• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Dobré ráánko, berušky!!
Tak mám zprávy od Terezky, tak hned dodělám nástěnkúúú :slight_smile:
Májo, no, co to je? Večer neříct ani br noc a ráno tu taky ještě nebýt????!!!!
Tak sluníčka , hezký den všem! Letím do prááce! Ouřada budu až do půl 5, :frowning2:
22. dub 2009 v 06:55  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf, Pronatal Praha, 2xIUI, 1xIVF+icsi + PK ,6mražáčků čeká, v květnu 09 KET!
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09!
Manetka,minulost v Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,přestup do Gennetu Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka - velká bojovnice, odloženo -zatím..
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, ještě nás bolí srdíčko, ale jedeme dááál!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru

HOLKY V AKCI
Terezaa, 1.IVF Stimulujeméééé , 5.4.UTZ, OPU 8.4. ET 11.4. dva kulíškové, kontr.27.4. :wink:
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, ještě 3 sněhuláci spinkaj! KET 12.4.
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce!
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , úplně tichounká gratulace k //:slight_smile:
Petjuna(Petra),Apolinář,1xIVF, malá cystička nás nerozhází , KET bude v květnu, 30.4.UTZ

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF+ICSI,Anička se těší 11.6 na svět! Ve stř 22.4.15oo porodnicový exkurz!!:slight_smile:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně , chudák nemůže papat, další UTZ a průkajda 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, jeden bojovníček, 23.4.genetika
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET,Těhulka, termínek 26.9.09
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, velký UTZ 23.4.
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3., těhulka!!, Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4., //na testúúúú , HCG potvrzeno, gratulujeme!!
22. dub 2009 v 06:57  • Odpověz
Berušky, dobrééé rááánkooo. Peťko, už jsem měla strach, že jsi nedostala zprávu, kde jsme se přesunuly, ale už jsem klidná, jsi tady:slight_smile: Andrejko, tak ať Ti ten den v práci rychle uteče. Jo jo, já mám zasejc nočňucha, brrr:frowning2: Jestli jsi ve spojení s Terkou, že moc držím pěstičky:slight_smile: Máji, kde jsi, holka zlatá? Doufám, že jsi v pořádku. Holčinky, dneska mají padat hvězdy, budu se koukat....
22. dub 2009 v 07:30  • Odpověz
...ještě nikdy jsem neviděla padat hvězdu a jestli ji uvidím, budu si přát jedno přání pro všechny:slight_smile: Takže dnešní noční trávíme na terase, chudák kamarádka, ještě to neví:grinning:
22. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
Krásné a slunečné ráno RODINO :slight_smile: .
Andrej dneska je úřední den tak ať není moc pitomců ale hodných lidí :grinning: .
Bellko dneska jen relaxuj ta noční uteče.Myslíš že ty hvězdy mudou vydět i ve městě na sídlišti?
Petruš děkuju moc.Jsi druhá která mi řekla že mám přijemný hlas.Moc mě to potěšilo :wink: .
22. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Sluníčka, zdravím z rachoty, kolegyně upekla výbornou buchtu, tak se ládujeme, a čekám na první klientíky, kéž bys měla pracdu Regí. Bellí, Terce jsem psala interko, tak zareagovala. Budu nakukovat :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko,holčiny :slight_smile: přeji všem krásné sluníčko jak máme my na Moravě :wink:

Moncaet,teda ty jsi nevydržela,ale je to skvělé,tichounká gratulace a ať čárka sílí :wink:

Majdalénko tak hvězdičky budou padat,tak podud nějakou uvidím tak si také budu přát velikánské přání pro všechny :wink: :wink:

Regíí,se už připravuješ k zubákovi? si mě připomněla že se mám také objednat,ale teda bojím bojím
22. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
Andrejko,nazdárek, klientíci ať jsou milý a mc neotravují a rychle už je 18 ať můžeš domů :wink:

Jsem měla doma ještě jeden test-holky mi říkali že jsem si koupila snad nejblbější co jsem skoro mohla,no nic jinéhov kauflandu neměli-a čárka je o trochu silnější :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
Katy ahoj.No zatím se nepřipravuju.Ono to začne až tak okolo 10.00 hodiny :frowning2: .Já se taky bojím.Korunky mám tak odedveří budu křičet že chci injekci :grinning: .
22. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky, tak už se probouzíte:slight_smile: Regi, nevím jestli půjdou vidět na sídlišti, ale snad ano. I když je obecně známo, že ve městech jsou vidět hvězdy míň, díky pouličnímu osvětlení, kterého je tam hodně.
22. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno všem, Andrejka už informovala, tak jen přeji krásný den. :slight_smile:

PS:Neměla jsem internet proto ta časová prodleva, jinak velká gratululace všem novým tehulkám. :wink:
22. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Terko ahoj, držím mocinky pěstičky pro štěstí, ať se přidáš k těhulkám a držíte nám místečka:slight_smile:
22. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Regi neboj, určitě budeš mít zoubky v pořádku:slight_smile: Máji, kde se touláš??? Andrejko, ať Ti to uteče a samé příjemné klienty:wink:
22. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
Regí,to já nikdy neměla zase injekci,se bojím že to bolí taky.Moje heslo u zubáka je nedívat se co bere do ruky a mít papírový kapesníčky v ruce-se mi potí ruce.

