• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jééééžiš ta tu už pěje, to teda neznám a to jsem chodila i do lidové školy umění :grinning:
Lehni si k temu v kuchyni, ježiš nejedl Míša ty houby? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 00:12  •  1 dítě  • Odpověz
To bude jednoduché zkoušení. Řeknu mu jméno a on mi musí dát stručný popis. Už se na to těším, pak vám to poreferuju:slight_smile:
11. črc 2009 v 00:13  • Odpověz
Jééé zase ty rybičky, doufám, že Kačer hodí recepis na to s tyma rajčatama, jak dneska ládovali. Já dělám kuřecí prsa Lyon, to je taky s rajčatama, je to moc dobrý a zkusím to asi taky udělat s rybkou. Dokonce mi jedna pani psala k mýmu receptu na banánech, že to dělala aj s rybou, tak taky zkusím. Rybky miluju, zdravím Petjunku :zipper_mouth: :grinning:
11. črc 2009 v 00:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Vona si fakt drží lichej počet smajlíků :grinning: :grinning: :grinning: !!! OMG :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 00:14  • Odpověz
Mi to přepočítáváš jo? Já to taky vždycky sčítnu a odešlu, bo to by byl průser, hodit sem sudý smajly :confused:
11. črc 2009 v 00:16  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, prosím, recepis Lyon :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. črc 2009 v 00:16  • Odpověz
Andrejko, ty jí taky neznáš? ten v kuchyni tam má málo místa, ikdyž má nový pelíšek.. Jedl, proč?
11. črc 2009 v 00:16  • Odpověz
Držíš dietu, nic nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mňááááááááááááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 00:17  •  1 dítě  • Odpověz
Proř sudý jsou průser . Máš jich tam 8 s tím nahoře :grinning:
11. črc 2009 v 00:18  • Odpověz
Bo se válí v kuchyni pod linkou a Ty si myšlíš, že spí :grinning:.............. Ha jedl, jsme u teho :grinning:
11. črc 2009 v 00:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ale ten neni v řadě, víš. Ten tam sám bejt může. Prostě jsem tak pojebnutá :grinning: , všechno lichý :wink:
11. črc 2009 v 00:19  •  1 dítě  • Odpověz
Houby jedl Míša a ten se válí v posteli
11. črc 2009 v 00:19  • Odpověz
Miki žere akorát borůvky rovnou z keříku, měl černý houno :grinning:
11. črc 2009 v 00:20  • Odpověz
KUŘECÍ PRSA S RAJČATOVO-SÝROVOU OMÁČKOU
[29.3.2008]

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

500g kuřecích prsíček, 4 tvrdší rajčata, 150g Eidamu (postačí 30%), smetana (může být 12%), sůl, bílý pepř, lze použít i grilovací koření, olej na smažení.

POSTUP PŘÍPRAVY

Kuřecí prsíčka pokrájíme na menší kostičky, osolíme, opepříme, případně ochutíme grilovacím kořením a osmahneme na troše oleje. Mezi tím si na menší měsíčky pokrájíme rajčata a na osmahnuté maso vsypeme a podusíme, dokud se rajčata trošku nerozpadnou. Nakonec zasypeme nastrouhaným Eidamem a zalijeme smetanou. Dusíme, dokud se sýr neroztaví. Podáváme např. s hranolkami nebo kroketkami.
11. črc 2009 v 00:20  •  1 dítě  • Odpověz
Když dávali pořad Ano šéfe, tak tam radil ten sprostej kuchař, že jídlo se má aranžovat taky v lichejch počtech, že to prý líp působí.
11. črc 2009 v 00:21  • Odpověz
Jako jááák? Třebas sedm mrkví, pět rajčat?
11. črc 2009 v 00:22  •  1 dítě  • Odpověz
No to je už ujetost 23 minut po půlnoci a my tu vaříme :grinning: OMG ale zní to pěkně!
11. črc 2009 v 00:23  • Odpověz
Sprostej kuchař :grinning: , já ho nesnášela, ale nakonec se na to i dívám, brácha mi nedávno poslal ten díl z dálnice a to bylo dobrý. Ještě že jsi mi to připomněla, nějakej si zas na netu pustím, spát se mi nechce a kdybych si vzala knígu, tak usnu, to by byla škoda, když mám muže v terénu, vyčkám si, kdy přitáhne, tipuju to na pětku ráno... :angry:
11. črc 2009 v 00:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jakos třebas ozdoby na talíři vždy liché takže asi tak 3 rajčata, 25 hrášků... :grinning:
11. črc 2009 v 00:24  • Odpověz
Zase 23, to číslo nemám ráda,a le narodila se Andrejka, tak to snesu :grinning:

Já bych jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nic tu neni, co by mě uspokojilo, ani nikdo :grinning:
11. črc 2009 v 00:25  •  1 dítě  • Odpověz
Hmmmmmmmm, tak ode dneška kvůli Tobě budeme mít licho na talíři, než ty hrachy sečtu a odečtu a kukuřici... :confused: , mám ráda i červenou řepu.....
11. črc 2009 v 00:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Hm, nádhera, ale kalorisch, smetanu néé. Nešlo by to s jogurtém? Asi ne... Ale teplý rajčata miluju, no že by jen ty prsa s rajčatama??
Věruško, jsem si lámala hlavu, co jestli neznám, až mě osvítil duch svatej, a jukla jsem na předchozí stráánku. :sweat_smile: Neznám :frowning2: . ALe znám třeba "Róóóžnóó´vskéééé hóóódiny, smúúúútně bijúúúúúúúúú....., nebo ÓÓ hřebíííčku, zahradniiíííckýýý.. - to je moje ouplně nejmilejší písnička, učila mě ji ještě prababička :slight_smile:
11. črc 2009 v 00:26  • Odpověz
Až tak pozdě? OMG ten si užívá,ale Míša bude zítra taky fuč, jen si nebude užívat,ale pracovat-zvučit, Tak jdem se ségrou a kamarádkou na rajz :grinning: Jé , ty máš nahrané díly Ano šéfe? nebo je to někde na netu?
11. črc 2009 v 00:26  • Odpověz
Tak ty teda znám taky, ty zná každej :grinning: Mě zas babička naučila Proč ten jetelíček, roste u vody, umca umca umca umca, proč k nám můj hošíček, proč k nám nechodí, umca uma umca :grinning:
A brácha zase valil od babičky Pivovarský koně, grošovaný........
11. črc 2009 v 00:28  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ty taky znám. Jsou to takové hezké smutné. Mne se ještě líbila od Jožky Černýho ...do prčic, jak se jmenovala o té studánce? Že vezme sekérečku a prerube tu studánečku
11. črc 2009 v 00:29  • Odpověz
Píšu, že na netu přecivá...

Žádná kaloriš, všechno dietní a ta smetana to huž neva, si mysli, že tím varem ty kalorie zabiješ :grinning: , já mám šlehajdy plnou ledničku momentálně, bo ju rvu do všeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 00:29  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Hm, tak to si počkám, až budeš sypat škubánky máákem :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 00:29  • Odpověz
Májo, to mne zas učil děda a nejradši jsem měla tui mezihru Uvázali kóózu utr utr utr utr ...
11. črc 2009 v 00:30  • Odpověz
Nojo, mák, jsi chytrá :wink: , tož mák nebudeme sypat, konec máku.
11. črc 2009 v 00:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jo to bylo vlastně u vysokýho jalovce a ne u jetelíčku, pardón:slight_smile:
11. črc 2009 v 00:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.