• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojda berušky moje.
Andrejko je mi to líto :frowning2:
Máji malá byla s tatínkem ve Vyškově v dinoparku a byla nadšená :slight_smile:
Karolko je to někde u Orlové směr doubrava je to čerstvě otevřené :wink:
12. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Karolko, a jsi si jistá, že si blonde háre dělá prdel???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Hele, hele, vrať se tahat žížaly :grinning:
12. črc 2009 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz
Strana 500, olalááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
12. črc 2009 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se chystat na poslední noční a zítra hurá směr dovolená :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Lůco, pojď k nám do Kaufíku, tady se v noci nechodí a užij si hlavně dovolenou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hodně fo´tte, ať máme s Kobylkama na co koukat :wink:
12. črc 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Prej žížaly :grinning: :grinning: :grinning: . SE zase řežu! :grinning: Kdyby žížaly, žáby tu skáčou ve velkým, to mě drtí, mám z teho skorem fóbiju. Vyskočej si, a čučej na mě a vůbec se mě nebojej. Hele čučela jsi na zprávy, blondínko? :grinning: :grinning: Prej chcete v Třebíči mít nedělní klid, aby se neřezalo, nesekalo a pod. No, to nevím, s tím Tvým luxem :grinning: -

Luci, ahojda. Jsi hodná, vyjde mi to příště!! A když ne, tak si laskavě kobyly uvědomte, že já už vlastně su těhotná, bo za dva roky se mi narodí adopťátko. No, vy to budete nosit 1O měsíců, budete blejt, tloustnout a blbnout:grinning: , a jááá, jááá budu hubnout, a vůbec nebudu mít porodní bolesti, a mimi mi daj na stříbrným podnose :grinning: :grinning: :grinning:

Opravdu moc děkuju za to, že jste to se mnou sdílely, a sdílíte. Díky rodinóó´!!
12. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dámy, za okamžik nastane ten vzácný okamžik a Mája se po neskutečných deseti měsících ponoří do vanýýýýýýýýýýýýý, konečně!!!Dítě jsem udala tátovi, bo furt kvílí a jdu na to. Miluju pěny Radox a ještě jsem si tam frkla olejíček Aviril, pamatujete na něj? :grinning: Sestřika, když tu byla okouknout mimísku, tak mi řekla, že není ok pro mimíse na potírání, že je lepší jakýsi krém z lékárny, ale že jí to můžu dávat do vody, to že je super, bo sobě prej klidně celou lahvičku. Tak jsem si tam půlku vylila, juchůůůůůůůůůůůůů :grinning:
12. črc 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, na chajdalupě bylo taky plno kuňkalek. psala jsem vám, jak probíhalo satanovo první kupání? :confused: Ten hňup vidl prvně kačenky s kachnou a jak na ně dorážel, tak hodil držku z mola :grinning: , neutopil se, ale vylezl se suchou hlavou, tož nevím, jak to vykouzlil :slight_smile:

Andrejko, pravda, pravda, štíhlá samyce pak vyjede s kočáááárem po Prááááglu, wochou!!!! (To je nový okoukaný výraz a je to juchů :grinning: )
12. črc 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
Kua teda, nemůžou dělat te noťase vodotěsný? Co já si tam bez vás počnu, omg. Už jsem zapomněla, co se ve vaně dělá :confused:

