• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ha a kolik?
11. črc 2009 v 00:44  • Odpověz
autor
Zasejc ty komentááře, já se poch..u smíchy! :sweat_smile: Si to zkuste, spát jako plameňák! :grinning:
Musíš ho vzít bičíkem a dát povel, zatahat za hubu tým držadlem a zaržát, bo jak se říká temu jejich řehtání a on se rozjede. Jsi na tem jezdila, tak to mušíš znát, já to znám jen z telky, jak zatahaj, daj povel a koník už klusá :grinning:
11. črc 2009 v 00:44  •  1 dítě  • Odpověz
no,ale já už opravdu jdu spát
autor
Mi jebne, další stránka!!! :grinning:
11. črc 2009 v 00:45  • Odpověz
30 a kousek jedneho nedodělanýho :grinning:
11. črc 2009 v 00:45  •  1 dítě  • Odpověz
ona by na něj šla hned s bičíkem. OMG, to zas myslí nějaké SM,ne? nasedneš, chytneš opratě, pobídneš a jdeš ne? Bičík jen v krajním případě
11. črc 2009 v 00:46  • Odpověz
No jen jdi a nebudeš vědět nic o žížátkách. Bellucha nám to ráno vysvětlí, jak Baroš spí a jak Pavlík, Mařenka... :grinning:
11. črc 2009 v 00:46  •  1 dítě  • Odpověz
No ale když je tolik línej :rolling_eyes: , to budeš mušet s bičíkem, jinak se ti nerozjede a bude ležet dál, navíc sežral ty houby :grinning:
11. črc 2009 v 00:47  •  1 dítě  • Odpověz
Já si vás dočtu,heč,ale ty budeš mimo na chajdě :grinning:
11. črc 2009 v 00:48  • Odpověz
Já sem jezdím dočítat, já to stihnu :wink: , ale Ty budeš sedět v paluši.
11. črc 2009 v 00:49  •  1 dítě  • Odpověz
Hm, tzo máš pravdu, na M?íšu jedině s bičíkem :grinning: ale na teho mojeho koňa ne, bo ten jezdil zas moc rychle a musela jsem ho brzdit. Byl to kůň Zapletala, toho z Miss a byl obří ,bo Zapletal je taky velikej. On má tady poblíž statek,ale moc často tam nejezdí, tak jsme mu toho koně Ondráše museli venčit:slight_smile:
11. črc 2009 v 00:50  • Odpověz
autor
Mája je aj zejtra na chajdě?? No to se zasejc máme zítra večer na co těšit!! Je Ti jasný Věruško, že ta přehršel jejího psaníkování je z celodenního absťáku, že se s ní nikdo na chajdě nebaví?? :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 00:50  • Odpověz
Dneska ta Nasťa jen tak nebude, trvá jí to nějak dlouho, asi zkouší to spaní, jéééééééžiš, jestli ona nedělá teho plameňáka a neusnula :rolling_eyes: , no to by mě nasr...la, kdyby jí to šlo normálka, mi to teda nejde :angry:
11. črc 2009 v 00:50  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: Teď si na to kápla, Andrejko, a ještě si dala 2 hoďky spánku, tak to se jí to teď čumákuje :grinning:
11. črc 2009 v 00:52  • Odpověz
Ale já fakt už jdu!!!!! Vypínám PC Sbohem lásky brou noc
11. črc 2009 v 00:52  • Odpověz
autor
Marná slává lásky moje, já jdu dočíst a hurrá na Nasťu!!! JInak usnu a nebude! :frowning2:
11. črc 2009 v 00:53  • Odpověz
Si pásla mladýho Zapletala jo? A jezdila ho, hmmm, hmmm, to máš zkušenosti, to víš, za co zatáhnout...
Dobrý nespí, huž jsem se lekla a chtěla plameňáka prozvánět, to by ráno Džon koukal, co to tam má za ptáka :grinning:
11. črc 2009 v 00:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Džon by se ničemu nedivil, on je flexibilní :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 00:54  • Odpověz
Tak ona ju ještě ani nezačala dělat :confused: a to bude jedna hodina. Za chvilku začnou Kobyly vstávat a nemaj Nasťu!

