• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejkooo, bré ranko, udělala jsi mi velikou radost, kocúrku, že sis zase vzala Utrouš:slight_smile: Bellinku jdu vzbudit a poňuňat jí, bo kdybych čekala, až se vzbudí, mohla by svoje narozeniny zaspat:wink:
12. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Jenom si pěkně odpočiň, sluníčko. Tak Belluška popusovaná, za všechny pohlazená a teď mlsá dobrotky:slight_smile:
12. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Belíško, návštěva dopadla dobře, plný dvur dětí, to ti byla nádhera :slight_smile: byl to uklidňjící pohled :slight_smile: Jinak jsem naprosto otupělá,l nic neřeším a uvidím, jak to všechno dopadne :wink:
12. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Andrejko, klidné spaní a ten posun mi nevadí, hlavně ať to vyjde tobě a Regí držím palečky :wink:
12. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Holky ta neděle tak hezky začala, dítě a manža jeli do plavča tak na mě čeká vana, po 2měsících, je jen trošku teplá, tak snad to nebude vadit. a největší radost mě udělala samozřejmě Andrejka-děkuji. Karolko to je dobře že už je ti líp. Bellka zulíbaná.
12. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky, prosim vas, v noci se nemohla spat, strasne sem se budila ( ale asi to bylo z toho, ze me porad poboliva brisko) ale co je nejhorsi, tak si nemuzu lehnout na bricho. UZ se vam to stalo, nebo proc to tak je???
12. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Moni, tak vanička jo? Ale opatrně, však Ty víš:slight_smile: Karolko, aspoň chvilku Ti bylo hezky, viď:slight_smile:
12. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Hanysku a proč si nemůžeš lehnout na bříško? To, že ses budila je asi normální, protože jsi rozrušená, že jsi našla na testu vysněné //. Ale to si jenom myslím:slight_smile:
12. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Ano uz tri dny mam na testu dve carecky, takze musim jit zitra k lekari, ale nevim, jestli me vezme, bo ma jinou ordinaci. Lehnout na brisko si nemuzu, bo me to boli. Takze tedka zacinam zkoumat, jestli to nemuze byt treba mimodelozni tehu.
12. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Bré ráno, jen chci říct Hanýskovi, že od doby co jsem byla na transferu, jsem neležela na břiše, nekoupala se, nesexovala a to až do samého konce a na tu vanu si čekám do dnešního dne, radši, ale dneska odpoledne, až se vrátím z úklidu, do ní vletím, hurááááááááááááááááá.
Andrejka má o AH na poště.
Věruška asi ještě kalí, ta má teda výdrž :grinning:
Mončo, pobyt na chatě byl s jedním noclehem, bo bych tam mušela spát s Anýskem sama a to já se bojím, navíc pro mě je tos ní doma pohodlnější. Je to jen 10km od baráku. Mamka nemůže doma nechat kočky samotný, kvílej smutkem :slight_smile: a Luboš měl tu narozkovou akci, takže byl celou noc v čoudu a to já bych tam sama fakticky nespala, bych se strachy pos....a. A odpoledne každej den bouřky a lití,tož jsme to balili uháněli k domovu.
Jo a v bytě jsme tichouncí neboj, mytí sporáku neděláu kravál :slight_smile: a prádlo si věším doma :wink: , pračka tichounká, i já :wink:
12. črc 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz
Mimoděložní těhu prej strašně bolí, takže to bys asi nemohla vůbec nic.
12. črc 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
Hanysku, bříško Tě asi bolí, jak si prcek dělá v děloze místečko:slight_smile:
12. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Máji, ahoooj:wink:
12. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj moja zprcatelko...
12. črc 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Co to je a proč to jsem???
12. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Ty nekoukáš na Gotta, jo?
12. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Zdravíčko a krásnou nedělinku přeji :wink: Tak se vrátil živej a zdravej :wink: ve 2 už se koupe a někam se chystá ale ještě nic nevím :unamused:
Andrejko chválím za nasazení prášečků,jak dlouho si je nebrala?
