• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Věruško :slight_smile:
Ségra by měla jít do 4tého pokusu, ale ten 3tí měla minimálku, a tak netuším, jestli se to počítá jako celé IVF
:frowning2:
Stojí to za starou bačkoru, ale hlavně se z toho fakt nezbláznit :wink: Ty půjdeš taky v září?
12. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
Věruško, teď by měla jít do čtvrtého, posledně měla minimálku, tak nevím, jak se to počítá :unamused:
12. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Karolko, já jsem určo ta poslední, která by se chtěla zastávat Tvého mužského, kterej Tě takhle neandrtálsky deptá, ale výjimečně muším, bo opravdu se nesmí podceňovat napojení mužského péra na mozgovnu, i když se často mluví o opaku. A já jsem si říkala, kdyby fakt chtěl dělat naschvály, tak jde do hospy nebo tak něco, ale aby se samec dobrovolně vzdal sexu, když by ho mohl mít, tak to muší mít důvod v mozgovně. :grinning: To si fakt myslím. Promííň, nechcu mentorovat, opravdu to píšu jen a jen proto, aby sis nepřidělávala ještě víc problémků, větršina chlapů se prostě na povel neudělá, jen se o tom málo mluví, páč kterej chlap to přizná, že..
12. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojka holkyyyyyyyyyyy,
Karolko u Tebe myslím teda u tvýho chlapa by bylo nejlepší kdyby jste si dali ten"sajrajtík"zamrazit a to by mohl mít nálady jaké chtěl vždy by vzali ty zamražené a on by u toho nemusel býti.My to měli taky ze zmražených protože neustálé kabinky.......,byly pro mého manžela který je o 30let starší než já šílený stres.
Čtu Vás každý den jen s tím psaním je to horší jsem teď nějaká unavená, ale zatím Sophinka ok dneska se celý den pěkně hýbe šikulinka moje už se na ní taaaaaaaaaaaak těším.
:slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Mně to zatím nepadá, ale už blbnu :slight_smile: Odesílám dvakrát Věrušce tutéž odpověď, no opakovat, opakovat, opakovat - co byste chtěly od úči? :slight_smile: :grinning:
To je smutný film, na který se dívá Mája.
Kobylky, padlo na mne spaní, tak se s váma loučím . Zítra všem krásný den, mája dobré brzké vstávání, Kačerovi dobré výsledky a všem odstatním co zítra něco mají, ať se daří.
Brou brou
Koťátka, jdu spinkat. Očička se mi zavírají, hubinka otvírá, kobylka padá. Přeju brou nocičku a krásné sníky:slight_smile: MVR, sluníčka:slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ještě zítra držím paluchy Regíínce. Byla tu vůbec dneska?
Teoretičkom dík za dvojí odpověď,ale taky nevím jak se to počítá.
Bellí, brou
12. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Holky, Regínky tu za celý den nebyla, snad se něco neděje?! Kočko, zítra velké tfij, tfuj:slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj Hani, pozdravuj Sofinku :slight_smile:
Andrejko, asi máš pravdu :slight_smile: Můj by mohl furt, a když jsem se rozhodla, že ho uštvu :slight_smile: zase pro změnu já, nějak se mu nedařilo :frowning2: Asi se obecně chlapi bojí toho, že by jako SAMCI zklamali. Proto není, dámy, od věci - míti pro tyto případy železné zásoby. Jenže se obávám, že to tady ani jedna nemáme, že?
12. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Věruško, Beluško, dobrou noc :slight_smile: Věru, do Práglu nefrčíme, jen Honzík ráno do práce a večer zpět za mnou. Já mám ještě neschopenku, a jelikož ten další týden máme dovču, už delší dobu nahlášenou, Honzík to měnit nemůže, bo kolega tam nebude, a já si protáhnu teda neschopenku, a apsoň mi zbude víc dovči.
Bellí, tak co kotě, už to háže ty hormonky, viď? Dneska jsem Ti chtěla vyfotit umyvadlo po Honzíkovi, bo spravoval střechu ňákým asfaltem či co, a pak se jal mýti si ruce v bílé koupelně :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla pozdravit haní, a její Sophinku. To je fajn, že se máte dobře:slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Regínko, zítra na tebe myslím, snad je zatím vše OK?
Katty, zítra dobré zprávičky a překvapení mezi nožkama :slight_smile:
Všem dobrou a pěkný týden pracovní :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ještě zkouším, jestli mi to nespadne. Háže Andrejko, háže. Pěkně se vyspinkej, v rámci možností, zlatíčko:slight_smile: Věruš, brou brou, ovečko:slight_smile: Hani, taky zdravím i se Sophinkou:slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
Jejda, taky máte nepraktickou bílou koupelnu, OMG! Marti, Tobě taky dobrou:slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
Regi, dostaneš za uši, že se ani neukážeš:wink: Jestli zítra děláš testík, tak tfujtfujtfuj:slight_smile: A Manetka tu dlouho nebyla, tak snad je v pořádku, čekala ještě na ty výsledky z té hysteroskopie.
12. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Tak jo, kočičky,
Všechny ještě jednou zdravím a všem přeju dobrou noc.
Regí, myslím na Tebe, co asi děláš, a jestli budeš testíkovat, tak tisknu palčáky.
Katy, tak, ať je tam, co je tam, hlavně ať je to ok :wink:
Jo, čučela jsem na Májinčinu fotku s Anýskem, mám radost, že má jablíčka :slight_smile:
A ještě zdravím Hanču se Sofinkou :slight_smile:
Belíšku, dobře se vyspinkej :slight_smile:
12. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
Jéé, zase moje datum!! 23.07. :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
Brou, brou, koblížku:slight_smile:
12. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI.
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, v září bude KET!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09,poslední nočka a hurá na dovču!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,5IUI,hurá6.IUI,3.7.IUI,držíme kopýtka!Odpol mušíme do rachoty. Jak je, co testík?:wink:
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,UTZ15.7, Hormonky makaj, makaj, aby mimi vymakaly!:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička,
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4.,13.7.výsledky triplu, poradna (že by pindík už vykoukl?)huvidíme dnes:wink:
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!20.7zubař,21.7triple,zatím pracujeme,13.7interna:wink:
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,Blivno-neblivno, furt vyváříme!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET, Hurráá, máme jednoho bobíska!!, 22.7. srdíčkovej UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Budeme slaměná vdova, taťka muší makat na nutrilon.
13. črc 2009 v 00:27  • Odpověz
autor
A nemá takhle náhodou zítra někdo svátek?? Co, Majký??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2009 v 00:56  • Odpověz
autor
Chci říct DNES :wink:
13. črc 2009 v 00:57  • Odpověz
Bré ráno Kobylinče :grinning: , tak sedím na velký samyci a to je teda děs, smajlíky dělat myší, OMG! Stroj mi odjel s mužem do Prostějova. Nakonec jsem je nevezla, bo nechtěl, abych tahala Anýse sebou takhl ebrzo ráno, tož mi snad stojí auto u Kauflandu, kam si dojdu.
Ale vstala jsem si, vyklidila a opět narvala myčku, umyla plechy po pečení a nádobí nemyčkové, no a snídám bábovku, kterou si tu manžel zapomněl :grinning:
Andrejko, nojoooo, mimíska měla zase Jablíčka, pravda, pravda, kalhotečky už jí jsou pomalu malinké, rosteme jako z vody :wink:
Věruško, ten film tak blb začal, že jsem na něj nečučela, ale že Anděla rodí jako králík :grinning: , to jsem ještě viděla.

