• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ranko, koťátka:slight_smile: Katy, tak ať je hlavně kontrolička v pořádku. Věruš, jejda, já taky myslela, že máš // na testíku, to by byla krása. Máji, teda Ty jedeš už od rána. Andrejko, posílám pohlazení a taky Regi, je mi to líto, beruško. Majky, vše nejlepší k svátečku:slight_smile:
13. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Regí to je mi líto :frowning2: a máte to sperma pořád od stejného dárce?

Majdí ahoj,pícháš pícháš ? :grinning:
13. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Regííí, jak bych se mohla zlobit, ty kočko jedna! Je mi to líto. Buď silná!!! M ty čárky třeba nahlásíme společně,nebo půjdeš hned další měsíc na iui? Neříkala jsi, že přes prázdniny oni nefachčí? Aspoň by jsi si odpočinula. Drž se!
Zdravím Katy,neboj, určitě bude mimi zdravé a to,že se neukáže už není tak důležité:slight_smile:
13. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Bellí, já včera zapomněla popřát tvé Bellince , tak dodatěčně a posílám jí poňuchlání,které ale musíš provést za mne. Jak ti je? kdy jedeš zas na utz?
13. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Katy, jj píchám, píchám a bříško už se trošku ozývá. Věruš, to víš, že Bellinku poňuňám za Tebe:slight_smile: Kontrolu mám ve středu.
13. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Věruško pudu až tak v říjnu.Teď si užiju léto a třeba se konečně opálím a budu moc nosit sukni a kraťasy :grinning: .Jéééééééééé to by bylo fajn kdyby jsme je nahlásily společně.
13. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Věruš,přesně tak na pohlaví nezáleží a jak věštila Karolka je to 50 na 50 :grinning: zdravý je nejdůležitější

Holky a ve městě si pak musím koupit novou podprdu,protože už to je děs,lezou mě dost kozy ven,no kdysi jsem chtěla umělý,ale jsem ráda že mě Toník přesvědčil že né.
No a ještě se má ozvat máti že bysme skákly na oběd,tak jsem zvědavá.
13. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Katy, přesně tak, nejdůležitější je zdravíčko:slight_smile: Regi, Ty kobylátko naše, teď si pěkně odpočiň a užij léta.
13. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdu udělat snídaničku, za chvilku příjdu:slight_smile:
13. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Holky když Regí načala to opalování,vím sice že se v těhotenství nemá slunit,ale já se potřebuju opálit trošku do šatů na tu svatbu,myslíte že když se namažu a zakryju si bříško že to nevadí? Jen abych chytla trochu barvu
13. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Bré ráno po druhé!!!
Autí nemám u Kaufiku, ale tady u nás na benzince :slight_smile: , tož půjdu na oběd k mamce, objednala mi nějaký masiko na houbách a rýži, mňam, tak si pošmáknu a cestou domů vyzvedneme s Anýsem auto a pofrčíme těch pár metrů domů :grinning:

Regííí, taky by mě zajímalo to sperma, jestli je stejný bo to střídaj? Ale to asi neřeknou, že? Tak pevné nervy, jak píše Věruška, v říjnu tu malujete dvě čááááááááááááááááááááááááry!!!

Bellko, já tak yzpomněla popřát tomu chlupatýmu stvoření pěkné narozky, tož neva, napravuji to dneska, může přecivá slavit více dní, jako poloetucha, beztak slaví ještě dneska...A kolik jí vlastně bylo? Bellušce,ne poletuše :slight_smile:

Kde je chatařka? Že by se už zase hrabala v zemině :confused:
13. črc 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, já bych se neopalovala. Mám od Nivea tělové mléko pro lehce opálený vzhled:slight_smile: Máji, má 7 ročků.
13. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
No tak to je mladice, jako byl Alfíček, nejhezčí věk :slight_smile:

Katy, já bych se teda taky nepálila, mázni se opalovákem a je to. Žádný paprsky do mimíse neval, podívej na mýho bratra :confounded:
13. črc 2009 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz
Prej pořád slavím, jo? A copak asi?
13. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Kdybyste mne sháněly, tak jdu s Mikim ven a pak nakoupit. Jo a chytá mne přstavba bytu, bo nějaké úpravy, asi se aspoň pustím do natírání futer, bo Míša se k tomu furt nemá.
13. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
No narozky přecivá jsi slavila asi měsíc :slight_smile:

