• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji sorry, ale tím mezi očima určitě nečuchá, OMG!
13. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Berušky, mě už třetí den ta budka zlobí, tak nakouknu později. Pa, pa, pa, koťátka:slight_smile:
13. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Huž je tady aj s nátěrama, omg, fakt! Tak mi pak najdi na netu ten odstraňovač a ty štětce:slight_smile:, bo já nevím ani čím se to tře a aj tu barvu, děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí Ti velice. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
A už se mnou zase zametla :confused: , plameny šlehaj až sem, omg. Radši mizím....
13. črc 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak u tebe je heslo SÁM SI VAŘÍM?SÁM SI PERU ŽE SE NA TO NEVY...... :grinning:
13. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Regíííí teďkonc si všechno já sám :grinning:

Ještě jsem se vrátila, omg, mě se nezbavíte, to je den co? :rolling_eyes: Jukla jsem do mailu a mám tam fotešky prvního mimíska na minulé diskuzi a to od Růženky, pametáte sa na ňu? Tak temu mrńóóóskovi je už sedm měsíců, to je neskutečný, jak to letí a to dítko je z Repormééééédy :wink:
13. črc 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, kup jakoukoli barvu ,ale nejlépe vodou ředitelnou. já mám ten balakryl,ale můžeš klidně od jiné firmy, prostě na kov... A ten odstaňovač mají asi taky různej, mne nabízela 2, tak jsem si vzala ten účinější, jmenuje se P O5. No a štětce normálka velikost a plochý, tím to půjde asi nejlíp.
Jo s tím opalováním, nemáte něco proti opalování? Vyjdu ven a huš jsem jak cigán zase :grinning:
Já teda nevím,ale my jsme koňům řikali taky že maj čumák.A když si na něj sáhnete, to je jemňoučký jak samet.
Janinko, jestli nechcete na žádný hrad, vyržte třeba do skanzenu. V Kouřimi u Kolína je pěkný a dělají tam různé poutě atd. Zadej do vyhledávače... Nebo do Botanikusu, tam jsem ještě nebyla, ale prý to taky stojí za to. Mám ráda tyhle stará řemesla.
Regííínko, chápu, že jsi smutná,na to máš právo,ale jaképak obvyňování!!!! S tím rychle pryč, bo si to uložíš do podvědomí a pak by ti to tam mohlo dělat neplechu při dalším pokusu a to přece nechceš! Řikej si: Mám se ráda a zasloužím si krásné zdravé miminko. Už brzo ho budu mít! :slight_smile: :wink:
13. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
hehe Máji,tak to nehrozí :grinning: i když ted pojedeme na Harryho alias jak si napsala kluka s brejlama :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
A jestli jste nikdy nebyly v Kouřimi, tak tam se natáčel seriál Bylo nás pět. Je tam ta hospoda co se v ní natáčelo a maji tam pěkné náměstí s tou cukrárničkou kam chodil Petr Bajza na mandličky:slight_smile:
13. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
http:http://www.pooh.cz/gal/default.asp?gal=/mista/Ostra_Botanicus///www.pooh.cz/gal/default.asp?gal=/mista/Ostra_Botanicus/ doporučuji také se tam chystám :wink:
13. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Jo a ještě jsem vám kobylky nesdělila, že poletucha poletí příští týden zas na kola na Kokořínsko, přesně do Liběchova. budem tam se ségry rodinou a s její kamarádky rodinou. Celkem 10 lidí i s dětma. Mikíse tentokrát neberu, bo to bude asi náročnější.
Věruško já si celou dobu říkala pořád pozitivní věci a stejně .........!!!!
Asi zajedu do Uherského Hradiště za tím fešákem co si píšu na profilu a bude to.Moc hezkej kluk.Ten je.Celej neboštík ALOIS :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak já jdu vařit -rychlovka květákový mozeček a pak se vrhám do nátěrů. Pa kobylky pakobylky :grinning:
13. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Jé měly jsme s Věruškou stejný nápad :wink:
13. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Regííí já ti radím a sama jsem taky rezignovala na pozitiva,ale ono to chce čas, bo se k nim pomalu zas vracím, no hold už asi jiná nebudu:slight_smile: Tak neboští Alois :grinning: No, kdo ví, co schovává pod sukní, ještě abys nebyla překvapená :grinning: a neběžela zpátky za Kájou :grinning:
13. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
akorát,že mě se adresy pomotaly tak znovu
13. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Jéé Věry budete i malovat?My taky,teda já už asi ne :grinning: ale muže budu pečlivě sledovat :wink: huž se mu blíží dovolená tak bude pracovní sám ji vymyslel tak se toho chytnu :grinning: ty futra by sme teda potřabovali taky natřít :confused: ale nevím jestli by to nebyla už opovážlivost mu tohle říct po tom jak sem si vymyslela oškrábat zdi,naštukovat bo je to popraskaný a starý nátěry barev se už loupou a taky se dá nová podlaha :dizzy_face: ne to už bych chtěla moc,to nechám na jindy :wink:
Věry díky za tip na výlet mrknu.Mě by se líbila nějaká velká zahrada nebo park,kde se dá procházet hačnout na lavičkuzajít na obídek a tak,pohodička :slight_smile:
Tak Mája mě práskla a ted se kaju :grinning: :grinning: jj na facebook občas mrknu-přiznáváááám :slight_smile:
Sem se musela smát-Mája a co má kůůůůň chacha nozdry :grinning: :grinning: :grinning: Máji ty si fakt éro :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Petííí a ty se divíš? Vždyť to říkám, že jsme tady propojené nejenom po síti :grinning: Tak a ted už dodopravdy jdu!
Nesejdem se všechny v botanicusu? Vypadá to tam oužasně:slight_smile:
13. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Zrovna sem Peti chtěla napsat že to nejde otevřít-prý že to neexistuje :confused: a huž to je tady znova-díky.Ted mě napadl Šiklův Mlýn to westwrnové městečko-byly ste tam někdo??Jaký to tam je?
13. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Jani v botanicusu pokoukáš,posedíš a je tam poblíž dobrá restauračka takže i obídek dáš,můžeš si i nakoupit mýdla,šampony,svíčky,levanduli.Je to udělaný jako dobové městečko.Moc pěkný :wink: A Andrejka má kousek chatu ne???
13. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
No věruš to se taky může stát ale nevypadá to na to.Jestli se chceš mrknout tak je to (gatuso 212)
13. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Šiklův Mlýn neznam.
Věruš prima nápad já to mam kousek,jen nevím co budete dělat s těma chlapama,ty by z nás umřeli :wink:
Ale vymyslete něco ať se srazíme :wink: myslím to vážně :wink:
13. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Kde jste všechny??????
13. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, tak mrcha zasejc ukazuje, kdo je tady pánem, kráva jedna :grinning: . Je mi bélbě, no comment. Péťo, dyk já ale vážně udělám ekšn na chatě. Jinak Janni, když bys jela na tu Ostrou do Botanicu, tak naproti je ještě muzeum kamen, a pak si to protáhněte ani ne deset kilometrů do Přerova nad Labem - krásný skanzen. http://polabskemuzeum.cz/?ID=6 . Ale upřímně si myslím, že to je pro těhuli kapánek z ruky. Jo, já byla kdysi na výletě na Blanensku, a tam je vesnička Křtiny, a tam je úúúúúúúúžasnej kostel, zážitek. To máš snad blíž.
13. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
No tak chato boj se :fearful:
13. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Andrej skuz ten ACYLPYRIN.Za to nic nedáš.Teda pokud ti nevadí na žaludek.Nechci být za chytrou ale mě opravdu pomáhá.
13. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.