• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Karolku do práce, Ivu, obě Monči, Majky, Manetku, Inku, Janni.ku, Terezku a všechny, úplně všechny, opravdu se to nedá všechno zapamatovat, ale myslím na všechny. A všem, co mají zítra nějakou kontroličku, ať dopadnou na 1*.Pa, pa a Andrejce veliké DÍKY:slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Bellku moc moc zdravím.AHOJ kočko.
Andrejko hooooooooooooodně moc držííííííííííííííííííííííííím palce.
No po mamince snad ne :grinning:
26. dub 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Beluško krásné sníky :slight_smile: Andrejko na zítřejší psychotesty ti držím palečky určitě budete skvělí rodiče :wink:
Bellko, brou noc do žížátkova :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Holky, moc děkuju za palce.. Leontýnko, Katuško ze starých stránek, nenakukujete?? Co bylo v těch testech, nevíte?
26. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Bellí, určo se ptám už jak trubka, ale ty máš zítra denní?
26. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Andrejs, pořádně jim to tam zakroužkuj a pak zahlaš vo čom to bylo, já tetsy ráda, logickej mi šel :grinning:
26. dub 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
Bellka jde až v úterý do práce, ne?
26. dub 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
zase mi to spadlo, to je dnes technickej den :angry: , asi je to těma vichrama, Bo co!

Belíšek psal spíš mně, ale neva

bellka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ještě zítra mám volno, ale díky tomu, že jsem dneska nestihla vyžehlit, tak to musím udělat zítra. Andrejko, v těch psychotestech Ti asi dají třeba jednu otázku 5x, ale nejdůležitější je být sama sebou, protože tahle jsi nejlepší:slight_smile:

Belí, děkuju za pochvalu, ale testy určitě něco odhalej :frowning2: , že su magor, že moc přemejšlím a já nevím, co ještě :frowning2: .
Radši bych ty logický, Májuš, v tom si věřím :sunglasses:
26. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
bellka napsala:
Ale měla jsem mít denní, tak je možné, že sis to zapamatovala, víš? Ale aspoň na Tebe budu mocinky myslet a držet pěstičkyyy Tobě i Honzíkovi:slight_smile: Z celého srdíčka vám to přeju a vy projdete levou zadní, já tomu fakt věřím, zlatíčko:slight_smile:

Andrea dodává :wink: Bellí, nechval mě pořád, já se červenám pak až na pr... :confused:
26. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Bellí, já z toho interka tak zblbnu, že se jednou seknu a pustím do diskuze i to, co nemám :grinning: :grinning: . Tohle byla vyloženě zpráva pro mě, už mám vygumovanej mozek :grinning:
26. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Májucho, berucho, už máš sbalenou hokejovku? Nezapomeň noťas či nabíječku k mobilu, BO budeme v řiti bez infa a fota Anýska!!
26. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hokejovka nachystaná, noťas asi neprojde, bo nemocniční net má brácha ode dneška v Brně, ale máme mobilus debilus, tož si písneme a foto pošlu formou MMS bo mám muže, tož on to vypustí do éééteru.
26. dub 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ach jo, celej den tu jsem sama a zítra zas jede starouš pomáhat své rodině, to je nudááááááááááá. Jdu do pelíšku, jsem z toho celodenního sezení ouplně unavená. A Věrka se vytratila jako kam?
Brou noc všem pusiny. :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož se tam v tom případě moc nezdržuj, BO absence se omlouvá jen velmi krátká! Prostě to vyplivni a vraťte se s Aninkou do diskuze. :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Tak Alfí, hezky se vyspinkej! A nějaké klidné snění přeju. Dobrou!
26. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6kulihrášků čeká,v květnu 09 KET! 27.4.psychotesty adopce :wink:
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09-už brzy!
Manetka,minulost v Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,přestup do Gennetu Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru

HOLKY V AKCI
Terezaa, 1.IVF Stimulujeméééé , 5.4.UTZ, OPU 8.4. ET 11.4. dva kulíškové, kontr.27.4. :wink:
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, ještě 3 sněhuláci spinkaj! KET 12.4., 27.4.krev :wink:
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce!
Petjuna,Apolinář,1xIVF,malá cystička nás nerozhází,KET bude v květnu, 30.4.UTZ,