Věruško, pak mi napiš, čím to natíráš a jak bo já see na to asi taky vrhnu,Luboš se do teho taky nbehrne a mě to sejří.
13. črc 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Holky nevím jestli je pořád stejné sperma.Zkusím se na to zeptat až tam zas pudu.Teď tam budu jen volat ale po telefonu se ptát nebudu.
Asi chytnu prvního chlapa kterého potkám (hlavně musí trochu vypadat k světu :grinning: ) a bude to vyřešené.
Bellko jaký je to prosím tě ten krém od Nivea na to opálení?Chtěla bych ho zkusit.Teď má být krásně a já mám zrovna odpolední a nemám se v paneláku kde opálit :wink: .Děkuju.
13. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Regi, to je tělové mléko. Já takové věci nepoužívám, ale dostala jsem ho od kamarádky a ona si ho moc chválila. Je pro lehce opálený vzhled a co je důležité, tak nešpiní oblečení, bo já hodně nosím bílou a toho jsem se bála.
13. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Tak to je dobrý mlíčko, ale mně dělaj všechny strašný fleky, bo mám hnus kůži. A to chodíš v žížátkově v bílym? :confused:
13. črc 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz
Moc děkuju Bellko.To je fajn že nešpiní oblečení.Já teď taky ráda nosím bílou.MÁ to modrý obal ta NIVEA?
13. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Bellíšku je to světle hnědá butola s nápisem summer beauty, 400ml novinka?
13. črc 2009 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bré ráno, hřebčíne!
Regí, je mi to moc líto. Ty žádnýho chlapa chytat nepotřebuješ, inseminaci mušíš dát čas, co Kája? Smutní taky?
Jsi už daleko odvážnější, zkusíš to IVF?
Všeci se vrhaj na futra :confused: .
Belíšku, pozdravuj kámoše folíky :slight_smile: , složitej proces, viď?
Máji, kdepák, v hlíně se nehrabu. Bolí mě břuch. Mám morální dilema, jestli porušit předsevzetí a vzít si snídani do postele, bo už mám velkej hlad, ale nechce se mi vstát, bo je mi bélbě. Asi to zkusím zaspat. Jinak k temu stravování. Já nechcu dietu v pravém slova smyslu, bo bych ju nevydržela. Muším dělat to, co jde vydržet. Když si řeknu, že nebude jíst po 6, nevydržím, vím to, tak jen ovoce, zlatá střední cesta. Když si řeknu, že nebudu jíst sladký, nevydržím to. Tak jen občas ovocnou dřeň, občas nějekej tvarohovej krém a tak. Prostě to bezbolestně šidit. Třeba včera jsme měli mořskou štiku, sice rádoby na másle, ale toho másla tam byla tak 1 lžička, a brambůrky. Aby to nebylo tak suchý, udělala jsem je jako šťouchaný, taková kaše, ale bez mlíka a bez másla. No a talíř jsem nejdřív vyložila ledovým salátem, aby vypadal plnější. A ještě ozdobila rajčátkem. Pak mám pocit, že mám óbr porci a ono to nejni tak strašný přitom.
13. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojky Andrej.
Nevím co udělám na podzim.Nechám to na doktorech.Posledně se povedlo na po poštvrté.Tak ještě dva pokusy a třeba to zas vyjde :wink: .Kdo ví.
Kája je moc smutnej ale nezlobí se na mě.Aspoň to tvrdí.Moje mamka je na dovolené a já jí dneska zkazila den.Jsem blbec ale musela jsem jí to zavolat.
13. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Regí, ty sebemrskačko :sweat_smile: , jak - Kája se na mě nezlobí? Jak, zkazila jsem jí den? Jak, jsem blbec? Jednak nejvíc trpíš a smutná jsi Ty, a jednak to není konec světa! Neblázni, vybul se , to jo, ale jedeme dál! Ale nebuď na sebe, jak pes. Není to katastrofa, přecivá :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Máji, jj to je ono a mám normální až snědá pokožka. A v bílým chodím, když jdu mezi lidi. Andrejkooo, ahoj beruškooo:slight_smile:
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Regi promiň, možná to bude znít tvrdě, ale myslím, že Kája je ten poslední, kdo by se na Tebe měl snad zlobit. Nebo Ty mu snad připomínáš, že máte dárce??? Promiň kočko, já to nemyslím zle, ale když vidím, jak se obviňuješ, musela jsem Ti to říct.
13. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Tož to je potom toto děfčata:

http://www.mujmultimarket.cz/produkt/telove-mleko-nivea-body-summer-beauty-jemne-samoopalovaci-svetla-pokozka-400ml/?flist=1

Jsi s dietama jako já, vůle v žrádle maximální :grinning: Vidím, sežeru :grinning: Nevidím, nežeru :grinning:
13. črc 2009 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko to je dobré.Já to beru.
Já vím ale dneska si přídu na vinně já.
Vím že jsme to tady každá zažila ale dneska to nějak nezvládám.Dneska mě tro moc vzalo.
13. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Kája se nezlobí? Jéžiši, proč by jako měla a to se ho ptáš na to? :confused: No to by mě nenapadlo teda... :confused:
13. črc 2009 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz
Bych se na to optala, na to sperma, jestli to střídaj, to mi fakt vrtá hlavou, ale přeci ho tam zas nemaj takový zásoby od jednoho člověka, ne? :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.