• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Janni Šiklův mlýn je fajn,ale zapomněla si na náš krásný Moravský kras,Macocha,Sloupsko-šošovské,Kateřinská jeskyně,je to fajné :wink:

Máji a snášela si to železo dobře?
13. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
To je děs ten net, vždycky se tu vedle Kbyly ukazují ty rklamy a já zas nakoupila, omg. Objednala jsem mimísce háčkovaný čepičky, myslela jsem jednu, v rámci šetření, ale poštovný je tento týden zdarma, tak jsem vzala hnedle tři...Katy, jedu podle seznamu :grinning: , to bys mi musela leda vypnout net a oči zalepit sekunďákem, bo nevím.
Věruško, ještě Tě z teho smradu nebolí kebulka? Jde Tito? Vyfotit, poslat. Jakou barvu futer jste měli a jakou to třeš? Nestejká to a nedělá to ty kapky?
13. črc 2009 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jasan, snášel ajsem to super :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,já taky nevydržím,nebo spíš nevydržela,ale vážně to tvaruje postavu,ale zas všeho moc škodí,já jedla mín než ostatní holky a byla jsem ok,ted jím skoro normálně,ale stejně nesním celý jídlo v hospodě a o polívce nemluvím,ale i tak mám 56,4kg :confused: :confused: no od začátku těhu 4,4kg to je teda jako v normě,ale i tak se musím trošku krotit,a hlavně ten můj mě nesmí vykrmovat
13. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
No nazdar :slight_smile: Co je to za zprávy? :wink: OMG :angry: hanysku já bych ty doktorky kopla do kostky, trochu taktu neškodí, ale mě to tehdy doktor řekl uplně stejně a dneskoa má kobzolek 7 roku, teda v září :wink: Jinak Marky vše nejlepší k svátku :slight_smile: Jinak sleduji , že tento měsíc se nám holkám v akci moc nevyvedl, ale Belíšek to za nás zachrání :slight_smile: Jdu zase něco makčit, večer chci jít na pivko, tak ať je to zasloužené :grinning: Luci krásnou dovolenou a vem mě prosím sebou :grinning: Jinak švagr teď byl v Šiklově mlýnu, tak říkal, že je to hezké,ale na celý den to není :wink:
13. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Katy po tobě pojmenovali jeskyně? To jsi nám zatajila :grinning: Jinak holka klidně přibírej, to je jedinné období, kdy by to bylo beztrestně :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
Máji a proč si neuháčkovala čepičku???

Karolko,ahojky,pivko je vždy zasloužené :wink: já si dala chlebík se sádlem a moc dobře mi není :confounded: ,asi nechutnal
13. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Protože to neumím přecivá... :grinning:
13. črc 2009 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz
Kdybys to řekla hnedle, tak pošlu objednávku k Tobě no.... :confounded:
13. črc 2009 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz
Budka zas nefachá? :confused:
13. črc 2009 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz
To víš jeskyně a i vesnice tu je Svatá Kateřina,no znáš to Kateřina Veliká :grinning: a pokud se budu moc cpát tak opravdu budu veliká :angry:

Máji,háčkování není těžký,to je docela lehučké,krátké,dlouhé sloupky-v poho,pak vzorky trošku složitější ale v poho,to je jak pletení,to taky neé? Jste starší pionýrky co Vás učili?Já jen jiskřička umým,teda mamka,babička pletly,háčkovaly,tchýně s babičkou pořád k tomu vyšívají-to mě neba
13. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Asi už ti ji štrikuje, tu čepičku :slight_smile: Katy klidně si dej co chceš, přece se nebudeš omezovat, přinejhorším si potelefonuješ se záchodem :grinning:
13. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Čus koťata, tak jsem se vyvalila na terasu, a čučím do stromu. Dala jsem si zbytek štiky s chlebíkem a přemejšlím, co s načatým večerem. Chtěla jsem sekat zahradu, ale už není levná sazba, tak to nechám na zítra. Asi si jen dojdu pro časáky, a budu čučet dál :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
No já jsem čapku dělala to je už dlouho,ale řeknu tchýni ať mi to připomene a pak to půjde jak po másle,naposled jsem ted na Vánoce háčkovala pléd na sedačku :wink:

