• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
nemytej :grinning: :grinning: , by mi dal. No, to někdy taky, ouplně šílím, když něco dělá, a pak ještě než se umyje, tak stěny, dveře, vypínače, všechno černý! :angry:
11. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
tropufám :grinning: to mělo být troufám
11. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Andrejko napiš knížku a já si jí koupím :wink: moc ráda čtu tvé názory a zkušennosti a o tom to je!Ono když si člověk projde něčím v životě tak už ví,co nechce!V patnácti koukáme po kráse :wink: pak se najde krasavec ale vůl a už člověk přemýšlí jinak.Já mam obr baviče a velmi společenského tvorečka ale dost často potřebuje společnost kamarádů!Nejdřív mi to moc trápilo ale teď v tom vidím jisté výhody :wink: mám taky spoustu kamarádek takže se nenudím.Prostě ve všem musíme hledat pozitivum :wink:
11. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Jo jo, přesně to mám s tím mytím na mysli, všechno černé, OMG! A když mu řeknu: bobi, umyl ses? Tak on: či jsem se posral???:grinning: Věruško, to je důležité, vědět co od něj chci a taky co můžu očekávat:slight_smile:
11. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Táák, poslední Pétina věta třešinka na dortu :slight_smile: . Holky moje, opravdu jsem ráda, že se máme. Tak jo, jdu se spršit a na zahrádku hledat pozitiva :wink: :wink: Zase přijdu!! Pápá
11. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Miláčci napapáno a jdu s Endíkem na cour :wink: pa a jsem ráda,že jste :wink:
11. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Andrejko už jen že ta zahrádka je!!To je pozitivum ty ťunťo :wink:
11. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Ještě k tomu očekávání. Já mám problém někdy sladit to, že já opravdu poměrně dobře vím, co očekávat můžu a co ne rozumem, ale někdy mi ty emoce neposlouchaj. Asi jako když víš, že černoch je černej, a přesto Tě někdy hodně potrápí, že občas není bílej. Stop. MVR
11. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Peti, jj, já vímm, a udělám na ní kobylí slavnost! Fakt! Jdúúúúúúúúúúúúúúúú
11. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Belíšku přijde mi nejlepší kamarádka s dvěma dětma a manželem a já mám strach, že už se nudržím a začnu bulet :unamused: tak jim jdu upéct štrudl. :wink: O těch jistotách, já bych tu jistotu chtěla, mě psychicky vyčerpává, že nikdy nevím co bude, jestli dělám dobře a jestli na tom co jsme se domluvili ve středu, v pátek bude platit :frowning2: Je to hodně náročné a diskuze nepomáhají, bo každý mluvíme jinou řečí :unamused: A dost mého chlapa, já se z toho nějak vyhrabu :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Karolko, kocúrku, tohle je fakt na palici a když nikdy nevíš, na čem jsi a jestli ještě platí, na čem jste se domluvili, to si nedovedu představit. I když se rafneme, tak za tím, na čem jsme se domluvili, za tím si stojíme. Nejde přece měnit tak zásadní rozhodnutí podle nálady. To není jako, jestli dneska půjdeme grilovat nebo né. Drž se, holka zlatá, nemáš to jednoduché.
11. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak my už jsme poobědvali, měli jsme hřibovou polívečku, čočku na husto si Pavlík vymyslel. No mňamka to byla, i když čočku moc nemusím. Jé, tak kobylí slavnost bude na chajdaloupce Andrejky:slight_smile: No nic, musím jít uklízet, je tu bordel jak v tanku.
11. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
My jdem teprve jíst, bo to hovězí bylo ještě tuhé. Peču koláč z mimáče, tak jsem na něj zvědavá:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=50678
Měla jsem tvaroh a chtěla jsem vyzkoušet něco nového,ale přes mimáč je tu Mája,tak snad jsem měla dobrej výběr
11. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Karolko drž se, snad se trošku odreaguješ s návštěvou a bude líp.
Belli bordel tomu tak neříkej, to je prostě provozní pořádek. u nás je teda taky dosti ale došla jsem z práce a od té doby polehávám. no a vařím Uncle bens s rýží - jsem líná lenoška. Jak ti je už se ti hlásí bříško-vaječníky?
Věrko ten koláč vypadá nádherně a je tam na něj jen chvála :slight_smile: Jinak mě napadlo kam ty chodíš na hříbky to máte les tak blízko?
Andrejko tobě pěkné očištění se na zahrádce
11. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Peťulko a co na to Terča už to ví?
Andrejko furt musím nad tebou přemýšlet, ještě se šetři 8.den jde čárka málokomu vidět, tak ještě vydrž prťka vydrž. V to pondělí to bude jistější. ale vím že je lepší počítat s neúspěchem, ale furt tu je to ALE. já měla mooc slaboulinkou 10.den tak bych 8. den měla jen /.
Regínko tobě je jak?
11. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tady je odpolední siesta. já bych taky spala, ale za chvilku mi dojde mužík z práce na oběd a pak honem pro dítko k babičce. pojedeme k prababičce ukázat vízo a hnedle bude večer.
11. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
jo Hanýsku ještě ti posílám gratulaci. neboj mrška druhá bude sílit. můžeš srovnat se mnou mám testy v albiku. Á strávník už je tu
11. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Moni, no právě dneska jsem přemýšlela, jestli je možné, že už bych mohla jemně cítit bříško:wink: Protože vím, že reaguju fakt dobře, tak to možné je, ale jenom tak jemně:slight_smile: Tož si pěkně lehni a odpočívej, však jsi těhotnááá:slight_smile: Věruško, koláč vypadá dobře, hm.
11. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Nazdárek kobylky,
tu bylo vnoci veselo,teda jak spí zvířátka,pak bičík a osedlávání,no to to :grinning:

