• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Neboj drahoušku :wink: to je to,co mi tu náladu vždy zvedne.Nad chlapem už slzy neronim :wink:
11. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak to je moc dobře, berunko:slight_smile: Máji, kam jsi se zase poděla???
11. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, jste houbelec napsaly...
Nálada je tu pod Satana, omg... :frowning2:

Džon trénuje do Růžovky :grinning: , sny jsou prej co si přejeme, bo čeho se bojíme, tož on asi touží býti hercem, budu ten seriál teda sledovat s Oubošem, bo on na to čumí :grinning:

OKS píšu já, jakože oukej, prostě oks, my to tu tak říkáme :grinning:

Věruško, přišel přesně v 6,15 hodin, zvonek jak na lesy, bo co by si necinknul, že? Šák de domu samec, ať samice vyletí z pelecha. Jsem byla nasraná už v 5h. když jsem dělala mlíko a přemýšlím v kuchyni u tej linky, jestli jako je v pelechu bo ne? :confused:A to ležím samozřejmě na jedné posteli a nevšimla jsem si nějak. Vracím se do ložnice a na jeho místě leží jen satan, tož zuřím, ale říkám si klíííííd, vyděržaj, dělej, že Ti to neva :grinning:
No nic,zpátky ke zvonku, sleduju, jak se valí po schodech a slyším jen hluboké EH EH :angry: Letím sprintem do ložnice, rozsvítit, knihu do ruky, jakože sjoro celou noc nespím a musím si číst :grinning:
Rozrazej se dvéééře a z vesela AHOOOOOOOOOOOJ :sweat_smile: Mlčím :grinning:
Přinesl se do ložnice a začaly historky, kdo kojí, kdo je na Nutrilonu, kdo se poblil, kdo kde pracoval dřív, kdo mě pozdravuje, no OMG. Jsem nereagovala, al příběhy se linuly dál... :confused:Tož pak dělejte nasratou, když on to snad nevidí, bo co!!!!!!OMG :angry:

No a pak jsem jela na chajdalupu,to bylo hodinu a půl po jeho příchodu, tak kmital, psa vyvenčit, mimísku obšťastnit, než donesu malakoooo, bo to je vždycky řev-viz.foto, kočár do auta, nabalit ženu na výlet a pak myslím chrápal celej den...
11. črc 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
Tady jsi, tož krásný román, jsem se zase posmálaaa:grinning: Andrejs se tu taky celý den neukázala, to jistě na chajdaloupce s Honzíkem relaxuje a užívá klídeček a pohodičku, plánují a povídají si, aspoň doufám:slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Takže tady vidíte, jak to chodí u nás, prostě všude stejná písnička. Taky přemýšlím kolikrát, ať táhne do háje zelenýho, ale druhej den nějak nevím, proč jsem vlastně byla nasratá :grinning: jsou to srandy.

Katy, recept vypadá dobře, mám hlad jako sviňa, tady nic, asi se vrhnu ještě na vaření.

Kde je manželka teho herca z Růžovky, nevíte? Doufám, že má lepší náladici a nesmutní.

A Věruška už leží v paluši a probírá teho svého muža :angry: :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
Asi zase hrajou to s tyma kloboookama. :rolling_eyes: Mušíme počkat, až to docvrnakj, jsem zvědavá, kdo jich tam naskákal víc :confused:

Bellí, kde máš muža? V práci? A co on vlastně policistuje? Chodí mlátit kretenty na fotbal bo rozhánět stávkující? :confused: Ani nevím, na jaký větvi sedí...

