• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak zkouším, jestli budka fachá. Andrejko, ať to brzy přejde, vůbec si neumím představit tyhlety bolesti, fakt né. Janni.ko, v Šiklově mlýně jsme kdysi byli a bylo tam krásně.
13. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Majucho, Ty jsi dupa, jaké plameny? Já musím odepisovat tak stroze, protože když se rozepíšu normálně, ta budka to snad ví, tak se jí nechce mi to tam vložit:wink:
13. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak zas tu nikdo neni.
Tak já pádím do práce abych zaměstnala myšlenky.
Tak papa holky.
13. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Regíí, koukala jsem ti na toho tvýho chcachara, jo je pěknej :wink:
Andrejko, zkus jí rozehřát teplou sprchou, nebo si vem panáka, to prý taky pomáhá. Hladim tě, broučku.
13. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak jsem se holky pustila do těch futer. Májo, jestli se chceš do toho taky vrhnout, tak mimísku určitě z bytu pryč,bo to je smrad jak v lakýrně a to zatím odstrńuju jen ten starý nátěr. Míša o tom ani neví, tak doufám, že budue pochvala před nastoupeným družstvem,bo to je docela sajrajt. Takže rukavice, štetec, špachtle, hadry na zem a do toho!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Berušky jdu se sváma rozloučit za chvílku frčíme směr dovolená huráááááááááááááááááááááááááááááááááá.
Regí je mi to líto že to nevyšlo. Všechny co máte nějakou kontrolu tak at dopadne na jedničku mám vás všechny moc moc ráda.

Kobylky mějte se tady dobře hned jak dorazím tak se ukážu bude příští týden ve čtvrtek.
13. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Lůciii, užij si to pořááádně:slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Věruško moc moc děkuji. :wink: A co jsi začala natírat futra?
13. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky, jsem utahaná jak čuba, jsem doma, omg. No to byl nápad do to ho hicu s mimískou a kočárem a to jsem si vzala tu novou sukni, je super, ale k ní frajerka takový pololodičky, vždycky mě tlačej, ale to je jak s tím opalováním, prostě to zase muším zkusit. Tož jsem fakt zkusila :grinning: U mamky jsem nakrmila mimísku a sebe, pak jsme šli do obchodu, za známou se předvést, bo furt čekala, kdy se ukážem a hurá domů do kopce, noděs. Šla jsem pak už bosa, ale zas je vřelá země :grinning: , ta mámka se s vou čtyřkou nohou si vzala moje 41 :grinning: a já její meziprstky a šlo se.
Auto už mám doma, satana vyvenčenýho, leje ze mě jak z mega mraku.

Botanikus je teda pěknej, navíc Lysá nad Labem :grinning: , tož to je good.

Janni,ko, ten Šikláč jsem Ti chtěla taky navrhnout, ale myslela jsem si, že to nechcete, je to tam super, posedíš, pojezdíš vláčkem :grinning:

A ještě bych chtěla do Olomouce do toho Horizontu, tam maj taky ten park, restauraci, starý stromy :slight_smile: , ještě jsem tam nebyla, znám to jen z toho katalogu a Olomouc je celá hezká.
13. črc 2009 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, ještě jednou krásný počasí, super náladu sebou a brzy se nám vrať!