Těhulky mám dotaz do kdy s ten utrouš bere?To je opruz :frowning2:
12. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Peťko ahoj, myslím, že se bere do 12tt, tož vydrž prťka, vydrž:wink:
12. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jejda, jsem si všimla až teď, že ses ptala těhulek, ale neva, že jsem odpověděla, né?
12. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky,to víš,že mi to neva vždyť už skoro jsi :wink:
12. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
hanysku přestaň zkoumat. uvidíš zítra podle odběru. :slight_smile: Nejlepší to nechat na doktora, a nepřemýšlet negativně :slight_smile: Jsi těhule a basta fidli :wink: Belíšku, včera bylo chvíli líp :slight_smile: Jinak noncoment :frowning2: Májrnko, vy jste teda cestovatelé, chaloupka sem, byteček tam :grinning: To je žůžo, že se máte kde chodit provětrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Jé já z Májenky málem udělala Marijánku :sweat_smile:
12. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Brééé ráno kobylky, vlastně už skoro poledne :slight_smile:
Tak jsem ráno vyvenčila a pak ještě zalegla, proto píšu až tedˇ,abyste si nemyslely, že jsem se včera fakt zrušila :grinning: Byly jsme se ségrou v hospůdce, kámoška nedorazila, tak jsme si popovídaly spolu a jak jinak než o chlapech:slight_smile: Pak jsme dma dokoukaly ještě můj nejoblíbenější fim s Kevinem Tanec s vlky.
A co vy, co se tady dělo? Koukám,že Andrejka se přesunula do snažilek, tak už? :frowning2: To je mi íto, takže budem bojovat spolu. A Karolka je tam taky :frowning2: Ach jo...ale my se nevzdáme, že ne?
12. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Májo ,supr fotky!!!! Ty jsi mne zas dostala :grinning: Mimíska si řve a Maikl jí v klidu spí na břiše a ta druhá, páníček se koupe a Maikl s pozadím. Tu dej někam do fotografický soutěže :grinning:
12. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Věruško, mě ta fotka Anýska dostala. Je to ádherný, brečela jsem jak želva :slight_smile: Jinak sluníčko, to víš že to nevzdáváme, jsme holky bojovný :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Věruško tak žádný juchání do rána?Aspoň Ti není zle.
Karolko taky skladuje to tvé dítko doma takový poklady :angry: Terka není doma tak jsem jí vlezla do šuplíků :angry: nejraději bych to vysypala nakoberec a utekla.
12. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Peti, taky taky :slight_smile: Já mu dělám ornung pravidelně co tři měsíce a čumí, co všechno je dulžité pro sedmilétého raubíře :slight_smile: Taky to dělám, když není doma, bo on se mi v tom jak přehrabuje jak kura a zachraňuje své poklady, tak radši ho někam vyhodím :grinning: Manžílek už zase odešel neznámo kam?
12. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Věruš ahoj:slight_smile: Karolko, Peťko, já se chcú taky hrabat v šuplíkuuu:wink:
12. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Peti a bude hůř, za chvilku tam bude mít dopisy od ctitelů :slight_smile: Mě nemluv na pokojíček se chystám až v srpnu, až budu doma, tolik hraček a takový binec :confused:
Věrko tak to je dobře že sis hezky užila večer. Andrejka ještě bojuje :slight_smile: vždyť je teprve 9.den. Ona je silná a dojede to do 14.dne. to byla jen včera slabší chvilka.
Karolko chyť hezky kobzolku a udělejte si hezký den, nech to na manžovi, jestli chce nebo ne musí se rozmyslet sám, já to tak taky udělala.
Balli tak Gott byl super, je to jediná star která zvládá slávu na 1*.
Máji fotka super, všichni spokojeníjen Anýsek se nemůže dovolat :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Manžílk si jel ke kamarádovi umýt motorku.Než odešel tak jsem mu řekla,že mu seženu číslo na psychologa.Včera s kamarádem squash,pak pivo,přišel domů mluvil s ním po telefonu,ráno vstal volal mu tentýž kamarád a teď si k tomu samému jede umýt moto :wink: teplej bo co :frowning2:
Majdí není o co stát!To je masakr,to by byl kravál teď ji mít po ruce!Jsem jí aspoň povlíkla ať to má voňavý, když už bordel tak voňavej :wink:
12. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.