• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo a dneska přijde dělovka :rolling_eyes: , má se rozdávat vyúčtování za byt, jsem napnutá jak struna, snad to nebude darda vyšší 5-ti tisíc.
27. dub 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak já su dopol doma, mrcha je fakt sviňa, se tu svíjím od 5, už fakt nemůžu. Tak doufám, že už to brzy povolí, ve 12 musíme vyjet a já se musím dát do kupy, což je zatím nemožné.
27. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
terezaa napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Andrejko, tak stále mi nelze psát na stránky, už jsem zpátky z krve, pro výsledky jdu na 12:30hod.
27. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Máji, zatím v Práglu svítí sluníčko :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj Andrejs, svítí jo? Tak to je v poho :slight_smile: Co to máš za mrchu? :confused: Algifenový kapky jsis vzala? Určo jo, viď, ale už jsi asi proti nim imunní... Tak ještě nahřát břuch, to mně pomáhalo. Jééééžiš, ona zas ta mrcha bude docházet i k nám :rolling_eyes:
To jsm ezvědaví na Terku.
27. dub 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
dobré ráno berušky moje. Karolce přeji krásné sníky :slight_smile:
Andrejce klidné testování neboj vy to zvládnete :wink:
Majinko Satanovi vše nej k jeho prvním narozeninám :dizzy_face:
Terezko držím palečky at je krev pozitivní :slight_smile:
Beluško ahoj pořád ti to nejde :frowning2:
Ahoj Katy, Marky, Ivy, Petruš, Regí všechny ostatní berušky moje :slight_smile:
Ahoj Věruško poletucho naše :slight_smile:
jestli jsem na někoho zapoměla moc se omlouvám :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
AHOJKY RODINO :slight_smile: .
Tak já se také připojuji ke gratulaci.Vše nej nej nej a jen samé dobré papání :wink: .
Věrko tak to je super.Hned jak budu moct tak jí vyzkouším.
Tak jsem se zrovna vrátila od doktorky a zítra už nastupuju do práce.Už se moc těším.Konečně pohyb a kila pudou dolů.
Andrejko moc drřím palce ať vše dopadne tak jak si přeješ.
27. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Satan má gratulantů :grinning: , děkuje Lůce a Regíííínce :zipper_mouth: :dizzy_face:
Bellka nám odfrčela do obchodu pro byinky a dárek, tak snad nám brzy písne.
o vaříte dneska? Mamka mi poslala další prsiska, tentokráte syrová, k tomu Hermoš a broskve, tak spáchám mňamku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Regí takže zítra směr práce už se těšíš? :wink: Já vařím pečený bůček branborový knedlík a zelí :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Lůco už se moc těším.Jsem ráda že už pudu konečně něco dělat.Taky už začnu pomalu cvičit.
Já mám od včerejška gruzínský játra ale budu ještě dělat zapečené těstoviny.
Májo jak je dneska???
27. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Vy si vyváříte, jak o nějakejch svátcích :slight_smile: , ale pravda, každej den je svátek.
Co to jsou gruzínský játra? :confused:
Regííí, docela Ti závidím, dostaneš se mezi lidi a začneš mít taky jiný starosti a trošku rozhled o světě. Zatím co já tady budu otupovat dál :slight_smile: .
JInak dneska je mi zatím ok, břicho sice hodně nízko, ale to už asi lepší nebude, musím na sebe dávat pozor a moc nelítat. To víš Regííí, že číhám po vysavači, ale byla jsem upozorněna, že vysávání a další namáhavější práce jsou v tomto stádiu, kor při již sestouplém mimískovi, nejlepší cestou k omotání si pupeční šňůry kolem těla bo nedej Bože krku, tož na to musím myslet a sr...t na vysávání. Však v těch chlupech a drobečcích se taky hezky žije :grinning: Dneska to manža zvládne, blbě to všechno vyšlo, stěhování, zahrada u mamky jeho, prostě všude něco potřeba a na domácnost nezbývá čas.
27. dub 2009 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
Regí ahoj.S kilama mi ani nemluv!Včera mi zrovinka povidal manžílek jestli jsem nenabrala,že mam pěknou zadnici. :angry: Fuj je to hnus.Já si na tomhle moc nezakládám nikdy jem nebyla vyloženě hubeňour ale to o se mi valí přes kalhoty je nepříjemné.
Andrejko mám s MS problémy od 16,jen antikoncepce mi docela zachrnovala :unamused: tak ať to brzy přejde :wink:
Ahoj Lůco
Mam tady neteřinku tak moc nestíhám.Včera jsme se byli podívat na vzorový dům.Moc pěkný a moc drahý :grinning: Celý večer jsem pak ležela a stavěla.Fakt náročný.
27. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Májinko prď na to,vlez na balkon s noťasem ať nečucháš prach a hotovo :grinning:
27. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Petjuno, kašli na kila, hlavně, že jsme zdravý :wink: Ale nějaký cvíčo neuškodí, já teda tělu nikdy moc zabrat nedávala, ale jak jsem chodila ten měsíc a půl na Vacushape, bylo to super a cítila jsem se strašně dobře, pokaždý jsem dorazila domů celá upocená a příjemně unavená, ale asi mi to hodně pomohlo. Taky jsem rychle zhubla myslím 7kg.
Stavíš dům jo? To je makačka co? Já pořád stavím tu koupelnu, ale asi z toho houby bude, málo kaček, ale já to nějak vymyslím...