Ahoj Terko,děkujeme a tfuj tfuj ať se přidáš k nám :wink:

Majdí,mám dotaz ohledně měsíčního kamínku,jsem si ho prohlížela a je takový divný,jako kdyby víc zakalený a trochu má rýhy jak pukliky,myslíš že je to jak občas do sebe cinká s ametystem?
22. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky Terko.Moc moc moc držím palce.Tahle stránka je hooooooodně nakažlivá tak ty se taky přidáš :wink: .
Katy injekce nebolí.Na to že já jsem poserotka tak ta mi nevadí.Jen to jako tlačí ale když to přichází pak k sobě tak to vůbec nebolí.Spíš jako brní ale hrozně lehounce.
22. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Katy, umyj ho ve studené vodě, nech ho oschnout (neutírat) a dej ho nabít na měsíční světlo. Asi je unavený.
22. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Hezké ráno všem přejůůůůůůůůůůůůů:slight_smile:
Já jsem se dnes vyspala nějak nakřivo, hlavinka trochu bolí, tak doufám, že se to víc nerozjede. Musím obvolat dnes víc věcí, tak asi z toho mám velkou hlavu:slight_smile:
Petí, držím dnes palce, hlavně pohodu a klid na duši.
Andrej, atˇti to v práci rychle uteče.
Monči, budeš testovat i dnes? Určitě tam zase bude:slight_smile:
22. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Jinak jestli je i popraskaný, tak se má zakopat do země, aby se uzdravil, ale snad bude ta první očistná kůra stačit. Jinak já mám na krku ty kameny v různé délce, aby o sebe neťukaly.
22. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Holky, mája asi ještě spí, ikdyž touto dobou už má icq zapnutý, ale dnes ještě ne. Kdyby se něco dělo, tak by mi určitě písla na mobil.
22. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
Majdí,děkuji jdu na to a večer ho hodím na balkonek :wink:

Regí,jednou jsem ju chtěla,ale paní doktorka mi to rozmluvila,a vydržela jsem to a pak ještě dva kazy,takže za jednou tři a ten první bolel nejvíc,ale pak v pohodě.Tak se neboj,taky to bude ok :wink:

Věruško,ahojky,hlavinka bolí?to je z těch rychlých špuntů jsi se přepila,co? :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
Já jdu zase péct buchtu. Možná se tu staví přítelův děda a odpoledne přijde extchýně s extchánem, tak se musím vyšvihnout:slight_smile:
Nějak mi uniklo co Terezka? Jde na utz?
22. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
Katy, asi to bude tím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak je tobě, těhulko?
22. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
Majdí,když já je mám na jedné šňůrce,mě se hrozně motaly do sebe,ale asi to tak udělám.Jdu dnes na oběd s mamkou,tak si koupím ještě jeden. Mě když bolí ten podbříšek hodně a dám si kámen na břicho tak to povolí,jestli je to kamenem nebo psychikou nevím,ale hlavně že to funguje :wink:
22. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Bellko kéž bys měla pravdu.Mě nikdy zuby nebolí ale ten den co mám jít mě bolí všechny.
Katy já mám hrůzu z vrtání.Ten zvuk a ta bolest.Já mám zuby dost citlivé a hrozně mi krvácí dásně.Už jsem vyzkoušela úplně vše ale nic nazabírá.
22. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Věruško, foukám na hlavěnku, ať nebolí. Taky si myslím, že Andílek ještě spinká, o půlnoci tady ještě byla, tak teď to dohání:slight_smile:
22. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Věruško,ty jsi ale kuchařinka,bych si měla vzít příklad z Tebe,jsem doma a nic neupeču :confused: chystám se na táč s rebarborou a drobenkou,mňam,tak doufám že na trhu dneska nějakou seženu :wink:
Mě je fajn,většinou do odpoledne,a na večer je to horší,to mě pobolívá břicho a je takový veliký a nafouklý :unamused:
22. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky Věruško.Včera to byla asi pěkná jízda co???? :grinning: Zase budeš péct jo?Co dobrého dneska?Přídou EX a ty se chceš vyfiknout?Docela ti sluší to co máš tady na té fotce :grinning: .
22. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Regi, já mám ze zubaře panickou hrůzu, taky jsem si s nima vytrpěla své a bez injekce ani ránu, dr. mě dokonce hlídá, abych nezkolabovala a byla jsem na preventivce minulý týden a překvapení, všechno v pořádku, tak Ty budeš mít taky všechny v pohodě:slight_smile:
22. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Věruško, Terezka měla 11.4. ET, Andrejka už to dala do tabulky:slight_smile: Katy, možná jsem praštěná, ale věřím v účinky těch kamenů a hlavně, když tomu věříš, tak je ta dobrá a léčivá síla dvojnásobná:slight_smile:
22. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
No uvidíme.Když se pak neozvu tak jsem TUHÁ a nebo ve špitále.Já mám totiš takovej ten problém co měla v KAMEŇÁKU ta tchýně Laufra.Když mám dlouho otevřenou pusu a nebo moc tak jí pak stěží zavírám a přeskakuje mi tam.Proto nezpívám v OPEŘE :grinning: .
22. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.