Jdu spát, tady dneska nejni žádná sranda :grinning: Brou noc a pěkné sníky, Věruška ať nespadne z koníka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 00:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jestli pojedeš tímhle tempem, tak já sice začnu dočítat, ale Ty budeš přímoúměrně psát, tak to budeš mít pořád 5 stránek náskok, tak to jsem v řiti :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .. Ták a počítej, ať máš co dělatD :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 00:57  • Odpověz
Tam to musí vypadat, flexibiln domácnost...na to se dojedu podívat :confused:

Odcházím, mám moc práce, přenýst mimísku s monitorem, kterej tu opět houkal na celej barák, bo blonďatá hlava si do dneška neni schopná zapamatovat, že se vypíná, když se mimísko vytahuje ven...manžel si už myslí, že jsem úplně blbá :confused:

A ještě budu číst Líbání od Polednice, začíná to porodem, tož to je zase kníííga, brou plameňáku :zipper_mouth: :dizzy_face:

A bré ráno všem!!!
11. črc 2009 v 00:57  •  1 dítě  • Odpověz
Nesedijou sloupečky, spočtu ráno, bo těch teda je, takhle ta Nas´ta do rána nebude :grinning:
11. črc 2009 v 00:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jedničkááááááááááááááááá, brou prdky, huž fakt mlčím a jdu do betle
11. črc 2009 v 01:00  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem se zase pořehtala. Věruška pere v prčce, Belinčina strohá odpověď Lúce - Luci, to bude dobrý, nezabíjej ho, Jannina zase je jak medvěd, zvrací, tož medvědi zvracijó :grinning: :grinning: :grinning: , Mája vyhrožuje, že vykrvácí, a my si ani nevšimneme, že chcípla :grinning: :grinning: , a mnoho a mnoho dalšího :grinning: :grinning: . Já vím, je tu i smutno, Karolajnko, rozumím Ti a je mi to líto, Majký, jakbysmet.. A já vlastně taky nemám důvod k radosti, ale jsem v pohodě. Holky, fakt je mi tu s váma dobře. Nestíhám reagovat na všechno a na všechny, ale všechny vás čtu pozorně. Tak se držme všechny :wink: . Dobrou noc!! :slight_smile: :pensive: :pensive:
11. črc 2009 v 01:30  • Odpověz
autor
Tak lásenky, Nasťa odpovídá pokročilé hodině...
11. črc 2009 v 01:34  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, Noje ofarbene hááre, a noje šúhe-batínky! :slight_smile:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Huž zase makáme, ranní-brrr! :frowning2:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca,Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF,akce srpen-září 09,noční zrušeny,jen pátek a neděle!Ošklivý nočňuch zasejc :angry:
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,čekáme výsledky stěrů z čípku a z hysterky,pak se huvidí!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Haló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apol.,1IVF,5IUI,hurá 6.IUI,3.7.IUI ,Konečně volníčko až do ponděllka odpolko!!V pondělí testík. :slight_smile:
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF,ICSI,PK,3kulihrášci,hysterkaOK,2.7.KET,dvě blastulaté děti vyzvednuty z jeslí!
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,Synarel,Gonal je v akcíí!UTZ15.7.Pícháme o 106 :grinning: Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík,Kobzolek má ATB,haushupsanda byla dle UTZ ,Janičko,nesmutni. :dizzy_face:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.kontrolička,Zdenda je jen diagnóza, klííd :fearful:
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu,poradna(že by pindík už vykoukl?),huž to ví i děda :confused:
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest,zatím pracujeme.
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola, Borůvkový knedlííky, mňáám!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET, Hurráá, máme jednoho bobíska!!, 22.7. srdíčkovej UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, máme už 3620g , Frčíme zasejc na chajdu, to tady bude ticho:grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 01:38  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tady bylo v noci veselo :slight_smile:
Andrejko je mi to líto ten negativní test, já vím jsi v pohodě a to je dobře, i když to nechápu. Stejně myslím na tebe. Zkus se zeptat dr. i obvoďačky na tu Lindaxu, nebo zkus navštívit dietologa, spolupracovnice k němu chodí a je pod dohledem hodně jí to pomáhá, i když není úplně obézní, má jen nadváhu, tak ji vzal a ona je nadmíru spokojená chudne pomalu ale jistě.
11. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Tak já jdu na chvilku do práce, tak všem hezký den :slight_smile:
11. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko,
tak sem si dělala testík, protože sem si myslela, že ráno to bude silnější. Ta druhá čárka tam je, ale strašně slaboulinká. Takže fakt nevím, jestli sem těhotná nebo ne,
11. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.