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF+ICSI, Těšíme se na Aničku ! Satan má narozeniny!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,průkajdu už máme,, termínek 13.11.09 další UTZ 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, jeden bojovníček, termínek 13.10.09
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET,Těhulka, termínek 26.9.09
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3., těhulka!!, Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4., //na testúúúú , HCG potvrzeno, gratulujeme!!
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
26. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Dobré ránko, rodino!
Psala mi Terezka, taky jí nejdou vkládat příspěvky, tak už nevím, co s tou kobylou je.
Tak držíme palce Terko! Inko, jakbysmet!! Holky držte se, a kéž to vyjde!
Satane, Maiký, HAPPY BIRTHDAY!!!
Belíšku, jsem chvíli na příjmu, jestli koukáš!
Tak hezký den všem!
27. dub 2009 v 06:48  • Odpověz
Dobré ránoKoťátka, odvedu malého do školky a jdu pinkat. Dneska to v práci šlo, nejhorší jsou ty rána, kdy se člověk musí vyburcovat k maximálním výkonům, mě se pak ani nechce jet domů, jak jsem unavená :slight_smile: Dobré ráno Belce, Máje, Katy, Luce, Andrejce, Marky, Věrce, Petře, Ince, Ivě, Terezce. Dneska jsou dvě sluníška na krvi, tak držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. dub 2009 v 07:11  • Odpověz
No nic, nikde nikdo, tak já jdu do pelíšku.Pápá :slight_smile:
27. dub 2009 v 07:34  • Odpověz
Dobré ráno mijáčkové :zipper_mouth: :dizzy_face: ,
satan děkuje Bellce a Andrejce :grinning: , no nepoznali jsme ho ráno :grinning: , má při natažení asi 35 metrů a je stráááášně rychlej, právě honí po bytě víčko. To jsme cáklý, co? :grinning:
Krevním testům hodně štěstí a Andrejce rozcvičenou ruku na kroužkování :wink: .
A satan Vám všem posílá jedno narozeninový olíznutí, viz. ALBUM, snad ho tam po dnešek ponechají, dyk je to naše detátkoooo :sunglasses:
27. dub 2009 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kozééénky:slight_smile:
Saaatan máááá naaroozeeniinyy,myyy máááme přáááníí jedinýýý štestííí zdravííí,štěstííí,zdravííí,hlavně to zrdavíííí :grinning:
Inko,Terezko, držím palečky.
Andrejkooooooooooooo,tož to hezky napísaj, ať dají tu vašu vysněnů dcérečku :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Jsem včera byla vypuzena od PC, tak jsem vám už nemohla odepsat. Regíí, roláda byla skvělá, všichni jsme si pochutnali a myslím, že by to šlo i z vepřového.
Májo, jak jsi to myslela, že jsi včera kolem nás kroužila? Jsem tě neviděla :wink:
27. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
Přeji krásný den všem.
Na krvi jen pozitivní zpravičky.
Satánek má narozky :slight_smile: jé a ta pusina tvarohová,je krásnej.Vše nej nej nej ty čumáčku.
27. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Jo a abych toho slavení neměla málo, tak dnes dopol jdu s jednou dorostenkou (pani 60ti letá kámoška) do cukrárny a odpoledne přijdou v pátek odmítnutí sousedi a zítra ty budoucí novomanželé. Pomóóóóc, já už nemůžu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Tak já jdu rychle dělat vaječnou tlačenku, atˇmi ještě stihne ztuhnout. čao kočky
27. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
Ta Věrka má energie, to snad ani neni možný, že by to bylo tou jógou? Asi jo.
No Věruško, já včera plula po mapách a doplula k Andrejce k baráku a když už jsem tak plula, tak jsem narazila na Vlašim po cestě, tož jsme se stavila aj u Tebe a zjistila, že přes Vlašim jsme jezdili k babičce, pokud jsme nesvištěli po dálnici. Mně totiž stále nešlo do hlavy, kdyže jsem to v té Vlašimi byla. Navíc mi hoooodně říká Trhový Štěpánov, tak jsem to prostě zkoumala.
Petjuno, satan děkuje, to samé Věrušce :grinning: Už jel s manžou na mejdlo k babičce :grinning: (Lub. mamce), má dva psy-jzevčíka malýho a ještě menší Yorkshirku, tak jim jel pocuchat kožichy, njn jeden rok je jeden rok, to še muší oslavit :grinning:
Já se jdu přeci jen zkusit vrhnout na ten bordel tady, bo starej je furt vytíženej u matek a tady brzy zhnijeme.
27. dub 2009 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz
Holky ahoj, jen letecky hlásím, že my zatím držíme a neteeestujeme! Ale nervy v kýblu teda máme! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Večer na vás kouknu podrobněji, o víkendu jsem byla mimo PC a za chvíli musím do práce!
Snad se máte všechny OK :slight_smile:
Mějte krásný den!
Katy už má potvrzeno HCG z krve? A jak to vypadá? Měla jedno nebo dvě embrijka? Nějak nestíhám!
Každopádně SUPER!!!! GRATULACE KATY!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Páčko
27. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Nic se tu neudálo, koukám.
Je čas odpočinku, umyla jsem tu haldu nádobí, ale poooozor, vzala jsme si ke dřezu klekačku, takže námaha veškerá žádná. A pak jsem vyslíkla peřiny a pereme se. Vyperu dneska i vnitřky a polštáře, ať je tu čisto. Snad mi to prádlo ale neuletí, bo furt je tu ten vichr. A ještě ke všemu má pršet, že? Prší u vás už někde? Kdyžtak si to tam podržte, než mi uschnou prádla :wink:
27. dub 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.