MARKÉTKÁM vše nejlepší k svátečku :zipper_mouth: :dizzy_face:

Andrejko, bré ráno na chajdalupě!
13. črc 2009 v 05:45  •  1 dítě  • Odpověz
Boudo budko, ťuky ťuk, kdo v Tobě přebývá? :grinning: Haloooooooooooo, kdo to v Tobě chrní? :sweat_smile:
13. črc 2009 v 05:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě hlásím, že mám vyvenčeno, provedla jsem to následovně: :grinning: , otevřený balkon, mimíska u balkonu leží pod třešní na monitooooru, tož honem pod balkon :wink: a venčit se.
13. črc 2009 v 05:50  •  1 dítě  • Odpověz
Bréé ráno kobylýýý.
Tak se mi dnes zdál sen o 2 čárkoách a o Regíínce. Chtěla jsem vám sem napsat, že jsem si dělala test a vyšly mi dvě,ale pak jsem si vzpomněla, že nedřív musí Regíí náhlásit pozitivní testík, tak jsem si, řekla, dobře, dám jí přednost, napíšu to sem až v úterý. :slight_smile: :pensive:
Regíí, kde jis, našla teda ty dvě čárky" :slight_smile:
Všechno nejlepší Markétkám. :slight_smile:
Těhulkám Katy, Terezce ok utz a internu!
Bellí, ať tě ty hormouny tolik nezmáhají,ale pracují jak mají!
Andrejko, tobě hodně síly a kdyby nějaký smutek, šup s ním na kobylu.
Májo, to mne vlastně nenapadlo jak budu venčit až budu těhu,ale vzhledem k tomu, že plánujem postýlku u balkónu, tak asi jako ty. Horší to ale bude v zimě. :slight_smile: A ten film si představ, že jsem dokouklala,ale o nic si nepřišla-smutný až do konce.
Tak já se nasnídám a pak zas asi hupnu do postele, bo ty viry musím pořádně zahnat.
13. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Regíí, ne našla,ale nahlaš to mělo znamenat:slight_smile:
13. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holky.
Markétkám přeji dneska vše nej k svátku :wink: .
Andrejko kočičko tak už mě můžeš zase přehodit zpátky na snažilky.MS dorazila dneska ráno.Hned po testu a test ukázal jen /!!!!!!!!!
Bellko jsi v tom ale já věřím že ty těhulka budeš :wink:.
Jdu něco dělat než pudu do práce.Je mi líto že jsem napsala po ránu tak špatnou zprávu.
Tak papa a opatrujte se.
Jinak všem co mi drželi palce moc moc moc děkuju.
13. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Pěkné slunečné ránko kobylkám,a zvláště MARKÉTKÁM těm ještě vše nej k svátku :slight_smile:

Karolko,to jsem moc ráda že se to vysvětlilo,jak psala Andrejka,oni chlapy prostě na povel neumí nebo se bojí,prostě je to divný,ale je to tak,sex naplánovaný je zabiják,lepší aby o tom chlapák vůbec nevěděl.Ale vidíš mimi chce,tak se to pěkně vysvětlilo :slight_smile:

Věruško,moc krásný sen,chvíli jsem si myslela že jsi si dělala ten test opravdu a máš tam dvě,no nějak mě to po ránu nevede rychle :grinning:

Regíí,tfuj tfuj aby byly // :wink:

Máji,neboj sa,auto nikdo u Kaufecu neveme,pak se projedete s Anýskem pro něj,né?

Za chvíli se jdu sprchčit a umejt hlavenku a vyrazím směrem k dr.,snad budou výsledky ok a vše ostatní taky,klidně ať se neukáže,důležité je zdravý-Toník stejně tvrdí že se neukáže že bude po něm a bude nás napínat :slight_smile:
13. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahojky Věruško.
Moc mě mrzí že jsem ti ten krásnej sen pokazila.Snad se na mě nezlobíš :wink: .
13. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.