• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak na tohle už fakt nemám. Hormony se ozývají a psát jeden příspěvek 6x, OMG! Brou nocičku, sluníčka, a krásné sníky, MVRSM:slight_smile:
12. črc 2009 v 00:02  • Odpověz
berušky loučím se sváma hola hola postel volá :grinning: Dobrou noc a ještě jednou se omlouvám že jsem vám to napsala o té mojí kámošce :frowning2:
12. črc 2009 v 00:03  • Odpověz
Dobrou Beluško krásné sníky :wink:
12. črc 2009 v 00:04  • Odpověz
autor
Belí, já tím, že to není správný ale vůbec nemyslím, že není lidské dělat i nesprávné věci :wink: . Jak říkáš, je to každého rozhodnutí. Kočičko, ale kdyby byly nějaké věci jináč, tak bysme tě třebas ale vúúbec neznaly?!?! No? A z koho by si ta Třebíčská blondíína utahovala?? :grinning:
12. črc 2009 v 00:04  • Odpověz
Hlavně ať si ze mě utahuje teď, když mám ty hormony, to je žúžo:grinning: Luci, v pohodě, potřebovalas to ze sebe dostat, vždyť o nic nejde.
12. črc 2009 v 00:07  • Odpověz
Andrej a kdo vlastně určuje, co je správné? Kdo určuje, co je spravedlivé?
12. črc 2009 v 00:09  • Odpověz
autor
Bellí, dočkej času, samyce bude :wink: Hezky se vyspinkej, folíku :slight_smile: :pensive:
Májenko, hezkej vejleéét, pápá. Fotky chajdalupy brzy pošlu!
Luci, to si piš, že mě to taky sere, že nejsem těhotná já, ale někdo, kdo to zkrátka nechce. Pápá
Věruška ještě nasááváá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jo, já měla dneska 4 panáky u sósedky, něco jako Tvoje kámoška, důchodkyně :grinning:
Tak asi jdete spinkat všecíí, tak dobrou noc kobylky :pensive: :pensive:
12. črc 2009 v 00:10  • Odpověz
Jsem naštvaná, že mi to nejde, tak to najednou funguje:grinning:
12. črc 2009 v 00:12  • Odpověz
Já utahovat z Bellíška? Já nic neutáhla :confused: Já jen citovala její rozhodnutí, že s tým flákne o zeď :confused: OMG, jsem dostala zprcáno takhle na nocku, ou jejda...
12. črc 2009 v 00:12  •  1 dítě  • Odpověz
Máji neboj, v pohodě:grinning: Kdybys tu nebyla s tím svým humorem, asi bysme byly pěkně v řiti:grinning:
12. črc 2009 v 00:14  • Odpověz
Jééé, naše Bellinka má narozeninký:slight_smile: Asi by koukala kdybych jí šla vzbudit, potřepat tlapkou a popusovat čumáček:slight_smile: No nechám to na ráno, ale už fakt jdu do pelíšku. Tak brou, brou, koťátkaaa:slight_smile:
12. črc 2009 v 00:20  • Odpověz
autor
Bellí, Ty se na mě zlobíš?
12. črc 2009 v 00:21  • Odpověz
autor
Tak jo, já jdu na Nasťu :wink: .
12. črc 2009 v 00:25  • Odpověz
Jejda, jak jsi na to přišla???
12. črc 2009 v 00:25  • Odpověz
Tak to mi musíš říct, proč Tě něco takového napadlo, takže já tady čekám.
12. črc 2009 v 00:27  • Odpověz
Teda Ty jsi blázínek, ale já pořád čekám, protože to mě fakt zajímá:slight_smile:
12. črc 2009 v 00:29  • Odpověz
Hele, jak to najednou fachá. Si tu teď jako píšu sama, jo?