Věrčo, já si myslela, že to bude smrad, z toho by mě asi bolela mozgovna co? Myslím, že nebudeš pochválena,a le pokárána za smrad :grinning:
13. črc 2009 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz
Já nakupovávla v Botnikusu v Kutné Hoře, ale pak to zavřeli, taková škoda...
13. črc 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky.Děkuji všem za přáníčko k svátečku.Jinak je mi moc líto Regínky :frowning2: .Myslela jsem že jí přinesu štěstí a ono nic.Za chvilku letím na cvičení pro těhulky tak se na vás juknu večer. :grinning:
13. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj, tak dneska sem byla u doktora, ale bohuzel ten muj mel dovolenou, tak sem musela jit k jine. Na ultrazvuku nic nevidela, delala mi akorat test z moci ( a to uz mi asi po 30 sekundách ukazovala, ze je tam akorat jen slaba carka). Tak sem sla k jine doktorce, ktera taky zaskakovala za meho doktora, bo jsem potrebovala neschopenku ( nechci riskovat)- čekali sme dva roky. ta doktorka mi rekla, ze kdyz to bude tehotenstvi, tak se treba udrzi a kdyz ne, tak potratim a to je prej jedno jestli budu doma nebo v praci. Taky nekdo mi rika, ze to muze byt falesne tehotenstvi. Uz sem to i obrecela, takze vůbec nevim na cem jsem. Na krev jdu ve ctvrtek, zase k jinemu doktorovi. Takze nevim,jestli sem tehotna nebo ne. Posledni dva dny je mi zle od zaludku, dneska rano me to dokonce vzbudili, ale neblinkam.Menzes sem mela posledni 8.6., tudíž 8.7. sem to mela dostat- mivam to presne. 20.6. sem byla na pohotovosti, ze me boli v podbrisku, tam mi nic nezjistili, ale myslim, ze to melo nejakou souvislost. Muzete mi prosim poradit?
13. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Hanysku, co je to za kretény doktory? :confused: Čárku Ti ukazovala jako jednu bo dvě? A krev Ti nevzali proč? :confused: To jsou idiotky, nic si z toho nedělej, to jsou doktorky na ho...o, zřejmě ani netuší, co to všechno obnáší, čekat dlouho na iminko, při tom jsou v oboru, tak by mohly mít zkušenosti bo aspoň nějaký znalosti. Jestli máš dvě čárky, tak bych byla v klídku.A Ty máš MS až tak dlouho po sobě?
13. črc 2009 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, už je lépe? Zkusila jsis to nahřát? To mi vždycky pomohlo. Já tady lítám taky s termofonem, bo mimíska řve bolestí břuška a tak nahříváme a nahříváme, pořád kvílí a nemůže usnout, už mi z teho hrabe :unamused: , ale zmákneme tu bolest, dáme jí co proto. :angry:
13. črc 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Hanysku,tak v tomhle ti asi nikdo neporadí,jediné co můžeš udělat je počkat na tu krev.
Jinak výlet sme už vybrali-zajedeme na Prachovské skály.omrkneme Jičín a už se těším.Šiklův mlýn necháme na příště a do té Olomouce bych se taky zajela podívat jak psala Mája,starý stromy a parky to se mi líbí,sme venku hačneme si a relaxujeme :wink:
Lůco hezkou dovolenou,už mají být konečně letní teploty tak at se vydaří pokud teda neletíte k moři :dizzy_face:
No joooo Markétko vše nej k svátečku :wink: A na jaké cvičení chodíš?Tady u nás sem koukala na pavr jogu-nevím jak se to píše pro těhotný,říkala sem si že to zkusím a na příští kontrole se na to poptám sestřičky-ona to předcvičuje,at mám nějaký pohyb.
Věry ten byt bude smrdět ještě dlouho po nátěru :wink:
13. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Máji tohle bolení bříška je u mimísků fakt hrozný,nebýt jí tak jsou jak andílci a nepláčou tolik.My řekni čím to je :confused:
13. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Jéééééééžiši , ona napíše výlet, člověk si myslí, že jako někam poblíž a ona valí na skály.....dudlájda, horolezci, horolezkyně,horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá :grinning:
Já mám v turnově babičku, hodně jsme na skály jezdili a s Lubošem jsme tam byli na svatební cestě. Taky jsme se stavovali v Jičíně, byli jsm ena věži se rozhlídnout, v cukrárně na rohu na dortíku a pak hurá na ty skáloše. Borůvkama jsem se ládovala. tak to už můžete zajet i na Ještěd, ne? Tam je to taky super a vykoupat do babylonu do Liberce a do zoo, tam jsem si rozbila jako malá, rypec, šla jsem se vycvrknout a pak letěla na vláček, aby mi jako neujel a odřela si celou baterku, omg :grinning:
A ještě je dobrá ta restaurace středověká v Dětenicích...

