :wink:
Pa lásky, už dnes přeji krááásnou sobotěnku. Jé , to mi připomnělo písničku: Sobotěnka idě, čože mi je po něj.,cesta zarubaná k frajaróčke mojej..... Znáte jí taky ze školy?
Tak brou a MVR
11. črc 2009 v 00:10  • Odpověz
autor
Tak tady se zase vaří, jo? Tak jáá, koupila mimo jiné štikové filety :grinning: , kuřecí prsa, spoustu zeleniny a ovoce a tvarohy, ... no Honzík trochu remcal, že jako aspoň něco ke kafi, tak jsem vzala termixy a jako vrchol mraženou dřeň. Tož trápit se nechcu, ale ňák se šidit muším.
11. črc 2009 v 00:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.