• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Taky si myslím, ještě jsem neviděla sršeň zaútočit. Vosy jo, jednou jsme hrály na takové mítině volejbal, a asi jsme polekali nějaký hnízdo vos, dostala jsem 4 najednou, ale sršeň zdrhá. Už jsme kámošky. Horší jsou pro mě ty žáby :grinning: . Teď jim je asi horko, tak na mě voči nepoulej. Tak já jdu ještě plejt, zasejc přijdu, mám noťas na verandě a chodím se napájet :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
To taky :grinning: . No, zkrátka na ni ani beruška nesedne :wink:.
13. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
OMG, nainstalovali novou telku a už to tu vyzvání, nejdřív soused z vedlejšího vchodu, ten je rozumnej, volal na bytový družstvo a te´dka se na mě snesla banda důchodkyň :grinning: , prj jestli se maj dívat z okna nebo co? Hmmm, třebas :grinning: Prej kde máte manžela? Doooole na papírku píšou, že se máme obrátit na domovníka :grinning: Tak jsem je vyslala za tím sousedem do vedlejšího, ať si s holkama poradí :grinning:
13. črc 2009 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,tak jsem vložila foto z utz do albíka a taky první úlovky :wink:
13. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
No halooooooooooooooooo, z ní to leze jak z chlupatý deky, je to holčička jo????????????? :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
A co na tom UTZ je? J8 se v tem nějak neorientuju :sweat_smile:
13. črc 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky
Regí to mě mrzí doufám že to brzo přejde a budeš se těšit na další pokus jak Andrejka. No a co to IVF nepůjdete do toho ??? Je to opravdu jistější než IUI.
Hanýsku ty dr. jsou pěkné husy, tos jim měla říc že test si umíš a taky sis ho už udělala doma sama, na tos tam jezdit nemusela. A tos byla v Caru? Nebo zajdi ke svému gyn. ať ti veme krev, protože nic jistějšího není. Držím pěsti.
Šiklův mlýn je fajn, je tam venkovní divadlo-představení, vláček, umělý býk, restauračka, módní přehlídka, super až na ty davy o víkendu. A teď je to ještě prý vylepšené.
Jé holky nevím která pražanda mi radila, tak se zeptám ještě raz, pojedeme do Prahy a některá mi tu doporučovala restauraci pro děti ve stylu mamutů a středověku. Prosím jestli některá víte o co go tak mi písněte kde to je. Ptala jsem se známého a ten na mě "holka Praha není Hradiště" tak aspoň ve které je to části.
Katy železo mám taky už 14dní a nemám žádný problém.
13. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
13. črc 2009 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz
Katy tak holčička :wink: gratuluji, no sice se taky neorientuju v utz jak Mája ale jedna kulička bude hlavička?
13. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Máji díky já sama nevím, jen to tu někdo doporučoval. už to mám uloženo v oblíbených ať to zas neztratím.
13. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Máji už jsem se tě chtěla zeptat tolikrát, vanu už máš úspěšně za sebou a už jste si i hupsli?
13. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Vana byla přecivá včera, to byla balada a nehupsli :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz
Já jen jestli jsem to neprošvihla :grinning: Jinak koukám na ty čepičky jsou moc hezké které čísla sis vybrala?
13. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Ahoj MOnči, tak zase v práci, ale už jen tři týdny, viď? Pak dlóóóuuho nic :slight_smile:
Katy, holčička, no to je sen, gratuluju :slight_smile:
Jinak hospoda mamutů nevím, ale poptám se kámošek, co maj děti :wink: Moje nejlepší kámoška má děti 5 a 9 , a furt choděj na nějaký ekšn, poptám se.
Máji, Ty jsi rozhodila telku celýmu baráku?? :grinning: :grinning: :grinning: To je Ti podobný :grinning: :grinning: !!!
13. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Tož jdu ještě trocha plejt, každou chvílu je tu choť :wink:
13. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Teda maminy,chudák Valuška,doufám že až bude větší tak si nebuou plést hlavičku s tělíčkem :grinning: :grinning:
Nalevo je hlavička a napravo tělíčko,no se schovávala za placentu,ale paní dr.na ni vyzrála tou sondou v pipce mé a našla ještě jednu pipku-teda né na jisto,ale říkala že to vidí na holčičku,že holčička to bude.Tak nám snad později neřeknou že je to pindík,by měl žůžové pyžmo :grinning:
13. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Katy, taky mi dělali kundí UTZ :slight_smile: , aby poznali pohlaví, bo t byl boj s ní pořád. A vyšlo jim to.