Máji,ty kapičky za tu cenu budou asi ty co měla známá a hodně pomáhaly měla chlapečka :wink:

Baby,tož tu rybu,no prostě osolit,nejlépe provensálské koření-né od Kotanyi,olivovej olejík,nalít bílé vínko,naházet rozpůlené šery rajčátka,nebo počtvrcené větší a dát péct tak na 15´-170°C a hotovo,žádné sraní s mladou paní :grinning:

Andrejko taky myslím jak Monča že bylo brzo,já testila 11den a byla hodně slabá,takže je možná brzo :wink: ale snahu o zdravou stravu oceňuji,a moje rada,dělej si salátky zeleninkové navečer a určo kup nějaký dobrý balsamikový ocet-ocet celkově pěkně odbourává tuky :wink:

Hanýsku,tak to jsi těhu,tichá gratulace :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Marky,jeslti mohu něco říct,chlapy taky občas jsou jak sloni v porcelánu a třeba si jen dělá legraci a nemyslí to vážně.A to že Ti přijde že se nezajímá,no oni se větčinou neptají,mají to jinak,já manžovi vykládám co vše mimi má a umí a tak,a on poslouchá,vím že se sám nezeptá,né že by ho to nezajímalo,ale prostě si to nechá říct. A přeci jen jsme těhule trochu citlivé tak vidíme vše jinak, a taky s kamošema potřebuje být,nejhorší je když se chlap začne omezovat a nemá šanci vypustit páru.
Myslím že občas jsme,ruku na srdce,některé dost sobecké,zajímá nás jen mimi a okolo skoro nic,a dáváme za vinu že oni nejsou stejní,ale to že mi zase nechápeme jejich svět aut,fotbalu,motorek,počítaču .... to neřešíme,a je to podle mě dost štve,což se nedivím. Prostě na každýho platí něco jinýho a jiný přístup,ale chce to občas snahu víc ze stran ženy,ale cíl je pak skvělý.
A osobně teda nějak nechápu jak některé mohou být s někým o koho se nemohou opřít,to jsem zažila a teda nesnesla.
Docela normálně spokojené manželství se podle mě projeví na šťastném dítku a ti děti dokáží velmi dobře vycítit hodně.
Stenjě myslím že kdyby Ti chlapy byli tak špatní tak takové správné baby jako jsme my tu všechny s těma našema chlapama nejsme,protože by se o nás prali ostatní samci :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak kobylky, odcházím na dámskou jízdu. Hezký večer vám všem přeju a kdybych se tu už neobjevila, tak jsem opitá a ležím pod stolem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pro jistotu i dobrou noc :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Věruško,tak si to moc užij a nezlinkuj se moc ať zítra neblinkáš :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Holky, prosím vás, když půjdu v pondělí na gyndu a vezme mi krev, řekne mi výsledek ten den, jestli sem těhu nebo ne???
11. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj Hanýsku to víš,že Ti to řekne ještě ten den.Držím palečky :wink:
Věrušo přeji krásný večer ještě hezčí noc a jen se nabumbej,taky se potřebuješ odreagovat.Taky bych šla safra :wink:
Katuš tohle je hrozně složitý.Věřím,že už sis v životě ledasčím prošla ale až budeš mít dítě budeš spoustu věcí řešit a vidět trochu jinak. :wink:
11. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak jsem tady, pěkně okupkaná a v pelíšku:slight_smile: Věruškooo, užij si dámskou jízdu, je třeba se odreagovat, kočenko:wink: Peťkooo, jaký byl den? Katy, zdravím, taky jsi tu byla jenom na skok. No jo, je třeba využít toho sluníčkaaa:slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Bréééé večer, jak se máme, co děláme, koukám, že někteří se už noří pod duchny, no toto :confused:
Jdu si vás za celý den přečíst...

Jo a jsou vloženy dvě nové fotešky, jedna z raního čekání na mlíko, docela nervy, jestli ho přinesou :slight_smile: a jeden Satana na chatičce, v pozadí páneček :wink:
11. črc 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
Máji čučím na albíka a najednou tam naběhla Alfice tak jsem hned jukla.Čekání na mlíčko :wink: to je super :wink:
11. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Bellí den? :frowning2: no na hov..Terka mi odjela na chatičku s babičkou a já sama doma s manželem který mě svou přítomností zrovna neuspokojuje :wink:
11. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jé ě to tady neba,razim za Věruškou na tah :wink: :grinning:
11. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Peťko, tak si pěkně lehni, zavři očka, polož si ruce na bříško a nech si proudit hlavinkou nějaké krásné představy o bublince, kterou máš v bříšku:slight_smile: Máji nazdar:wink:
11. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.