http://www.krcmadetenice.cz/krcma.php
13. črc 2009 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj kůzlátka, je to na ho.. Zítra bude líp. Mrkněte na ČT1, jdou tam "holky z městečka", ta jedna vypadá ouplně jako naše Regí :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Jooo a ještě na Troskách je to super a pak to bereme i přes Valdštejn, taky moc hezký.
13. črc 2009 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz
My jsem ty holkýýýýýýýýý z městečka, pěkně vás vítáme...
13. črc 2009 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz
Liberec taky bude neboj Máji :wink: týýý jo nebo mě ještě napadla zoo v Hradci králové,tam sem byla jako malá-jůůůů to musím říct miláčkovi,třeba by sme zajeli tam :slight_smile: oooo díky žes napsala zooooo mě by to nenapadlo :grinning:
13. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Hmmmmmmmm, tak super, odpojili nám upc a máme novou telku a já to neumím naladit, na starejch programech ticho a tma, tak to bude paráda, 14 dní bez telky :grinning: Jdu volat do Prostějova o pomoc :grinning:
13. črc 2009 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz
no jo už na to taky čučím :slight_smile: snad není Regí taky takový kvítko :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
No hele, to už by bylo moc, ale toto všchno, co jsem Ti vypsala se dá zmáknout, my to dali za dva dny, teda bez teho Babylooonu. Ale to Ti teda sakra závidím, bo tam je prostě nááááááááááádherááááááááááááááá.
13. črc 2009 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz
Myslíš asi Dvůr králové ne? Tam je safari...
13. črc 2009 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz
Holky zdravím,tak u doktorky vše ok,triple i utz,jen mám málo červených krvinek :confused: tak mě předepsala železo :unamused: doufám že mě to nezpůsobí zácpu.Jinak jsem si myslela že půjdu na 3D k ní,ale ona ke dnešku skončila s tím tam,ale poradila mi taky dobrou paní doktorku,tak se zítra objednám.
Ještě musím se objednat na utz zas jak jsem byla na NT ve 20tt,to je asi na to srdíčko a tak,že?
Jo a mám prý hodně pít-piju a nechodit nikam na dlouho sama ve vedru,mám tlak 90/69 :confused: trochu nízkej :confused:

No a oběd se nekonal,jako obvykle máti nevyšel čas,musela jít zpravit telefon a pak už něco měla,no už mě to ani nebere.

Luci,krásnou dovolenku v Němcích a dobrou náladu :wink:

Hanýsku,to jsou teda krávy,měli Ti vzít krev hned,a né z moči.Ale pokud máš ráno na testíku // tak je to dobrý,slabá nevadí,bude sílit :wink: a neplač bude to dobré uvidíš :wink:
13. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
No tak to železo jsem taky měla tak jak Ty, málo krvinek, ale to bude ok. A co teda čekáte, oMG!!!????
13. črc 2009 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě k tomu opalování,psala jsem že se namažu,ale pozor těhule na jakýkoli krém se samoopalovacím efektem-se nemá v těhotenství je tam jakejsi vitamín co se můžete předávkovat nebo co v kombinaci s vitamínama,takže to vůbec nedoporučují. Sluníčko je zdravé když se negrilujeme :wink:

Andrejko,hele k tomu Tvýmu papání nechci moc rýpat,ale rozhodně to co děláš není dobré,to bude jojo efekt jak kráva.Trošku se v tom vyznám,a rozhodně nevynechávej mlíko,máslo a hlavně nekupuj nic light-to je největší pytlovina co je.Zkus ráno normálně snídat,sváča nějaké ovoce,obídek lehčí a méně přílohy,sváča třeba jogutrík,véča salátky s trochou pečiva,ryby. Ovoce na večer nééé. A pokud by si byla odhodlána tak jeden den takhle normálně,druhý vynechat nějakou přílohu,třetí vynech všechny přílohy a pečivo,a čtvrtej zas jak první,pátej jak druhej,šestej jak třetí a sedmej vše co chceš v málu-tož rada za velký love,takhle upravený to maj sportovci a tak a pokud to dostaneš do téhle křivky se Ti i krásně vytvaruje postava,jen to dodržet :wink:
13. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Huž to mám poladěný, mi to starouš naladil z Prostějova :grinning: , našlo mi to 20 programů :confused: , tož to mi stačí :grinning:
Nojoooooo, ovoce má hodně cukrůůůů, light taky nekupuju, ale nevydržím bez přílohy, na to jsem mlsota.
13. črc 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.