Mančo objednala jsem si takovou růžovou s bílejma kytičkama a pak zelenou s oranžovym kvítkem a ještě nějaká barva tam byla a pak takovou tu růžovou sytější, je poblíž té zelené :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko díky a poptání. Jak jde pletí? Čučím na paneláku venku krásně, hned bych s tebou měnila. Ale snad manža dojede konečně z práce a vyrazíme zalét aspoň beton. No a já vlastně nevím jestli budu doma, musím se zeptat gyn.dr. jestli mi dá neschopenku.
Věrko jak jdou futra snad nejsi omámená z výparů.
13. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Mončo, vy stavíte barák? Bo máte zahradu? Ale asi by jste si ji nezalejvali betonem, že? :grinning:

Katy, tak jsem na to jukala ještě jednou a já teda hlavu nikde nevidím, koule a v ní uprostřed čáry, to je jakože zvrchu bo jak? Je tam někde nos bo tak něco hlavovýho? Na to muším přijít. Vpravo jako bych viděla páteř....
13. črc 2009 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jéje holky a když se dělá screening s utz ve 12tt to se dělá vnitřní ???? No beru sebou manžu a dítě-a to by byl průšvih..
13. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Jestli myslíš to NT plus, tak to mi dělali přes bříško, al epak už vždycky aj spodní, bo záleží, jak dítko leží a když nemůžou nějakej orgán dohledat, tak to frkaj spodem. Já to měla až do konce.
13. črc 2009 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ne ne máme pozemeček u lesa a dovezou nám za měsíc zahradní domek na nářadí, tak pod to jsme dělali beton. S tím jsme si taky zažili, i na zahradní domek musí být povolení od stav.úřadu, tak konečně po 2měs ho máme. Velká chata bude později.
13. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Máji je to první nalevo ta kula hlavička a je jako ze předu jako by byla otočená celá k tomě ksichtíkem,není to z profilu,tak páteř to není :wink: už chápeš?

Mončo,jdeš na NT+? Tak ten je přes bříško,neboj se :wink: synátor by se asi hodně divil :grinning:
13. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Máji ttak jsem si oddechla, snad mi ho budou dělat jen břuchajz. To se změnilo před 8 rokama dělali jen břišní.
13. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Jééé, vás tady je:slight_smile: Moni ahoj, Katy gratulka k děvčátku, Věruška ještě natírá? Andrejko, jenom hezky odpočívej a hlavně nabírej sílu a energii na chajdaloupce:slight_smile: Máji čauky. Luci, pěknou dovolenou
13. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Karolkooo, Tebe jsem zasklila, kočenko, tož honem napravuju. Ahoj, ahoj, ahoj:slight_smile: Budka nespí, budka uklízí, pere a večer bude žehlit, ať mám všechno v cajku:wink:
13. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Tak jsem odmrazila mražáky, vyprala dvě pračky, teda pověsila, ostříhala surfinky a ten pán, co se mnou chce dítě, ale nechce se toho učastnin, ještě není doma :unamused: tak pivko asi nebude :unamused: Čučí tu na mě plný koš prádla na žehlení, tak se asi do toho pustím, ale co budu dělat zítra, tak se do toho nepustím :grinning: Katy, Valuška je Valerie?Jinak nech Máju, ať si trochu nad tím sonem láme svou krásnou hlavinku, alespoň bude mít nad čím přemýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
13. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj Belli no si říkám že tu nesji celé odpo. tak to máš domeček jak ze škatulky :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Karolko hoď nožky nahoru a dej si pauzičku. já jsem teď slupla Vlnky, mňam
13. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Beli ahoj, teď jsem na tebe myslela, že tu nikde nevidím tvuj komentář :wink: Holt co jsi na té neshopence, tak jsem si zvykla, že jsi skoro na každé stánce :grinning: M?ony ahojky, s tím sonem by to byla sranda, chtěla bych být u toho, jak byste to malému vysvětlovali :grinning:
13. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.