Karolka už má napečíno a návštěvici. Jen si tu s náma poplač, ono dusit v sobě smutek neni dobře, to pak bolí hlavinka a jiný částí těěěěěla. Zase bude dobře :wink:
11. črc 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Luboš vezl kámoše k doktorovi, už je zase pryč nějak dlouho , doufám, že dorazí dřív jak včéééra, bo mám hlad.Mimíska kvílí, tak leží zase vedle mě na polštáři...počebuju hlídání... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Muža mám doma, zítra má denní a pak 14 dní dovolenou, OMG:grinning: Jj, chodí, jezdí, hlídá, mlátí fanoušky, atd. atd.:grinning:
11. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
14 dní dovolenou? Co podniknete?
11. črc 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
No uvažuju, že bych ho nechala kolem sebe lítat a uklízet a vařit a já budu ležet a hýčkat si bubliňátka, ale to by mě asi za 2 dny zabil:grinning: Asi toho moc nepodnikneme, bo chce něco udělat na tom vrchu, co předěláváme. Maximálně nějaká grilovajda a tak.
11. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jo t jsem se chtěla zeptat už dřív, máte patrovej domeček bo děláte podkrovíčko? Kolik máte místností? Taky nám něco nafo´t z teho vašeho Žížátkova, ale zase nemáš jak hodit do albíka, co?
11. črc 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz
Máji se obávám,že budu mítzítra stejný příběh jako ty :grinning: Domácí šel na squash a pak na pivo :wink: Je tlustej jak sviňa a už ho to nebaví jak se mu všicí smějou jak mu to manželství svědčí :wink: tak se rozhod zhubnout.Ale vím jak to dopadne :wink: přes den se drží a v noci si dá tatranku vocas :grinning:
11. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ouboš čučí na ordinačku :wink: ??Jirka to ouplně nesnáší,koukáme s Terkou v pokojíčku aby se mu tím nezničila televize :grinning:
11. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Máji, předěláváme podkroví, měli jsme tam ložnici a půdu, tak to Pavlík zboural a bude z toho větší ložnice a jeden pokoj. Máji, já mám nafocený barák, ale nemám to jak dát do albíka, no. Peťkooo, však blbě bude jemu, né Tobě:wink:
11. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Brýý večer kobylenky :slight_smile:
Jsem dokoukala "Táta na plný úvazek" - slaďáček příjemnej to byl.. Je tu někdo?? Jdu si dočíst..
11. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Máji se neboj si ho vychutnám :grinning: bude se luxovat,vytírat a koštětem bouchat do dveří :grinning: a až vyleze tak si lehnu a budu strašit,že mi bolí bříško. :grinning: mu dám hajzlíkovi :grinning: jsem svině co?
11. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Belí sakra to pletu :wink:
11. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Táta na plný úvazek,no dost krutý začátek.Prý komedie v prvních minutách jsem si myslela,že se spletli :wink:
11. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Ahoj kozéénky, tady je živo, hurrá! Jakej byl den?? Neutečete mi , než dočtu?
11. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Peťko, každému podle zásluh:wink: Andrej, jsem tipovala, že příjdeš, až zavřu očiska a hubinku:wink:
11. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak jak vypadá zahrádka :wink:
11. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Andrejs, já už jsem v pelechu a z toho se nikam neutíká, tož čekám:grinning: No a na dočítání toho moc nemáš, tož tu budeš coby dup:wink:
11. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Tééda, tady to váázlo :confounded: ..
Bellí, co bříško?? Máji, tak jste si ještě užili chajdičku? Fotky jsou super, Luboš je otužilec, co? Petjunko, ahojky. Berušky, já se jdu rycghle umejt a vlezu si s váma do postýlky...
11. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jdu taky do pelechu.Krásnou nocinku.Věruško snad si to nepřehnala a nebude Ti ouvej papa :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Peťko, brou nocku a pěkné sníky:slight_smile: Andrej, tož si ke mě vlez:slight_smile: Bříško dobrý, takové jemné šimrání jako v podbřišku, tak snad to bude jako vždy při stimulce v pohodě:wink:
11. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Tak huž jsem s Tebou pod duchnou :slight_smile: . Bellí, moc Ti přeju, aby to vyšlo. A zesejc statisticky jsem teď já do mínusa, tak Ty zase vyrovnáš stavy. Já jsem holky včera už vysadila utrouš, a dnes už špiním. Břicho jak kámen, nafouklý až k prsům, to bude smršť. Nálada střídavá, ale určitě ne zoufalá. Ta potvrzená adopce je takovej docela bezpečně působící mantinel, nespadneš na hubu ouplně.
11. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
Peti, on ty seriály taky nenávidí, ale co je doma bez práce, tak nějak u nás párkrát pobyla maka a koukala na to a on se zaposlouchal do děje a pak ho to zajímalo dál, co se bude dít. To je jak Pouta, na tu debilitu zas čučela já :grinning: , furt nadával a pak věděl děj líp jak já :grinning:
11. črc 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jem napsala Petjunce a neodeslala, bo se vrátil muž se psem a drhli jsme hořáky n sporáku, jsem to započala a jeden mi nešel, tak jsme to společně nějak zmákli. Dopírá druhá pračka, ale není kam věšet, to snad risknu na balkoš.

Kočenky, to jsou trable pořád.... Andrejko, za jak dlouho od toho schválení adopce, se dostanete cca na řadu?
11. črc 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz
Muž mi dovezl modrý hortenzie, jéééééééééé jak jsou krásný! :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz
Výborně, tak už se tu slejzáte a mě to zase nejde odesílat, se na to fakt už vykašlu.
11. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.