• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Regi neblázni. Tohle mě fakt dostává, když je někomu zle, že jsme od sebe tak daleko a nemůžu vás obejmout. Andrejko, jenom odpočívej. Máji už jdu kouknout.
13. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Ten Bellíšek mi zas nahlodal chtíč býti opálená, tož jdu se natřít tím mlíkem a zas pak budu 14 dní nadávat a na rok si dám klid :grinning:
13. črc 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
Víš Májo já jsem trochu jiná.Jaká koliv věc a nebo děj co se nepovede tak já se moc omlouvám.Jsem moc citlivá na tyhle věci.Asi si teď řekneš že jsem cvok a nebo blázen ale já už jsem taková.Prostě hrozně moc to prožívám.
13. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
To Regí si neřeknu, jen jsem nepochopila, proč chlap by se měl zlobit, když on nic nepodstupuje. To že jsme citlivý to chápu, to já taky, to asi každá, kor v těchto věcech...
13. črc 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
No nic dífffky, jdu to tu vysát a pošupajdím k tej mamce na oběd a pak pro to autí. Odpoledne zase juknu, co je nového. Zatím bááááááááááááááááááj prdky moje!
13. črc 2009 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky děvočky.Regí opět jeden nehezký den v životě?Je mito líto ale vždyť to znáš ono to zase přejde a budeš se těšit do dalšího boje,přeji Ti ať je brzy líp :wink:
Tady to dnes voní v tom hřebčíně jak dyž někdo smyl desetiměsíční špínu co? :grinning:
Andrejka má jedničku za zvládnutí situace :slight_smile: jsi silná holka.
Markétám vše nej :wink:
13. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Máji, je to ono a natíráš se večer po koupání. Taky se sluníčka bojím jak čert kříže, bo mám 2 velké znamínka.
13. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Se umyla tak může do ulic :grinning: tak dobrou chuť :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Bellí to používáš každý večer?
13. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Petjuunoooooooo, jsem ráda, že jsis té vůně všimla, máš kvalitní čumák .... maj koně čumák? Prase rypák...kůň???
13. črc 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Právě jsem , Petjunko, taková odhalená, tož nevím, zda ten nápor lidí na ulici zmáknu :wink:
13. črc 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Takže vždy po koupání říkáš...hmmm hmmm, si to muším napsat do kalendáře, že za deset měsíců už další nátěr :fearful:
13. črc 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz
No to je trénink z práce,víš co tam čuchám :wink:
13. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Satan v noci ukradl mimísce surikatu, ukousnul í nos!!! Ale našel se a šel našroubovat zpátky, pacholek jeden chlupatej!!!OMG Teď vyndavá očička zajíčkovi... :rolling_eyes:
13. črc 2009 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Petruško ahojky kočko.
No nedá se nic dělat.Takovej je osud.Zlej a krutej.Máš poštu :wink: .
13. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak co maj teda ty koně? Boudo budko, co maj? Čumák, rypák, nos...
13. črc 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kobylkýýýýýý
vy jste toho napísaly za ty 2dny :slight_smile:
Andrejko,Regí je mi to moc líto,že to nevyšlo,moc jsem na vás myslela a držela palečky.Hlavně že máte plán a víte kdy půjdete do boje znova a vyjde to :wink:
Katy hodně štěstíčka na kontroličce a at se mimísek ukáže :dizzy_face:
Věruška plánuje přestavbu bytečku,paráda bude změna vid?Na ten filmík včera o zvířátkách sem se taky dívala bylo to krásný bylo to na čt2 a ti vlci ti byli nádherní jsem si vzpomněla na Belinku taky má doma zvířátka
Má ja a první vana po 10měsících :grinning: a kam jel Luboš na brigádu?
Jo holky,mám prosbu-nemáte nějaký tip na výlet?Někde kde je hezky,nechceme na zámek nebo hrad,v dinoparku sme byli před 2roky ve Vyškově a byly sme unešení moc se nám to líbilo.Ale ted teda nějak nevíme kam jet.Sem si říkala tady sme ze všech koutů tak třeba budete mít nějaký tip :wink:
13. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Jsem vlastně odcházela, ale bolej mě brutus ty kolena, zas nemůžu ani vstát :unamused: , tak čuste! :zipper_mouth: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
ještě jsem chtěla napsat Petce-ty si tahala prkna??? :confused: Peti,si těhulka,neměla by si tohle dělat,tytyty babo jedna zlobivá :grinning: Kdy si změníš snž na tt? :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Jojo< to jsem vlastně chtěla tu napsat, že Janni.ka se fláká na facebooku a na nás kašle :slight_smile:

Janni a co třebas do Jihlavy do Cityparku? Co? :sweat_smile:
13. črc 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to teda nevím co mají koně :fearful: jo zy 10měsíců se zase namaž :grinning: to budou zajisté výborné výsledky :grinning:
Regí dělat se nedá nic dnes ale čas letí a za pár dní budeš řešit nejbližší termín :wink:
13. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
My jezdíme rádi do Ttelče třebas, v létě to tam žije nebo na Vranov a Bítov. Před Bítovem je super restaurace, jmenuje se myslím U Rumburaka, dobře tam vařili, teda aspoň loni a je z ní nádhernej výhled na lesy, juknu na net, jestli nemaj reklamu.
13. črc 2009 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz
Je to brzy po desíti měících, Petjunko? :rolling_eyes: No asi máš pravdu, píšou tam opálení 365 dní, tož já to máznu až teda za rok, abych to nevyplácala moc brzo :grinning:
13. črc 2009 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jani nechtěla jsem být za lenocha no :grinning: A sn si změnim až bude srdíčko :wink:
13. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Kůň má nozdry:wink:
13. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Janni.ko ahoj. Peťko zdravím. Každý večer né, jenom když si vzpomenu:wink:
13. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Nozdry jsou ale ty ďoury, ale to dlouhý mezi očima, no?To je asi nos bo hlava, to je fuk....zvířata nás trápěj od dob, kdy Andrejka zkoumala slepice a kozy :unamused:
13. črc 2009 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
Petruš kéž bys měla měla pravdu.Už aby ten den nastal.
Bellko ty jsi mě předběhla.Zrovna jsem to chtěla napsat že kůň má nozdry.
Ahojky Jani.
13. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Že by šla Věruška už koupit ten lak bo co to je, na ty futra? To mi muší poslat přesnej popis pracovních potřeb a pak i video nátěru :slight_smile: , bo já jsem asi antitalentní :sunglasses:
13. črc 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem tady. Koupila jsem odstraňovač starých nýtěrů, bo opalovat to nemíním a tmavě hnědpý balakryl vodou ředitelný, š´tetce a po obědě jdu na to. Jo a ještě jsem si koupila časopis moderní byt, bo chci nějakou inspiraci na ložnici.Huš se na to těším, jak to předěláme a vymalujeme:slight_smile:
13. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.