• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré rankooo:slight_smile: Tady bylo v noci tak veselo a já to zaspala, OMG! Andrejko, vím že jsi smířenější s negativním testíkem, ale 8.den je hodně brzo:wink: a prosím vás, žížátka spí v ležeee:wink: Hanysku, tak jsi těhotná, tiše gratuluju:slight_smile:
11. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Jo a Pavlík má ve vás takový zmatek, že plete páté přes osmé, ale ví o vás a zvědavý je jak opice. Furt se ptá: co píšou? Už něco napsaly? Dej mi to přečíst:wink: Všem krásnou sobotěnkuuu:slight_smile:
11. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
No jo, v noci to tu šejčí a teď to vyspává:wink: Vstávat, sluníček svítí, venku je krásně. Nic? Tak jo no, kouknu pozdějiii:slight_smile:
11. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Bré ráno, jo houbelec spěj, já čuměla ještě do dvou do knígy, pak usnula, v pět vstávačka na krmení a po šesté se přiřítil doskotékový král, OMG!!!Pln dojmů, tož než jsem to vyslechla, je tento čas a odjíždím na chajdalupu, ale je tu mrak jako drak, tak asi zmoknem.
Belli, tak spijou na zemi jo? To jsou povaleči, jak celej Kobylinec :grinning: , ale ten plameňák nee, ten stojí na tom štíhlym nožisku :grinning:
Papapapa, chvilku si odpočnitem já zas přindu :grinning:

A zééétra frčíme na Pozďatínskou lávku, to bude super, ještě jsem tam teda nebyla, ale prý je to oks.

A ještě bych chtěla na výlet do Telčéééééééééééééé, byly jste tam?

Páčko prdky :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a Hanysku, to jsi jasná těhule, koukej na ty testy pořádně, slabá je, já ji měla slabou asi tejden, ale měla. Tož tfuj tfuj tfuj, testila jsem jedině odpoledne ze začátku, bo jsem to nemohla vydržet do rána.
11. črc 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Teda tady bylo veselo.Já padla jak mimino :wink: Máji pěkně si to na chajdě užij :wink: Já jdu něco rychlého uvařit a jdu na drb.Je mi nějak smutno :frowning2: tak papa odpo :wink:
11. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Dobré poledne koťátka :slight_smile: Andrejko, mám na tebe prozbu, přesuň mě prosím z chlívečku holky v akci do čekatelek, bo tam zbytečně zabírám místo :slight_smile: Jsem tu s vámi, čtu vás, ale nějak nemužu reagovat, jsem jako v nějakém oparu a pořád přemýšlím kde se stala chyba :frowning2: Jinak Marky uvědom si jednu věc, sice si všechny přejeme harmonické soužití, ale život je jiný a ty máš od Zdendy jednu výhodu, když to mezi vámi nevyjde, tak ti máš Adélku a tu ti nikdo nevezme, tak ať si trhne nohou :slight_smile: Já bych zvolnila tempo, nic od něj nečekala, a nedělala mu naschvály, nebudeš vystresovaná a uplakaná :slight_smile: Taky máš těhotenské hormonky a to pak člověk všechno vidí jinak :slight_smile: Já vím, že by ti neměl říkat, že jsi tlustá, za to bych mu jednu vrazila, ale jinak za pár týdnu už nebudeš sama doma počkej, jak se věci vyvinou :slight_smile: ten největší poklad máš ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
11. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Brééé ráno všem kobylám. Já su tak ospalá, rozbolavěná... A to muším jít vařit a před tím ještě nakoupit. Tak já se teda plazím.
Karolko, už mezi váma proběhla diskuze, bo to vidíš sama černě, že s manžou nic nehne? Teda, já bych ty chlapy někdy kopla do.... víte kam.
Zdravim naši žížátkovou co nám s Májou vše osvětlí. Máji až v 6 přišel? No, tomu se tzo tam náramně líbilo...
Ahoj Petí, stále smutno? Holky těhulky, vždyť máte mimineška v bříšku!!! Poražte ty hormouny úsměvem, bo si něco zapějte, kdybyste nevěděli co, tak si přeštěte naše noční psaní:slight_smile:
Hanysku, neboj, jsi těhulky taky!!!
11. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojky, Andrejko to mě mrzí že testík je negativní. Snad se to ještě změní.
Hanýsku čárečka určitě zesílí dej tomu čas.
Přeji vám všem krásnou sobotu.
11. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Věruško.Copak vaříš dobrého?Jsem taky zlomená!Potřebovala bych natáhnout na prkno :wink: Věruško mě to zatím s miminkem ještě nedochází,uvědomuju si to pouze v situacích když si můj chlap vymyslí nějaký plán a já vím,že to nemůžu.Tudíž vymyslel plán pro sebe a to pak zuřim :wink:
Karolko tebe naprosto chápu a rozumím i tomu,co píšeš Markytánce :wink: Měla jsem období kdy jsem to chtěla ukončit ale za každou cenu jsem chtěla mimi,takže otěhotnět a nazdar!!!Zní to hrozně ale prostě jsem to tak cítila.Teď mi sice štve ale každá buřina přejde a já už vím co od něj čekat a nečekat.Ale ak si psala ty,chlap na opření?! :confused: .......to není!
11. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Katuš i tobě krásnou sobtěnku :wink:
Andrejko já na to zapomněla reagovat.Není to brzy 8den?Ještě nemaluj čerty!!Držím palečky. :wink:
11. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Karolkooo, Peťkooo, Věruškooo, Májuškooo, mocinky zdravím:slight_smile: Andrejs asi ještě odpočívá:slight_smile: Katuš ahoj, konečně volno, viď? Šluníčka moje zlaté, kašlete na chlapy a hýčkejte si ty svoje kobzolky, mimísky a bublinky, ty vám nikdo nevezmeee:slight_smile:
11. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
belíšku ahoj :slight_smile: Jdu zase pokračovat v uklidu, odpolene máme návštěvu, tak ať nás nepomluví :grinning:
11. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Petíí, dělám hovězí na houbách s rýží. To co píšeš Petíí, taky chápu. Ukončit, ale hlavně dítě a to bez chlapů mít nemůžeme. Zní to opravdu hrozně, ale v hodně vztazích to tak je. Období, kdy žijou ženský hlavně jen s dětma a ten chlap si žije stále ve svém světě. No,ale co pak , až jednou děti odejdou? Zbydou tu zas oni dva na sebe a teď záleží na tom, jestli tu cestu znovu k sobě najdou, nebo jejich vztah půjde už definitivně do háje.
11. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
No, jsem ráda, že se cítíte podobně jako já.. Včera bylo líp. Jsem zlámaná, unavená, spala jsem skoro do 10 přitom. Tak snad počasí to dělá a přejde to. Přiznávám se bez mučení k depce. V plánu pokračuju, to jó, žádné snídaně v posteli a válení se, tož jsem vstala, snídám dalamánky s cottagem a rajčátky, a snažím se být pozitivní :confused: . Je mi smutno a chci miminko, ach jo....
11. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Andrejkooo, ahoj zlatíčkooo. Tak moc bych Ti chtěla říct něco povzbudivého, ale známe to, že jsou to jenom řeči a realita je sviňa.
11. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Zdravím Andrušku. Máš na depku nárok a navíc, to počasí k tomu moc nepřizpívá. U nás je teda zamračeno a zima. Mimi bude!!! A Basta fidli, prostě jinou možnost vůbec nepřipouštět!
Holky, já jdu rozhejbat tělo do kuchyně, přiznám se vám, že mne krom všech údů bolí zas i v krku :unamused: No nic, jdu na to. Pustím music... :wink:
11. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Kde je Mája, už frčela na chatu? teď by to chtělo trocha jejího humoru. Májoooo, haloooo.
11. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Karolko, je ta návštěva aspoň vítaná? Nejhorší je, když je doma dusno a do toho ještě návštěva, to nesnáším. No jo, Mája to tu vždycky rozproudí:slight_smile:
11. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Holky, s těma chlapama, no já nevím, já chci oboje. Myslím, že máme potřeby obě, chlapa i dítě. Já fakt nevím. Znám oba stavy, kdy si říkám, už mi sejříš, ale dokud nebudu těhu budu s Tebou, páč jsem emotivní, ale ve skutečnosti ho potřebuju strašně moc. KOho bych sprdávala? :grinning: :grinning: . Kdo by mi venčil Tairunku? :grinning: :grinning: . Né, já ho prostě mám moc ráda. Ono taky, já si s chlapama užila, a Honzu jsem si vybrala ..... chtěla jsem filozofovat, ale miláček právě vstal, a už mě rozesmál. Prý se mu zdálo, že se hádal s doktorama z Ordinace v růžové zahrady :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Zas mi to padá, píšu to 3x, OMG! Věruško, vodu se solí a kloktat!
11. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Belíšku, já vím, stačí, že mě "posloucháte" :wink: :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Věruško, aby se Ti nevrátila virózka.. Jestli by to nechtělo chvilku spočinout na místě, poletuško. Ale já Ti tu poletuchovost závidím, pořád nabitá energií.
11. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Andrej, s těma chlapama jsme na tom stejně. Taky mě dokáže vytočit do vývrtky, ale miluju ho víc než svůj život a je to to nejlepší, co mě v životě potkalo, a že mě toho potkalo už dost:slight_smile:
11. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Sakra Andrejko ať ti to miláček u těch doktorů moc nerozhází :grinning:
Věruško to je právě ono děti odejdou a pak spoustu vztahů jde do kopru.Poletucho lehni! :wink:
Přeju krásnou usměvavou náladičku :wink: Jo takhle spolčné odpoledne to by bylo humoru :grinning:
11. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Andrej, to si piš, že Ti sakra nasloucháme, koťátko. No jo, zase odepisuju s prodlevou:grinning: Peťko, no jo, to by bylo srandy:wink:
11. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Ale abych to dopověděla, všude je něco. Já věděla, co už nechci, ale taky jsem věděla, že opravdu je nějaká rovnováha, a chlap, kterej je bouchač a bavič a prachatej a všude mě protáhne atd, tak, že tam jistotu nenajdu. Honza nemá žádný obr ambice v životě (pominu-li touhu mít plnou rodinu) , není žádnej filozof, nemá touhu všechno měnit, jako já, někdy mě ten flegmatismus a přijímání sklutečností tak , jak jsou, neuvěřitelně sejřej, ale je kluk z vesnice, čistej, zdravej, zemitej, citlivej, pozornej a milující a navíc vtipnej. Nemám s ním dobrodružství, ale mám jistotu. Chci říct, někdy bych taky Péti chtěla, aby přilítl dom a řekl, jedem se projet na motorce, ale to se nestane. Takže tak, každej má něco.
11. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Šmankote, já četla nemytej, jsem si říkala že se taky moc nemyje jako Pavlík a on je zemitej:grinning:
11. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Jo, a může mi někdo vysvětlit, jak vzniklo "oks" ? :sweat_smile:
Jinak berunky moje, abych dodržela plán, jdu hodit spršku a jdu se hýbat na zahrádku.. Odpoledne půjdeme do lesa na prochajdu. Pomalu, ale jistě. Jo, Monči, děkuju za radu. Mrknu na net, tu Lindaxu bo co , neznám. Víš, já si myslím, že k mejm nabranejm kilečkám zatím bude stačit malinko ubrat a ošisit jídlo, a víc se přirozeně hýbat. Poslední dobou jsem si zvykla se hodně válet u kobyly. No, tak u ní budu aspoň sedět :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Rozkaz, už jdu kloktat.:slight_smile: A s tím mojím poletováním to taky nebude uplně slavný, bo já se vždycky někde zahtrabošim a pak musím poletovat abych to vše stihla.:slight_smile:
Přemýšlím o těch mých zkušenostech s chlapy a nějak se nemůžu do žádné škatulky zařadit. Asi jsem vyjímka...Ale jedno je mi taky už jasný. Vím co od chlapa chci a tropufám si říct, že už vím, co od něj můžu očekávat.
11. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.