• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji, proč nehupsáte, máš strach, že źpusobíte zemětřesení :grinning:
13. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
No jo, koťátka, když mě ta budka teď tak zlobí, tak jdu radši něco dělat, než se nad ní rozčilovat a zuřit:wink:
13. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Karolko a nejsem tam jenom jednou, když mám toliko příspěvků, viď:grinning:
13. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
belíšku, tebe bych chtěla vidět se rozčilovat a zuřit :slight_smile: Huž se tě bojím :grinning: Zatím papa koťátka :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Nějak odešla s tím rokem aj chuť bo co...

UTZ stejně nějako nechápu, bo to uprostřed mě mate :grinning: , ale aspoň vím že je to hlavička :wink:
13. črc 2009 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jde sem dcera nedcera, potřebuju vyvenčit a dítě je najěký ukřičený dneska, omg, tož pohlídá bo vyvenčí, já nevím...Tak zatím čusky busky.
13. črc 2009 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz
No to byste se asi divily, jak se umím rozčílit, jenom nějak nechápu, proč se tomu všichni smějou, no:grinning:
13. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Máji, neboj nic, ona ta chuť zase příjde, uvidíš:slight_smile:
13. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
monííí to sem psala já je to restaurace u Mamuta,blízko muzea mám i číslo,bo tam bývá narváno tak doporučuju rezervaci :wink: písnu do interky
13. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
tak nemám,to je jiná vizitka,asi ho má mužík :frowning2:
13. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Moni ta restaurace přijdeš od Václava z náměstí k muzeu a budeš stát čelem k němu tak se dáte doprava a půjdete pořád nahoru tou ulicí je to kousek,je to po levé straně ta restaurace ale musíte dobře koukat,já ji málem přešla :grinning: když tak se poptáte :wink:
13. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
http://www.pravek.cz/Moni tady máš odkaz,sem ti ho našla :wink: :wink: :wink: :wink: fakt je to tam supééééééééééér
13. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
tady nikdo?? :confused: :confused: Tak si napíšu sobě no :grinning: :grinning:
Holky dobrou noc a krásný sníky všem.Vy tady budete uase štěbetat v noci že :wink: tak jo,at mám ráno co číst
Katy gratuluju k holčičce,snad se nesekla paní doktorka :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Dobrou noc Jani a pěkné sny :slight_smile: Myslím že se nesekla,ona je dobrá,a já si aji poslední dny myslela že to bude pipinka,i se mi zdálo že holčička,a taky mi to tehdá předpověděla známá že za rok,rok a půl a bude to holka a pak za chvíli kluk,tak uvidíme :wink:
13. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jo a dívala jsem se na kurzy na cvičení-VZP na ty dává 400kč a na předporodní 1.000kč-teda na ten co mě doporučila dr. a ještě tam mám super spoj,tak na cvičeníčko začnu chodit asi od příštího týdne :wink:
13. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
jů Katy,gratuluji k holčičce.
13. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Medu,díky,neboj taky budeš za pár měsíců hlásit pohlaví :wink:
13. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
doufám,nezlobte se,že jsem Vám sem vlezla,jen jsem chtěla popřát Katy :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Medu,holky se určitě nebudou zlobit,jsou moc hodný.Mockrát děkuju a držím palečky :wink:
13. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Regínko, to je mi líto, ale není všem dnům konec!!!! :angry: :sunglasses: Tak v říjnu bude určitě plodnější období
:slight_smile:
Zdravím všechny kobylky :slight_smile:
Bellko, prosím tě, neprcuj tak, já mám doma boooordeeeel, že je mi až hanba :frowning2:
Andrejko, ty jsi teda zahradnice. Já sekala v nedělku ty naše lány a hned jsem odjela, takže si to ani neužiju. V pátek, až přijedu, bude zarostlo. Ještě k těm dietám - myslím, že Katka má pravdu. Moje kámoška zhubla docela jednoduše - alespoň to tvrdila: před každým! jídlem si dala misku syrové zeleniny ( čím větší miska - tím lepší
:grinning: :grinning: :grinning: ) Jako přílohu hlavně rýži, ovoce dopoledne - večer nééééé. A nejlepší ovoce na spalování je prý ananas :slight_smile: No, co si budeme namlouvat - čokoládu nenahradí :grinning: Jinak všechny diety jsou na prd, když má člověk chutě. Já bych tu výdrž taky neměla. Nejlepší je pro mě, když nemám na jídlo čas :slight_smile:
Katty, gratuuuuluuuujuuuu! Tak bude mít Anýsek kámošku kobylkovou. A neopalovat, abys ji kočenku nepřehřála. Budeš krásná i tak, těhulky jsou přece nejkrásnější, i když jsou bledulky
:slight_smile:
Hanýsku, nesmutni, počkej na krev a uvidíš. Doktoři někdy zbytečně člověka vystraší :unamused:
Jani.ko užijte si výletek, hlavně pomalouuučku.
Věrko, ty už si určo přiotrávená, viď? Ty smrady já nesnáším. V létě jsem rekonstruovala skříně po babičce a bylo mi pak dost zle. Ale zase jsme ušetřili
:grinning: - i za jídlo :grinning: :grinning:
Lůco, krásnou dovču!
Všem hezký večííírek
13. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Janinko děkuji, už to mám poznačeno, abych to zas nehledala. malému se to bude určitě líbit. :slight_smile:
Marti ahojky taky se tu propadám haňbou jak všichni uklízí a já ne a ne vytřít podlahu. tak už to nechám na zítra, no.
Meduno to víš že se nezlobíme :wink:
13. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
no já občas jukám co je u vás nového :dizzy_face: Léňa se už dlouho neozvala :frowning2:
13. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Moni, ahoj :slight_smile: Ty máš ale nárok neuklízet, ale já přece nejsem těhu ani nahormonovaná, tak bych měla makat jako fretka, ale tak moc se mi nechce, že se ani nepřemlouvám :wink:
13. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Krásný dobrý večer děvčata, jakpak se tu dneska máte? To není moje drahá Reginka, ale tady je Karlík...je vzácnost když sem chlap zavítá co?
13. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Kuk:wink: Už mám hotovooo, ještě hodím spršku a jsem tady:slight_smile: Moni, podlaha Ti neuteče. Marti ahoj. Medu, my jsme holky hodné, většinou, nás se bát nemusíš:slight_smile: Letím se umýt.
13. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak ,když je to tak,já se občas zapojím,díky :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Zdravím drahé kobylky.Tak jsem u vás celá nafouklá a spokojeně přejedená.
Janinko to cvičení je k předporodnímu kurzu.Platila jsem tři tisíce a chodím od 15tt.Je tam dvakrát do týdne hodinové cvičení,jedna hodina povídání z porodní asistentkou,masáže,povídání z poradcem přes zdravou výživu,4hodiny přednášky o motorice vývoje dítěte,dvě hodiny předporodní hodiny z tatínkama a td a td.
Jinak Katuško moc velká gratulace k Valušce.
13. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Nazdárek Karlíku :slight_smile: No CHLAP je vážně opravdová vzácnost :grinning: :grinning: - teda bez urážky :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj Marký :slight_smile:
Všechno nejlepší k svátku! A hlavně krásné a pohodové těhulení :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
To já vím..že ano..ale ženské problémy mi asi nejsou cizí..i když mi muži o tom neradi mluvíme...a jakpak se jinak máte? Doufám, že ty drahé polovičky nezlobíte.
13. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.