• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ahojda kobylky moje
11. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Ahoj zlato. Tak s těma sníkama máš pravdu, kompenzujou veškerou mozgovnu, přetlaky, přání, sny, vzpomínky, mám je ráda, páč pak vím, co se se mnou děje. A ten sen Honzův, já se spíš smála, způsobu, jakým to vyprávěl, ale nějak si myslím, že je v něm vztek na ty doktory, že nám nemůžou pomoc, a on by se tak rád pohádal nahlas v Caru.. Jinak ten seriál taky nesnáší, ale já na to taky nečučím, jsem přeseriálovaná. Kdysi, když to začalo, čučela jsem na všechno, Manuela, Báječní a bohatí, Tak jde čas, a pak jsem byla jak magor, každý ráno u snídaně, než jsem šla do arbeit jsem nastavovala video, a pak to večer všechno zrychleně projížděla, no magor! Teď už nejsem magor, bo teď už jsem jen na kobyle :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
No a néééjni to na Kobyle s Esmeraldama lepčejší? :confused:

Já teda nikdy nic nesledovala, aspoň tedy ne ty cizí píííkoviny...

Už se láduju, ale vařit ani pect nebudu, jsem zubožená. Upekla jsem si to pečivo na rozpek a k tomu Floriána a mátovej čajík, bo žaludek je nějakej přetláskanej z chajdalupy.
11. črc 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejkooo, nevím co říct, vlastně vím, posraný život! Sakra, proč? Vždyť to není fér, i když co je vlastně fér? Je fér, že někdo luskne prstem a všechno mu vychází, aniž by o to vlastně stal? Já fakt nevím, jenom vím, že mě to strašně štve.
11. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
autor
Jéé, modrý hortenzie!! Já chci keř na zahradu!! Máji, v Praze je čekačka na zdravé, bílé, miminko 2-3 roky od podání žádosti (tedy ne od schválení). My ju podali v prosinci 08, tak si myslím, že ještě příští léto budeme sami, ale za další rok huž bude pod třešněma na zahradě kočárek :wink: . No, a máme dva roky na to, haby jsme něco viděli (Hamburg, Třebíč a podobná velkocity :grinning: :grinning: ), já si dodělám školu, trochu zhubnu, našetříme na Káru :grinning: , páč potřebujeme přecivá óbr kufr, když tam bude kočár i Tairunka, néé?
11. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
autor
Jéé, 23.07 (moje datum) :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
Mi to nedalo a vejram jeste z pelechu. Andrejko jak to,ze jsi sama vysadila utrous? Kvuli neg.testiku?
11. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
Luci ahoj, konečně jsi taky v noci doma a né v práci, viď? Jenže teď nemůžeš spát, co?
11. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
To jsou plány, tak se mi to líbí, Boooože až mě tak krásně šimrá na prsou :slight_smile: A máte to nějak i věkvě podchycený? Já tomuhle vůbec nerozumím, nevím, jak to chodí...
A na jakou káru šetříš? :confused:
S hubnutím to nepřeháněj, hubený, brzy studený :grinning: Lepší tuky jak kostroň, já když vidím ten dnešní trend na molech, omg, to je jak kost potažená kůží a kdyby aj tu kůži mohly zhubnout, tak jdou do toho, no fůůůůj.
11. črc 2009 ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Lucíí, ahoj pracante. Tak jsi měla noční? A zítra taky??? Jak se Ti daří?
Belíšku, to je no comment, "touha je záázrak, kámo, záázrak" , no , asi jo, já nevím :cry: . Ale fakt jsme si s Honzíkem dneska říkali, co všechno máme, a máme toho dost. Smutná jsem, to jo, to bych kecala, že ne, ale jak říkám, nejsem zoufalá a bez naděje, to ne. Jednou mi jeden pán řekl "věci se dějí tak, jak se dějí"...
11. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj Beluš dneska jsem spala po noční hodku a půl a ted né a né usnout :angry:

Andrejko to mě mrzí už jsis dělala testík nebo to jenom cítíš že se ta zasr..á mrcha blíží :angry:
11. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
Lůco ahojky, co novýho u vás? Co manžel, dcera?
11. črc 2009 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jojo, nic se neděje náhodu, a vše se děje jak má...
11. črc 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, jedeš do Práglu bo budeš na chajdalupě? My zítra odevzdáváme klíče a zasejc budeme mezi čtyřma panelama :unamused: V pondělí Luboš frčí do teho Prostějova a pak hnedle Prágl, jsem zvědavá, jak to tady zmáknu, nějak budu muset, jsem si hodně zvykla, že je doma...
11. črc 2009 ve 23:16  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko mám se dobře akorád mě dneska nasr..a kamoška ze základny má dobře placenou práci bohatého muže je těhotná a jde na potrat protože a jelikož je pro ní dítě přítěží nemohla by si užívat :angry: jsu na ní naštvaná a mrzí mě protože je hodně holek které by za mimčo dali nevím co.
Prominte že jsem vám to tady napsala ale musela jsem to někomu říct :frowning2:
11. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Andrej, jjá taky takhle sleduju čas a všimnu si 10.02h., taky jásám, že je datum narození :grinning: Úchylačky :grinning:
11. črc 2009 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz
A kolik už má dětí, Lůco?
11. črc 2009 ve 23:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji dítko bylo do dneška u dědi a babičky a už jí mám doma a už se začíná balit na dovču je nervozní jak osmičky galoše :grinning: Manže je ok jenom někdy na zabití :sweat_smile:
A co u tebe nového četla jsem že tě manžel zlobí no jo to jsou ti chlapy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
Ani jedno dítko zatím nemá jenom si chce užívat :frowning2:
11. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
A já čekám, kdy uvidím svoje datum a nikdy:wink: Luci, v pořádku, potřebovalas to někomu říct. Andrej, před Tebou se hluboce skláním.
11. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz
Aha a kolik jí je? Aby jí to jednou nemrzelo!
11. črc 2009 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz
23:23 :slight_smile: a Věruška furt leje do hrdla, no ta dopadne jak Petjunka :grinning:
11. črc 2009 ve 23:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jéžiš a to psala, že jí zas nějak bolí v krku a opět musela letět do paluši, no je ta poletucha normální? Jak s malym děckotem, omg!
11. črc 2009 ve 23:24  •  1 dítě  • Odpověz
Máji té kočce je 33 tak jako mě ale už na základce to byla namyšlená p...
11. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
Aha, no taky jednu takovou znám, ale momentálně je těhotná a ku podivu si to nechala...Ve stáří na to třebas přijde, ikdyž někdo možná ty děti vážně nepotřebuje a netouží po nich, zvláštní...
11. črc 2009 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kočičky, sorry, Honzík se přišel rozloučit.. Spí vedle, bo je furt nachcípanéé
11. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
Andrej, kdy to frčíte na tu loď? A kde bude nakonec Tairunka?
11. črc 2009 ve 23:28  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, kolik na tej chajdě máte místností, že můžete spát i odděleně, taky pošli nějaký fotos :wink: Já jsem dneska strašně zvědavá...
11. črc 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Chcete vidět loď?? :grinning: Dám vám odkazy.. Jdu pro ně..
11. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz
A jéje, to jsem zase něco napsala :grinning: , tak o su zvědavá, buď to bude moc malý, bo moc velký...Ale pro mě je to stejně loď, bo se to lodí po vodě :slight_smile:
11. črc 2009 ve 23:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.