• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko, to je dobře, že jste si to vysvětlili, sex na povel je zabiják, známe :unamused:
12. črc 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Karolkooo, to je moc dobře, že už konečně víš, na čem jsi. Hurá. A teď už utíkej spinkat a krásné sníky:slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Noubády is hýýýýýr :confused:
12. črc 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, nevysvětlili, já to nějak vydedukovala, protože na IUI chce jít a dneska chtěl sexík :sunglasses: Mě štve, že mi ženské, bychom docílili svého, musíme být diplomatky a čekat, zda to vyjde a chlapi, jednají jak chtějí. To je pro mě unavující :unamused: Ale s tím nic nenadělám :angry: Jedině ho zabít a zakonzervovat ať mám komu nadávat :grinning: OMG. Bobrou noc
12. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Vloženo foto s Anýsem a s Agátou z dnešní lááááávky :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
No jo vždyť já vím,že jsem to neměla tahat,už to neudělám slibuji!!Slibuji dnes předevšemi jako jiskra jasná,že už nebudu tahat těžká prkna :wink:
12. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Huš jsem konečně tu.
12. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Zavřeme do konzervy, zavřeme do konzervy......z čeho to je? To byla nějaká písnička....
12. črc 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
My jsme malé pionýrky, máme ještě malé dírky, až budeme svazačky, budem chodit za Kačky...to známe JISKRO!!!Dostaneš na prdku.
12. črc 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko než ho zabiješ,nezapomeň vyždímat sajrajtík :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Helou Věruška...

Andrejka se někde zasekla bo co?

A budka už taky nějak dlouho mlčí...
12. črc 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Na jedničce spolužák, omg :grinning:
12. črc 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
Na prdku????? :confused: no to je vidět,žes mě neviděla,mam pořádnou PR... ale na tebe čučim jako blázen,ty jsi zase hubeňour :confused: jakpak to dělá potvůrka podivná :wink:
12. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Fotí se z dálky, fotí se z dálky, jak ministr války, jak ministr války :grinning:
12. črc 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
Budka kouká na Tvé foto, proto mlčí. A jsem nějaká unavená, asi půjdu na kutě.
12. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Věruško ty zvířátka byly krásný,mi se kvůli nim rafli.Mi volal ať jdu koukat já joooooo a dřepim tady a on pro mě přišel,že tady čučim na kraviny a ať se jdu koukat,no tak jsem poslušně šla :wink:
12. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Úplně vidím, s jakým obličejem jsi poslušně šla na tu telku:grinning:
12. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jsem mrtvá a ještě se jdu venčit a pověsit prádlo do pr...tak papa a zítra, dobou noc :pensive:
12. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Bellí nejen obličej ještě jsem si i něco myslela :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdu na Andělin popel, prdky bááááááááááááááááááááj :zipper_mouth: :dizzy_face: , pěkně se vychrunděte a nezapomeňte ráno vstát, bo Kobyla čeká, ííhahááááááááá,

Andrejko, kdyby se Ti to otevřelo ještě letos, tak popiš :grinning:
12. črc 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
Tak vás pomalu dočítám.
Andrejko, nekomentuji...,jen ti přeji stále takovou pozitivní náladu.
Karolko, tak manže je psychicky zdeptanej? Tak hlavně, že už aspoň víš na čem jsi, to je hlavní.
Mája si dávala vanu, se ti přiznám, já si jí od ledna ještě nedala a to jí taky miluju!
Jakou neděli měla Belluška? A co Peťka?
12. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Taky se nemeješ? :grinning:

Tak to pěkně debilně začalo, omg, jdu si pro prdku :unamused:
12. črc 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz
Petíí, u nás to bylo naopak,já zas furt volala na Míšu ať se otočí od PC a dívá se a on zas,že se nemůže ani otočit, bo má bloklá záda a navíc tu něco šmudlal.
12. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Na co to čučíš? Jen se sprchuju,bo se mi nechce večer vždycky drbat vana po Mikísovi :grinning: Jak ses dnes měla na výletě? Fotka je pěkná, teda tra pani s mimískou:slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Jsem se sekla, bo jsem se stěhovala do pelechu, ještě vyzubit zuby, bo jsme ďobali broskvičku, vyvětrat Tairunku, Honzík šel přikrejt bazén, a já huž jsem zachumlaná..
12. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj Andrejko, vy jste ještě na chalupě? Kdy jedete do Práglu?
12. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj Věruško, poletuško :slight_smile:
Karolko, tak to jsem ráda, že sis to sama vyložila :slight_smile: To je nejlepší: sama si vyložit, přeložit, sama se utěšit, sama se oplodnit sajrajtíkem :slight_smile: a sama zvládat těžkou psychiku - nedej Bože tím zatěžovat CHLAPA. A až budete mít to miminko povyrostlé, tak si zcela samostatně bez psychické újmy na manželově křehké psychice najít milence :grinning: :grinning: :grinning:
dobrouuuu nočku :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Anděla rodí jako králík ,teď řikali v tv :grinning:
12. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Teda teoretičko, to je komentář a ta rada nakonec stojí za to!
jak se má ségra, Prý půjde asi taky v září do dalšího pokusu? Kolikátý vlastně už má?
12. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Tak mi to zase padá, asi začnu co nevidět zuřiti. Jinak vám už pěkně dlouho píšu, kdybyste náhodou nevěděly:grinning:
12. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.