12. črc 2009 v 00:31  • Odpověz
autor
Bellí, šmarjá promiň!! Ne, zapomeň, já su taky hormonálně rozhormónovaná.. Opravdu zapomeň, jsem frajerka, ale jsem ňáká citlivka, fakt. Právě jsem dávala sebe a Karolku do čekatelek, fakt je to v prdeli.. Ale to je zase jen 5 minut, prostě okamžik. Běž spinkat! Musíš bejt utahaná, a nech si něco hezkýho zdát. Mooc Ti držím palce. Moc. A vůbec, já Tě v tom prvním odstavci už nechcu ani vidět! KOukej mazat k Těhulím, Monča Ti drží fleka!!
12. črc 2009 v 00:38  • Odpověz
Já teda doufám, že pomažu, bo jinak ani nedomyšlím, vůbec si nepřipouštím, že by snad...ani mi to nejde přes pusu. Ale abych to nezamluvila. Andrejko, já nemám proč se zlobit, prosím Tě, Ty můj andílku:slight_smile:
12. črc 2009 v 00:41  • Odpověz
Že jsi nějaká citlivá? Prosím Tě, kdo má na to větší právo, než Ty? Já bych se sesypala a Ty tady s námi funguješ a ještě se staráš o to, aby tabulka byla v pořádku. Andrejko, já Ti to tak strašně moc přála, že ani nevíš, holka zlatá.
12. črc 2009 v 00:45  • Odpověz
autor
Tak jo :slight_smile: . Jdeme spinkat obě, viď.. Tak dobrou noc a zítra pápá :slight_smile: :pensive: :pensive: ahóóój :astonished: :astonished:
12. črc 2009 v 00:46  • Odpověz
Brou, brou, brou:slight_smile:
12. črc 2009 v 00:47  • Odpověz
autor
Třeba se ještě sesypu :grinning: :grinning: , pak se z teho vosypu :grinning: :grinning: , další prachy vysypu :grinning: :grinning: , další gonal dosypu :grinning: :grinning: , pregnyl k temu přisypu :grinning: :grinning: , a pááák bude mimi, nebo se z teho poseru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dobrouuuuuuuuuu gonálku :pensive: :pensive: :pensive:
12. črc 2009 v 00:50  • Odpověz
MTRMMM:slight_smile:
12. črc 2009 v 00:57  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, Holka, drž se , máme Tě rádi!!! :slight_smile:
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, v září bude KET! Byly jsme na tahúú ! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme.
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09,noční zrušeny,jen v pátek a neděli!Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky. Tak co kotě?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe. Jak je? Haló !

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá6.IUI,3.7.IUI,držíme kopýtka!Konečně volno až do pondělka odpol!V pondělí testík.
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,UTZ15.7,Čtyřnohá Bellka má 7. narozeniny, haf! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička, Zdenda je jen diagnóza, OMG!
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu,poradna(že by pindík už vykoukl?)
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!13.7interna,20.7zubař,21.7tripletest,zatím pracujeme.
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,Blivno-neblivno, furt vyváříme!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET, Hurráá, máme jednoho bobíska!!, 22.7. srdíčkovej UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,A zasejc na chajdu s mamčou.Odpol akcička Lávka ňáká :slight_smile:
12. črc 2009 v 01:01  • Odpověz
Pěknou nedělinku přeju. :wink:
12. črc 2009 v 01:03  • Odpověz
autor
Táá Inka! Neozve se nám, jen nechá jednou pozdravovat a teď se lepí na Lúcu!!! :grinning:
Tak dobrouuuu, búúúúúúúúúúúúúúúúúúú páááá
12. črc 2009 v 01:04  • Odpověz
autor
Pééťooo, ahóóój těhulinko. Dobréé ráno :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 01:06  • Odpověz
Jsem dočítala.Mája dostala zprcáno :grinning: ty si skvělá :grinning:
Andrejko ale já nechápu když to ještě nebylo jisté proč si nevydržela.Promiň za dotěrné otázky :wink:
12. črc 2009 v 01:16  • Odpověz
Bellince vše nej nej nej a hubana :wink:
12. črc 2009 v 01:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.