Tož jdu plavat, kdybych se nevrátila, tak jsem se samým štěstím utopila :wink:
12. črc 2009 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobyly :slight_smile:
Andrejko, já se těšila, že ta tvoje mrcha zaleze na 9 měsíců a ona - sviňa jedna -zase dorazila :angry: To je mi vážně líto, ale to ty víš :wink: Hlavně, že je další plán. A září ? :slight_smile: :slight_smile: To do toho snad půjde i ségra :sunglasses:
Jinak zdravím píchající Bellku, která už tu smůlu prorazí a pak už se bude jen těhotnět!
Ahojky i ostatním.
Karolajko, Marký, Petjú - ti chlapi mizerný!!! Ten můj místo, aby byl rád, že jsem přijela, když ser... :grinning: kudy chodí, tak prudil. No to je jasný, že když je ouvej chlapovi, tak je problém na světě a za všechno můžu já. Ale já se usmívala od ucha k uchu :slight_smile: :slight_smile: a nenechala jsem se rozhodit. Popíjela jsem slivovici na dezinfekci, protože lepší vožralá, než infikovaná bacilem.A to vám byl hned ten svět růžovější a veselejší :slight_smile: :grinning: Jsem teda v jiné situaci, než vy- samo, ale užila jsem si dřív taky svoje. Když byly nemocné holky nebo já, tak nás klíďo nechal v Praze a jel si na chaloupku k rodičům jakoby se nechumelilo. Prý to přece zvládnu. A teď, když je tam on sám s holkama- no, pozor, není úplně sám - má tam svoje rodiče v baráku, tak na svá slova zapomněl.Tak jsem mu řekla, že to přece zvládne, i když se z toho asi dál pos..., ale dokáže to, chlapec. Snad si myslí, že já tady dělám bůh ví co :grinning: Ale asi bych to " bůhvíco" měla vyzkoušet, aby měl důvod se ksichtit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No prostě, chlap. Ale podobně, jak říká Andrejka - jsou dny, kdy ho miluju a dny, kdy si musím připomínat, že ho miluju :grinning: Tak holčičky, ať si to nemusíte tak často připomínat :angry:
12. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj Martí aha tak to jsem ráda,že jsi nám to vysvětlila,j si někdy myslím,že ho nesnáším a to si mam jen připomenout,že ho miluju páč už jsem to zapomněla??? :grinning: aha tak dík :grinning:
Máji se neutop,taky bych šla ale ještě nějaký týden vydržám :wink:
Andrejko to je mi líto,že se ta svině ozvala ale příště nevysazovat dřív než dorazí ms nebo až 11 den jasan :slight_smile:
Majdí co Bellka přepapaná viď?
12. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Hezkýýý večer kobylkýýýý. Za chvíli k vám přijdu na dýl, ale teď se dívám na čt2, jslou tam pořady o žížátkách:slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jsem zpět, byla to balada, vylila jsem tam i tu druhou půlku oleje a jsem jak olejová skvrna, mega skvrna :slight_smile:

Jdu dojest bábovku, ne celou, jen ukrojený kousek, omg.
12. črc 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky ještě jsem musela najuknout :slight_smile: Vy mi stoprocentně spravíte náladu :slight_smile: Žížalky, vana s olejíčkem a Kaufland jako dovolená, to bych brala hned :slight_smile: Andrejka bude 2 roky těhule a rodit bude někde u stříbrnýho podnosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přeji všem krásný večer Belce, Andrejce bazénové, Máje vanové, Luce pracující, Věrišce poletušce/ to ž ti nikdo neodpáře/ a Martě, jsi hodná, že mezi nás přijdeš, Peťce, Katy, Katce a Marky, a všem všem :wink:
12. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Když máááš v chalupě orchestrióóóń.... :sweat_smile: :sweat_smile:
Ahoj berušky. Péťo, kdy se Ti vrátí Terka? Marti, tak ségra bude spolubojovník! To je moc dobře. A co, Bérno bude?? A Natívek, či jak? Věruška čučí na žížata.. Mája rozpouští špíínu :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Dobrou nocinku,holky,tak já pěkně udělané nehtíky na nožkách a ručkách a dokoukáni Chalupáři a chystáme se hají,no zítra valím do poradny a doufám že triply budou ok a trošičku doufám že se mimi ukáže s roztaženýma nožičkama :wink:

