• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky jdu do hajan manža hudruje že pořád datluji ale já jsu tady teprve chvilku :frowning2: Tak dobrou noc a krásné sníky
11. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz
Ať nehudruje a proč mlátíš do kláves u něj? :slight_smile: Brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 23:32  •  1 dítě  • Odpověz
Já nemlátím u něj ale on chce sex ale já né a né a né :grinning:
11. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz
To bude určitě taková ta paluba s bazénem a dooole v přízemí bude několikero pokojů :confused:
11. črc 2009 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem fakt naštvaná, nejde mi to. Jdu asi spát nebo jak s tím telefonem střelím o zeď, tak bude.
11. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz
Aha, sex v sobotu? Se zbláznil ne? Středa, jenom středa je určena k zubožování chachul a chachulínů, jináč se datluje na Kobyle, OMG... :rolling_eyes:
11. črc 2009 ve 23:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jo, žeby už to šlo???
11. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz
Ajéje, zase tu šlehaj plameny, Bellucha se rozčiluje a mlátí budkou o zeď, ať si ji nevysklíš, omg :grinning:
11. črc 2009 ve 23:35  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já ho poslala k šípkům tak se urazil prej mražáci jsou mi v zácnější než on :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz
Už Ti to premává :grinning: , mušíme si ještě počkat na tu loď, Andrejka pro ni šla, už ju tááááhne, huž ji vidím :grinning:
11. črc 2009 ve 23:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májóóó, já huž zase nestíhám!!! Ty máš zase Mánii!!!
11. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz
No to má ale pravdu ne? :grinning:
11. črc 2009 ve 23:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ale on to nechápe že vás potřebuji chlapovi přece nemůžu říc to co vám on by to nepochopil :grinning:
11. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz
Tak jsem to okóókla a to je jedna a ta samá? Ta Elis je vaše přímo? A jaký výukový kurzy, někoho učíte plout bo co? A z teho trůna se čučí do skříně..., já myslila, že řidič od lodi muší čumět na kalužu :confused:
11. črc 2009 ve 23:39  •  1 dítě  • Odpověz
holky jd se ospršit a pak ještě příjdu tak na mně čekejte né aby jste mi usli :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 23:40  • Odpověz
Dřez na lodi, no omg, ještě řekni, že tam máte aj žehlicí prkno :confused: Kolik lidí se na ni vejde? Je to drahej provoz? A máte tam taky ty práááápory na stožárech a křičíte napněte plachty, napněte plachty :grinning: To znám z telky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 23:41  •  1 dítě  • Odpověz
holky mnaža už řéže dřevo a to chtěl před chlkou ještě sexon no není na zabití :grinning:
11. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz
Ajéje, jde se ospršit, tož podlehla temu neřádovi :grinning: a v sobotu :confused:
11. črc 2009 ve 23:42  •  1 dítě  • Odpověz
holky píšu blbosti chvilkou místo chlkou a sexovat místo sexon no děs měla bych se vrátit zpátky do školy :grinning:
11. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz
autor
Péťo, utrouš jsem vysadila, bo VÍM, že mi drží ms, a nechci si ještě rozházet cyklus. Jsem ráda, že jsem vyčištěná po hysterce, a po těch hormonech mi zase roste zbytečně sliznice.
Luci, možná je to kráva, ale i krávy maj děti, a pokud je on pracháč, a ona by byla kráva, tak by byla spíš vychcaná, a dítě si nechala, né? Já nevím. Jen vím, že jsem tehdá měla opravdu pracháče, ale opravdu, a mohla bych se i jako svobodná matka mít velmi velmi dobře, jenže jsem ho milovala, a byla v prdeli z teho, že mě on nemiloval. Proto já nesoudím, když jde někdo na potrat, i když to správné prostě není, ani u me, ani u jinejch.
11. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz
Nikde nikdo :confused: , Belluši to asi zasejc nejde a praštila s tým o zeď a Andrejka nejspíš táhne tu loď zpátky...
Jdu tedy zatím pověsit další pračku...
11. črc 2009 ve 23:46  •  1 dítě  • Odpověz
To je těžké, myslím, že každý má udělat to, na co se cítí. Je to jenom jeho rozhodnutí, ať je jakékoliv. A nechat si dítě jenom proto, co by tomu řekli ostatní? To dítě by trpělo, věřte mi.
11. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz
Pověšeno, jdu do pelechu :slight_smile: Zítra se snad trochu vyspím, na desátou jedeme uklidit s mamkou tu chajdalupu a na 13. hodinu jedeme na tu Pozďatínskou lávku, už se těším, má být hezky, prý bez deště a bouřek, tak jsem zvědavá.
Brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 23:52  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, pěkně se vyspinkej a zítra si ten výlet užijte:slight_smile:
11. črc 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
No, Máji, já se Bellíš nedivím, bo píchal Gonal a do teho něco nefungovať jak má, no OMG, to je na vraždu :grinning: :grinning: :grinning: !!
Máji, já ju neviděla na vlastní vočiska, a jsou snad tři stejné lodě jednoho majitele. Provoz, no fachá to na naftu, ale není to tak hrozné, když to neokouříš, tak jedeš v klídku po proudu tak do 15km za hod. Jedeme s našima, ale my asi budeme spát s Honzíkem na matracích v kokpitu, to je ta část mimo kajutu, kde je kormidlo. Jinak ta jedna fotka je z blbého úhlu, samo, že mušíš vidět na vodu. A ty zkoušky, no asi ten majitel provozuje i školu. A mimochodem my si s Honzíkem budeme dělat zkoušky taky. ALe já jako malá řídila, samo že ne třeba ve zdymadlech, ale běžně na řece či jezerech v poho, to nejni vůůbec těžký, jen se mušíme našprtat pravidla.
11. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz
Aha, já myslela, že plujete lodí Tvýho táty, že je prostě ta na fotce vaše.
11. črc 2009 ve 23:59  •  1 dítě  • Odpověz
Huž fakt mizím, ještě jsem projížděla na mimíči fotky.

Jo a to mi připomnělo, jaká byl abuchta, Věruško? Povedla se, kdyžtak ji taky vyzkouším, tu ještě neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 00:00  •  1 dítě  • Odpověz
Půůůůůůůůůlnooooooooooooooooooooooooc, bááááááááááááááj prdky moje.
12. črc 2009 v 00:00  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko vím že je to každého věc jak naloží se svým životem jenom mě to trochu naštavalo ale život jde dál a mi se o miminko snažíme a uděláme pro to cokoliv abychom se ho dočkali :wink:
12. črc 2009 v 00:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.