Karolko,jako neml§žu být jak utržená z řetězu,a taky musím respektovat záda,takže zas nemůžu se přecpávat jen tak.Jinak jíím na co mám chuť,ale neumím vařit v malým,takže si dám víc a pak jsem přecpaná.
13. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Já nebyla pajonýrka, tak neháčkuju :grinning:

Pletla jsem , ale kdo by ty pšíšernosti :slight_smile: nosil? Vyšívala jsem ttaky dosti, ale to je na záda zabíračka a háčkování jsem asi nikdy nezkoušela. U nás tomu nikdo neholduje. Jen babička vyšívala, takže mě to právě naučila.
13. črc 2009 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj čumitelko do stromu. Neni levná sazba a zítra bude? :confused:
Ajoooooooooooooo :grinning: , to čtu ještě jhednou, omg, to jsem ale blonde háááre, to by byla sadba, že?Myslíš asi próóód :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Karolko já neblinkám,žaludek nic nepustí zpátky i když mu je zle :wink:

Máji,pletené se mi taky nelíbí,leda na starších batolatech jako svetříky na knoflíčky nebo tak,ale jinak né,a tchýně má plno vlny od známé zadara tak to je ok,ale kdybys měla kupovat vlnu a ještě štrikovat tak to je mooc drahé
13. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Jsem si právě říkala, že by jako po každym sečení trávy sázely k temu ještě novou? Asi jim tam jezdí nějakej pojízdnej zahradník a prodává novou trávu a dneska už to má za draho :grinning: :grinning: :grinning:

Katy, foto plédu, šup šup, a´t víme, jaká jsi pionýrka :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jó, pród :grinning: :grinning: :grinning: . Se rozhoupávám, jestli pčece jenom nehupsnu do holinek a vypleju okurčičky :sweat_smile: . Asi jo. Jsem strašně hunavená, ta mrcha mi dala zabrat, teď jsem jak převálcovaná. Asi se ta kráva nasrala, jak jsem ji včera ignorovala a hupsla do bazénku. :grinning: . Máji, hele sbal svých 5 švestek a jedno jablíčko, Satanáše a přijeď. Do pátku jsem sama :wink:
13. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Do bazénku, jééééééééééééééé, tak já teda balím švestky a jedůůůůůůůůůůů dát sežrat Satana Tairunce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Co je s budkou? Znavenej Gonálek spí?? Ale já mám mobil taktéž v řiti, celé dopolko nešel zasejc. Bych nejradši zítra jela s Honzíkem do Práglu, bych si skákla do teho T-mobilu. No nic berunky, jdu do těch holinek. :wink:
13. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Tairunka má super koženej košík, neublíží. ! Máme tu jiného nepřítela, ale to Ti neřeknu, bo byd nepřijela :grinning:
13. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Jééééééžiši jakýho? Nějakýho vlka bo krysu?
13. črc 2009 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
Mevěda :grinning:
13. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Vlka budeš mít ty Májo než tam autem dojedeš :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
Andrejka myslí asi bobra :grinning:
13. črc 2009 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Andrejka myslí sršáňa. Ale na mě je krátkej, nebojej! Okurky vyplety. Chtěla jsem jít plet melouny, ale nená tam ani jeden :grinning: :grinning: Jsem splavená, skočila bych hned do bazénka, ale tetka rudá by mi zas dala. Přemejšlím, zda něco uchystám Honzíkovi k véče, nebo mi projde, že mi bylo zle :sweat_smile:
13. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Jó, mám moskitiéru pro Anýse!
13. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Sršňák :confused: no lepší než roj včel,hlavně Taurinka by asi na ně chtěla,co? Hele jdi odpočívat,Honzík ať něco koupí po cestě na chajdu :wink:
13. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Proti moskytům?
13. črc 2009 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.