• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Páč chci držet po hromadě, nééé!! Jsem to psala o kus vejš, bo jinak huž se rozsypu :sweat_smile: . Péťo, jsem si jistá.
Jó, fakt zprcáno?? :grinning: :grinning: . Tož to asi budu muset ňák odčinit. :wink:. Jaktože nespíš?? Bo hormonky Tě neuspávaj???
12. črc 2009 v 01:21  • Odpověz
autor
Šmarjá hubana! Víš jak taková správná bernardýnská slintá? :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 01:22  • Odpověz
Vy se máte,že už chrníte :slight_smile: mi to nějak nejde!Andrejko tebe mám plnou hlavu :unamused: myslím jestli jsi to vysazení neuspěchala :fearful: Věruško už jsi doma?Ona snad někde paří s mim starym :grinning: pes spí,kocour spí a já čumim :angry: Venku kape,to jsou prázdniny!!!Sakra!!Tak páááááááááááá :wink:
12. črc 2009 v 01:23  • Odpověz
Jé ty jsi tady?Ne jsem asi na nervy z toho zmetka :wink:
12. črc 2009 v 01:24  • Odpověz
autor
Petjunko, plnou hlavu beru, plný zuby by bylo horší :sweat_smile: . Věruška paří paří, a pak zase bude virózovat, poletucha zlobivá :sunglasses:
12. črc 2009 v 01:26  • Odpověz
Andrejko ale.....já tě trápim viď?Ten testík byl brzy!!Ježiš ty mi trápíš :unamused:
12. črc 2009 v 01:26  • Odpověz
autor
Peťulko, zítra bo max v pondělí je ms v plném proudu. Jestli se pletu, umeju Ti všecky hřebeny :grinning: :grinning: . Jestli jsem těhotná, budeš mě do smrti česat zadara :grinning: :grinning: Jo???
12. črc 2009 v 01:29  • Odpověz
autor
Jéé, já to napsala vlastně blbě, jóó, já chci bejt těhotná, bo budu mít kadeře až do důchoda načesaný. Tak jinak, jestli jsem těhotná, dohodim Ti deset novejch hlav :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 01:32  • Odpověz
Ty tjubko právě že vysazením těch prášků bys to podělala :frowning2: hlavěnku Ti budu ráda dělat ale já si myslím,že si měla vyržet do pondělka.Pak test a pak vysadit.Člověče žes to nevysadila hned druhý den to byl test taky neg :grinning: ne je to tvoje věc,snad si se neurazila jen mi to mozek nepobral tak se ptám.Tak teď dostala zprcáno ještě Andrejka. :grinning:
12. črc 2009 v 01:33  • Odpověz
Ježiš dohoď je ale kdo to bude česat nevim.Budu tlustá a k těm hlavám se nedostanu :confused: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 01:35  • Odpověz
autor
Péťo, já to nevysadila kvůli testu, ale kvůli ms. To se těžko vysvětluje, prostě to tak je. Netrap se tím. REagovala bych na Tvém místě úplně stejně, asi bych byla ještě větší tlačák než je většina kobylek.
12. črc 2009 v 01:38  • Odpověz
autor
Máš snad dlouhý ruce néé!! Tak je natáhneš a bude :grinning:
12. črc 2009 v 01:40  • Odpověz
No tak já tomu moc nerozumím a navíc já bych měla být ta poslední co do toho kecá když sama si beru prášky jak chci :grinning: Tak Andrej jdeme to zkusit??? :pensive:
12. črc 2009 v 01:42  • Odpověz
autor
Rozumná řeč :slight_smile: . Peťulko, hezky se vyspi, pozdravuj embryjko :wink: . Pá
12. črc 2009 v 01:43  • Odpověz
I já přeju krásnou noc :wink: pozdrav vyřízen :dizzy_face:
12. črc 2009 v 01:45  • Odpověz
autor
Holky, ještě mi to šrotuje... Nevíte, jestli můžou asistovaný hatching udělat i rozmraženým embryjkům?? že bychom si to v září připlatili.. Dík.