27. dub 2009 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz
By mě odnesl větor :grinning: Ale prádlo je třeba pověsit, tož na něj vlezt budu muset...Jdu na to a naláduju hnedka další várku, ať to odsejpá. To zas zahučí do prajdy celej Perwoll :sweat_smile:
27. dub 2009 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Májo já ti písnu recepet jestli chceš.Je to jednoduché a hlavně zvládne to i chlap,protože to vařil Kája :wink: .Moc tě chválím že nic neděláš.Ono se to nezblázní.Přednější je mimi a pak někde dál je úklid.Já myslím že to u vás určitě nevypadá jako v těch dílech na Barrandově (MÁTE DOMA UKLIZENO?).
Ahoj Petruš.Jo to jsou naši chlapi.mě zas říká buřtíku a to mě štve vís než kdyby mi řekl že jsem přibrala.Já to vím že mám kila navíc ale tohle mě štve.Vím že to tak nemyslí ale jsem pak :angry: :angry: :angry: .Odpoledne jdu na nějaký nákup.Musím nějaká trika.Tepláků mám dost :grinning: :grinning: .
27. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
Regí pošli, budu ráda.
Jo a můžeš mi poslat i nějaký tepláky, mám jen jedny a už vypadaj opravdu katastrofálně :slight_smile:
Ježiš, já ten Barrandov ještě neviděla, dávaj to ještě? Kterej den a v jakou dobu? To by jsi se divila, jak to tady vypadá, stále stopy po zedníkovi, k tomu po malování, do toho chlupy a ještě ostatní bordel. Ale co, až se dodělá pokojík, všechno se to vysaje, vytře a bude zas čisťounko, snad už zítra ráno :wink:
Holky, do mě chlap taky občas rejpne, chytne mě za špekouna a zeptá se mě:"ženooo, co to tady máš?" Vrhnu na něj vražednej pohled a jen mu odvtim:"podivej se na sebe a nerej" a jedeme dáááál :grinning: Ať si najde nějakou chrtku a dá pokoj ne? :grinning: Když jsem byla chrtka, si to měl užívat, musí vyzkoušet i nechrtku :grinning:
27. dub 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
No poslala bych ti tepláka ale měla by jsi je jako kraťasy.Já mám jen 155 cm tak nevím nevím :grinning: .
Dávaj to ještě.Od pondělka do Pátku od 17.00 ale jestli jsi to ještě nevyděla tak nedoporučuju u toho nic jíst a ani pít.Ze začátku je to docela hnus.Já už se dneska jen směju :grinning: .
27. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
GRUZÍNSKÁ JÁTRA
500g vepřových jater (klidně i kuřecí),2 papriky (červena a zelená),1 cibule,2 stroužky česneku,sůl,pepř,podravka,špetka chilli koření,hladká mouka,sýr eidam,2 rajčata.
Cibuli zpěníme na oleji a zprudka na ní opečeme játra na kostičky.Opečená játra zaprášíme moukou.
Rajčata a papriky nakrájíme na nudličky.Nasypeme je k opečeným játrům.Přidáme česnek a podravku,osolíme a opepříme.Krátce podusíme aby rajčata a paprika změkly.okořeníme chilli,podlijeme vodou a trochu zahustíme.Játra na talíři posypeme strouhaným sýrem.
Příloha:Rýže.
Tak tady to je Májo.Snad budou chutnat.
27. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
27. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Jen jsem zkoušela spojení a už funguje. :wink:
27. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky Terezko.Tak co ja jsi dopadla????
27. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Terko, tak už Ti to jde? To je super.
Regííí, to vypadá mňamózně, dlouho jsm ejátra neměli, ale ještě počkám po těhu, bych si je dala hned, ale musel byje někdo uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak hlásím, že jsem pověšená, v pračce se už točí polštře, to bude vůůůně. A manža mi právě hlásil termíny pohovorů na práce, snad něco z toho vyjde, bo mě už hrábne.
27. dub 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Terezko to je dobře že ti funguje aspon napíšeš jak dopadla krev :slight_smile:
Regí játra vypadají super asi je vyzkouším :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
ahojky holky tak jsem přijela od dr byla jsem na krev a pak jsem čekala 2 hod na zprávu hruza fakt .jinak tu strašně fouká :dizzy_face:
27. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Baf, Terezko ahoj, tak ti držím palečky, jen samé dobré zprávy :slight_smile: Já se z těch nočních picnu, už jse zase vyspaná :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Všechny Vás zdravím a děkuji, že na mě myslíte, Regí jak psala Andrejka zatím nevím, ráno jsem byla na krvi a ve 12:30 jdu pro výsledky, ráno tam se mnou byly 2 pani, které měly transfér stejný den jako já a bohužel ani jedné to nevyšlo,moc velké šance si nedávám, i když naděje umírá jako poslední.
27. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky ta játra jsou vynikající a hlavně když je někdo udělá.To je pak žrádlo :grinning: .
Ahojky Karolko.Já jsem taky vždycky takhle brzo z postele.To znám.Teď pudu 3 dny na ranní a pak mě čeká noční.Jsem zvědavá jak dopadne ranní a kolikrát zaspím :grinning: .Jinak jaká byla šichta???????????
Už jsem to našla Terezko.Určitě dopadnou dobře výsledky.Hlavně nám to písni hned jak budou jo????????????
27. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Regí, jasně, že dám vědět ať už výsledky dopadnou dobře nebo špatně.
27. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Stav větru na českých luháh a hájích u nás taky fouká a moc, stromečky se klátí, papírky poletují po silnicích, už se zvedám, zvedám ke komu mužu přiletět? Danuš na co ti brali tu krev? :wink: Já jsem trošku pomatená, já mám vysoké FSH a proto prý neotěhotním, ale někde jsem četla, že kolísá, to mi ten doktor neřekl, budu muset se někde zeptat. :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.