Přeji pěkné sny a klidnou noc a Lůcy pěknou dovolenou :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se zeptat? Reagoval tady někdo lépe na Menopur než Puregon a Gonal?
Mám 2 IVF za sebou stimulace pur a gon a reakce nic moc. Tak teď mě čeká IUI s menopurem, tak jsem zvědavá. Prý někdo na menší dávky reaguje lépe. Zažila to tady některá? díky
12. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jééééééé, Kačer zítra uvidí možná pohlaví, jéééééééééééje, byl to ten slavný den.... :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
Pěkný večer, kocúrci:slight_smile: Karolko, Katy, dobrou nocku a krásné sníky:slight_smile: Luci, ať Ti ten poslední nočňuch utíká a hurá na dovču! Lucik32, bohužel Ti neporadím.
12. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Lucíku neznám takže neporadim bohužel :wink:
Katy držím palečky ať už se prdka nestydí :wink:
Karolko papa a krásnou noc :wink:
Andrejko huž je doma,vždyť je neděle mam i Bajunku :wink: byla jsem za nima na chatě.Trávila jsem tam dětství a bylo mi tam kásně takže super vzpomínky ale chybí tam děda a babička :frowning2: leta tam nikdo nic neudělal takže lítaj skříně oknem a hadry do pytlů.No měla jsem snahu pomoci ale zrovinka dost těžkým pérknem,nechci dělat nemocnou no.Jenže teď mi bolí břich.Jirkovi jsem řekla,že jsem tam nic nedělala,by hudral.No tak jdu zalíst do pelechu.
Jo ještě něco než jsem jela na chaloupku byli jsme s manžou na obídku.On chtěl na motorce,já pak rovnou na chatu takže vozem.Byli jsme jak milenci kteří se sešli před restauračkou a zase každý zmizel po svém,romantika jak hovado :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Peťko, tak vidíš, i rande jste si udělali:wink: Pěkně se vyspinkej, těhulko:slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Peti ta romantika jak hovado mě dostala. Já se z tebe picnu :grinning: Ještě jsem nakoukla, bo mi chyběl Belíšek ke štěstí a teď huž mužu jít spát :slight_smile: Jinak katy mimi určo bude chtít vidět ty nové nehtíky, tak ti za to ukáže bimbáska, nebo pipinku, máš to padesát na padesát :slight_smile: Určitě :slight_smile: Věštěním bych se mohla živit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
12. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Karolkooo, krásně se vyspinkej, kočičko:slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Tak se to hezky slejzá.. Belí, ahoj. Karolajnko, já chcu vědět, jak Ti je! Mája huž je utopená??? Péti, tak se budeme buzerovat hezky vzájemně :grinning: . Tak prkna jsi tahala, teď zase Ty dostaneš!
12. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Andruš ahoj, s tím adopčátkem na stříbrném podnose jsi to napsala mocinky krásně:slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Boože můj, ona tahá prkna...a pak si hraje na milenku :slight_smile:, pěkné, pěkné, až teda na to prkno, bys zasloužila tým prkeniskem přetáhnout.

Máme tu duchy, blejská se nám v obýváku :confused:.........................dobrý, dělaj to titulky v telce a my tu čumíme z kama to jde :grinning:
12. črc 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tak poslední vzkaz pro Andrejku, dneska mi bylo řečeno, že druhé dítě chceme oba a že příští měsíc snad IUI :slight_smile: Asi to bude lepší nechat na doktorech, protože sexování podle plánu mojemu samcovi nevyhovuje :angry: Tak mi to totiž řijde, pokud se to týkalo jen mě, takto bylo v pořádku, ale pokud se musí zapojit i on, tak je to prý psychicky náročné :wink: Prostě chlap a k tomu není co dodat :slight_smile: A jak řekla Peťa, ten sajrajtík potřebuji :grinning: Jinak díky vám je mi líp a líp se mi snáší jeho chlapské nálady :slight_smile: Papa dupko
12. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jo Peti a za ty prkna jsem tě taky chtěla srdnout, ale jsi těhule, tak tě budu šetřit :grinning: Nezbedo
12. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Andrejko, poslala jsem Ti to, al musíš si to zkopnout.

Kde je ta Věruška, pořád čučí na tu bednu, omg?

Já ráno vstávám před pátou, bo v 5 musíme být před agenturou a starouš odfrčí. Muším jet s ním aj s mimískou, abych si vzala nahoru zas auto.

Dneska mám ten popel bo co to je, s tou Andělou :grinning: , ale asi ani nevydržím, ta vana mě zubožila.
12. črc 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.