12. črc 2009 ve 02:33  • Odpověz
Dobré ráno,
Bellinko čtyřnohá všechno nej nej k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tady je po nocích rušno, ale aspoň mám co po ránu, když ještě všichni chrní, číst.
Andrejko souhlasím s Peťkou ty dva dny braní prášků by snad nevadili. Ale 8. den špinilo hodně těhulek tak furt věřím... Prosím, prosím udělej to pro mě a dnes si ty prášky ještě vem, prosím (teda jeslti se ms nerozjela) Myslím na tebe. I když jsi silná (nebo aspoň na venek) a nechceš se už trápit a já ti těmato kecama nepomáhám.
S tím AH při KETu nevím, ale při KETu mi to nenabídli.
Máji no moc jsem nepochopila váš pobyt na chatě, když pendlujete sem a tam. to se tam nedalo spát? Ty mě dostaneš vaším nočním pracovním nasazením, tak ve 23hod. rodina drhne kamna :grinning: :grinning: :grinning: a pak věší prádlo, tý jo vás musí mít sousedi rááádi :grinning:
Belli tak to si s Pavlíkem užijete toliko dní spolu, to je za všecky ty vaše rozházené prac. směny.
Luci tak vy razíte na dovču? a kam, nějak mi to uniklo.
12. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré rankooo všem koťátkám:slight_smile: Moni, ahoj těhulkooo:slight_smile: Teda já usnula jak štěně a tady se ještě povídalo:slight_smile: Andrejkooo, ať je dneska líp na dušíčce, posílám pohlazení a Peťkooo, Ty se nečerti, ať nemáš vzteklé bubliňátko. Bellince hubana moc ráda předám, ještě vypiju bylinky, slupnu snídani a jdu jí popřát, ještě spinká, berunka moje milovaná:slight_smile:
12. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Jé, na nově zase dávají sestřih za 15 let a tentokrát jsou to písně Gotta a zpívají je jiní zpěváci. To je krásné, husinu mám všude, už pějuuu:grinning:
12. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Ty jo, ještě tam vedle něho sedí jeho bývalá,Marika Sorosová. A představte si, že Gott těm interpretům aplauduje ve stoje, to je kabrňák:slight_smile:
12. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Jé ahoj Belli taky koukám na Gotta, ale teď zpívá Ledecký a toho nemusím, tak nakukuji.
Věruško tak jak jsi dopadla, určitě ještě dospáváš.
Peťi doufám že se tvůj vrátil v pořádku. U nás je dnes krásně, tak u vás určo už taky.
12. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Belli taky se jdu podívat, asi to je Gott před 15ti lety
12. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak je to koncert k jeho 60. tak proto tam není Ivanka :wink: tak jdu zas čučet
12. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Jj, teď mu Šimek gratuloval k narozeninám, tak to budou ty 60-tiny:slight_smile:
12. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Andrejko mě AH dělali. Dupko drž se :slight_smile:
12. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Jinak dobré ráno všem, koblížci moji milovaní :slight_smile: MVMR :slight_smile:
12. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Karolkooo, ahoj kočenkooo. Jak je? Návštěva proběhla v pořádku?
12. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Jé vidíš, to já ani nevím, jestli nám dělali u KETíku AH.
12. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Ahoj kamarádky moje :slight_smile:
Tak jo, zavedeno, a budu zavádět i zítra. V úterý ráno udělám ještě test. Nahlodala mě už Péťa v noci, ne kvůli naději, ale kvůli jakési zodpovědnosti či co, dovést to až do konce. Teď jsem tady ležela a čučela na utrouš a přemýšlela, zapnu kobylu a tam Monča.. Tak jo.
Belíšku, co Ty? Už máš oslintanou tvářičku od Bellky? Tak ještě jednou VŠE NEJ PSICE VELIKÁ ŽÍŽÁTKOVÁ:slight_smile:
Karolajnko, tak jsme se v noci spolu přestěhovaly, viď? Tak Tobě dělaly AH. Tak díky, zkusím si to domluvit. A jak je Tobě, Smuténko slzavá? Řekni nám to.
12. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Koťátka jdu ještě spát, jsem toho moc nenaspala, tak to ještě zkusím :slight_smile:
12. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.